• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Tak to mě nikdy nenakynul až k víku. :grinning: Radši do něj neřež, ať nesplaskne úplně.
Jednou jsem tam pekla něco sladkýho, teď nevím název a ten mi zvednul víko a vytekl až na ty topný spirály, ale bylo to dobrý.
8. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
To je ono : http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=4589
ale fakt jen na 3/4 dávky. :wink:
8. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
A ještě můžu doporučit knedlíky, františky od kovářky, mazanec a dukátový buchtičky.
8. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
autor
teda Sis - ty jsi hotová pekařka :grinning: :grinning:

jinak samozř. zdravím,,, nejste zapadaný:?:: tady je fakt šíleně sněhu

já se do chleb íku pustím asi odpol. malá ještě chrupe, no v noci se zase ukázala tak asi dospává :grinning: :grinning:

a přemýšlím jestli neodstrojit už stromeček co vy???????
9. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Hoj :slight_smile: ,
tak chlebík se povedl, jen je poněkud zvláštního tvaru :grinning: .
Jako Sis, já mám předsevzetí hubnout a tohle je peklo :grinning: . Taková dobrota. Ještě, že nemám doma ingredience. Bych se do toho hnedle pustila :dizzy_face: . To fakt musí být dobrota :grinning: . Sice nevím, jak by to v mých rukách dopadlo :grinning:? Ale sníst by se to určo dalo :grinning:.
Sluní tak to jsou asi nějaký erupce na slunci, bo u nás noc děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já byla ráno, jako zmlácená :fearful: . Jsem si říkala, že nám už 100% musí vylézt ten 1. zub :grinning: . A kulový! Stromeček nemáme :grinning: . Vánoční výzdobu sundám asi příští týden, ale stromeček do tří králů-což si pamatuju dokonale, protože jsme měli tu naší čupr svatbu :grinning: .
Jsem zvědavá na Hanulku, jestli pojedou s náma na tu dovču? A jestli už tam Dagi nepojede s dvojčátkama v bříšku :grinning: ? A jestli já už taky nebudu mít vajucháčka č.2. :dizzy_face:
9. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
tak peču, zatím to vypadá dobře, tak uvidíme...

Myky - kolik chceš zhubnout ještě? jsi psala že máš 5 navrch?? to ale není už tolik,, takže máš 55 ????? to jsi už hubenoučká.... já bych chtěla tak 2 kilí čka do května.. ale n evím nevím :grinning: :grinning: s tou pekárnou to fakt asi nepůjde

žanet je ted ve stanu...fakt dárek nad dárky.... k nezaplacení, moc se ji líbí... :wink:

holky - teda jestli už budete na dovče těhulky... to bude krása.... moc vám to přeju... moc moc
9. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Sluní jako kdybych měla 55kg, tak si pískám :cry: . Chtěla bych mít 53kg a do těch musím dát těch 5kg dolu. :sweat_smile:
Ale nevim, nevim. Hrozně mi lítá váha. 2kg sem 2kg tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
Sis - jaký máš to Dolce gusto? tu "kachnu" nebo to malý nový vajíčko? ségra si ho právě bude ted ve čtvr. kupovat - to vajíčko malý,.... jsem zvědavá teda až ochutnám :grinning:
9. led 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
no tak 58 není ale moc....kolik teda od Bobrovky máš dole???
9. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Sluní, tak to se ani neptej. Se mi chce brečet! Jen asi 5kg :cry: . Fakt to vůbec neleze a když už sleze, tak zase vylaze :angry: . Já když měla těch 50kg, tak jsem si připadala moc hubená. 53kg mi vyhovovalo a před druhým těhu chci mít aspoň těch 55kg. Jako ono těch 25kg co jsem přibrala je fakt hodně. Takže chápu, že holt ta váha jde hůř dolu. Když si to tak vezmu tak jsem zhubla už hodně. Z 25kg je vlastně už 20dole, tak asi tak, no :cry:
9. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Hele kecám! Od Bobrovky je to minimálně 8kg. Já už si přesně nepamatuju kolik jsem měla.
9. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zlikvidovala stromeček i výzdobu a teď mi to tu přijde nějak holý.

Sluni, počkej, bude sranda až budem těhotný mi dvě, místo Dagi a Myky. :grinning: :grinning: :grinning:
Dolce gusto mám tu novější kachnu. To vajíčko je drahý a kafe je z něj stejný. Mě se právě strašně líbí ta kachna. :slight_smile: :wink:

Myky, tebe potěším, mám po vánocích 3 kg nahoře, ale nechci být na dovče největší a nejtlusčí, tak se budu snažit. :slight_smile:

Dnes jsme byli zase sáňkovat, to bylo něco, Adél prostě řádí. Našla jsem jí na půdě takový hadrový oteplováky ještě po ségře a byla jak sněhulák. :slight_smile:
9. led 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
prosím tě to je úspěch nad úspěchy, 8 kg... já aod Bobrov ky an i kilo :angry: :angry: :angry:
9. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Sis tak koukej nehubnout! Protože ty na všech fotkách jsi jak vyzáblina a o sluní ani nemluvim! Žádny hubnutí potvory :grinning: !!!!!
Já teda doufám, že na dovče už budu mít těhupupek :grinning: . A jestli ho budete mít taky, tak se zlobit nebudu. Dali by jsme si druhý kolečko společného těhulkování :grinning: .
Hele já si myslim, že jsem fakt oplácaná. Ale na druhou stranu mě vyrostli prsa a zůstalo mi o číslo až dvě víc. Takže tam taky něco je. No a nevadilo by mi vážit 60kg, kdybych neměla ten příšernej pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Vždycky ztratim chuť do cvičení, když si řeknu, že budu mít druhý dítě. Pak z lenivosti řeknu, že až pak! No a pak mě to zas chytne a jsem na sebe naštvaná. V léťe fakt doufám bude mimibřicho :dizzy_face: :grinning:
9. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
http://www.rodina.cz/clanek7538.htm

tak chlebík teda famoz ni.... bože už jsem sežrala 2 kousky :grinning: :angry:

Jitulko - určo budeš už v létě vypasenější... ale s miminečkama v bříšku :slight_smile: nebo klidně s jedním, ale nějak tuším že tam už b ude... no u mě snad ne.. sice neb eru nic, ale další bychom si nemohli dovolit finančně, jinak bychom do něj klido šli ... těhotenství bylo pro ně jedno z nejkrás. období v životě...

Sis mě přijde taky hubená, a ta ková zpevněná, nevím co se ji na sob ě furt nelíbí :angry:
9. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
jo a během pečení jsem zkoušela na chvilku tu pauzu.. a funguje toooooo :grinning: :grinning: Sis díky za rady vid Myky.... my se zase ozveme :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jj sluní, Sis je na tyhle věci machr :grinning: . A taky si říkám. Vy obě máte super postavičky. Žádnej pupek, druhou bradu, naducaný tváře, tlustý ruce. Nic! Tak neblázněte s hubnutím.
Hele a Sluní, jako doufám, že jedno mimi :grinning: . Bejt tam dvě, tak samozřejmě neřeknu nic, ale jako rovnou si to hodim :grinning: . Mít třeba větší odstup od Mikuláška, tak třeba jo. Ale kdyby mu měli být dva roky a já do toho dvojky v našem bytě v centu? Ty brďo, tak si nějak nedovedu představit. A penízky taky. Jsme rádi za teď, že to zvládnem. Chtěla bych to jedno. Hlavně já dvojčátka hodně chtěla. Ale teď vidim, jak tomu jednomu se můžu věnovat. Všechno je jen pro něj a mít dvě, tak je šidim. jasně, že oni by si to neuvědomovali a v něčem by to bylo lepší. Třeba si spolu vyhrajou a tak. Ale i třeba ty dvojčátka bývaj nedonošený a všechno možný. Tak prostě za jedno budu ráda. A hlavně teď budu nejšťastnější za nejzdravějšího Mikuláška :wink: .
9. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
Myky- jj tak tak, Mikšík je ZDRAVÝ... to nám je všem jasný, ... hele když jste čekali na Mikšíka... jsi měla dvě embryjka transferovný??? určo jsi tu si to už říkala, ale nějak si nepamatuju... jedině to pak zkoušet po jednom... a nebo kdyžž se zadaří samo doma. tak bude určo jen jedno.. :wink: :wink:

jinak o pu pku bych ti mohla vyprávět,, ruce ne, to nemám tl ustý, spíš hubený , zápěstí jak malý dí tě :grinning: :grinning: a druhou bradu a tváře taky někdy na fotkách mám... takže nevím jak to je ve skutečnosti :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
fakt tohle je sra nda, žanet usne, vzbudí se poprvý, s tačí ji dát cucnout vody z lavičky a sp í dál, vzbudí se podruhý, vodu nec hce, houpat nechce, dáme ji do postele a v tu ránu spí jak dudek :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Sluní jj, dvě. Ale ono nikdy nevíš, no. Tak příště jedno a uvi :grinning: :dizzy_face: .
A kolik vážíš? Tak 52kg maximálně a sisa těch 55kg na její výšku. A jestli holky vážíte míň, tak se omlouvám :sweat_smile: . Navíc vy jste obě určo vyší než já, tak jste i hubenější, když by jsme vážili podobně. Jak říkám, váha mě ani tak nebere. Spíš přesně jak jsi to sluní napsala. Důležitá je ta pevnost a to já neeejsem :frowning2: .
9. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
hele já jsem ta ky jak rosol a právě to je asi ono ... taky mě váha nijak neva.. ale ta postava.. .děs, se děsím až si budu vybírat plavky k moři.. mám to domluvený v litex. prodejně,, že si můžu objednat víc druhů i čísel tak snad mi něco padne.... ale fakt se už toho ted bojím,,, já teda jdu max. do t ankin... po Nikčče mám hnusný pop ras. břicho,, takže bud vcelku nebo tankiny

jinak mám 166 asi.. a kg ted nevím,.. asi 55 ... což vím není moc, ale ráda bych těch 53 jako ty Myky :grinning: ale tomáš mi furt nad¨ává že jsem hubená... ale prostě já si nepřipadám, ještě aspon kilo dolů :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
No Sluni a vidíš Já mám 160-2 :grinning: a mám kolem 58-60kg. Hnus no, ale co s tím, když to dolu nejde? Spíš bych chtěla zpevnit. Když zvolim správný oblečení, takl dobvrý. V léťe nevim, nevim?
Já bych spíš při dalším těhu nechtěla tolik nabrat. Jenže já měla nevolnosti až do 5. měsíce a zabírali na to jenom jabka. A ty jsou sladký. Ani jednou jsem nezvracela, ale celý den mi bylo na zvracení. Takové to, že člověk neví jestli bude, nebo nebude?! A kolikrát jsem si říkala, že by bylo lepší se vyzvracet. Denně jsem na to snědla snad kg jablek. Tak asi tím to bylo. Jsem zvědavá na další těhu, jak to budu mít?
Chtěla jsem se zeptat, jestli ještě sterilizujete savičky a lahvičky na mlíko? Já teda jo, ale byla u nás kámoška a ta se tomu hrozně divila. Tak jestli nepřehánim. Jasný, že lahev s čajem a tím pítkem mu opláchnu, když jí hází po zemi, ale jednou denně určitě vyvářim.
9. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jo a holky, já mám jít zítra na melírek a stříhání. No a samozřejmě, že sněhu tři zadky, tak nikam nejedu :angry: . Tady projeli jednou pluhem a nic víc! Nestíhaj a silnice jsou samá břečka. A to jsme v centru! Myšák se nadřel s kočárm, jak blázen a to ten náš je hotový tank! Mě někdo ty vlasy nepřeje :confused: , asi.
9. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
jsem vám napsala román a pc se mi vypn ul krám....¨¨

hele já tak už minule kaeřnici odsunula kvůli sněhu :grinning: :grinning: :grinning:

jinak si nemyslím že to bylo jablíčkama myky .... já teda dlouho taky nepřibírala, ale pak se to rozjelo, ke konci ale patnáct kilčo,, což je asitak akorát... o

lahvičky nester. už.. občas vyvyřím, aleš spíš horkou vodou vypláchnu, jinak žanet už hodně pije přes den z pitítka z hrnečku nebo z obyč. hrnku.... jen když se chce uklidnizt, že nemá dudáka.. tak si podudá lahvičku s čajem nebob jen vodou
9. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
Teda, vy jste kecalky, ale zase jsem se tady dvakrát hlasitě zasmála. Poprvý, když Sluni napsala, že jsem zpevněná, cha chá, takovej sulc. :grinning: A podruhý, když Myky psala, že vážím 55 kg, to už bych musela být anorektička těsně před smrtí. :grinning:

My máme zase jet v pondělí do tý Prahy a vsadím se, že bude nějaký náledí, nebo něco a taky utřu. :unamused: Ale zase budu moct koukat na McLaudovy dcery. Na to se vždycky těším, Teď jsem dva díly řvala jak želva a to už jsem to jednou viděla. :sunglasses:

Jo a lahvičky a savičky vyvařuju pořád.
9. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Sis, ty mě bavíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Hele taky utřu s kadeřnicí, tak mě v tom nenech samotnou :wink: . Nééééé, přeju ti nákupky. Mě ten sníh štve. Je hezkej, to jo, ale proč to nemohlo ještě počkat, až budu mít hotovou hlavu?
Na lahvičky mám sterilizátor, tak to je v poho. Dokud je mlíko, tak budu vyvářet. Tam si myslim, že jsou ty mléčné bakterie. Ale dneska jsem dudel přelila jen vroucí vodou. Nebudu to zas až tak řešit :wink:
9. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj holky, nezapadly jste sněhem ? :slight_smile: Dnes jsme zase byli řádit na sněhu a mám pro vás fotky a dokonce i s novou skorošvagrovou, tak jukněte. http://pufina.rajce.idnes.cz/Zima_2010/
Hesla u všech zamčených alb jsem změnila na to jak jsem vám psala.

Myky, vypadá to, že s tím zítřkem taky utřu. :unamused:
10. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
ahojík kočky,

tak my dneska taky rušili klavír + nauku a zítra zruším i trénink - silnice hrůza běs, ale ve čtv. musím na stehy + Niki prevenčka tak snad se to už zlepší..

Sis - fotečky hezkýýýýýýýýý, ty máš nějaký delší vlasy vid?? hele a švagrovka je kočka, moc ji to sluší,, jo a nevím kterej chlap je kterej :grinning: :grinning: :grinning:

žanet byla taky včera s tomem na kopci - nový fotečky taky na rajčátku, já byla jen na chvilku, se furt bojím aby mi ta pusa nenastydla,, ale už by snad neměla ne,?? i když je fakt, že tváře mě pořád trošku bolí a řekla bych že ještě trošku napuchlý jsou...
11. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahoj, jdu juknout :slight_smile:
Sis nás včera zachránila od mlčícího dne :grinning: . By jsme se měli polepšit :wink: .
Sis teda tobě to sekne a Adélka s Jindříškem radost pohledět :grinning: . Mě se líbil ten váš traktůrek :grinning: . To musí býjt super! Skorošvagruše OK :grinning: . Hubendíra jedna! Těhotenství na ní :grinning: ! A já teda mužský rozeznala :grinning: . Mlaďase i vůdce rodu :grinning: .
Jo a trochu závist, když vidím vaše silnice. Jako holky já vůbec nevim, kde se zasekli silničáři :angry: ! Tady projedou vedlejší silnice jednou denně. Pak jeden stroskotanec na traktůrku s radlicí odhrabuje chodníky stylem, že se na něj nedá dostat. Hrne to od začátku do konce a jak se mám dostat přes silnici na druhý chodník, idiot už neřeší! Navíc odhrnuje snad celé Vinohrady, takže chodníky jsou téměř, jako by se jich nikdo nedotkl. Náš kočár považuju za tank, ale včera jsme ho museli s Myšákem i přenášet. Musíme dávat bacha na padající sníh ze střech a mega rampouchy, které z lamp nikdo neotlouká a to říkám, že až spadne, tak bude průser!
Sluní si myslím, že nastydnout ti to snad nemůže. Spíš aby se ti do toho něco nedostalo a taky ledovej vzduch na ty rány musí bolet, že? Teda je mi tě líto.
Tak a novinky od nás
:grinning: . Máme 1. Prevenar a vážíme 9350g a měříme 79cm :grinning: . Teď spinká. V noci nám zas dal zabrat :sweat_smile: . V 11 si chtěl hrát za každou cenu. To byla prča s ním. Jsme se snažili ho uspat v postýlce a pak jsme teda rezignovali, že si ho dáme do postele a on se tak úžasně zasmál, že zvítězil :grinning: . Potvůrka jedna. :grinning:
11. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Kuk,
Sis, tak si švára našel celkem rychle náhradu :wink: , jen ať ji pořádně vykrmí a nebo to těhu... :grinning: .
Sluni, ale ty jsi také kostra obalená kůží, fakt jsi moc hubená...,

Jj, zrovna dneska jsem koukala na rampušáky :angry: , byla jsem s Lůcou na saních ve městě a jak mě chválili, že dobře dělám, kočárem se to prý nedá :grinning: .

Jsem zkoušela Lůce dát na um.mléko, bo se mi docela budí v noci, čaj nechce, tak jsem myslela že hlady. Vyblila ho okamžitě, navíc nechtěla z lahvičky, tak jsem jí ho dala do hrnku ze kterého pije čaj, nečekala to, a byla kachna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale dneska noc docela OK..., tak uvidíme, nerada bych se ještě na stará kolena otravovala s lahvičkama na mlíko :grinning:.
A také jsem už dostala mrchu :angry:. Ještě jedna novina, už kašlu na HA :grinning:.

Musím valit, jdu na kosmetiku :sweat_smile:.

Pa
11. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.