• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj, Dagi se ukázala :grinning: . A hned na kosmetiku? Tak jak bylo? Se pochlub? A to mlíko dáváš jaký? My milujeme Hami mlíko a hájánek je hustý mlíčko na noc bezva a dávám ho i ráno, jak se vzbudí. Tak to zkus. Budeš mít i místo kašičky, když ti jí Lucinka nechce.
11. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky,
no právě to bylo Hami, bo mi ho poslali z Hami klubu. Kaši mi jí jen s přesnídávkou, samotná jí také natahuje :confused: , omylem jsem do ní dostala lžičku samotné kaše.
Musím valit, nebo se mi Lůca zase převrátí z nočníku jako včera, se pro něco natahovala a bum i s čuráním.

Papa

PS:manža říkal, že po ségře dojídal Sunar, a prý je hodně huťově podobný mateřs. mléku...., tak ještě zkusím ten. Sice nechápu jak si to může pamatovat, ale to je fuk :grinning: .
12. led 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
ahojík zdravíme,

tak jsem měla dneska nějakou uklízecí náladu, tu mám všechno porovnaný dokonce i lejstra :grinning: :grinning: :grinning:

Dagi - juj tak už do toho taky jdete??? super, držím palečky, at se zadaří bez mudrců...

my posl. 2 noci hrozně usínáme, ale noci zase docela OK.. .tak uvidíme co přinese čas :grinning: :grinning:

a docela jsem se pobavila Dag - prej kostra .... ha ha, k tomu mám fakt dost daleko.. hubendíra hubená rozhodně nejsem :angry:

my už baštíme mlíčko normální, mudra mi říkala že od roku, si ho zamilovala a jede ji, jen nevím jak zase v květnu u moře, to ji chci brát Hami .. t ak snad nebude protestovat :frowning2:

jo jinak Tomovi Sumar taky chutnal :grinning: a dokonce i sušenej ze lžičky :grinning:
12. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj,
včera jsme byli v Praze, cesta ráno hrozná, odpoledne už dobrý. Ale jsem zklamaná, nesehnali jsme vůbec nic, všude vybrakováno. :unamused:
Dnes jsem byla konečně na tý gyndě, tak mě v druhý půlce února čeká operace. :confused: Mám nějaký útvar, neví co toje, děla cytologii, ale musí to ven. Tak se mám na co těšit. Zkusím to ukecat na lokální umrtvení, nechci celkovou. Sakra, už vidím, jak na to myslím celou dovču. :unamused:

Sunar mi chutnal, když jsem byla dítě, mámy kámoška měla mimčo, tak jsme po něm dopíjeli a to byl Sunar ještě na recept. Adél jsem ho koupila, ale nevím, jestli ho dělají jinak, nebo mám jiný chutě, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jediný co mě i Adél chutnalo byla Beba, tu jsem jedinou po ní dopíjela. Teď kupuju taky od nestlé Bifidus 1+, je to Beba od jednoho roku.
12. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoj tak dneska jedna z posledních :sweat_smile: .
Měla jsem tu dnes na dopolko synovce a ségra přišla kolem 12h a byli tu až do 16h :grinning: . Synovec tak divočil, až nám chudák před odchodem zeblil celý obývák :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem najednou koukala, že zvrací a on běhal. Tak jsme po něm skočili, ale stejně jsem si pouklízela :sweat_smile: .
Volala jsem na ty výsledky a fakt nám ztratili krev :angry: . Takže to tam pošlou znova z nějakých schovaných krevních zásob DNA a mám volat na začátku února. Se fakt picnu!
Sis teda a kde to máš? Někde na čípku? Tak snad to bude jen nějaká rychlovka a pokud by byla narkózka tak nějaká kraťounká. Já bych radši teda celkovou. Nějak těm lokálním nevěřím a raději bych se prospala :wink: . A když neví, co to je, tak to bude určo dobrý. Oni když je to něco špatnýho, tak už to určitě poznají na pohled.
SluníSluní čipera má naklizíno :dizzy_face: . Nechceš se zastavit i u nás? By to bylo potřeba, jak sůl :grinning: .
Dagi a Hami nám teda jede, jako žádný jiný mlíko :grinning: . Tak když nám nejel Nutrilon, tak zkus ten :wink: . Co kosmetika? Jak si to užila? Jsi byla na péči o pleť, manikůru, nebo na čem? My tady mám šikovnou kosmetičku a když mi masírovala obličej, tak labůžo :dizzy_face: . Ale hulí a smrdí jí ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak už nikdy víc!
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj Myky, teda, to jste měli veselo se synovečkem. :grinning:
S těma výsledkama je to k vzteku a kdyby se člověk nezeptal, tak se nic neví. To je bordel. :angry:

Myky, ani nevím kde, jak mi to řekl, tak jsem byla vyvalená, ani jsem se nezeptala. :sweat_smile:

jo a Adél má 10-tý zub.
12. led 2010 ve 23:47  • Odpověz
Ahojky, tak jen jukám, Lůca chrupčí na chodbě, přišli jsme z centra. Byl tam šrumec, byla tam zase fyzioterapeutka, tak jsem ji předhodila Lůcu, jako jedna z mála děti je Ok - správně našlapuje obouma nohama, když sedí/klečí má nožky správným směrem...., fakt čumím co všechno by se mělo hlídat, aby později nebyli problémy. TAkže naše přepečlivá důslednost :sweat_smile: přínáší ovoce . Teď si už máme jen hlídat, aby správně našlapovala do dřepu na bobku, to teda ještě neumí :slight_smile: .
Jen má trochu slehlou hlavičku, o tom vím, tak jen zkontrolovala, zda normálně otáčí hlavu obouma směry a dobrý.
To jsou teda věci :slight_smile:

Myky, ani mě nemluv o té kosmetičce. Teda ona je dobrá, ale nějak se mi začíná nelíbit, jak moc mě pleť vymačkává, dost to bolí, v dnešní době musí být šetrnější metoda. Kdysi jsem byla na laserovém čištění, ale to u nás není, sice drahé jak čert, ale pohoda a hlavně rychlovka.

Sis, a proč chceš lokální??? Se bojíš, že se neprobudíš??? Já si teda na celkovou anes. také nemůžu stěžovat, teď bych ji brala, bych se aspoň krásně prospala.

Sluni, no já věřím, že mimčo opravdu nebude hned :sweat_smile:

A také vám ze začátku mléko zvracely???? To mléko Bifidus... zní dobře. Zatím to ale vzdávám, žádné mlíko nedostane, kdyby mohla kravský, tak jí dám to, bo tamty jsou opravdu umělina umělá :frowning2: a drahý jak čert.

Pochopila jsem to Sluni dobře že už dáváš kravské mléko?
13. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Sis, nemáš po Adel nějaké dupačky?? vel. 86 a více?? Lůce se v tom krásně spí, overálky nemáme rádi, a dupajdy v této velkosti se špatně shánějí :unamused:
13. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
ahjojík kočandy,

sis -držím moc palečky, určo to nic nebude jak píše Myky - on by to mudrc poznal... ale i tak držím palečky, já bych teda do lokální nešla. mi stačilo když mi dávali epidurál při operaci kolene, jsem se jim tak skácela, hrozná bolest, nakonec mě stejně museli přispat tím na pusu :grinning: :grinning:

Sis - a co jsi sháněla ????

Myky - teda děs - jako ztratili krev?? to je možný ještě v týhle době??? takže další čekání??? achj o...

Dagi - super Lucinka šikulka zdravoučká jak řípa... a jo jo pochopila jsi - dávám kravský mlíko... mě to prostě mudra řekla, že ho může. tak jednám podle ní... nevím proč by ho nemohla ????????????

a gratulace zubatici Adelce :grinning: :grinning:

holky co děti a odrážedla? už drandí??? naše mu přišla nachut a taky přišla na chut tancování a když se ji něco nelíbí tak už normálně člověka plácá :grinning: :grinning:

jo a ještě jsem se chtěla zeptat ,jaký máte ZP.. . my měli čnzp spokojenost max. proplatili nám skoro vše, Nikče přispívali na tábory, žanetce autosedačku, + vitamínky Nikče 3 tis na očkování, což i žanetce ještě letos "snad " proplatí Synflorix, měli platit nikče 3,5 tis. na fixní rovnátka... atd. atd, min. rok jsme z nich vytřískali peněz :grinning: ale letos to zkrouhli a nedají skoro nic. takže hledám jinou - kde Nikče aspon Něco dají na ty rovnátka... škodovácká min. rok dávala 2 tis. letos zatím ještě nevědí kolik.... asi to chce počkat a uvidíme...

a druhý dotaz - nedávali jste někdo přepisovat vhs na dvd??? já našla na netu firmu, za 1 vhs 5 eur. co ž je slušná cena, u nás za to chtějí nehorázný prachy, spíš mylsím, jeestli nemáte třeba známýho co to převádí,,,,,
13. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jj, mě právě to kravský je mnohem sympatičtější než umělé. No Lůca má na něj asi nějakou alergii čico :confounded: . Teda po mléčných výrobcích vůbec. Škoda. Ale spoustu děti ho např. do tří let nemůže...
No já myslím, Žanetce by nic neudělala ani tlačenka s cibulí :grinning: .

Holky, to je hrozný, naši sousedi jedou i teď, kdo to má poslouchat :grinning: :grinning: , to je několikrát denně, a to nejsme moc doma. :sweat_smile:

my máme VZP, a neproplácí skoro nic. Ale dneska mi známá řekla, že ji vloni proplatili Prevenar, to jsem si něco nechala ujít, měla jsem informaci, že Prvenar a Synflorix neproplácí a dál jsem se po tom nepídila. :confounded:
13. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
no jo vlastně Lucinka po mléč. výrobcích blinkala vid??? no my zaplatpanb. zatim nic, baštíme fakt skoro všechno, fakt nezmar :grinning: :grinning:

co to má te za ty sousedi? nějací novomaželata??? :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem tu napsala sáhodlouhý příspěvek a jako nic! Ten kůň je ňákej divokej :angry: .
Tak znova:
Sis lepší, že to půjde ven a nedivím se, že ses neptala. Já taky když mě takhle zmrazí, tak zapomenu i jak se jmenuju. Nenít to tak dlouho, co jsem zmrzávala každou chvíli :confounded: :cry: . Takže živě pamatuju.
Sluní my máme MVČR a loni dávali 400,- na očkování, jinak nic! A letos ještě nevim. Musim juknout, protože ten Prevenar jsme stihli 1. až letos, tak jsem zvědavá, jestli se něco vrátí. Byla bych ráda.
Dagi mě ty sušený mlíka nepříjdou tak špatný. Docela mi chutnaj. A jednou nám došlo mlíko do kafe, tak jsem si dala Mikeškovo sušený a super smetánka :grinning: :wink: .
Já se hrozně těšim, že už bude Mikuláškovi rok. To se smí už dávat dost věcí. Začnu pohankou, amarantem a těmahle doplňkama zdravé výživy a doufám, že brzy nám vyroste aspoň ten jeden zub :grinning: a budeme moct hryzat :grinning: !
Takže ke všem novým zoubkům gratuluji :grinning: . Až nám vyrazí první, tak bouchnu šampus :grinning: .
Výsledky už ani nekomentuju :angry: ! Mě to pěkně vytočilo a nic nenadělám.
13. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky, tady je nakecáno, že ani nevím na co odpovídat.
Dagi, no nechci celkovou, mě je pak po ní hrozně blbě. Chi aby to vyfikli a šla jsem domů. Dupačky nemám, jen vel. 80 a větší už ne. Adél spí v overálkách.
Co ty vaši sousedi, to jako králíci jo ? :grinning:

Sluni dík.
Sháněla jsem pro Adél kombinézu a pro Jindru oteplováky a pro oba sněhule a nikde nic. Jo a já potřebuju zimní botky, nějaký šněrovací s kožíškem.
Odrážedlo máme takový klasický a malá jezdí, ale jen minutku a pak sleze. Kdyby jsme měli to autíčko, asi by jezdila víc, to je nižší a širší, no až doroste, tak bude líp. I když dneska na něj sedla sama asi 4x.
Pojišťovnu máme VZp, loni jsme je pumpli o 1000,- na palvčo a pak už nedali ani korunu. Jo myslím ještě něco na Prevenar, už nevím přesně jestli 500 nebo 1000. Rovnátka nás čekají, tak jsem zvědavá, kolik dají, ale asi nic moc. S těma DVD vůbec nevím.

Myky, s tím mlíkem jsem to taky jednou udělal, ale nikdo to pak nechtěl pít. A neboj , zuby budou, aspoň mu dýl vydrží. :slight_smile:

A dnes jsem si konečně objednala tu pračku. Je to nutný, lednici Jindra nějak zprovoznil a drží, tak zatím nebude, ale počítám, že to nebude dlouho trvat. Je objednaná z Datartu, sice není skladem a budu muset čekat 14-30 dní, ale to je fuk, cena je dobrá a přivezou zadara, doma nainstalují a ještě zadara odvezou tu starou a platit budu kartou přímo z domova.

A taky jsem si udělala radost a zítra si jedu pro malou tv do kuchyně. Toužím po ní, co bydlím s Jindrou. Tak se těším, už se nebudu muset se žehlením stěhovat do obýváku.
13. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
na minutku, žanet n echce v ůbec spát- na zabití, už kolikátý den h rozně usíná, už ani nemá m čas se nav ečeřet, je mi zle z hladu,,, je u ni chvilku Niki, tak se jen vysprchuju a mažu k ní.. .ráno mám pak hlad jak vlčiče... :angry: :angry: r

ráno písnu,,, páčko
13. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Sis, tak jste nepořídili, jo? Já nesnášim, když už se někam dohrabu, že pak nic nekoupim :angry:.
Dagi my taky spinkáme v overálcích a máme i pár pyžámek. Jsou super, tak jsem mu teď kopila další. Sice jsem si říkala, že guma v pase asi nic moc, ale u těch pyžámek je v pohodě. Jsou i teplejší, než overálky. Ale overálků máme hafo a spinkáme v nich hodně. A proč Lůce vaděj?
Sluní tak to je děs. Snad to brzy přejde. Ještě že máš Niki, která ti pomůže aspoň na chvilku. Tak pa
13. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Dagi, tak jsem ti našla. Tady jsem nakupovala já. Dupajdy i polodupajdy a super :dizzy_face: . Pěkný, příjemný materiál a i v pohodě poštovný. Jsem nakoupila tenkrát víc věciček, že polodupačky nosíme ještě teď a měla jsem dopravu zadara. Tak jukni a třeba se ti/Lucince zalíbí.
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/dupacky/563-dupacky.html
13. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
ahojík ahojík,

tak noc kupodivu OK, ale to usínání měě jednou zab ije

Dagi - my užž máme posl. dv oje dupajdy, taky ji je dávám na spaní

U SIsy se plácly přřes kapcu :grinning: :grinning: uper super, pak hod foteččku televizky kde ji v kuchyni mášš :wink:

http://img138.imageshack.us/i/dsc03307h.jpg/

jukněěte tety :wink:
14. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky Holky, jdu aspoň pozdravit, včera jsme byli s malýma na prochajdě se sáněmi a moc se jim to líbilo, nebyla moc zima takže super a co vy s mimísema, chodíte sánovat?
14. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahojky,
nojo, sousedi jsou králíci :angry: :sweat_smile:

Overálky rozkope, musím jí pod něj dávat ještě bodyčko s krátkým ruk., bo by jí byla zima, nesnáší peřinu, hned ji rozkopává. Ty větší dupačky bývají většinou bez patentů, a vůbec, dupačky se mi líběj víc :grinning: . Přes net si to nerisknu, vel. neodpovídají, já mám na to obzvlášť smůlu :unamused: .

My nakonec koupili pro Lůcu novou kombinézu, ale je to drahota :unamused:

Ahojky Hanul, takže sánkujete jak o život, jj, je to super, ale já jsem z toho jak zmlácená, bolí mě rameno :grinning:, jak jí táhnu

Lůca se mi probudila, no potěš :angry: , moc tomu nedala a to máme jet na návštěvu, bude pěkně rokňouraná :confounded:

TAk pádím, pa
14. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Sluni, hezký. dala jsem Žanet hvězdičky. :slight_smile: :wink:

Dnes bylo plavčo, pak jsme se zdržely v herně, nějakej klučík šlápl Adél na ruku, to bylo řevu.
Doma vlezla do sprchy a pustila si vodu. Ohodilo jí to celou zezadu, zase řev. :slight_smile: Teď spí, jdu se natáhnout, odpo jedem pro tv, už se těším.
Dnes mi má volat dr, ale pořád nic, jsem nervní. Tak zatím. :slight_smile:

Jo a zdravím Hanulku, dej fotečky na sáních.

Myky, jak to vypadá z Kopytem ? :wink:
14. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
tak jsme doma, stehy vůben nebolely, Niki má taky prevenčku za sebou a zkonntrolovala i žandu :grinning: :grinning: to bylo řevu

taky jsem se chtěla už zeptat jak je to s penzionkem... zálohu nechce??

žanda dneska odpol. nespala, zubařka nás v zala pozdě, pak ještě n ákupy, tak jsem zvědavá jak to tu bude za chvilku vypadat .. bude protivná jak mraky....
Myky - kde tě máme?
14. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj, já jak tu má synovce se ségrou, tak nejsem vůbec na PC. Vždycky pak jdem ven a po venku je tu zase živo :grinning: .
Sis, tak volal Dr?
Sluní Žanet má hvězdičky parádní :grinning: .Hele a ona se pořád chechtá, že?
Sis a jak píšeš o tý sprše, ak to je moje noční můra. Nám tu teče hodně horká voda a vždycky se bojim, že si jí nějak pustí :frowning2: . Asi koupim ten návlek na pákopvku.
Dagi, já dávám bodýčko pod overálek normoš a ještě fusky na nohy :grinning: . A spíme ve spacím pytli, takže odkopávačka není. A teď zrovná scháním větší, bo naše už má tip ťop.
Holky já teď vybírám autosedačku. Rozhodla jsem se, že nekoupíme tak drahou. Jsem to řekla před kámoškou a ta mi řekla, že jsem blázen. Ať koupim 9-18kg z druhý ruky. Že nám novou čórnou, protože oni jí prý měli tak 14dní a byla fuč :angry: . Takže hledám Römer na netu tak kolem 2000,-. Nebo jaký jsou ještě dobrý značky?
Jo a penzionek se ozve. Paní psala, že času dost a až budeme vědět, jak Hanulka, ať písnu. Termínek nám zamluvila zatím pro nás 4.
14. led 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
hurááá myky je tu...

my máme sedačku ještě po Nikče.... rozbitá není, nikdy jsme s ní nebourali tak snad musí být ok

jinak Hanulka asi nepojede - si mylsím. by napsala přeci.. no co, si vys ta číme ne :grinning: :grinning:

a naše se furt jen netlemí, se umí sakra zlobit :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj, tak dnes měla Adél den blbec. Nejdřív jí ten kluk šláp na ruku, koukala jsem, že má trochu odřenou, odpoledne kramařila v kuchyni a spadlo jí největší prkýnko na palce u nohy a nakonec se večer při pití mlíka tak zblila, ža to letělo snad metr obloukem. Takže Adél, lehátko, stůl a podlaha až pod gaučem totál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem dnes vytírala.

Myky, dr nevolal, asi mu zítra brnknu sama, i když se mi nechce. :unamused: Z Datartu se mi taky neozvali, ale mám doma tu telku, ale antéňák přijde až 27.1 natáhnout kabel od antény, ale zkoušeli jsme dvd a obraz krásnej.

S tou autosedačkou nevím, asi bych neriskovala z druhý ruky, nikdy nevíš, jestli nebyla v autě při bouračce a pak nemusí fungovat. Ale samo, že se dají koupit pěkný nepoškozený, ale nikdy nevíš.

Sluni, jsi dobrá s těma zubama, už to nebolí ? Zahojeno ?

Ta malá ještě nespí, jsem jí měřila teplotu, ale nemá.
Tenhle týden už 3x řval alarm v postýlce, to byly šoky, ale vždycky proto, že ta potvůrka za ně tahá.
14. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jo a nám teda naštěstí teče dost dlouho studená voda, než začne teplá, takže opaření nehrozí.
14. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Sluní bych bez vás už nemohla být :grinning: . Jste moje droga :grinning: .
Hanulka mi psala do IP. Poslala jsem jí odkaz na penzionek a říkala, že bude mít slezinu a pokusí se sehnat kámošku a pak dá vědět. Každopádně pokoje jsou prý volné, tak třeba pojedou. Koneckonců Dagi si chce potrénovat na ty dvojky :grinning: .
JO a zapoměla jsem pogratulovat hrdince k vyndaným stehům :dizzy_face: . Takže sluní jsi dobrá :grinning: :wink:.
Sis no já se bojím, že i jak bude větší. Sice si nemyslim, že ho nechám v koupelně samotnýho, ale třeba moje kamarádka dá obě děti do vany 3 a 5 let a jde na kafčo. Mají tam teda asi tak 10cm vody, ale tam by asi ta pákovka fungovala :confounded: . A u nás je to fakt fofr :confounded: . Právě ta autosedačka jsem si říkala, aby nebyla bouraná, ale kámoška říkala, že by to bylo poznat, kdyby byla z bouranýho auta. Tak nevim :sweat_smile: ? Spíš bych chtěla levnější. Nějakou známou značku. Aby byla taky dobrá. Koukala jsem, že Chicco se dá koupit 9-18kg za něco přes 2 tisíce. Já si myslela, že jí budu nosit domu, ale když budu těhotná a měla bych tahat autosedačku 10kg, kočár, dítě a ještě pupkyns, tak nevim, jak by to dopadlo? Navíc nevim, kam bych jí dávala. Tak mám v plánu jí tam nechávat a doufat, že ty hajzli feťácký nebudou svrbět ruce na naše autíko :angry: !
14. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Hele a Adélka si vybrala smolný den pro letošní rok :wink: .
14. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
jo Myky, vy to máte blbý, když musíte parkovat venku. To bych se taky bála, chce to holt někde v nějakým bazaru pořádně okouknout, i pod polstrem. A některý značky jsou dobrý a levný, tak hledej šmudlo. :wink:

S tou sprchou, jestli existuje nějaký zabezpečení, tak to stojí ta to to koupit než mít opařený dítě. A já se bojím o Jindru i teď, když se koupe, tak ho chodím kontrolovat.

S tím smolným dnem, snad máš pravdu.
Teď jsem si vzpoměla, že jdu zítra na ten aerobic, doufám, že na to nezapomenu.
14. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Sis jj. Hledám, jak zběsilá :grinning: . Já se potýkám s rozporem, že jsde o bezpečnost a budeme jí mít pro dvě děti (doufám) a chtěla bych tím pádem novou a jistou. Jenže je fakt, že tady hodně riskuju, že o ní příjdu. Jako jestli nenajdu nějakou ucházející, tak stejně bude ta vybraná. Ale doufám,že najdu.
Na sprchu existujou takový návleky na tu páku a trubku co z ní teče voda :grinning: . Navlíkne se to na ní a tím pádem nejde pustit :grinning: .
14. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Nevím proč, ale jak píšeš o tom návelku, tak si představuju takovej pletenej, co dostal kdysi švára k 18-tinám.
14. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.