• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
jo a holky..... co vánoční stromeček.... nám ho ti naši pckové stáhnou :grinning: :grinning: , tak už jsem vymyslela, máme ozdoby stříbrné,,, žě dám letos jen stř. mašle + třásně + korálky + světýlka...

no jo no jsem nějak napřed co,, ale vánoce už fakt řeším ... sis co budeš kupovat jindrovi..
2. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
juuuuu MYKY MÁ NAROZENINY????????????????? TAK MIYKY VŠE NE NEJE NEJ.... PŘEJU TI HODNĚ ZDRAVÍČKA.. A HLAVNĚ TO NEJ CO SI PŘEJETE S MYŠÁKEM...... posílíme pusu a velké objetí.....

a zítra nám napíšeš jak si koupit džíny aby zeštíhlily ju?? to já neumím teda...

pá a doboru noc oslavenkyně naše... dej si štamprličku :grinning:
2. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jé Myky, taky od mě veeeelikánská gratulace. Vše nej, nej ke kulatinkám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať se ti splní tvoje největší přání. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kde kupuješ zeštíhlovací džíny ??? :confused:

Sluni, vůbe ještě nevím, komu co koupit.
2. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Stromeček dáme na stůl a bude. A to máme u stodoly mini plantážku na jedličky a letos jsme měli mít poslední a nejkrásnější, ale je veliká, takže smůla. A příští rok už bude obří.
2. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
jako prodáváte jedličky????

my taky dáme, asi na taburet co tu máme, je na něj takovej stolek jako, tak stromek dáme na to.... ale chtělo by to ještě nějak přivázat k něčemu.... Niki ta nic nestrhla. ale tohle je jiný "dílo " :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Né, máme jich pár zasazených jen pro naši rodinu. Původně měly být jako plot, ale zbylo jich asi 20-30, tak je jindra vysadil a teď je už tři roky sklízíme. Některý ani nejsou pěkný, protože jsou blízko u sebe.

Jdu spát, Adél budí rýma, už jsem tam byla třikrát, tak ať jsem u ní a nemusím tu běhat. to zase bude noc.
A zítra se vrací tchýně ze slovače, to určitě hned přijedou na návštěvu.
2. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahojky, jen nakukuji a zase nakecáno.

Takže Žanda takhle cape..., šikula jedna, už se nazastaví před ničím.

Myky, no jo, to bříško trochu máš..., ale jinak jsi jak žingle..., a co zkusit něco na břiško v nějakém salonu pomocí přístroje..., když to bude jen na břicho, tak to nemusí vyjít ani draho..., nebo se aspoň jen na to zeptat a poradit, v Praze toho musí být.., u nás je též takový salon, dokonce dva :grinning: .
Dodatečně vše nej ke kulatinám, hlavně toho prcka příští rok, a radši jen jednoho :slight_smile:, třeba se vám povede doma :slight_smile:.

Už se zase blíží vánoce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ani s něma nestrašte

Pěkný víkend!!!!!!!
3. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jukněte na fotečky :slight_smile:. Byli u nás naši a tchýňka. Švagruše příjdou zítra a ségra moje mi popřála v pátek, ale příjdou až někdy příští týden, asi.
http://mysaci1.rajce.idnes.cz/Narozky/
Všem děkuji za přáníčka k narozkám. Dárečky moc hezké a jsem spokojená a jen doufám, že ještě neskončilo obdarovávání. Teď chci dostat ten nej dárek a to samé dobré výsledky a zdravíčko pro Mikuláška a celou rodinku.
Zítra jdeme ke známým a budu mít nové vlásky. Už to potřebuju, jak koza drbání. Nechám si zastřihnout konečky a upravit střih a hodíme na to melírek. Se těším.
Vánoce řeším zatím jen Mikšíčka. Jinak jsem taky bez nápadů. Stromeček budeme mít na stole, tak snad nehrozí nějaký pád :sweat_smile: . Jen bych chtěla letos živý. Máme vždy umělý a slavíme u tchýňky, aby nebyla sama. Letos taky asi budeme u ní. Vůbec zatím nevím.
Dagi jj. Když já jsem líná i někam tady jít. Si pořát říkám, že by to ale asi bylo nejlepší. Zkusim na to juknout. Dík za typ. A jsi milosrdná. Mám pupek, jak ve třetím měsíci :cry: .
3. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Jo a k těm džínám :grinning: . Hezky mi seděj a to jsem vzala dvoje na zkoušení a oboje mi padli, jak ulitý. A Myšák mi řekl, že vypadám o 5kg hubenější :grinning: . Asi mi chtěl udělat radost, no :grinning: . Takže asi tak :wink:
3. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky a ještě jsem narazila na zimní fotečky, tak házím těšíka na sníh :grinning: . Myšák tam sjíždí slalom na sjezdovce na běžkách :grinning: a dokonce nebyl ani poslední :grinning: . A jedna demonstrativní fotka, kde bych se už ani nepoznala :sweat_smile: .
http://mysaci1.rajce.idnes.cz/rajce/#album
3. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes nám zedník položil dlažbu, zítra jen zaspáruje a je to. :slight_smile: Taky jsme vyrazili směr praha už dnes, zítra má být hezky, tak kluci pojedou někam na výlet. My budem doma, Adél má tu rýmu hroznou, celou noc sem k ní vstávala a dnes to bude zase. Koupila jsem si taky džíny a stejně jak píše Myky, padly mi dvoje a nevěděla jsem který. Víc mi slušely světlý, ale nakonec jsem vzala tmavý, ty jsem chtěla původně, mají i pásek a jsou dlouhý, tak jsem spokojená. Ale na rozdíl od Myky v nich nevypadám hubeně. Ale zase mě potěšilo, že je to vel. 42 :slight_smile:
Taky jsem konečně proměnila dárkovou poukázku, co mi dali švárovci loni k Vánocům. :grinning: Ale u Spencra nic moc, tak mám šálu a čokoládu. :grinning: No a pak jsem si koupila nějaký květináče a kytky v Hornbachu, to ze mě Jindra nebyl. :grinning: Adél se zesr.., to bylo něco... :grinning: :grinning:

Dnes se jí poprvé podařilo vyčůrat do nočníčku, přidala i bobek, jenže pak mě vola Jindra, něco chtěl a Adél se zvrhla a včechno vylila, sedla si do toho a ještě i hrábla. :grinning: :grinning:

Myky, hezký fotečky, to byla asi príma oslava, malej se pořád smál. :slight_smile: Kurňa, musíme ho vyfouknout Žanetce. :wink:
A ty jsi hubeňour, ani břicho nemáš ty kecko.

Na těch fotkách z hor sem se smála Mišákovi, připomělo mi to film Sněženky a Machři, ale on to určitě sjel. :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojk,
Myky, beru zpět, co jsem napsala o tom tvém bříšku, bo na těch nových fotkách z narozek žádné břicho ve třetím měsíci nevidím. Mimochodem se mi hrozně líbí ta tvá barevná halenka, je sexy...., a džíny též nemají chybu. Zrovna dneska jsem lamentovala, že pořád chodím jak socka a stará mladá :confounded: ...
Co si budeš dělat s vlasama??? Takhle ti to sekne...

No já si něco koupím za ten zub, který se klube :grinning: .

Lůca se už docela bravurně postaví, samozř. že se musí o něco opřít, aby se mohla přítáhnout do kleku a následně postavit, a hačá též solidně...
3. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Sis tak nákupky super. No vidíš, ty hubendíro :grinning: . S adél si to dokážu představit :grinning: . Chudák se v tom rochnila a nevěděla co, že?
Jj, Myšák je šikovný. Sjede na běžkách i sjezdovku a musim se pochlubit, že jednou k tomu donutil i mě. Ale já jsem srab. Chtěla bych umět lyžovat, ale jaksi pud sebezáchovy je asi silnější :sweat_smile: . Běžky si užíváme.
3. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dagi, to je právě super halena co schová ten špek špekatej. Je fakt, že jí asi můžu mít jen na domácí oslavy, nebo někam, kde budu chtít, aby mi koukali jen do výstřihu :grinning: . Bo ona pořád padá a v předklonu je mi vidět všude :sweat_smile: .
Ale jinak holky, opět děkuji za povzbuzování a podporu :grinning: .
3. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mě se taky líbí halenka. :wink:
Ty fotky z hor jsou nádherný. já neumím na běžkách, to bych se asi umlátila. jezdím na sjezdovkách, ale to zase bohužel nepořídím takový super fotky.

Dagi, šup, šup, dej fotečku, jak Lucinka stojí. :slight_smile: A jakápak socka, na bobrový jsi měla samý pěkný věci.
3. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Holky a nejlepší je, že mě ani už nebolí spodek, když mám tyhle džíny. Hurá, hurá, hurá :grinning:
A kdepak se nám dneska toulá sluní? Asi sprovozňují s Tomem telku, že? No, to se mají.
3. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Sis tak mě třeba jednou naučíš sjezdovat a my vás vezmem na běžky :wink: .
Dagi ty a socka? Přesně jak píše sis. Ty máš pěkný hadříky :slight_smile: . A umíš je krásně sladit. Je vidět, že máš vkus.
3. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Myky, určitě si pouštějí na nové telce péčko :grinning:
3. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dagiii, i ty jedna :grinning: :wink:
3. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sis, s těma fotkama to nebude tak rychlé, ale snad se k tomu někdy dohrabu, kdyby se ty potvory nemusely zmensovat :angry: .
Adel si hrábla, jo :grinning:

Myky, ale sjezdovku sjedeš, né??? Já jsem začínala lyžovat hodně pozdě, a též u mě víc vítězí pud sebezáchovy, jsem opatrná.
3. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Sluni, tak mě napadá..., máš ty vůbec tchánovce??? Nikdy jsi o nich nepsala...., myslím
Asi fakt si užíváte u telky, co??????????????? :wink:
3. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Dagi jj, sjezdovku sjedu. Teda spíš nějak sešoupu :grinning: . Chtěla bych, aby manža se mnou jezdil, ale on jen běžky. Tak třeba kvůli Mikuláškovi se nějak dohodneme :wink: .
U mě byl asi taky dost problém, že bejvalej byl pěknej hajzl a jezdili jsme na hory a já na lyžích starých jak metuzalém a vůbec mi neřekl něco o hranách atd... Prý kdysy taky hrany neměli a jezdili. No zapoměl dodat, že to taky nebyli sjezdovky upravené rolbou :angry: . Takže jsem si vypěstovala docela strach. Hlavně, že on měl super nové kárvingy :angry: . No a když jsem si lyže koupila, tak jsem na to přišla sama, jakej je to rozdíl.
3. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Myky, já mám lyže ještě ze sedmý třídy. :grinning: už mám na ně 5 kg nadváhy. :sunglasses: Dřív sem jezdila dost rychle, ale co se narodil malej, tak jsem nějaká opatrnější a jakjezdím pomalejš, tak nějak i hůř.
3. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Sis, a nikdy jsi to nezkoušela na carvingu??? Ty lyže ze sedmé třídy už musejí být řádně použité :grinning:
3. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Já už na nich nejzdím, se stydím. :grinning: Samo že carvingy, ale z půjčovny a nekdy sem byla ráda, že sjedu kopec.
3. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Sis přesně. Musí se to rozjet, aby to jelo dobře a to já taky neumím. Viděla jsem pár pacošů, mladých, krásných kluků a konec po jedný kravině na ližích. Tak já mám snad na všechno odstrašující příklady. Ale stejně bych si kopec tak z lehka sjela. na těch běžkách je to občas o hubu víc, než na sjezdovkách. najdu fotku a hodim vám jí sem. Jeden rok mě ten kopec ušetřil a další rok jsem ho sjela více méně celým tělem :grinning: .
3. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Tak tady to je. Ani ten kopec nevypadá, ale je to děsnej krpál :sweat_smile: .
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3360516&vReferer=
3. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Myky, ale tam je normál běžecká stopa, nebo blbě vidím?? Já bych to na běžkách teda měla strach sjet..., jedině pluhem :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Sis, no jo, by tě s něma poslali do muzea :grinning:

Jdu chrápat, mějte se tu, dobrou noc :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dagi jj, je :grinning: . Ale je to krpál a většina ho jezdí pluhem. Ani to jinak nejde. Ta stopa je až ke konci. Nahoře je to normál uťapaný :sweat_smile: .
3. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.