• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Jsem zapoměla napsat, že byl něco jako hoooodně mini slipy tangáče. :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Sis :grinning: , to bylo asi něco jinýho. Tohle jsou zvířátka. Třeba slona, nebo hrocha mají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Tlemim se tu, protože jsem si něco představila :grinning: . Jsem dneska 38DC :grinning: , tak mi haraší :wink: . V PO mám jít na gyn, tak je mi jasný, že to dostanu o víkendu a z 1. návštěvy u nového Dr bude houbeles :angry:.
14. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Tak trochu ten návlek slona připomíná. :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
autor
zdravím při pátku,

holky jaký návleky furt :grinning: :grinning: hodte odkaz, vůbec nevím vo co de :grinning: :grinning: -. já znám jen ty termol. baterie

dneska vůb ec nevím co uvařit k večeři?? co budete vařit vy? Zítra chci udělat ten zapék. porek jak měl minul. sobotu Babica v telce

Myky - jsi mi připoměla, že to mám taky zítra dostat,,, tak uvidíme jestli zítra nebo až pak v PO, se mi to vždy většinou o 2 dny posune
15. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Nazdárek, zdraví kašpárek :sweat_smile:

Holky, Lůca normálně chodí, i se otočí a jde zpět, samozř. po místnosti ještě neběhá :sweat_smile: , ale i to je bomba. Na můj vkus začala docela brzy. :wink:

Myky, takže sháníš nějakou jetou autosedačku..., tyjo, do toho bych nešla, na tomhle bych opravdu nešetřila..., vždyť my jsme z vás nejchudší :grinning: :grinning: . Nakonec kupujeme Romera, už je objednaný. A cena také není hrozná. Ale když by byla od někoho známého, tak bych možná přivřela oči, ale jinak :confounded:....

Sluni, a co žemovku?? Na tu by jste chuť neměli :sweat_smile: ??? Já jí dělám často :grinning: . Pořád nám zbývají rohlíky.

Sis, co ty to máš prosím tě zaproblémy :confused: ??? Hlavně ať to je OK....

Ani nevím, jestli mám jít také na nějakou kontrolu na gyndu...., ááále, co bych tam lezla :sweat_smile: .
15. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
Dagi ahojííííííík, hele koukej sem hodit nějaký fotky, slibuješ už dlouho, plavání, vánoce,,, n ebo na rajče - at jich je víc..

žemlov ku NEJÍME :grinning: :grinning: :grinning: , jsem zapoměla, je pátek - to míváme hranolky + biftek :grinning: :grinning: a vařívá většinou Tom - to se zase nacpem :grinning: :grinning:

jinak nejchudší určo nejste - to nejspíš my, hold 2 děti už je znát... fakt finančně dost náročný :angry:

a Lucinka je velikáááá šikulin ka... t aková šibalka jak tvrdí Niki - že ji raráškové koukají z očiček :grinning:
15. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky, co to tady je ? Budem se hádat, kdo je nejchudší jo ? :grinning: Tak to jsme určitě my.

nam žemlovka, asi jí příští týden udělám. :slight_smile:

Dnes je mi nějak divně, jako když ne mě něco leze, asi zase po včerejším plavču. Adél je celý den protivná a uřvaná a nejí, má teplotu. Snad je to od zubů. Zrušila jsem ten akváč. :unamused:
15. led 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
Sis - cože?? ?tak aqua se nekoná?? to je škoda... tak hlavně at je vám holky líp..... :slight_smile:
15. led 2010 v 16:06  • Odpověz
No nekoná, já bych to vydržela, ale Adél měla ve dvě hodiny 37,6 °C, tak večer bude hůř, tak jí tu nechci nechat.
15. led 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
S is - jj jasný, tak at vám je fakt líp

my čekáme na TOma, mám e přijít k našim na svařáka :grinning: měl b ýt doma kolem 17 hod, ale zatím nic... a c h jo :wink:
15. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj, ahoj :grinning:! MÁME PRVNÍ ZUB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Levou horní jedničku :grinning:. A našla jí tchýňka.
A nejchudší jsme my! Ale autosedačku nechci kupovat bazáčovou, že bych na ní chtěla šetřit. Ale tady už mi dvě holky řekli, že novou budu mít v autě max 14 dní. Mě se nechce sponzorovat zdejší čórkaře a feťáky a ještě platit okno u auta. Kámošce prý vrazili nůž do zámku a to byla škoda, jako blázen. A měli sedajdu za 4000,-,teda pak už neměli :sweat_smile: . Takže závěr je ten, že na sedačce rozhodně nechci šetřit, ale co z ní budu mít, když mi jí někdo ukradne? Hodlám vybrat dobrou značku a pořádně jí skouknout. Jako jestli ten plast není prasklej, jestli je pevnej atd...Poptám se po známejch a jestli nakonec koupíme novou, tak jí budu asi muset tahat domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Sis teda tak ať jste brzy fit. Hele a co mudrc? Volala jsi?
Sluní já to zkusím najít někde na netu. vydělaj jsem je jen v krámě :grinning: .
Tak já už dneska 39DC :grinning: a mrcha nikde :grinning: . Jako ten stres je prevít. Jsem Vánoce a silvestra nějak prožívala asi :sweat_smile: .
15. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Myky, tak to je na prd s těma čorkařema :confounded: , usekat jim ruce :angry: . A vy nemáte garáž????
Gratuluji k zubákovi, a co že sis to nechala ujít ty :confused: ??? Teď musíte tchyni koupit nové šaty :grinning: .

Takže jsme všichni chudý :grinning: :grinning: , haha, to vám tak věřím. :sunglasses:

Myky, testnííííí :grinning: :grinning: .
15. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Myky, oooobr gratulace k zoubku. Ta tchýně je šikovná, až budete chtít druhej zub, tak jí zase řekněte. :grinning: :grinning:

Dr jsem nevolala, nechci si kazit víkend, tak až v úterý.

Koukám, že jsme všichni chudáci :grinning: , tak to se u Kopyta pořádně rozšoupnem. :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, teď tu byl tchán a příští týden dostanu od něj novýho mobílka, za toho, jak mi Adél rozbila. zase Sony Ericsson a úplně zadáčo. On ho dostane za to, že u nich má už dlouho víc účtů a jako podnikatel hodně provolá. :slight_smile: To mám radost.

Jinak teda jsem ráda, že jsem nejela na ten akváč, je mi blbě, ale za to může Jindra, protože pořád topí jak blázen a pak venku hned člověk nastydne.
Adél celý den protivná, tak jsem jí dala na noc na tu teplotu Panadol, ale nevím, nějak tam pokňourává, to bude noc. Snad nebude marodit a je to od zubu. To je vždycky na víkend, když není dr.

Sluni, tak co, už se vrítil Tom ? Asi jo, už sosáte. :wink:
Teď je v Rytířích hrad Křivoklát. :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
no jo Tom přijel už. a h ned zapadl, takže byla akce.. .podsypávalo se pískem a vyhrnovalo lopatama :grinning: :grinning:

a pak jsme sosali .. jj, ale jen malinko, a pak se cpali.. my s Niki už jsme totál... tom až po vaně, on jí furt až hodně večer...

a tchána máš super, vidíš to mobil zadara,, to se nám nemů že stát, na co si nevyděláme to nemáme :frowning2:

a u Kopyta jsem zvědavá jak se chcete rozšoup out, my už koukali cio je v okolí, Mácháč to jistí, Hrad Bezděz + Kokořín, to známe z mládí, jsme tam po 3 roky j ezdili s tomem pod sta n... tak se fakt těším, že zavzpomínáme na mladý léta... + N iki se zase těší že si zaje zdí na konícíc h
15. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
ježiš t aky Myky gratulajda k zubákovi :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Sis kujééém. Máme radost. Jen mě štve, že tchýňka mu do tý pusiny koukala a nenechala to na mě. Čórla mi to :frowning2: . Já koukám u koupání. On to nesnáší. S doktorem máš pravdu. Vykašlat se na to :wink: ! Jééé a nový mobílek, jo? Super! Tchán je třída :dizzy_face: . Ať je ti brzi dobře.
Dagi testit nebudu :slight_smile: . V PO jdu na gyndu, jestli to přes víkend nedostanu. Mám docela stresíky, tak se ani nedivím prodlevě. Těhu to není :wink: .
Dneska jsem byla na imunologii a jdu 11.2. na odběry a 3.3. volám na výsledky. Takže mímo dřívávejc nee :grinning: . Ale v dubnu na to možná vlítnem. A to se ještě uvidí :wink:.
Taky teď chci víc pomoct ségruši. Nějak to na ní začíná působyt a není jí dobře.
Sluní, tak co svařák :grinning: ?
15. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Sluní tak já mám nějak zbržděnýho koně :grinning: .
Děkujeme :grinning: . Jste si užili.
Napsala paní z penzionku. Tak Sis, už to jede mailem a Sluní písneš mi mail do IP a Dagi taky? Ať vám to můžu přeposlat :grinning: .
15. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jo a kdyby jste brouzdali po netu a narazili na nějakou akci, rozumnou autosedačku kolem 3000,- tak dejte echo, jo :wink: . Díky :dizzy_face:
15. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jo a Dagi taky děkujééém :sweat_smile: :grinning: . Jsem dneska nějak rozhozená a unavená, tak přeskakuju z jednoho na druhý a myslim si, že jsem něco napsala a pak zjišťuju, že ne.
A za hrubky působit a brzy se tedy taky omlouvám :sweat_smile: . Fuj, fuj, fuj.... Jsem hanba :grinning: :wink:
15. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
autor
ahojík takmy zase perlíme, co jsme ji dali do kolíbky tak řve a řve jak tur, vyndám e ji a je ok, veselá, samá s rnada, ted s ni šel znovu tom a slyším to jak řve... ach jo, co zase vyvádí.. ji nak je užasná, celý den, dělá blbosti, futrut tancuje, na kopec chodíme to miluje... a furt baští cokoliv fatk. .tak na nemoc to nevypadá, tak nevím co blbne s tím usínáním,, asi hold chce b ýt s námi a nechce chodit sp át brzo jak mimina že :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Sluní to je mazec teda. Nám tohle předvedl párkrát v noci. Že se vzbudil třeba v 1 ráno a hurá si hrát. Třeba bude Žanda nespavec :sweat_smile: . Má elán po tobě.
Na mě dnes padlo, že našla ten první zoubek tchýňka. Jako nic proti ní nemám, ale neměla se mu do tý pusy koukat. Měla to nechat nám. Já mu tam čumim každej večer při koupání a on se děsně vspírá. A ona fakt asi vyhmátla, že mu ten den vykouknul kouskem skrz dásničku. Prý vzala lžičku a strčila mu jí do pusy, jestli bude cinkat a pak se koukala. Tak fakt mohla počkat na mě. Tohle se nedělá! Navíc věděla, jak ho chci najít já. I moje máma jí říkala, že i kdyby ho našla první, že mi to nemá říkat a nechat mě. A stejně, ona schválně udělá takovouhle věc, když potřebuju pohlídat než si skočim k doktorovi a nejsem doma! Jí to řeknu, že jí to neodpustim. Ať se chytne za nos!
16. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Počkat na mě myslim, jako až bych přišla od mudry, tak jsme mohli spolu tohle udělat a měli by jsme společné prvenství :grinning: :wink: .
16. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Dagi, písni mi do IP mailíka jo? :wink:
16. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky,
Sluni, Žanetka neusíná u mlíčka???? A za jak dlouho ti usne?? Lůca usíná jen u kojení, pokud se nezadaří, tak straší další dvě hodiny :unamused: , jako např. včera. Uspávat hodinu se mi fakt nechce..., nebo by jsme měli :confused: ??? Jinak nevím jak vhodně uspávat, než u kojení ...

Myky, a Miklík ten zub měl ze dne na den???? Lůca asi týden před měla jakoby prasklinku, tak jsem hlídala fest :slight_smile: .

Budí se vám prckové ještě v noci????
17. led 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
Ahojík

Dagi, když jsem kojila tak taky usínala jen u kojení, ted občas u mlíka, ale většinou až ho dopije, tak ch¨vilku ještě kouká a pak usne, včera ale vyjímka a děs běs, snadse to zase upraví... jo a většinou chrupe do půl hodinky, v noci se budí pořád, je taková neklidná, furt se chruje, pobrekává, ale lokne si vody z lahvičky a chrupe dál.. .ale je to x-krát za noc... občas se i vzb udí a spát už nechce, ale to je taky spíš vyjímka... Niki byla to samý, do 2 l et, takže doufám, že tohle mi za nec. rok skončí :grinning: :grinning:

holky prča - dneska Tom dovezl satelit a nevíme jak ho naladit :grinning: :grinning: no navečer to ještě zkusí, nebo bude volat kámošovi, tak snad se to zprovozní

a peču chlebííííííííček , bude teploučký, čerstvoučký ke grilov. kuřátku :grinning: :grinning:

už se těšíme ke KOPYTU :grinning: :grinning: :grinning: , výletíky bychom mo hli plá novat sp olečně ne??? at se trošku užijeme :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
holky a zbláznil se mi email... mi stahuje všechn y zprávy c o js em kdy dostala od znovu.. 6500 zpráv :grinning: :grinning: , mi to ale pěkně brzdí PC... sa kra :angry: :angry:
17. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Dagi on měl nateklé dásně, jak blázen! Prasklinku jsem neviděla. Nechce vůbec nechat kouknout do pusinky a máme hoooodně dlouhý jazyk, tak má plnou pusu a kouknout se mu do ní není prča. S Myšákem ho vždycky chňapnem po koupání na přebalováku a kouknem. Nebo i sama. Prostě jednou denně. A on mu vylezl asi ráno, takže bych ho večer našla. Dneska je už i cejtit, když ho mažu gelíkem. Takže jsem si jistá, že tam nebyl dřív :frowning2: . Já si říkala, že až vyleze, že ho uvidíme. Netušila jsem, že ho někdo bude skoumat, když nebudu u toho!
Mikeš se budí v noci na jídlo tak kolem půlnoci a pak 5-6ráno. To sní z 240ml vody HAMI hajaja. Teď asi roste, tak víc jí. Jinak zakňourá, třeba se zvedne na čtyři, popoleze a zase usne. Já už na něj jen kouknu, nebo podám dudáka a spíme dál.
Sluní tak to je mazec. A čím to je s tím e-mailem? To samo od sebe? A už jde satelit? To my by jsme byli ko :grinning: . Ani jeden s tím neumíme :grinning: .
Jsem dneska dostala tu očekávanou návštěvu :grinning: . Si dala na čas :grinning: . Tudíž je mi šouflíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A dneska jsem byla u kámošky kadeřnice a vzhledem ke sněžení atd... jsme opět mysleli, že nikam nepojedem. No, cesta byla pekelná, ale vlásky mám hezké :grinning:.
A kdepak máme Sisu? Doufám, že jsou ok a nelehli úplně. Se jich to nějak drží, ten bacil. Prevít!
17. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem tu, ale jen na kuk. jsem zase nastydlá, už mě to s***. :angry: Horší je, že Adél má od včera horečky přes 38 a to i po Panadolu, dávám jí čípky. Dnes jsme jeli na pohotovost, ale nic moc neřekli, jen dávat čípky a pití. Celé odpoledne prospala, usínala mi v náručí, jak hadrová panenka, úplně apatická. V 17 hod. jsem naměřila 38,7 °C :confused: , tak jsem jí šoupla do vany do vlažný vody a pak jsem jí dala na nohy octový zábal. Slezlo to na 37,7 a trošku ožila, i se malinko najedla. Jinak vůbec nejí a co sní tak vyblinká. V noci jsem vůbec nespala, pořád brečela, tak jsem zvědavá na dnešek. Kromě horeček jí nic není, ani kašel, ani rýma.

Sluni, tak máte satelit jo ? Tak to budete mít spostu programů a užijete si i novou telku. :slight_smile:
Taky se těšíme ke Kopytu, okolo je spousta míst na výlety, třeba ty hlavy v lese. :slight_smile:

Myky, podle tebe by se dalo předpovídat sněžení. Máš něco nového na hlavince ? :wink: :slight_smile:
17. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Sis, tak to je fakt hrůza co píšeš. Se brzy vykurýrujte. Hlídej kůžičku. Aby jste neměli fleky. Ale jinak jak měl Mikšík ty horečky, tak nám taky řekla tohle. Jen srážet teplotu a hlavně pít. Jak nebude jíst, tak hlídat dehydrataci. Řekla jsem si jí o výtěry a vyšel nám ten zlatý stafilokok v nose, což má každý druhý člověk, ale pokud by se mu zase ukázali teploty, tak prý by už věděla jaká ATB nasadit.
Jj, taky mám pocit, že sněží kvůli mě :grinning: :wink: . Klasiku mám. Žádná novota. Jen hezounký melírek a trochu sestříháno. Jsem spokojená. Chci si nechat vlásky trochu dorůst :dizzy_face: .
17. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Myky, myslíš, že mám jít zítra k dr, když kromě horeček nic nemá a třeba už to bude zítra dobrý ? Náš dr se totiž ke všem testům musí přemlouvat a když nechce, tak neudělá. :unamused:
Adél naštěstí pije čaj a udrží ho v sobě.

Taky bych potřebovala k holiči, asi se objednám na příští týden, abych jela na hory trošku zkulturněná i když budu nosit čepici.
17. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.