• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
Myky - tak u mě návštěva ještě nic, ale počítám že zí tra, to je kl asika + 2 dny u mě

sis - ježiš vy furt stůněte,, tak at už jste sakra fit.. jinak satelit ještě nefachá... nechá se to až na př . sobotu až bude víc čas u... mě to je uplně fuk :grinning: :grinning:

Sis - jaký hlavy v lese u kopyta?? :grinning: :grinning: my koukali - Mácháč + Bezděs + Houska + Kokořín :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Tak už máme za sebou první řvaní. :unamused:

Čertovy hlavy a Klácelka v Liběchově, Houska, skanzen Zubrnice a už nevím, je tam toho nějak moc. Na Bezděz asi nepůjdem, malej JIndra tam byl teď v létě, tak se mu asi nebude chtít, ale uvidíme.
17. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
tak to my Bezězděz asi určitě JO, ale taky uvidíme uvidíme.... :wink:
17. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
holky dobrouuuuuu
17. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Sis já bych se na to vyprdla. Pokud klesnou teploty, tak bych byla doma a nikam jí netáhla. Bude to dobrý. Mě řekla Dr, že pokud mají nějaké teploty kvůli kokům a těmhle potvorám, tak je lepší, když se s tím tělo vyúpořádá samo. Kdyby měla nějak dlouho horečky, nebo opakovaně a často za sebou, tak pak bych výtěr požadovala a nebo bych šla rovnou na krční, kdyby Dr kecal.
Sluní no mě štve, že zítra jsem měla jít poprvé k novému gynekologovi. A budu se muset přeobjednat :confounded:. To nesnášim volat v den, kdy mám přijít a ještě ke všemu poprvé! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc mám tetu nějak divnou. Uvidíme zítra. Mi bude určo pekelně. Já tohle nemívám, tak mě to zarazilo. Celkem mám mrchu pravidelnou.
17. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky, Adél má furt horečky, byla jsem u dr a taky na ORl, má možná nějaký absces, ale neví se jistě. CRP má být 8 a ona má 80. Takže jedem do nemocnice, budou zjišťovat, co jí je. Jsem z toho na nervy. Prý jestli to není angína, tak možná ledviny. Budou jí dávat antibiotika inj. Až se vrátím ozvu se. Mějte se. :frowning2:
18. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
ježiš Sis --- -tak moc moc pozdravujem držte se holky, určo to nic nebude, ale chápu jak vám musí bý t.... tak at jste brzo fit jako rybyčky a doma.. posíláme pusinky marodovi malinkýmu

jinak my byli dneska v JC na klavíru, silnice hrůza, zítra už na trénink autem nejedu ani náhodou, pojedem busem s Niki,malou si nechá mamča doma

jinak dneska v JC super úlovky.. z ALpinePRo mám pro Niki bun du na lyže , a super boty pro mě - ty mi teda kupovala mamča, a pak ještě mám takový ty černý rukávky jo a čepici :grinning:
18. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Sis :zipper_mouth: , tak se držte a ať jste brzy doma a fit. Adélce posíláme obr pusinečky a tobě hodně podpory. Jste holky šikovný, tak to spolu zvládnete. Udělala jsi dobře, že jste šli na krev. Tak dej vědět.
18. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahojky,
Tyjo Sis, ať jste brzy fit :unamused: ..., chudák Adel

Myky, dik za mail. Manža se divil, že to je na týden :slight_smile: a hlavně že mu k tomu víc neřeknu, bo vlastně nic nevím :grinning: .
Takže rekapitulace: ubytování je se snídaní, postýlku tam budeme mít?? Ještě jsem se vůbec nedostala k tomu, abych to místo pořádně prohlídla a pročetla. Nějaké zajímavé místo v okolí snad bude :wink: . Kdyby jsi měla ještě něco zajímavého k tomu, tak prosím písni.
A co když budeme nemocní a nebudeme moc jet?? Zálohu nám vrátí??? Takhle dopředu platit zálohu jsem ještě nikde nezažila.

Sluni, jaké černé rukávky????? :grinning:
18. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Sluní, jsme telepaticky spojený v jedný minutě :grinning: :wink:. S cestováním je to děs. Dávejte na sebe pozor. U nás je to hrůza hrůz. Většina chodníků uzavřena. Ze všech střech tu padaj přímo laviny. Ničí to tu festovně auta. My naštěstí stojíme docela dobře. Tak snad naše autíko bude ok. Hlavně když jsem šla s kočárem, to bylo fakt o život a ještě to bylo k prdu. Vysvětlím zítra :wink:.
Dagi :grinning:
Zrušení rezervace:
V případě zrušení Vaší rezervace do 15.4.2010 bude Vám vrácena záloha v plné výši.
V případě zrušení Vaší rezervace od 16.4.2010 do 24.6.2010 – Vám bude vráceno 50% Vaší zálohy.
V případě zrušení Vaší rezervace od 25.6.2010 do 24.7.2010 – se záloha nevrací.
Na postýlku, dřevo na grilpárty a pár dalších drobností se poptám. Kdyby jsi chtěla ještě něco, tak písni. A výletů je tam víc, než dost. Myslím, že nudit se nebudeme :wink: . A co Míra? On nechce jet na týden? My to budeme mít jako jedinou dovču. Jsem nadšená, že tam je všechno, co jsem chtěla na dovču mít a celkem i blízko :wink: . No a hlavně se těšim na vás všechny s rodinkama :grinning: .
18. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Holky, co říkáte na tuhle sedajdu?
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7891-zopa-carrera
18. led 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
ahojík ahojík,

tak jakpak SIsa?? ?snad Adelce už antibiotika zabírají a je ji lépe a půjdou brzo domů... Myky - jak myslíš že tam můžou být dlouho???

Myky - a sedačka se mi mooooc líbí...

Dagi vůbec asi nečte co???? :grinning: :grinning: :grinning:

černý rukávky :grinning: :grinning: :grinning: takový jak se nosí třeba na tílko atd... prostě jen rukávky a vzadu je to kratoučký tak na lopatky :grinning: :grinning: :grinning: -si je chci vz ít na muzikál :grinning: :grinning:

dneska frčíme teda busem, snad nám to neujede, jsem nejela busem už léta :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Sluni, ty potvůrko, ty zase pořád jseš na netu :grinning: :grinning: .

Jj, už vím které rukávky :grinning: .

Myky, díky, jsi zlato, něco za tu starost musím vymyslet...

Copak asi Sis s Adel..., to je hrůza jak jsou chudáci pořád nemocní :confounded: .

Tak zase frčím :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Sluní myslím, že týden nejmíň. Ale injekce tak cca 4dny. Pokud nebudou na žíle. Jak je přehoděj na tabletky a budou bez teplot se zlepšenýma výsledkama, tak je pustí domů. Spíš teď bude důležité vyšetřování. Co všechno jim budou dělat. No, každopádně si zkusej. Od SONA po RTG. Hlavně, aby to bylo třeba jen od nastydnutí. To by ty ledviny odpovídali. Skrz bobování a sníh. Holčičky jsou na to háklivky. Dofám, že je nebudou moc trápit. Mi je jich líto, ale snad to Adélka bude brát dobře a hlavně Sisu povzbudí, že když se Adélce udělá líp, tak hned ožije a bude vidět pokrok v uzdravování. Chce to hlavně zachovat optimismus a moc si nepřipouštět sestry a doktory.
A ta sedačka vypadá dobře, že? Díky :slight_smile:. Jen jsem četla, že jak má širokou tu základnu, že nemusí jít do auta s tvarovanými sedačkami. Tak jí půjdem vyzkoušet a uvidíme. Taky, že auto pásy pro dítě, které už se nebude kotvit pětibodovými pasy, jdou přes břicho :confounded:. Každopádně my jí chceme hlavně pro období s pětibodovými pásy. Tak pokud sedne, jdem do ní.
Dagi nic nevymýšlej :wink: . Se hlavně těšim, že vás uvidíme :wink: :grinning: . Bude to super!
Holky a ten včerejšek popíšu. Dneska má Myšák narozky a já mu šla včera vyzvednout hrnek s fotkama Miklíčka. No a oni místo bílého hrnku udělali nějaký hrnek překvapení! Tj. Tmavě hnědý, až černý hrnek, který po zahřátí vroucí vodou zbělá a ty fotky vylezou. Jsem ho reklamovala a Myšák ho dostane opožděně. Mě to málem dohnalo k pláči! Jsem chtěla, aby ho držel Mikulášek a dal tatínkovi sám :frowning2: .
19. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
z dravím rychle m ezi Ordinačkou...

jsme zpět z JC busem, bylo to ok, zase mám nový hadérek :grinning: :grinning:

myky -cože ?? to je škoda ale to máš do Fotolabu???? a myšák má dneska narozky?? tom zí tra :grinning: :grinning:

a jak píšeš o té autosedačce, tak k nám by určo nešla, my máme právě tvraovaný sedačky a už tak tak se nám tam vejde Nikči sedák + žanetky sedajda...

a teda Myky - kde se v tom Práglu sejdem? bud v Ikea na černáku, nebo přímo v GOJA??? spíš si myslím, kde bude víc místa - kvůli Mikuláškovi - kočárku atd... Dáme dvojku????? :grinning: :grinning: Bude řídit Tom , tak můžu :grinning:
19. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Sluní, jj. Je to moje slavná čtyřicítka :grinning:. S dárečkem je to pech! Mě to fakt mrzí. Tak hlavně, aby se to vyřešilo a bude. Tomovi přejem k zítřejšinám vše nej :grinning:.
Gratulujeme k jízdě busíkem :grinning:.
A od kolika máte Děti ráje? Pro nás by bylo nejlepčejší :sweat_smile: , kdyby jste přijeli k nám a my vás pak třeba doprovodili. To jest. Do práglu hodláte asi přijet na Černý most a pak jet metrem do Goji do Holešovic,že? Tak kdyby jste přijeli dřív, místo do Goji jeli na Flóru- Vinohrady, tak dáme dvojuku :grinning: u nás doma a my vás pak pojedeme doprovodit. Co ty-vy na to? Jedete jen ty s Tomem?
A copak máš nového?
Já tiše doufám, že se vejde. Jinak fakt nevim, jakou pořídit a už je třeba. Mi příjde, že ve vajíčku je napreslej, ale to by bylo v pohodě. Ale má nohy na opěradle a příjde mi, že by si je zlomil, kdyby něco. Nevim?!
Hele dotaz? Co si předstvíš, když řeknu jméno Justýna? Jen pro zajímavost, jo?
19. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
JUUUUJ kuka tiny,, 40 ???? tak taky moc gratuljem, jedte metrem a osalvíme to :grinning: :grinning:

Myky - hele Děti ráje máme od 15 hod. ale p otř. dřív do Ikei - koupit krabice pro žanet na¨hračky + pro niki houpačku k narokám

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S19809351

tak pak že bychom zajeli k vám???

jedem ještě se ségrou + synovec

my máme známý v Kolbenově ul. není to někde uv ás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
hele ale ségra se synovcem klidně budou někdo po krámech, co budem u vás, jen napiš kde atd..... se tak moc už těším na vás

jo a novýho.. zase ale černý, jsem fakt už magor, musím kupovat už barvy,, takovou tuničku mám ale je jak pro těhulky, ale prý mi sluší, mi to tam říkala i jedna paní co mě viděla ji si zkoušet a Niki mi to taky doma potrvidla.. opět vel. 34. KIk má super č íslování fakt :grinning: :grinning: :grinning:

Just ýna- nějaká pohádka
19. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
jo a malá má šílenou prdelku.. jako ne zadeček. ale uplně prdolínku.. takový pupínky uplně, a furt se ji to rozši řuje dál a dál... mažu, ,koupila jsem spešl mast na opruzeneiny, ale mi to nepřijde jako opruzenina. . t akže zí tra jedem k mudře... ale asi ji to nebolí, nesvědí. si nijak nes těžuje...
19. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
n ikde nik to tak maž u k holká m, zítra písn em pá
19. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Sluní Kolbenova je od nás poměrně daleko :grinning: . Tak doražte, jak se vám to bude hodit :wink: . Na cestu od nás potřebujeme tak hodinku.
Justýna je prý nějaký román o kurvě (pardón za ten výraz). Tudíž když chci Justýnu, tak jí předurčím zaměstnání :grinning: . Říkala švagruše a její manžel. Připadala jsem si jako blbec, že ten román neznám. Koukali na mě, jak na tatara! Ale už to beru s humorem. Jsou směšný a trapný. A aspoň by to Justýnka uměla s chlapama, ne :wink: ?
Jo a nemá náhodou Žanetka roupy? Myslím, že se na to očkuje, ale nevím to jistě. Pamatuju si ze školi o tom něco. A myslim, že to právě tohle dělalo. Ale taky to svědilo :confused: .
20. led 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
ahojík

Myky - tak bych řekla že to má žanet lepší, tak uvidím, ještě se poradím s mamčou jestli pojedu nebo ještě počkám

hele- hodinu cesty od vás do Gojy? to bychom časově nezvládali, nechcete teda přijet za náma do divadla do kavárničky???

a Justýnka je moooc hezoučký jméno - nezvyklý, ale hezký :wink:
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
jo a holky - jsou nám malý další botičky :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Sluní koukám, že nová fotečka :dizzy_face: . Super!
Každou chvíli příjde ségra, tak pak písnu.
20. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahojky, tyblaho, tady toho zase je :sweat_smile: .

Dodatečně vše nejlepší Mišovi ke kulatinám :wink: .
A co ségra, už na dobré cestě k mimi :slight_smile: ?!

Jéé, Sluni má novou fotku v pase, hezkééé :slight_smile: .

Už bych se také mohla dohrabat k nějakým novým fotkám, ale na rajčeti nejsem registrovaná, do koně je musím zmenšovat ..., no jsem ráda že vás občas doču, a někdy ani to ne :grinning: , pak nic nevím.
My s Lůcou pořád někde jsme, nebo někdo u nás, teď třeba jdeme i dvakrát za den na saně (z toho mě pěkně bolí záda :sunglasses: )..., pak nějaké ty aktivity (plavání, centrum), až bude pořádně capat, tak bych chtěla chodit na cvičení s dětmi. Pak jsem úplně hin a na PC nemám ani náladu :sweat_smile: . Ale hodně často na vás myslívám.

Copat ta Sis?? Asi jsou ve špitále :confounded: ..

Mějte se, papa
20. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Dagi - vždyt jsi na rajče už dávala foto z Bobrovky, tak šup šup,,,

jsme se vrátili z kopce před chvilkou - je to o h ubu, hrozně zmrzlý...

jo a zítra držte palečky - Niki jede na soutěž z angliny do školy do N. Bydžova
20. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Sluní, tak to od nás vyřiď Niki, že držíme všechno co máme :wink: . To pak budeme muset oslavit :grinning: . A s tím srazíkem dohodnu s Myšákem a dám vědět. V kolik tak by jste byli na Výstavišti u GOJI?
Botičky máte jakou velikost? Já dnes byla u Bati a měli tam nádherný, lehce zateplený botičky z 600,- na 299,-. Jsem zkoušela Mikeškovi 20 a nedostal se přes nárt. Bačkůrky mu byli 18a1/2ky akorát. Mě mrzelo, že mu ty botky nebyli. Bych koupila větší a měl by na jaro, nebo podzim. Fakt super akce to byla! A krásný, měký botičky.
Dagi, přesně, jak píše sluní! Koukej hodit fotky z narozenin a Vánoc ty potvůrko! :wink:
Holky pořád myslím na Adélku a Sisu. Jak jim asi je?
Jo a byla jsem se ségrou v Tescu v Edenu a koupila jsem 6xbody s dlouhým rukávem, 6xbody s krátkým rukávem, 3x nátělníkové body. Tři bodýčka s krátkým rukávkem jsou froté. Super! Vše velikost 12-18měsíců :grinning: . Skvělý nákup :grinning:
Sluní a co Tom? Kolik mu to vlastně dneska je?
20. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Ještě děkujem Dagi za přání :grinning: :wink:
Hele a ségra asi OPU v pondělí :grinning: :dizzy_face: . Se těšim na výsledek :grinning: . Ona ale je kliďas, tak testit nebude :grinning: . Tj: počítám za 3 týdny budem vědět, jestli je těhu :dizzy_face: .
20. led 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
Tomovi je 36 :wink:

žanet má zimní botičky od Bati 21, botičky na doma měla 20 a to ji už tlačil paleček, takže má 21 :grinning:

a super nákupky, super, já v Tescu taky ráda nakupuju, Niki má snad všechny trička Cherokee :grinning:

jo na výstavišti budem asi ve 14 hod, od 15 to začíná tak by to bylo super, i na to vínko s vámi :wink:

a za Niki děkujuuuuuuuu

na holky ve špitálu taky myslím, bohužel mám mobily jen na vás s Dášou.. na Sašu ne :angry:

a ségrře moc držím palečky, ona má prvního cvrčka normoš?? a kolik mu vlastně je...
20. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Sluní já psala Sise smsku a ona jí nedošla, tak nevím, jestli vůbec má mobil?
Synovci je 2a půl. Je to pěknej koumák :grinning: . Mikeš se ho naučil mlátit, když se mu něco nelíbí, tak ho pořád řeže :grinning: . Vítek mu zdrhá, tak je to ok. Sranda s nima! Minule se tu tak vsteknul, že jsem mu šupla jednu přes prdku a chvíli mě neměl rád. Tak jsem z toho nemohla usnout :sweat_smile: . Jsem se těšila na další den, že zas ho ségra přivede a hned jsem se k němu vrhala a škemrala o pusinky a potvrzení, že mě má rád :grinning: .
Je z 1.IVF, tak snad druhý bude taky tak úspěšný :grinning: . Se těšim, jak kdybych měla být těhu já. Bude mimíšek :grinning: .
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.