• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
tak kde to vázne?????? :grinning: :grinning:

Jitulko - tak super, s¨égře to určo zase vyjde... držíme moc palečky... taky bych brala další mimi do rodiny...

tak za chvilku mám doma Niki - žanet ještě chrupe.... ááá už se chruje tak mažu :grinning:
21. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj, mě odešla kámoška :grinning: . Od rána jsem tu měla synovce a ségra možná OPU, až v úterý. Se uvidí.
Rychle jsem se najedla. Mikulášek spinká. Kámoška s klukem mu přetrhli polední spaní, tak teď padnul za vlast. To bude asi noc. Bude mít pěkně rozhozený spaní :confounded: .
A co Niki? Kdy se dozví výsledky soutěže?
Dagi a co vlastně děláš v tom mateřském centru?
21. led 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
ahoík Myky-

Niki už ví že není na medaily. ale prý 4-5 místo z celových 30-ti takže to jde... za chvilku zase prchá . jedou plavat...

tak co Myšák - sejdem se v Goja??

V ut erý budem na ségru myslet, na kolik to vypadá vajíček?? neříkali?? a chodí do stejnýho centra jak ty??,

holky- ža net MILUJE dádu :angry: :angry: :grinning: :grinning: no Niki ji taky milovávala a tohle je to samý. odpol. ne chtěla jít ani spát, mamča ji dala nový DVD a ona si ho furt chtěla pustit, jak jsem ji vzala že jdem sp át - to bylo vztekání a řevu :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Tyjo to je dobrá! Z 30ti 4-5tá! Super! Dádu jme ještě neviděli. My jen občas Donalda a méďu Pú :grinning:
Goju ještě dořešíme :wink: .
21. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
no já myslela že bude medaile no..... ale i tak na ni čekal doma překvápko - dobrůtky....
21. led 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
tak nám Niki odjela - samo doma řev... žanet ji prostě miluje....

jsem se dozvěděla, že známá, co jezdíme na šumavu, ne přímo na jejich chalupu, ale tam jedna známá příště máme jit k nim na chalupu, tak ji akorát operovali . nádor na mozku, ale prý ok, pr ý to našli včas.. .tak bože.. se modlím k bohu at to dobře dopadne, má dva syny, neženatý, anedávno se vdala, první muž ji zemřel, pak potkala lásku ze školy a vzali se... jsou t ak OK a štastní a spokojení... :frowning2: :frowning2:
21. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Teda sluní to je hrůza. Člověk fakt neví dne ani minuty :frowning2: .
Niki je šikulka. Medaili dá příště :wink: . Mikuláška asi bolí zoubky. Chudák se odpo vzbudil nenaladěn. Vykoupal se a už hajá, tak snad to bude ok. Jen si tam povídá v postýlce.
Jo a ségra prý odhad cca 15vajuch :grinning: .
21. led 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
t ak jen at hajá Mikulášek .... snad se další zubáci vyklubou.... my pojdeme zí tra teda s tou prdelínou... přijdemi že to chvilku zasychá jako ale pak zase že to má dos t červený, navíc to měla jen na p rdolce a ted už ji to jde i na s tehýn ka jako.... tak snad mi mud ra nevynadá že jsem měla přijet dřív

sé gra s uepr ..... to vyjde. takovejch vajuch :grinning:
21. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jj, snad se zadaří :grinning: .
Hele a dej vědět, jak jste dopadli. Je divný, že se jí to tak rozlejzá. No snad to nebude nic, co bude třeba nějk léčit. Jen vás třeba pošle na kožní a napíše spešl mast.
21. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
jj já si ted vyčí tám, že jsem nejela ve s tředu už , dneska tam mudrcka není...

no uvidíme, snad to bude OK.. ale fakt mi to na opruz ení nepřijde, ale plínky, mast a vše používám s tejný tak nevím...
21. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
A kuk na to, co dokáže sníh padající ze střechy!
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3720572&vReferer=
21. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
no hrů za, hele my šly v JC a skoro na jednu pani taky spadnul sníh ze střechy.. fakt horor....
21. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
zí tra r áno musím dá P ažou tka na doplnění klímy, , už nechce topit... tak k mud ře e budu muset jet s našich Fabii, to nejsem zvyklá..
21. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Uff, tak jet autíkem, na které nejsem zvyklá v tomhle, bych teda asi neměla nerva :sweat_smile: .
U nás je to děs. Chodníky uzavřený, chodit po silnici taky nejde, bo by mě někdo přežvejknul i s kočárem, tak co dělat? Jako doufám, že to všechno spadne brzo a hlevně už nebude padat sníh! Rampouchy taky na nic! No, co už nadělám, že? Doufám, že na nás nic od nikud nežuchne. Ale je to fakt nepříjemnej pocit.
Sluní a jak ti jde péct v delince? Mě už se pár chlebíků nepovedlo tvarově. Ale chuťově dobrý. Vypadali pro ostudu :sweat_smile: . Nevim čim to? Jestli droždím? Vždycky vykynuli a vypadali nádherně a jak se spustí pečení, tak žuchli do takového kvádru prapodivného :confounded: . Stalo se ti to taky?
21. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahojky, zase jen na skok, jak jinak :confounded: .

Sluni, nojo, vždyť jsem na rajčeti registr. :grinning: :grinning: . Bych na to zapomněla :grinning: , to je fakt nářez se mnou...
Co má Žanet s prckou?? A Dáda se jí líbí jo :grinning: ?? U nás pořád jede Fanynka a František :slight_smile: . A Niky pořád jede po H.Poterovi :grinning: ???? A co nějaký herec, zpěvák??? Nic???? Mě se hrozně líbil J. Donovan :grinning:

Myky, v centru to je fakt dobrý, vřele doporučuji. No co by se tam dělalo, děti si hrají, my kecáme :grinning: :grinning: . Až budou trochu větší, tak to bude zase jiné, budem tvořit různé věci, malovat...., pak i venku nějaké akce, ještě to musíme probrat se těma staršíma, aby nás více zasvětili :slight_smile: .
A březnu máme karneval :slight_smile:

sisa je asi fakt ve špitále :unamused: .....

Valím, papa
22. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
ahojík, tak jsme byly u mudry skrz :grinning: :grinning: - si jak tohle slovo Povím, vzpomenu na Léto s kovbojem :grinning: :grinning: to opruzení, tak prý to není ještě to nejhorší, nejlepší je prý Imazol.. takže ho máme + kdyby nepomáhal tak slabě máznout Locoidem... tomu se ale budu bránit zuby nehty...

Pažoutek už je ta ky doma, motorek u topení roz chodil, jen v PO jedu na výmenu pylovýho filtru,

Tom nám dorazí až v sobotu, mají hafo práce, dneska budem gratulovat tatkovi k svátku - další oslava :grinning: :grinning: ségra už je u našich, má žanetku, Niki se chystá kám ošce na narozky, se "šlechtí" už přes hodinu :grinning: :grinning:

Dagi . - Niki Harryho ale nemiluje :grinning: :grinning: jen žere to story, ví všec hno snad .. ji přihlásím někam do soutěže fakt asi :grinning:

a Donovan se mi ta ky líbil pak ještě ten představitel Robina Hooda - jak byl ten seri ál... taková krásná ta jem á hudba k tomu byla, on byl tmavovlasý, dlouhovlasý - fakt jsem ho žrala :grinning: a i Petra Vitáska v Rodácích alias Štastýho - Frynta z Ordinačky :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
a Saša jsou Dagi FAKT ve špitále
22. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, už jsme doma. :slight_smile:
Nejdřív gratulace všem oslavencům. :slight_smile: :slight_smile: Je tu toho moc ke čtení a jsem pořád trochu mimo, tak si to nějak nepamatuju. :sweat_smile:
Jen jsem zaregistrovala toho Robina Hooda, tak Sluni pro tebe : http://www.youtube.com/watch?v=IkqGUa7PV4o
22. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Tak teď napíšu, co bylo s námi. Adélce neklesaly teploty, pořád přes 38, skoro ke 39. :sweat_smile: Tak jsem šla k dětskýmu, udělal krevní obraz a už jsem psala, jak to doadlo. Pak nás dr z ORL poslal hned do nem, malá už nejedla a nepila. Byla jak hadrová panenka, jen brečela, nebo ležela a strašně smutně koukala, hroznej pohled. :frowning2: V nemocnici dostala kapačku, o tu jsem si musela říct a měla jsem jí dávat čípky. Druhý den jsme jeli znovu na kontrolu na ORL a dr nás okamžitě poslal do nem na Kladno. Tam nás po příjmu na ORL poslali rovnou na JIPku. Napojili jí na monitor srdce a dali kapačku. Z každý strany nějaká hadička, nebo kabel. Dostávala antibiotika inj přes kanylu a léky na horečku taky přes kanylu. To jí pomohlo a bylo vidět, že se jí ulevilo. Pro mě bylo nejhorší, že jsem nemohla ani na wc, jak jsem se otočila, tak hned plakala. Strávila jsem tam dva dny a dvě noci sezením na židli a hlídáním Adélky. Spát jsem musela jinde, mimo JIP, což bylo pro mě hrozný, bylo to poprvé od porodu, co jsem jí neměla u sebe. Chodila jsem si lehnout o půlnoci a každou chvíli pro mě přišli, že pláče, takže jsesm se vůbec nevyspala. Byla jsem už tak unavená, že jsem měla několikrát pocit, že to se mnou praští a to doopravdy. Skoro jsem jí ani neunesla. Ale ženská vydrží pro svoje dítě fakt všechno a včera jsem to už nějak překonala a bylo líp. hlavně, když jsem viděla, že už je i Adélce líp. Včera nás přeložili na dětské odd. Byli jsme samy na pokoji, tak jsem se těšila, že se vyspíme a ve 2.15 v noci nám šuopli na pokuoj další paní s dítkem. Adélka se bála a brečela a nechtěla spát. Vzala jsem si jí do postele a tam usnula, já ne, těšila jsem se na ráno a zase jsem byla jak ztřískaná. Aspoň, že malá se vyspala. Dnes jsme byly na ko na ORL a už dobrý, tak nás pustili domů, lae trvalo to, tak jsme odcházely až ve 13 hodin. V autě cestou domů jsem musela dát Adél antibiotika a ona to nesnáší v sirupu a poblinkala celý auto. Teď už spí, tak jsem zvědavá, jaká bude noc. Musím jí budit zase na léky, už teď z toho mám hrůzu.

To hlavní jsem nenapsala a to, co jí bylo. Takže, udělal se jí absces v krku, prý je to angína mimo mandle. U takhle malých dětí je to prý vzácnost, dr to viděl po druhé v životě. V úterý nám řekli, že jestli to do středy nesplaskne, půjde hned na sál a vezmou jí i mandli. Naštěstí ty děti se hojí dobře a rychle a antibiotika zabraly a začalo to mizet.

Tak a romám je u konce.
22. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Jo a jak nemám ten starý mobil, tak nemám většinu telefonního seznamu, tak jsem nemohla dát ani vědět. Musím to zase začít ukládat.

Už jste někdo zaplatili tu dovču ?
22. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj Sis, tak vás vítáme doma :grinning:! Jste šikulky! Jsem ti psala, ale nedoručilo se to, tak možná máš i jiné číslo, ne? Jsi mi hooodně připoměla práci :grinning: . Jsme měli ten JIP+ODD a fakt jak píšeš. Nejhorší bylo, když tam byli takhle malinký dětičky a přivezli nějakýho sjetýho, nebo opilýho 2metrovýho mlaďase, kterej vyváděl! Hlevně, že jste už doma a i celkem ok. Hele a nemáš doma injekční stříkačku? Jestli jo, tak natáhni do ní ten sirup a koutkem pusinky jí ho pomalinku vstříkni a hned lahvičku s čajem. Ani se nemusí vzbudit. Někdy i tou lžičkou spinkali. Ani se nevzbudili. V noci je to ok. Jak spinkaj, kolikrát ani nezpozorujou :wink: . Uvidíš. Hlavně, že to zabírá.
Jste si prožili peklo! Dovču jsme ještě neplatili :sweat_smile: .
Sluní a tak je to opruzenina, jo? Ty vaše pupínky?
Dagi, děti si hrají a vy se bavíte? To si dost dobře nedovedu představit. Já se i na hřišti musím pořád mrskat kolem synovce, nebo kočáru. Vůbec nestojim na jednom místě, tak nechápu, jak se bavíte? Ségra moje chodí tady do pár center a jedině, že jsou tam prolejzačky a klouzačka a domečky. Když je teď hnusně a nemůžou lézt venku. Možná máte jiný centra. Tady je to prý obr místnost a to furt poletuješ kolem dítěte :fearful: . A platí se za to, tak to mě teda vůbec štve! Že aspoň tohle nemůže být zdarma?! Až Mikeš začne chodit, tak tam ale zajdu, abych poznala. Vím, že tam jsou i semináře na různá témata. Třeba výchova, oblékání, jídlo atd... To je fajn.
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Myky, díky díky. :slight_smile: Hlavně za tu radu s tou stříkačkou, to určitě zkusím. :slight_smile: Na tý JIPce naštěstí nikdo nevyváděl, byly tam ale samá miminka, Adél byla nejstarší. Vedle nás bylo 3 měsíční mimčo a jeho maminka v kritickém stavu po bouračce. Seděla u ní babička od rána do noci. :frowning2:

číslo mám stejný, tak nevím, proč to nedošlo, protože mi sms chodí. Ode dneška mám ten novej mobil, tak už by to mělo jít tak, jako tak.
22. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Holky, pošlete mi kdyžtak do ip znovu vaše mobily, ať si to uložím, nějak to v tý poště nemůžu najít.
22. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Sis tak to je smutný s tou holčičkou! Fakt děs! Sirůpek uvidíš. A co to vlastně máte?
22. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Máme Zinnat 125 mg. Musím do ní dostat 6,6 ml. Měla mít ten silnější a stačilo by 3,3 ml, ale objeli jsme na Kladně 3 lékárny a nikde to neměli a všude fronty, no děs, jak kdyby vypukla nějaká epidemie. :unamused:

S tou malou je to děs. :frowning2:
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Do kanyly dostávala Axetin, nebo tak nějak.
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
6,6ml? Co je to za dávkování? Nějak nechápu :fearful: . Asi nějaká novinka :dizzy_face: . To vám tu stříkajdu asi dali k tomu, že :grinning: ? To jsou mi věci :grinning: .
Hele já jsem to tu už asi jednou psala. Nejlepší story s práškem: To byl mega prášek velkej jak bonbón. Fakt děs :zipper_mouth: . A nesmělo se to kousat. Jen polknout. Něco spešl, prostě. JIP, chlapeček 6let, nesměl se hýbat kvůli cévám. Hrozně hodný dítě. Přišla jsem k němu o půlnoci, že mu nesu bombónek, ale že ho musí spolknout. Nesmí ho cucat ani kousat. No a on tak na mě kouknul a tím svím dětským, andělským hlásečkem mi řekl. "Ale bombónky se nepolykaj :cry: ?!" No mě dostal totálně :grinning: . Jsem mu řekla, že tohle není bonbónek, jako bonbónek a že tenhle bonbónek se polyká :grinning: . On si ho nechal dát do pusinky, zapil a spolknul. Bez jedinýho mrknutí :dizzy_face: . Děti jsou bezva, když příjmou léčbu. Když rodiče nezmatkujou a fakt se sebezapřením to dítě naučej, že to je pohoda a jede se dál. Do dneška na něj myslim.
22. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
To neznám. Nejvíc mi to připomíná Augmentin, ale na ten by vás převedli i v sirupu. Tak to je taky asi něco nového.
22. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
No napsal mi, že po 12-ti hodinách 3,3 ml, ale měla mít 250 mg. Má jen 125 mg, takže x 2. :sweat_smile: Už mám připravenou stříkačku. :wink: A ještě jsem koukala do zprávy a místo Axetinu jí v Kladně dávali Zinacef.
S tím chlapečkem je to dobrý, třeba pak chtěl po mamince ty dobrý polykací bonbonky. :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ještě mi prosí vysvětli, co je to, když tam má napsáno, že byla febrilní ? :confused:
22. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.