• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Jj Zinacef je v podstatě Zinnat. A febrilní je horečnatá. Křeče jste asi neměli, že?
22. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Asi ne, i když se příšerně klepala, ale to asi nebyly křeče, spíš zimnice.
Děkuju.
22. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
To by jsi věděla. Museli by to říct a hlavně napsat do zprávy pro obvodního Dr. Febrilní křeče trvají chvíli, jsou to záškuby, až do bezvědomí a dávají na to Diazepam. Znamenalo by to, že kdyby jste měli třeba virózu, nebo po očkování teplotky, tak by jste přidávali k lékům na teplotu ještě ten Diazepam. V podstatě se to stává, když jsou hodně vysoké teploty a rychle se srazej dolu. Nebo hodně kolísaj.
22. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Víš co je příšernej paradox? Já jak nejde o Mikeše, tak hned vim co, jak bych dělala. Na co se mám ptát atd.... Ale jak je něco s nim, tak jsem totálně neschopná! Nevěřim nikomu z doktorů, sester a jsem úplně mimo! :cry:
Hele a jak vlastně s tebou? Volal Dr? Víš už něco? Taky jste měli nějak hory naplánované, že? Nebo si to pletu?
Jdu se ospršit a pak juknu. :wink:
22. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
No jo, to se bojíš o svojeho prcka a mozek pracuje jinak.

Mě dr nevolal a ani já jemu, až teď v úterý, neměla jsem na to myšlenky. Jestli budou děti zdravé, tak příští sobotu pojedem na hory, Adélku budu šetřit, ale ten horský vzduch snad neuškodí. Ta Kvilda je malá, tak ani nějaký davy lidí nehrozí.

Jdu do vany a pak do hajan, musím to dospat, brou.
22. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Tak se hezky vyspi :slight_smile: . Taky pujdu.
22. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
Sašo a Adelko - jste doma, super,,,, užiliy jste si holky co ne špitále.... vím j ak jsem byla s Niki na půl roce.. na ne rvy fakt,, už bude dobře....

Jitulko - asi to je opru zenina, ona neřekla, prý že to není uplně to nejhorší. hele j á ji to jednou mázla a už je vidět zlepšení.. má to takový jako zaschlý.. t akže určo to pom ůže

a holky - ted se dr ž te.. v ord inaci.. chlapeček. .jsem si ří kala že mu jsou tak 3.. mluvil s maminkou, počítal korunky, jedna ,dva tři... říkal maminka má očička. lukášek .. a td... fakt šikulka... pak se sestra jich zep tala na ročník a maminak říká 08... tak si říkáme s mamčou asi leden... o rok pom alu s tarčí jak žanet.. pak přišli od dok to rky tak jsem se maminky ptala kolik jim je a kdy jsou n rozen ý tak prý v červenci. t zn.. že mu je 1,5 roku. .. ON HOLKY MLUVIL , POVÍDAL VĚTY , UPLNĚ SR OZUMI TELNĚ, ..... fakt jsem z toho paf, si furt říkám jak je žanet šikovná,. ale tohle??, :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
22. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Sluní tak super, že se to hojí. Samé dobré noviny tady dneska :wink: . Chlapeček bombarďák! Klobouk dolu. To my teda určitě nakecáme hodně, ale nemluvíme :grinning: .
22. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj,
jak se máte? My začínáme pokašlávat a nudlujem :frowning2:. Tak nevim jestli se rozjede do nějakého marůdkování?
Dagi hoď odkaz jakou budete kupovat tu autosedačku, sím... :wink:
23. led 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
Hoj Hoj, jsm e byli na akci.. výročka od hasičů, jsme se napili i najedli :grinning: :grinning: to mříkal at tam zůstanu že žánů uspí, ale já chtěla jít snima dom... takže ted ji uspává, pak sednem k tv.. ..

no už spinká, tak šel tom přiložit ještě.. holky. normoš. jsme našli u naši agamy.. má to bý t kluk.. vajíčko ve vodě.. tak ted zjištujem co to je... jako fakt nechápem....

jo a cpem se uzeným,,,, no jo to fakt potřebuju...

:angry: :angry:
23. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj, sluní tak jste si užili. To je fajn. :slight_smile: Hele a není agamák hooolká :grinning: . Tyjo by jste měli miminka :grinning: .
Sis, tak jak je Adélce? Jak zvládáte sirůpek? Sis jsem se chtěla zeptat jak jste spokojený s tou Adélčinou autosedačkou? Vy máte tu Britax Evolvu 123 plus? Nebo jen tu 123? Vybírám varianty pro případ, že by se nám ta naše vybraná nevešla do autíka skrz ty vytvarovaný sedačky.
24. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Sis a hodila bys mi odkaz na obchod, kde jste autosedačku kupovali? Jsi říkala, že byla za nějak dobrou cenu, že? Díky
24. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zdodala se žehličkou Himaláje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sluni, dík za přivítání. :slight_smile: jsem ani nepochopila, než napsala Myky, co je to Agama. :sunglasses: Co Žanet a pupínky ? Už je to dobrý ?

Myky, Adélka vypadá v pohodě, je jako dřív, akorát strašně žere, pardon za to slovo, ale jinak se to říct nedá. :grinning: Musí to dohnat.
Zítra jdem na ko k našemu dr a musím se objednat na ko ještě na ORL. S tím sirupem byl super nápad s tou stříkačkou, neteče to tak okolo, jako ze lžičky. Jen jak jí něco strčím do pusy, tak se hned probudí a řve a brání se. Ale vždycky jí chudinku přeperu.

Tu autosedačku máme tu PLUS, mají jí poříd za tu dobrou cenu, tenkrát jsem jí levnějš nikde nenašla.
http://detskezbozi.com/inshop/autosedacky/9-36kg-9mes-12-let-/britax-evolva-123-plus-2009.html

A jsem spokojená hodně, je super, krásně se do ní dítě připne a utáhne tak jak má, právě díky tý pojistce, co má ta PLUS.
24. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Se mi to nějak neposlalo celé. Včera jsem jí zrovna prala, Adél jí celou poblinkala. Celý potah jde sundat, jen doufám, že se mi podaří ho zase nandat zpátky. :slight_smile:
24. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Sis tak to je super, že už je Adélce dobře a to žehlení si dokážu představit. Jsi statečná žena :grinning: . Já tu mám teď jeden sušák a řekla jsem si, že ho musim vyžehlit, ale jak je mi zase blbě, tak nic nebude.
Já našla tu evolvu taky na těchto stránkách, ale koukala jsem na tu levnější. No a nakonec jsem jí našla v testech myslím ADAC to bylo a tam teda prpadla :cry: . Už těm testům nevěřim! Pomluvili i Chicco... a na Chicco stránkách měli upřesnění a oni jí testovali bez zádové opěrky a ostatní se zádama. Takže i u ostatních sedaček to může být skreslené, že? Já chci dobrou sedačku, ale nechci právě za tolik peněz :sweat_smile: . Docela se v tom teď plácám a hledám. Mám vybranou tuto http://www.detskyraj.cz/zbozi/7891-zopa-carrera , ale četla jsem, že nejde do auta s tvarovanýma sedačkama. Tak jí zkusíme a kdyžtak asi dáme tu evolvu za 3500,- Já dost dobře nechápu v čem je ten rozdíl? Jaká je to pojistka?
24. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Taky se v tom plácám právě pro to, že né že bych chtěla šetřit na sedačce a bezpečí Mikuláška. Pro něj bych udělala úplně všechno, cokoli a za jakýchkoli podmínek. Ale protože tu sedačku budu muset nosit domu a vůbec jí tu nemám kam dát :sweat_smile: . Navíc tahat kočár, velkou autosedačku, dítě a případně ještě nějakou tašku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Pokud bude levnější, tak jí budu nechávat v autě. Byla teď možnost koupit garáž, ale dát 300000,- za kus plechu a ještě si zvýšit podíl a tím všechny poplatky do fondu atd... Nejsme blázni! To radši risknu čórkaře a budu platit roční stání :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tohle je holt na oltář bydlení v centru. Pak se mi takhle vaří mozek :grinning: :wink:
24. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Tobě není dobře ? Něco na tebe leze ? Tak ať je to brzy pryč.
Která sedačka prdla v testech ? Jestli ta Evova, tak na tu jsem četla že má 4 * z pěti a to je prý super.Ale musím teda říct, že je dost těžká, ale to asi takovýhle sedačky jsou. A rozdíl je v tom, že ta + cvakne, když utahuješ ty ramínka ve chvíli, kdy už jsou správně utažený, takže tam nemáš dítko ani uškrcený, ani volný.
A ta garáž, to je teda darda. :confused:
Dobrou, jdu se naložit do vany a pak bude boj se sirupem.
24. led 2010 ve 23:38  • Odpověz
http://www.britax-roemer.cz/autosedacky/king-plus

Ahojky,
Myky, no my máme tuhle, už v ní Lůca jela a super, sedí v ní jak královna :grinning: . Vy to v té Praze máte blbý :confounded: , takhle se bát o věci..., nevím co bych na tvém místě dělala. Jj, garáže jsou drahý i u nás :confounded: , děs.

Do centra chodím samozř. kvůli Lůce, aby byla mezi kolektivem dětí, když je ta možnost. Jinak se i normoš s maminama stýkáme, ale to není ono. TAm je to fakt super. To víš že se jen nevykecáváme :grinning: , v první řadě jsou děti :wink: . Já obzvláště jsem na to důsledná, vždyť ani na PC nejdu pokud Lůca nespí ..., pokud to není akutní

Sis, tak koukám, že jste si to pěkně vyžraly :confounded: , ale to nejhorší snad je už za vámi... . A tu angínu jste měli všichni v rodině...??? Myslím, že jsi psala jak jste nachřapaný. TAk se držte a ať jste na delší dobu fit!!!!!!!!

Ta dovča se musí platit do kdy???

Musím mazat, Lůca se budí...

Pa
25. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Jen v rychlosti. Mikulášek má fakt hustou rýmu a já taky. Nechce papat, tak jdu dop něj něco naládovat. Hodim oko pak. Zatím se mějte :slight_smile:.
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/kindersitze_2006/BRITAXEvolva123Ultra.asp?TL=2
http://www1.adac.de/Tests/kindersicherung/kindersitze/gtab.asp?quer=tests&ComponentID=148471&=SourcePageID-147767
25. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme po kontrole a všechno dobrý.

Myky, to je smůla s tou rýmou, tak ať jste brzy fit.

Ty testy jsou z let 2003-2006, teď už tu Evolvu dělá Römer a vypadá úplně jinak. Ptala jsem se odborníka na autosedačky a ten mi jí doporučil jako nejlepší z kategorie 9-36. Já jsem z ní max. spokojená, takže nelituju. Jen doufám, že nikdy nebudeme bourat a tak zkoušet, jak to s tou bezpečností je doopravdy.
25. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Štěpán Rybníček odpovídá 28.12.09

Dobrý den, všeobecně jsou vždycky lepší sedačky jenokategorické, než vícekategorické. Značka Römer patří k nejlepším na trhu, proto ani ona nevyrábí sedačky vícekategorické, pouze jednokategorické. Sedačka Britax Evolva 123 je výrobkem Britax- patří do koncernu Britax- Römer, proto se objevuje pod oběma názvy Römer i Britax, ale stále je to výrobek Britax. Pokud budeme brát konkrétní sedačku Evolva 123 ( eventuelně její varianty Plus, nebo Ultra) jsou z kategorie 9–36 velmi dobré- mají 3 hvězdičky

Takže pokud trváte na sedačce 9–36, ano je Evolva 123 jedna z nejlepších, a určitě Vám ji doporučím, pokud byste koupila sedačku 9–18( např. Römer King plus- která je 9–18 a vydrží do 18 kg ,cca 105cm a cca 3,5let) , bude to o stupeň lepší.
Položte vlastní otázku

Tady je to, lepší je ta co má Dagina. My jsme koupili kategori 9-36, protože už nebudeme mít další dítě a nechtěli jsme kupovat dvě. Kdyby jsme měli teprve první dítko, tak by jsme určitě koupili tu, co má Dagi, ta má 4* a pak větší.
25. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
A už končím se sedačkama a jdu do Adélky nacpat sirup.
25. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Kuk, to je věda s těma sedačkama, člověk u toho zjišťování ztráví mládí :unamused:
Sis, ty kecko, vždyť jsi jednou prohlásila, že třetí klidně :wink: :wink:

Myky, tak také rýmu, jo?! Lůca se zatím drží...
Miklík si nechává odsávat nos normálně??? Lůca vždycky ječí jak kdyby jsme ji ubližovali, a u doktora také řve jak protržená, čím to je :unamused: ????
25. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Sis děkujem. Snad se dáme dokupy. Mě se...e, že sem přišla ve čtvrtek kámoška. Zrovna jedna z těch zodpovědnějších(jsem si myslela) a tudíž jsem se neptala, jestli jsou zdraví. No a ona přišla s dvouletým klukem a byl nachcípanej! Napřed to nebylo vidět, ale pak mu řekla, že mu musí nakapat kapky do nosu a je fakt, že byl takovej přejetej. Jasně, že jsme to mohli chytit kdekoli, ale pravděpodobně to máme od nich. Mě to tak štve! Jako Mikeš je ani né 14 dní po Prevenaru a za 14dní jdeme na kontrolu skrz to naše..... víte co! A tam hodně záleží, aby byl zdravej a nebyl po nemoci! Mě se chce brečet, když si to uvědomim! Náhodou výsledky nedopadnou dobře a Dr bude tvrdit, že viróza na to nemá vliv a budem běhat po všech čertech. Fakt do pr...e! Zase z toho budu na hadry!
No a obídek nám teda nejel. Nechce nic. Polívčičku, mlíko. Nic prostě! Tak uvi, až se vzbudí. Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Fuj!
Jj s testem máš pravdu. Určitě se za ty roky vylepšili. S tím bouráním to máme stejně. Se na to nakonec vyprdnu a koupim co uvidim v obchodě a bude se mi líbit. Nebudu číst žádný testy a nazdar bazar!
Co sirůpek? Jak jste zvládli?
Sluní doufám, že se do pátku dám do kupy :frowning2: . Chci vás vidět!
25. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Dagi :grinning: . Odsávám odsávačkou přes vysavač, tak je to rychlovka. Ale řve u toho, jak protrženej. Už jen jak vidí, že to beru do ruky, tak zdrhá :sweat_smile: . Pak ho udržet je síla. Ale na to mám docela dlouhou praxi, tak celkem zvládám :wink: .
25. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Dagi, třetí klidně, ale jen náhodou. Plánovaně určitě ne. :wink:

Myky, to mě taky vždycky točí, když jdou lidi tam, kde je mimčo a pak z nich vypadne, že jsou nemocný. U nás to třeba dělá tchýně. :unamused:
Sirup celkem dobrý, ona si chudinka ještě zvykne. :sweat_smile: Naštěstí zítra v poledne poslední.

Ta ženská, jak nám jí strčili v noci v nem na pokoj, tak byla pěkně šlehlá. Kluk měl 40 horečky a ona mu na ně nic nedala, protože jak mi sama řekla, neumí v jeho roce a půl měřit teplotu a to ani rychloběžkou. Tak jí kluk upadl do bezvědomí a měl křeče. Volali záchranku. Když se jí dr v nem přede mnou ptal, jestli jim kluk někam nespadl, tak prý před týdnem z gauče a včera prý ze židle. Pak se jí ptal, jestli nespadl na hlavu a ona mu řekla, že neví, protože když s manželem přiběhli, tak už seděl a zuby prý žádný nesbírali. Tak takový kr*** bych to dítě snad radši sebrala. Já bych teda Adél nenechala takhle malou sedět na normální židli samotnou.
25. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Sis, tak to mi taky něco připomíná s tou ženskou :grinning: . My jim říkali ÚB (úplně blbá). A super, že jste to s Adélkou tak krásně zvládli! :grinning:
Ta kámoška mi ani neřekla, že jsou marodi. Ale kapala mu kapky do nosu a chraotěl. Tudíž jsem si to uvědomila potom, co Mikeš den po jejich návštěvě dostal rýmu a z toho kašel :angry: . Pro příště jsem poučená. Po očkování a před takovým vyšetřením, které nás čeká nikdy, nikoho domu nepustim a nikam nebudu chodit do kolektivu. Jsem ÚB, že mi to nedocvaklo dřív! A všech se budu ptát, jestli jsou ok, než k nám půjdou!
Holky a ségra jde na OPU v úterý. Já jdu na gyndu a nemá mi kdo pohlídat, tudíž ho nakřápnutýho potáhnu sebou. :cry:
25. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
AHOJÍK HOLČINY,
jen v rychlosti - za chvilku je malá vzhůru

Myky - tak marodíte??? ach jo, at jste brzo Ok,,, a v tu sobotu pevně věřím, že to vyjde. se moc na vás těšíme... Niki hrozně moc na Mikšíka

Zdravím i Dagi a Sis

Holky - :frowning2: :frowning2: Tom bude měnit práci, během pár dní, jejich fa krachla, tak hlavně se modlím, ab yvůbec tu novou práci měl, no ale bo jím se toho, že - ted bude pot. dovču na hory + pak na Turecko,, tak aby mu ji chtěli dát na ten náš penzionek :frowning2: :frowning2: , zatím nic nevíme, on sám řík al, že jestli bude mít novou práci, že to určo neklapne :frowning2: :frowning2: , navíc když i počítám, nevím jestli bychom těch. min. 10 tis dali dohromady, ale to věřím že jo,.... no ale zatím to fakt vypadá asi bledě.... jestli s váma nebudem moct jet tak to obrečím :frowning2: :frowning2: :frowning2: sakra...

dneska frčíme zase směr JC, zí tra mám konečně kadeřnici -tam už pojedu , kdyb y trakaře měly padat :grinning: :grinning: a v PO si jedu pro ty gumičky + ve ST drátky,,,, :grinning:
26. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
a držíme Myky - ségře na d nešní OPU - moc palečky... .at má co nejvíce krásných vajíček..... :slight_smile:
26. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky, ta naše potvůrka také vytuhla, vstávala dřív než obvykle, tak to má otočené... :confounded: , jsem zvědavá jak vydrží do večera

Sis, no i náhodě se někdy může pomoct :wink: .
Holky jsem zvědavá jak se to povede nám..., stejně to bude dobrý masakr :grinning: .

Sluni, to budeš ještě víc hubenější skrz ty rovnátka :wink: . Ze začátku se docela zhubne, jednat to bolí jak čert, že nemůžeš nic vzít do pusy a pak dávat bacha na tvrdé věci. Už ty gumičky budou znát :sweat_smile: . Ale taková bolest jako při porodu to není :sweat_smile: . Nikča už je má????

S tou prací to je na pendrek, takhle to měl manža když jsem ležela jako těhule v porodnici skrz hrozící předčasný porod, dlouho mi to i manža tajil, abych opravdu neporodila dřív :sweat_smile: . Jsou to ale hrozný nervy. Hele, nakonec ještě manža našel lepší práci než měl a i lépe placenou, sice dojíždí, ale jen kousek.
Tak ať to je u vás podobné, ne-li lepší, držím pěsti!!!

Myky, tak to také nechápu, když si někdo pozve návštěvu a je nachřapaný, obzvláště když se jedná o děti. Už to má Miky lepší??? A už baští???
26. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.