• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj,
Sluní doufám, že to zvládnete a Tom dostane dovču i na náš penzionek. S prací je to fakt hrůza hrůz, když není. A má Tom něco nového v merku? Co by mohlo vyjít? Budem na vás myslet.
Ségrue se ještě neozvala. Tak jsem napnutá, jak kšandy. Ale švára je morous v tomhle. Tak jí nechci volat a ptát se. On by to těžce nesl :grinning: .
Dagi, vám to určo výjde přirozeně a ani o tom nebudeš vědět jak :grinning: . Co bys chtěla? Holčičku, nebo kluka? A necháte si to tentokrát říct, nebo zase vydržíte na překvápko?
U nás dobrý. Mikulášek je lepší. Rýmu odsáváme a teď ho nechávám v postýlce, aby usnul po obídku. Ale nevypadá to. Tak jdu za ním. Jídlo dneska nic moc, ale lepší, než včera. Tak snad to bude dobrý.
Jo a sedačka nakonec asi bude Römer, jako máme vajíčko. Nakonec jí asi budu tahat domu. No co už naděláme, že? Ať žijou čórkaři! Poklice z auta jim doufám přirostli k rukám! Autosedačku jim ale nenechám :grinning: !
26. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
No teda děvčata vás dohledat. Takhle se přesunout a ještě přejmenovat.... :sunglasses:

Vás všechny zdravím, jak se máte? Určo dobře, jsem okoukla dítka a teda všechny rostou jak z vody. Hrooozně to leí.....

Už je tady nějaká "adeptka" na dalšího člobrdu nebo ještě užíváte pumpdlíků v IVFka....?

U nás to je do kolečka do kola, ale je to supr, Celi se už na nás ze široka směje sem tam něco zažvatlá, dneska poprvé "řekla" oujeee :grinning: Emeričanka naše :grinning:
26. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj Sanusko :slight_smile: , jsi hodná, že jsi se na nás přišla podívat :slight_smile: . Celi je moc krásná. A to víš, nová doba si vyžádala novou diskuzi :wink: .
Užíváme si dětiček, zatím :grinning: . Co bude dál a jak to bude, to uvidíme :wink:. Vyhlížitelky dalšího těhu jsme Dagi a já :dizzy_face:. Sluní a Sisa se uvidí :grinning:. A co ty? Kdy plánuješ Celince pořídit sourozenečka?
26. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Myky ses zbláznila ne :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem skoro 3 měsíce po porodu................................, ale plánujem, někdy určitě.... Když máme ještě těch 13 sourozenců v mrazáku.... :grinning:

No tak to vám holky mačkám pěst, aby to co nejdřív klaplo :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Sanu jooooo :grinning: . Já nemyslela teď? Já chtěla mít děti tak 2 roky od sebe, ale do 3 ok :grinning: :wink: . Tak uvi uvi.... :wink:
Tak a info o ségře :grinning:. 11 vajuch, takže supééér :grinning:. Všechny nechaj na ICSI, takže si myslim, že minimálně 8 embroušů ve finiši bude :dizzy_face:.
26. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky, ráno jsem byla s Adél na ko s krví, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Pak jsem se stavila v sekáči a konečně jsem jí sehnala kombinézku, krásnou červenou za 170 kč. Tak mám radost. Ještě jsem koukala na net, na tu značku a ona se nová prodává v ceně 2000-3200 Kč, tak jsem čuměla. :slight_smile:

Ve čtvrtek jdem na ko na ORL, pak Jindra výzo, to nás chlapec asi nepotěší, už může jen překvapit. :sunglasses: :grinning: A v sobotu frčíme na hory, už se těším, snad nikdo neomarodíme, jak to tak bývá.

Sluni, to je smůla s tou prací, snad Tom brzy něco sežene, ať už jako kamioňák, nebo truhlář, je moc šikovnej. Vždyť by to mohl dělat i soukromě. Váš domeček by mohl sloužit jako ukázkový. :wink:
Kdyby vám ta naše dovča nevyšla, to by byla škoda.

Dagi, já teda náhodě zatím pomáhat nebudu. :slight_smile: :wink:

Ahoj Sanusko, to je dobře, že jsi nás našla, ty jo, Celince už jsou skoro 3 měs. to to letí. Jdu ti kouknout do alba.
26. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Tak fešanda, krásně se směje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nejde mi kůň, tak zatím....
26. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jo a tak mě napadá. Dagi koukej hodit nějaký nový fotky! :wink: Máš rest!
26. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
hojík,
Dagi - no každý říká, že to ze zač. a vždy když se utáhnou dost bolí - se budu proklínat na co jsem se to zas dala :grinning: :grinning:

Niki je ještě nemá - počítám tak v létě...

a s tou prací - Tom už má kam jít, jen záleží jak dlouho to ještě pojede tady a jestli pak bude c hvilku doma nebo hned nastoupí... no prý se nemám bát mi furt říká tak snad to tak bude...

Sanusko - ahojík, juj ty už máš krásnou princezničku...

no jo Sis - výzo vid... Niki taky mít samý nebude :angry: , v pá tek pololetky a Niki mají hned první týden v únoru jarnačky. pak bude chodit týden a zase jedem na hory :grinning: :grinning: - no ještě musím vl astně zavolat říditelovi - jes tli ji uvolní,, abych na to nezapoměla :angry:

a u SLuní se určo neuvidí - skrz nových dětiček - u Sluníííí určitě už NE :wink:

a gratulace ségruše k vajíčkám - super urodička :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Holky děkuju za pochvalu, všechny dětičky jsou krásný, kor pro mamku.... :wink: :dizzy_face:

Sluni a proč už nechceš třetí??? :grinning:
26. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky,
Jééje, Sanuska, zbloudilá ovce si nás našla :grinning: . Co to?!
TAk malá už má 3 měsíce, tyjo..., ti trochu závidím, že máš tak malé mimi, mě je docela líto, že to tak hrozně letí... Ale krásná je, to se musí nechat :wink: . Tolik máš ještě v mrazáku, jo?? To nemůžeš v životě spořebovat :grinning: , za to u nás je nouze :sweat_smile: , tudíš bude domácí snažení :sunglasses: .

Myky, jj, s těma fotkama mám resty :confounded: , nevím kdy se polepším :sweat_smile: , Lůca už je úplná slečna...

Sluni, na tu dovču přeci musíte jet, né?! :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
ahojík zdravím,

jsem doma od kadeř nice - spokojenost, melírky js me nechali až na květen k moři.. jsem ráno jela a bylo -22 :angry: :angry: :grinning: fak :grinning: horor

Dagi - prosím tě taky hod sem ty fotečky Lucinky... snad tě chvilka nezabije ne.. .to hod na r ajče, tam je to chvilička...

na jakou dovču Dagi myslíš??? Turecko určitě, tam už máme 20 litrů zaplaceno tak to nevyhodíme :grinning: :grinning: a s v áma??? pevně doufám , že to taky vyjde...

Myky - tak co ta sobota?? co Mikšík???
27. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
Sis co máš Adelce za značku?? Já NIkče právě kupovala bundu ALpinu, za 600 ze 2500 .... takže jsem taky spokojená, a dokonce ji můžu už mít i já :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahoooj, :slight_smile: :slight_smile: já chci vidět nový sluníčkooooo. :wink:

Mám kombinézu značky REIMA. je to nějaká finská a pěkná drahota. Vživotě jsem to předtím neslyšela, až včera jsem tu viděla odkaz na koníkovi.
Ale není nová, ale je v perfektním stavu, tam mám fakt radost. Bohužel, já se do ní nevejdu. :grinning: :grinning:

Dnes jsme tu měli konečně antéňáka, tak už mi funguje tv v kuchyni. Rovnou jsem taky nechala natáhnout tv kabel do podkroví, jak bude mít pokoj malej JIndra.
27. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj,
tak já hledám golfáče, autosedačku a spací pytel a jsem na netu, jak v práci. :sweat_smile:
Sluní já to musim s pátkem vymyslet. Hele tchýňe má chřipajznu, jak prase a Mikulášek je marod. Tak to vypadá, že jedině, kdyby jste přijeli k nám. Na cestování s ním, to nevidim. Je sice lepší, ale není to na courání do MHD :frowning2: . V pátek s ním asi zajdu k mudře. Aby mu něco dala.
Navíc jako nevim, jestli nemám cinknout na ten Karlák, jak máme jít na kontrolu 9.2. a přeobědnat nás. A doufám, že do narozek bude už úplně fit Mikeš i tchýně. Stejně, ona taky nevyležela před 14dny nachlazení! To je pořád, jak ona nic nechytne atd.... Peče buchty, jede přes půl Prahy žehlit ke švagrový a pak se jí to takhle vrací. Vůbec nepřipouští, kolik jí je a že na sebe musí dávat pozor!
Holky a já jsem zvědavá, kolik se ségře oplodnilo embroušků :grinning: . Zítra má volat, tak snad hned cinkne :grinning: .
Dagi fotky!!!!! Ale už!!!!!!
27. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
autor
ahojík, tak jsme zase zapadaný :angry: :angry:

Sis - tak to jsi super nakoupila....

Myky - ach jo, to asi v sobotu fakt nezvládáme k vám, :frowning2: :frowning2: - tak hlavně at jste brzo fit a Mikšíkovi je lépe...

a já bych tam zavolala a zeptala se.. uvidíš co ti poví....

Dag - fotky, ALE UŽ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
28. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky,
mě nese-te :grinning: , jsem na to koukala, a je to mrtě fotek, musím to přebrat a naházet do zvláštního souboru, a po té dát na rajče a to už chvilku dá :slight_smile: .

Sluni, vy jedete i do Ikei??? Pořád mám zájem o ty maňásky na prst..., prosím...

Jsem byla čučet u sousedky na byt, předělávali nad námi, moc hezké to budou mít, nám by ten byt měl také snad dopadnout...

Myky, tak co segruše????? Jsem zvědavá :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Máme jen jednu dvojkuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dagï - jaký manásky přesně, hod odkaz + veškeré info... koupím ti je
28. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
28. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Sluní gratulujéééém, Niki je šikulka :grinning:
Dagi ségra dobrý :grinning: , má volat zas zítra. Myslim, že ET bude v sobotu :dizzy_face: .
No a my asi počkáme na snaženíčko po naší dovče, aby jsme si to mohli užít se vším všudy :dizzy_face: .
Hele a hoď ty fotky po kouskách :wink: . Pár vyber a hotovka. Kompleto dáš později :wink: . Ať vidíme, jak vypadáte :wink: .
Co asi Jindříšek :dizzy_face: ? Jestlipak překvapil :dizzy_face: ?
28. led 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
http://img682.imageshack.us/i/dsc03358c.jpg/

holky jukněěte - Niki užž mají vrc h kostýmu

a děěkujemeeee Myky ---

ségřře držžíme paleččky :slight_smile:

a Dagi - n evymlouvej se pořřád sakra :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojky,
Sluni, jj, jsou to ty zvířátka, díky moc.
myky, nojo, vždyť už ani nevíte jak vypadáme :grinning: , se snad polepším

Už musím mazat

pěkný večer
28. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Tyjo Sluní, to vypadá nebezpečně :grinning: ! Bych jí takhle nepustila :grinning: ! Nebo Tom ať leští broky na frajery :grinning: !
Dagi a kampak zase chvátáš? Hele, že vy už pracujete na mimískovi :dizzy_face: :wink:?
Sis, tak coooo? Jak jste na tom?
28. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ještě něco

Myky, nebo i ostatní, Lůca z ničeho nic nechce moje mléko. V noci, když je rozespalá tak si dá, ale jinak vůbec. Viděla bych dvě příčiny, asi 3 dny zpátky mě při kojení nečekaně kousla a já zařvala "au", ona se rozbrečela a od té doby je tento problém. A nebo to může být vysazením HA???
A nebo se odstavila tzv. sama, sice jsem to ještě neměla v plánu, ale co nadělám :confounded:
28. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jako Dagi??????? to snad nemyslíš vážneě??? jaký jako chceš ty manásky, mají přece dva druhy, a kolik jich chceš? já nevím jestli sada stojí 100 nebo jak to je.... já to na ne tu zjištovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: tak to napie podrobně

co chceš a kolik ks. kolik stojí jeden a atd....

Jito - jestli se neuviíme tak nás to taky bude moc mrzet, ale co se dá dělat.... vyjde to příště :wink:
28. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Sluni, já měla za to, že to je z toho jasné že to je sada, sorry. Za těch 100kč je celá sada, ju.
Jsem tady chvíli a manža do mě hustí, fakt nemám chvíli klidu, už mě se-e :angry:
28. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Dagi - ok tak jednu sadu jo?? a jejedno jakou?? mají dva druhy ....

copak copak manža??? zlobí ?? :grinning:
28. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Sluni, určitě ty zvířátka, ju :wink: .
28. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj, tak už jsem tu. :wink:

Sluni, Nikče to sekne. Hlavně ať v tom neuteče někam na diskošku, to by musela před klukama utíkat. :slight_smile:

Dagi, s kojením neporadím, můžou to být všechny možnosti, co jsi napsala, nebo třeba máš slabší mlíčko a nechutná jí, nebo jsi něco snědla, co cítí a vadí jí to. Hlavně vydrž, třeba se zase chytne.

Jindra měl pět dvojek. Zase si o jednu pohoršil, ale já jsem spokojená, na to že je to kluk.... A co jsem zjišťovala ty jeho spolužáky, tak to mají skoro stejné. Mají ve třídě jednoho vyjímečně chytrýho kluka, ten měl samý a naopak tam mají dvě holky, co mají trojky.
Tak jsem mu koupila dáreček a na horách to ještě oslavíme. Dnes šel spát k babičce a zítra pojednou něco koupit. Taky mi sám od sebe slíbi, že se zlepší, tak jsem na to zvědavá.

Jinak se na mě asi urazila tchýně. V úterý tu byla s příšernou rýmou, já se tak naštvala a ona mi řekla, že je to z nástudu, tudíž nemůže nikoho nakazit, to nevím, jak na to přišla. No a dnes jsme měli k nim jít večeři oslavit její narozeniny a já řekla Jindrovi, ať jí zavolá, že tam prostě nejdu, že nechci riskovat, že budem marodit a ještě na horách. Neřekl jí to až dnes, ale už včera. dNES MI VOLALA, ALE HNED MI ŘEKLA, AŤ JÍ DÁM K TELEFONU malýho Jindru a se mnou se vůbec nebavila. :sweat_smile:

A ještě jsme dnes byli na ko u ORL a všechno je ok.
28. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Sis, tak super, že je to ok.
Z tchýně si nic nedělej. Lepší jí urazit, než pak marodit. Se koukni na nás! Jedna sobecká návštěva a jak jsme dopadli? Zítra jdeme k mudře. Bych spíš byla uražná já, na tvém místě. Adélka po nemoci a to hodně velké, když měla injekční ATB, tak i kdyby ta rýma nebyla nakžlivá (BLBOST!), tak riskovat to nemusíte, že?!
Mikulášek, už jak ho nesu na přebalovák, tak se kouká po vysavači a pak zdrhá, jak může. Kdyby to chytnul ode mě, Michala, nebo nastydnul z venku, tak neřeknu. S tím bych stejně nic nenadělala. Ale já tu jak trubec chodim v roušce, že mám rýmu a pak si pustim domu nachcípanou návštěvu. Blbka, jsem! Takže s tchýní se netrap. Udělal jsi dobře!
A Jindříšek je taky šikula. Má dobrý známky.
Máte holky chytrý dětičky :grinning:.
Dagi vysazuješ HA? No neke, že chceš jet na dovču těhule :grinning: . Mě zlomil strach, abych si to s váma všechno užila. Bez strachu o mimíska, bez bolavýho žaludku a neochrápaná :grinning: . Hele to jsou vyhlídky :sweat_smile: .
Ségře nějak není dobře. Dávaj jí zabrat ty hormóny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.