• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj, tak ségra má 7pěkných embroušků a 5 zamrazili. Super! :grinning:
29. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
juupíííí gratulda ségře Myky--- to je super.....

tak nakonec si představ, že Tom je taky nachcípaný,,, uvidíme jestli v ůbec pojede, jestli nebude doma a nepojede mamča místo něj... no ach jo fakt..

:frowning2:
29. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahojkyy, taky gratuluju, to jse slušná úrodička. :slight_smile:

Tak dnes balím a večer, až malá zalehne uklidím a ráno razíme. Ani se nějak netěším, to začne, až budem tak 50 km od baráku. Jindra už je teď vzteklej jak pes, mám ho plný zuby. :grinning: :sunglasses:

Holky, musím napráskat Hanulku : :grinning: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=245730
29. led 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
juj vy už jedete na horySIs.,,,,,¨?? a co že se netěšíš??? a co vyvádí Jindra??? se mu nechce????

tak hlavně si to hezky užijte...., páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
29. led 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Sis - jak jsi vypátrala že to je naše Hanulka. ??? :grinning: :grinning: :grinning:

ale Han ulka teda na nás pěkně peče, na MMB je fotek.. .a ná m nedá pomalu ani jednu :angry: :angry:
29. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahojky holky, aspoň na skok, zrovna jsme se ze Sis potkaly na MMB dávala jsem tam fotky změněných pokíjíčků :grinning: já jsem hrozná, furt bych něco doma měnila, strašně mě to baví a hlavně, když si udělám radost nějakými novými kytičkami nebo doplňky :dizzy_face: jestli tam některá chodíte tak moje ID je :245730 mám tam nějaké změny ložnice a kuchyně a postupně tam chci přidávat fotečky:wink:
29. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Jééé tak už je řeč o mě, jsem Sis říkala, že jsem hrozná na MMB furt lezu a za váma ani skok :sweat_smile:
29. led 2010 v 18:39  • Odpověz
A aby se neřeklo hodila jsem nějaké nové fota malých :wink: :grinning:
29. led 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
no huráááá Hanulko - dětičky máš krá áááááásný,, fakt , a jsou asi šik uldy vid,.. to je na nich vidět..
29. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Jsou zlatí, fakt hodnější děti jsem si ani nemohla přát :dizzy_face: semtam pozlobí, ale to by byla jinak nuda kdyby byly jen hodné :grinning:
29. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jé Hanulko, ty jsou boží. :slight_smile: :slight_smile: A jak to zvládáš ? Dvojčátka nádherný, domeček výstavní..... :confused: :slight_smile:

Sluni, nebaví mě balit, máme toho nějak moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jindra je protivnej vždycky, když někam jedem, je to nervák. :unamused: :angry:
29. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj,
Sis tak si hezky užíjte hory a hlavně ve zdarví :slight_smile: .
Sluní Tom taky joooo :frowning2: ? Teda co to lítá za bacily? Ségra moje má strašnej kašel a rýmu. Chudák. Jsem zvědavá, jak těhu takhle začne? Prosím Tě a v kolik chcete být v IKEE? Že by jsme se sešli tam.
Jinak nechala si dát 1 embryjko a pak má 4x po jednom zamraženo a jednou po dvou. Takže na 5 KETíků :grinning: . No snad nebudou třeba :wink: .
Hanulko krásný dětičky máš. A koukám, že jsou asi fakt mega hodný :grinning: . Takovej baráček a tolik ozdůbek ještě stíháš. To jsi faht šikulda :dizzy_face: .
Ale jinak já odjakživa tvrdim, že nejhorší je uklízet malej byt. A je to 100% pravda :grinning: .
29. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Dagi, kde se touláš :dizzy_face: ?
29. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jj děti jsou fakt hodné, když si do toho stihnu ještě něco ušít nebo vykutit :grinning: před Vánocema jsem fakt nestíhala, chtěla jsem si ušít nějaké ozdobičky, do toho jsem pekla a zdobila perníčky, no mazec večer jsem usínala K.O tak jsem fakt neměla ani čas na koníka a za chvíli začne jaro a budu se vrtat v zahradě, loni jsem dělala jezírko v intervalech, když malí spali :grinning: teď si říkám jak jsem to všechno mohla stíhat, kdyby to aspoň pořádně ocenil ten můj, člověk si na chvíli sedne k PC a už si myslí, jak celé dny mám lážo plážo, přitom kdyby jste to viděli, jak to vypadalo u té jeho bývalé, hotový chlív :confounded: se furt vymlouvá na to, že to nebyl jeho barák, že mu bylo jedno, jak to tam vypadá aspoň, že pochválí jiní co přijdou :wink:
29. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jinak k té nemoci, taky se na mě něco přilepilo, ale zvládám tomu odolávat, po ránu sice nemůžu mluvit, dám si na cucání strepfen, pak vařím coldrex a kolem oběda šoupnu třeba paralen, no nic jiného mi nezbývá než to rozchodit:wink: aspoň v noci se v klidu vyspím:wink:
29. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky,
no když čtu hanulku, tak mám docela depku co ona všechno stíhá :confused: :confused: . Pořád si říkám, hlavně se s nikým nesrovnávej :sunglasses:. Fakt je šikulka

Myky, dovedeš si představit jak se uklízí v 1+1 , ve kterým je hrozně moc věcí :grinning: :grinning:??? Děs a hrůza. Když už jsme se rozhoupali pro byt, tak to zase vázne zdruhé strany, to je děs, ale snad dopadne.

Jinak docela blbě nesu, že Lůca nechce mléko, v noci když kňourá tak si dá, ale třeba večer ani náhodou. Navíc byla zvyklá usínat u kojení, tak je další problém...
Myky, myslíš, že to může být vysazením HA??? Nebo jsem ji vylekala???? A jinak věřím, že mimčo nebude hned :sweat_smile:.

sluni už je z té Prahy zpátky, nebo teprve pojedou :grinning:????????

Sis, užij si hor! :slight_smile:
30. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj,
Dagi 1+1 si dovedu představit, když všechno musíš přeskládávat, aby jsi se dostala k jádru pudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ten byteček máte někde v tom vedlejším vchodě? Jak bude veliký? Já si plánuju tu přestvbu, až bude druhé dítko a trochu odrostlejší. Já bych ani nechtěla baráček, protože by jsme se o něj neuměli ani jeden postarat. Ale brala bych větší byt s teraskou a tady v centru. Jsem holt městská holka, no :sweat_smile: . Ta přestavba docela dost vyřeší, ale musíme šetřílkovat. Budou velké výdaje :sweat_smile:.
Sluní, tak co? Jak bylo?
My měli nečekanou návštěvu. Jsem tu nic neměla. Na pohoštění. Naštěstí celkem uklizeno, tak úplná ostuda to nebyla.
30. led 2010 v 18:06  • Odpověz
JO a ani bych nemusela nutně bydlet v centru, jako teď. Klidně nějaká okrajovější část prahy. Ale Michal to má takhle super v práci, takže u nás stěhování jinam nehrozí. A tady jsou byty příšerně drahý :cry: .
30. led 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
a hojík ženy,

v rychlosti...

tak včera NÁÁÁÁÁDHERA NAD NÁÁÁÁDHERY, MAX. SPOKOJENOST FAKT ÚÚÚÚÚŽASNÝ, NEMĚLO TO JEDINOU CHYBIČKU :grinning: :grinning: :grinning: , super písničky, obsazení, fakt něco....

vDagi - mám pro tebe ty manásky, chceš to poslat ?

H anulka je fakt šikulka nad šikulky,, :wink:

Sis už dneska vyráží co??? tak se mějte moooc hezky SIS...

Dagi - co ty fotky na rajčeti? ještě nic????? a super, že bude možná nový byteček

Myky - škoda včera vid,, ale ono se to určo někdy hodí... jak jste na tom? Tom nachřapaný a už polehává i Niki -- a to zítra musíme do HK,, tak ji možná nechám doma,, uvjidíme ještě jak ji bude.
31. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahojky, Lůca padla za vlast, odpolko možná manža pojede s malouke tchánovcům, jupííí :dizzy_face:

Myky, já také dvakrát netíhnu po baráku, ikdyž pro děti zahrada je príma, to jo. Jj, u nás se také prodavají nové byty s velkou terasou (terasa má 90m čtv.), nádhera, ale také nádherná cena :confounded: .
Ten byt co o ně máme zájem je vedle ve vchodě, ale majitelé mají nějakou exekuci, tak se byt nemohl hned prodat..., snad už by to měli mít vyřešené, tak se to pohne, konečně, už tu opravdu začíná být těsno a jsem z toho nervozní :sweat_smile: .

Sluni, takže jste si to krásně užili..., abych pravdu řekla, ani nevím na co že jste to jeli :fearful: , na muzikál jedete až v květnu,né?!
Moc díky za maňásky, doufám, že jsi neměla moc práce je tam najít :wink:. Pošli mi je prosím, do IP napíšu adresu, peníze ti pošlu na účet (pošli do IP), napiš kolik chceš i s poštovným, ju.

Sisa s rodinou už si to sáňkují o 106 :grinning: , se má. :slight_smile:

TAk se mějte, papa

PS: tak Lůca s největší pravděpodobnosti bojkotuje kojení skrz vysazení HA, tak to mě teda mrzí, že to je z toho důvodu. Může se to ještě upravit, ale nevím nevím. Zkoušela jsem jí mlíko dávat do hrníčku a nechtěla, na lžičku, nechtěla. V noci teda pije.
31. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Sluní, tak paráda, že se líbilo :grinning:. Škoda jen, že s námi to nedopadlo.
Dagi, jsem zapoměla písnout k tomu koju. Určitě to nebude z úleku a to vysazení HA mi taky nepříjde. Spíš prostě některé děti si řeknou, kdy mají dost. Nám Mikulášek taky přestal mlíko a vůbec nechtěl. Změnili jsme NU na HAMI a najednou zase začal a pije v pohodě. Nás učili, že kojením dáme imunitu atd. do půl roku. Pak už je to jenom jídlo. Takže je super, že jsi vydržela kojit takhle dlouho a nestresovala bych se, že to už možná nepůjde. Lůca už je velká a najede na jinou stravu. Prostě přišla na chuť jiným jídlům. Hele a jak to máte s mléčnýma výrobkama? Jako jogurtíky, tvarůžek atd... Já nějak zjistila, že ty UM mlíka jsou dobrý. Mají hodně vytamínů a ostatních potřebných látek, pro zdarvý vývoj a zažívání. Jak jsem kojila ty 3 měsíce a brala z toho 6týdnů troje ATB a to horem i dolem, tak si teď trochu nadávám, že jsem se vůbec s kojem namáhala :sweat_smile: .
A s bytem jsem se jen tak jukla na internetu na reality a normáloně jsem koukala, jak byty šli šíleně s cenama dolu :dizzy_face: . Teda ty novostavby tady jsou pořád šíleně drahý. Jako dát 40tis za m2 :angry: ? Vůbec nechápu, kdo si ty byty kupuje? Kde na to lidi berou? To přece neni možný vydělat, natož ušetřit v nějakém rozumném čase?
Sis bobuje :grinning: .
Hanulko a jak ty a dovča? Sehnala jsi nějakou kámošku?
31. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jo a Dagi tě budem otravovat s fotkama tak dlouho, než je sem hodíš! Tak koukej pohnout! Ty Lůci narozky a Vánoce atd....
31. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
DAGI--- DĚLEJ FOTKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. led 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
A DĚLEJ ADRESU DO IP :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
Jinak DAGI - byli jsme právě na MUZÍKÁLU :grinning: :grinning: a v květnu letíme k MOŘI :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
jo a chcípnul nám R AK :grinning: :grinning: :grinning: - jsme ho stějně c htěli vyhazovat z akvárka,, teda Tom chtěl, páč žral ryby.... hajzl :grinning: :grinning: , ale mě se zase líbil, byl už obr :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Jéééé sluní, chudák ráček :cry: . Co ten váš samec alá samice a vejce? Už víte co a jak? Máte doma docela dost zvířátek, že? My máme želváka Maxíka. Ještě jsem mu dneska nedala nažrat, chudákovi. Ho nějak zanedbávám. Ale stejně má zimní období, tak papá míň :sweat_smile: .
Dagííííííí Fotkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
Agama - Tyrkys - je ona. tudíž Tyrkyska, a prý je to no rm. fyziol. jev, jako tř. u slepic, takže snesla už 2 vejce, ale prázdný, c hvilku vypadala že chcípne, byla divná, ale ted je zase OK.....

jinak pak máme jen rybičky tam byl i ten rak a Niki křečka.... + venku pes no :grinning: a :grinning: naši teda králíky a slepice :grinning: :grinning: a tky máme domácího kosáka... ten už je u nás léééta, ale mě sere, páč mi sere na terasu :grinning: a vyhrabává kůru :angry: :angry: :angry:

želvu mají ségra, mají Máničku :grinning: :grinning: mají normoš suchozemskou, ale zatím malou, a oni ji teda mají přes zimu zazimovanou, v lednici nebo mrazáku??? :grinning: :grinning: :grinning: fa kt jim v zimě sp íííííííííí

DAGIIIII FOTKYYYYYY :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Jé tak to máte fakt hodně zvířátek :grinning: . Náš želvák nespí. Já bych ho v lednici nesnesla :sweat_smile: a do sklepa bych ho taky nemohla dát. Oni prý když se nedávají zimovat, tak nežijou tak dlouho. Dožívají se 60ti let a dorůstají 60cm :grinning: . Už vidim, jak devdesátiletá babča si tu brebentim s 60cm želvouněm. Jinka jim prý nijak extrémě neškodí, když se nedávají zimovat. Tak snad ho netrýznim. Jen je vždycky trochu klidnější v zimním období. Hele měli jsme období, kdy jsme ho pravidelně vážili a měřili :grinning: . Miminko naš to bylo :grinning: .
Já měla napřed vodní želvičku a to byl Fredíček. Ten nám zdrhnul, když jsme ho měli u našich na pohlídání. Přišlo na něj pářecí období a vzal dráhu. Už byl tak 2kg a 25cm macek. Dodneska se mi po něm stýská. Ale vodní želva je děsně pracná. Každý týden 100l akvárko vypustit, vydrbat a všechny sesrepetičky s tim. Masakr! Tak Max je suchozemskej a to je pogoda :grinning: .
31. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Sluní hoď fotku Tyrkysky :dizzy_face: a pejska. Co to máte za rasu?
31. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.