• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Jo a hele objednala jsem an mmb toho skákacího berana a nakonec jsem to zrušila. Našla jsem na koníkovi diskuzi, jak jsou plný ftalátů a všemožných svinstev ty z mmb. Že smrděj atd.... Tak se zítra skáknu kouknout do zdravotních potřeb jestli tam nemaj ty origoš. Radši připlatim. Jen mě mrzí, že ten beran byl bez toho ocasu a to nevim, jestli seženu.
31. led 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
ségra ho vžždy dávala k p animáme do sklepa, jen letos ho snad mají v lednici :grinning: :grinning: :grinning: - to já bych asi taky něějak nemohla fakt :grinning: :grinning:

já zas řříkám, žže si ho Lukčča vezme do výb avy ažž se bude žženit :grinning: :grinning: :grinning:

tom ted uspává žžanulku,,,Niki je u naššich, i kdyžž ji nebylo ráno nejlíp, ted užž prý to bylo lepšší, no hlavněě chce spát u babiččky žže jo, to je jasný, kdyžž má ty prázndiny,,,, my ješštěě budem zaděěválat tu houpaččku z Ikei, co Niki dostala... ješštěě dostala od naššich praššulky, tak prý si ji proměěni na EUR a na dovčče utratí za hadřříky :grinning: :grinning:

jnak je holky ted pár dní docela na zabití, fakt, ,,, puberta hadr... snad ji to brzo přřejde, stěěžžuje si na ni užž kažždý.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
za chvilku budou na rajččeti ju?
31. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Kuk,
fotky budou, ale nevím kdy :grinning: :grinning: .

Sluni, no a prachy nechceš nebo co :slight_smile: ??? Šup ten účet a many :wink: .

Bych také chtěla kvůli Lůce nějaké zvířátko, snad do nového bytu....

Myky, a kolik stojí origoš to zvířátko???

Musím mazat, jsem zvědavá, zda mě Lůca zase odmítne a jak usne :confounded: , včera usnula o půl 11, jinak se nám to uspávání kolem 20hod. už docela dařilo, a teď zase toto :unamused:

Dobrou noc
31. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
tyrkys-- teda tyrkyska a roník:cry: :cry: :grinning:

jestli to nevyjde a nebudeme moct s váma jet na dovčču tak to asi fakt nepřřežžiju :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

nebo měě napADLO jet sama s holkama, kdyb y tomovi nedali dovčču.. ale to je taky divný... kdybysme růůzněě pak chtěěli jezdit po výletech atd.. tak nejsem takový zd árný řřidičč... :frowning2:
31. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Dagi--- tak at se dařří i nadále.... to bych se picla usínat takhle dlouho...

a ty cchešš fut koj it dál???? to těěch 2 let??????

dobrou noc a FO TKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Dagi origoš stjí koln 5-6 stovek. Uvidim, no. Taky jestli budou mít. S tim usínáním je to děs! My jak spinkáme jdnou denně, tak usínáme ok. Sice jsem chtěla, aby spal ještě dvakrát, ale pak byl problém s usínáním. Těď je to v pohodě. Kolikrát ti spí Lůca a jak dlouho?
Sluní, tak budete jezdit vždycky s tím, kdo by jel tam, kam chcete vy. Určitě by jsme se dohodli. Navíc jsme si říkali, že výlety dáme společný, ne? My jezdíme pomalu, tak to by bylo v pohodě :wink: .
31. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
tak my c hrupem pořřád 2 x deněě, 2 hod po probuzní a pak jdem spinkat v 13 hod,max. do 1 4,30 ji nechám. jinak ji budím užž a usínáme věětššinou OK... no noci něěkdy nejsou zas tak OK :angry:

mys líšš žže bysem se vžždy něěkde přřipařřili?? mo žžná jo vid... no uvidíme, uvidíme
31. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Sluní no jasně. Doufám, že bude moct jet i Tom. Ale kdyby to nešlo, tak aspoň holky pojeďte.
Tyjo 2x po skoro 2 hodinách jooooo :fearful: . Tyjo to by byla parádička. A v kolik ráno vstáváte? To jako třeba v 6:30 vstanete v 9h zase chrupnete do cca11h a pak zas v jednu jdete chrupkat? Mě Mikšík usínal kolem 10h, ale pak odpoledne odpadnul, až kolem 15:30 až 16hodiny a to pak usínal kolem 21-22h. Teď si jde hajnout kolem 12-13h na hodinku max hodinku a půl a pak v 19h jde spinkat až do rána +- 7h. V noci někdy kolem 23h, někdy ve 2,3 ráno si dá mlíčko. Vypije 240ml Hajánka, tak asi hlad má.
31. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ale chtěla bych, aby začal spinkat aspoň 2h jednou denně. Od těch 12h do dvou. Třeba až začne sám chodit, tak se víc unaví a začne dýl spát. Ta hodina je strašně málo.
31. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Bré ráno, lůca ještě chrupe :grinning: .

Lůca chodí spát jednou denně už docela dlouho, asi 3 -4 měsíce a stejně houby platné, ale je fakt že my klasicky neuspáváme, třeba kamoška holčičku nechá v postýlce i hodinu, dokud nesne, ikdyž řve jak tur. Lůca měla období, že ani po kojení neusínala, to bylo děsný. Také chodí spát kolem oběda cca na hodinu a půl. Teď zloběj zuby, tak to je něco, v noci mívá histeráky, už má 6 zubů, další dva na cestě.
S tím kojením bych chtěla vydržet tak rok a půl.

Už máte zaplacenou tu dovču??? My ne. SLuni, a jak Tom s prací??? Nějaké nové info??? Ta spol. dovča snad dopadne.
Už se vrní, valím, papa
1. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahoj,
Dagi my ještě zaplacíno nemáme. Plánuju zajít do spořky někdy v únoru.
A na zoubky máš nějakou tu mastičku? My vybrečet taky nenecháváme. Na to nemám. Navíc to podle mě není dobrý. Nic se nestane, když bulí 10minut, ale dýl, jak 15 minut už je to i zdravotně špatně. Takže asi tak. Mě tu poučovala kámoška, co u násl slavili silvestra a od tý doby si myslí, že mě má Mikeš na háku. No, ať si myslí kdo che co chce, že? Já ho prostě nenechám brečet. Myslím, že je to období, ketrý přejde.
Dagi a fotky, dělej! :grinning: :wink:
1. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jo a až přejde tohle uspávací období, tak budeme místo mlíka uspávat pohádkama a na to se těšim. Budeme si číst poháááádkíííííííí :grinning:
1. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Zrovna usnula, možná si půjdu také dáchnout, ale nejdřív jí musím ostříhat nehty :grinning: :grinning: . Já na to vybrečení také nemám. Na uspávání pohádkou se také těším, jen aby jich nechtěla třeba 5 :grinning: , to by byl nářez .
No jo, takový chytráci, který všechno vědí mě už nemůžou vytočit, hold nevědí o čem mluví, a někdy blbě kecají, ty co děti nemají, to je vůbec nejlepší :sweat_smile:

TAk pa

PS: fotky budou, ale nevím kdy :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
nehty ostřihané, ani se moc necukala :slight_smile: , to je vždycky očistec

Jo, mastička na zuby je mi houby platná, když si nenechá sáhnout do pusy :grinning:
1. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
No, Mikulášek dostal od tchýňky knížku minutových příběhů. Je to bezva. Pohádka na stránku. Napsaná velkým písmem. Super věc si myslim. No a ta moje radilka má dvě děti, už školka, škola. Ale dle mě má docela dost rezerv ve výchově i jiných věcech. Minule mi vyprávěla, jak kamarádce novorozeně brečelo, když byli u nich na návštěvě. Ale mlíko nechtělo. Tak jí prý řekla, že má určitě žízeň, ať mu dá jen vodu. Holka prý neměla. Tak vypláchli lahvičku pod vodovodem a do rychlovarné konvice napustili vodu z kohoutku a převařili v té rychlovarce. Jsem čuměla, že novorozenci tohle dali pít :zipper_mouth: ! Taky se minule divila, že ještě vyvářim savičky s lahvičkama. A když prý nedám máslový dort Mikuláškovi k narozeninám, tak bude chudák bez pěkného dortu. Jsem krkavčí matka, no :grinning: ! Někdy mě překvapuje, jak dle mě ,zkušené matky dokážou myslet?!
Dagi hoď aspoň něco z Lůci narozek, ať mám inspiraci. My slavíme v neděli. Sííím.... :wink:
1. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tak nehty mi taky bojkotujem. Má je i docela olámané. On rád škrábe po puzzlové podložce na hraní a úplně si je láme. To nechápu, že ho nebolí?!
1. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
ahojííííík,

tak jsme doma - uf, to byla cesta, furt kydalo a kydalo :grinning: :grinning:

mám ty gumičky, jsem si myslela, že je jako nějak lepí na zuby a ona je dala jen mezi zuby a ve středu je vyndá.. .jsem se zapom. zeptat, na co to je jako dobrý?? :grinning: co Myky, Dagi??? na co jako jsou??????? - JO A NEBOLÍ TO :grinning:

jinak my nehtíky docela OK, i ouška čištění, jen nos se ji nelíbí :grinning:

žanet přes den spinká fakt docela dobře - jsem moc ráda...

a my taky nenecháváme brečet - na to nemáme fakt, ani Niki jsme nenechávali :wink:
1. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahojky holky, díky za pochvalu, no snažím se, ale taky všechno nestíhám, někdy na úkor mého šití či kutilství zaostává barák-neutřený prach, nevytřeno či nevyžehleno :grinning: ale tak teď je to dobré, ale v létě mě to bude tahat ven, takže to zas pořádkování moc nedám, ale zase si o něco zkrášlím zahradu, s tou dovčou ještě nevím, kámošky se ještě rozmýšlí, ale kdyžtak bych dala vědět:wink:
1. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Kuk, tak jsme přišli od švagrovky, chodíme tam každé ponděli, bo ona hlídá 15ti měs. holčičku (už je babi), to jsou treperendy s Lůcou :slight_smile: .

Sluni :grinning: , myslím že tak zítra už by tě to bolet mohlo, trochu :wink: , musejí tam udělat místečko na kovové kroužky, které ti na stoličky nasadí a zacementují :dizzy_face: .
U nás také pořád kydá a kydá :grinning: , děs a hruza

Myky, hned na tu knížku mrknu na netu :grinning:

Hanul, a co kutíš a šiješ :wink: , zajdi sem častěji. Tu dovču rozmýšlej rychle :grinning: , fakt pojeďte.
1. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Dagi - AHA , tak už vím na co jso u ..... si libuju jaký to je bájo, že to ani necí tí, takže mě to čeká... no uvidíme no, dneska se ještě cpu :grinning:
1. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj, tak já byla v nákupáku a ulovila jsem super jeansy a tričko pro Mikšíčka. Velikost 92, kalhoty už mu možná budou a tričko počítám tak na jaro-léto :grinning: . Až vyperu, tak vyzkoušim. Dáme mu je k narozkám. Ale nestihla jsem zdravotnické potřeby a to skákadlo. Tak to snad zítra.
Sluní přesně, jak píše Dagi. Gumky ani moc nebolí, spíš pak ty šroubky. Vždycky když utáhla :frowning2: .
Dagi jj, knížka je super :grinning: .
Hanulko jsem na tebe myslela, že už písnu do IP, jak s váma a dovčou :dizzy_face: . Taky jsem si myslela, jak zvládáte s dětma toho vašeho rafana velikýho? Nebojíš se, že jim ublíží?
1. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahojky,
Myky, jak se prosím jmenuje ta knížka??? Nic mě to nenašlo :unamused: .
Jo, u mě by jsi inspiraci nenašla, někajakou spešl oslavu s čepičkama, fáborkama... jsme nedělali, sice jsme to neměli úplně ideální, ale pro nás dobrý :dizzy_face: .

Já bych se rafana + děti bála, jeden nikdy neví. :zipper_mouth:

Sluni, já jsem pak s rovnátkama jedla i lískáče, dá se s tím všechno, jen jsem si jednou vylomila zámeček na šunkoflekách :grinning: (byla tam tvrdá nudle :sweat_smile: )
2. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj,
Dagi zkus to najít podle tohodle odkazu :slight_smile: . My teď ještě řádíme, tak až usne taky juknu.
http://www.kfbz.cz/katalog/zaznam.php?detail_num=436372&vers=9%26%239001%3B=cze&ascdesc=0
Hafanů se taky bojim. Ale naši měli perfektně vychovaného ovčáka a ten si nechal i ubližovat :sweat_smile: a nic. No ale přesně tak, nikdy nevíš. U baráku se ale psovi nedivim, tak je to asi o povaze psa.
2. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Myky, myslíš ty 3minutové pohádky o zvířátkách??? Lůca už také chrupe, ale moc se jí nechtělo, o půl třetí jdeme na plavčo, by tam byla jak můra, ještě že je ten kočár :dizzy_face: , se uspí celkem dobře.
Myky, nosíš také ty plastové dlahy??? Jestli jo, tak čím je čistíš???? Já je mám docela slušně zasr--né, a to jsem o ně fakt pečovala, jako plíseň mi to přijde :angry: . Ničím to nejde dolů. Zítra jedu na kontrolu, tak budou čučet co nesím v puse :confounded: .

Kde je sluni???? :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
2. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Dagi jj, teď jsem jí zrovna koukala do alba :grinning: . No doufám, že budou mít víc rozumu, až se jim dítě narodí :grinning: .
A ano, ty tří minutové pohádky o zvířátkách. Je tam na tom odkaze vidět, jak ta knížka vypadá. Jsou to fakt pohádky tak na půl velké strany, až na stránku a mooooc obrázků. Hodně zvířátek a tak.... Barvičky taky. Tak myslim, že to bude taková knížka všeuměl.
A chvíli jsem přemýšlela, jaké dlahy a nemám nic takového. To máš jako rovnátka? Nebo to nosíš pořád? :fearful:
Hele koukám na telku a tam je nějaká věštkyně, které řekneš datum narození a ona řekne věštbu. Kdyby to nestálo 70,- za minutu, tak tam cinknu. Ale ono říct datum netrvá tak dlouho :sweat_smile: .
2. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
S tou věštkyní jsi mě fakt rozesmála :grinning: . To je na prd, né?! Kdyžtak dej vědět jestli jsi tam volala...

No ty dlahy se právě dávají po sejmutí aparátku, nosím je na noc, je to takový průhledný oblouk...
2. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
V Sama doma dávali o smrkání dětí, normálně by měli smrkat už ve 14ti měsících :confused: , ukazovala to na opici, jak to děti naučit, ale přišla jsem pozdě,moc jsem toho neviděla :unamused:

tak zatím, jdu se balit na plavčo, papa
2. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Dagi nevolaláááá :grinning: . Nejsem blázen :grinning: . Mě to vždycky lákalo jít k věštkyni, ale nevěřim jim ani slovo a bojim se jich. Náhoda je blbec :grinning: . Ještě by se v něčem trefili. Mě jednou vykládala karty kamarádka (s kterou už se nekamarádim) a normálně to vyšlo všechno! A nebyli to věci všední, který by pasovali do všeho. Jestli věřim, tak kartám :dizzy_face: :grinning: :wink: . Nebudu pokoušet osud.
Hele smrkat ve 14měsících? Ty brďo. Jak? Snad začnu zírat na Sama doma. Já koukám na slovenský Dámský magazín. Tam většinou melou o jídle :grinning: a cvičení :grinning: . Něco pro bachyni- MĚ :grinning: .
Jdem se s Mikim nabaštit a ven. Hezké plavčo.
2. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.