• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
ahojík tak se hlásím odrátkovaná :grinning: :grinning: , zatím to nebolí, jen asi budu mít odřený jazyk, patro, rty, prostě všechno a vůůůůůbec se s tím ne dá teda jíst :angry: :angry: - mi vadí ten drát v puse na patře.. .to je fakt děs....
:grinning: :grinning:

písnu víc večer.. zatím
3. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Ahojky,
myky, ty a bachyně, jo??? :grinning:

Sluni, a dali ti k tomu vosk??? Zavoskuješ si zámečky, ze začátku se bez něj asi neobejdeš...., též jsem měla odřený pysky :grinning: , s jídlem si zvykneš zakrátko :grinning:
Víš to poštovné??? :wink:
3. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Dagi - jj vosk mi dala, ale zatím si myslím to mazat nebudu, ani nevím jak :grinning:

poštovný nevím, na poštu půjdu zítra ju???
3. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Ono tě to donutí a hned budeš vědět jak :grinning: .

Jj, tak zítra napiš dlužný účet. :wink:
3. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj,
Sluní hrdinka je už zdrátovaná :grinning: . Tak se drž. Hele já měla ty rovnátka, už je to strašně dlouho. A neměla jsem žádný gel. Příšerně rozedřený dásně. Ale vydržíme pro krásu, ne? :wink:
Dagi, jo. Já bachyně. Váha neleze dolu a ani už asi nesleze. Břicho mám jak těhule. :frowning2: A ty chodíš na cvičení? Jsem ale pevně rozhodnutá s tím něco udělat. Jako nepřipadám si nějak extra tlustá, ale rozhodně nejsem fit holka :wink:
Jakpak se mají asi Sisa?
Holky kolik měří a váží holčiny?
3. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
ahojík zdravíme při ránu s holkama ,

tak Dagi - večer nakonec na vosk došlo a jak se mi ulevilo, ráno jsem ho krásně sloupla.... ale dnešní snídaně horor, , kousek rohlíku a jen to koušu vzadu na stoličce, ale fakt hnus, snad se ještě během dvou let někdy normálně najím :grinning:

Myky - nevím kolik žanet ted má, ani nevím kdy máme další KO.. někdy v únoru nás bude mudra zvát na nějaký očkování + pak máme ještě poslední Synflorix, tak se s ní chci domluvit, jestli ho dáme před Tureckem nebo až se vrátíme...

Dneska nám má přijít na nový net se podívat jestli by nám t ošlo,, máme od 02 a příšerně drahý paušál.. .tak aspon kdyby tohle vyšlo...

Myk- na fotkách ti to fakt sluší, :wink:
4. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Hezké dopolko,
tak jdu vyřídit pozdrav od Sis a rodinky. Můj mobil je sice nějakej zbržděnej, ale hlavně, že doručil. Normálně nechápu. Přišla sms teď, ale bylo tam napsáno, že byla přijata včera kolem 18h. Tak to fakt nebyla, protože bych si jí všimla a hlavně by nehučel mobil teď, že? :sweat_smile: No nad mé chápání to je :grinning:
A jakpak se máte při dnešku?
Sluní, tak co? Ještě dobrý? Hele a ty máš zuby pěkný a rovný, tak mi příjde, že tebe ani to utahování tolik bolet nebude. Jen než si dásně zvyknou na ty šroubky.
4. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Jé tak já než to odeslala, tak Sluní je tu :grinning: . A děkujï jsi zlatá. :dizzy_face:
4. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
Myky - prej já a rovný zuby :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
JO a Myky - bych zapoměla, žanetka u toho oslíka má ocásek a vleze tak krásně sama - zrovna na něm řádí... :grinning:
4. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Bré odpoledne,
zrovna jsem málem dostala infarkt, pročítám vás, obědvám si u toho, a buuuum, takový kusanec ledu mi spadl na parapet..., už mi ani nechutna jak jsem se lekla. A švagrovka má odpolko přijet vozit, tak nevím nevím, musím jí dát kázání ať nechoděj podél baráků, pořád něco padá :angry: .

Sluni, za 2-3 dny se najíš :wink: . Pořád jsi chtěla hubnout, tak teď to máš :grinning: . Už jsi byla na té poště :grinning: ???

Myky, pročpak tě pořád láká to hopsadlo??? Sice jak píše Sluni, Žanetka na něm dostatečně řádí.. . Ale v centru si ho opravdu žádné dítě nevšimne, a to jim ho maminy podbízejí, spíš mi to přijde jako věc, která leží v koutě. Děcka spíš zajímá něco so můžou eventuelně tlačit, strkat..., ani do žádného houpadla bych nešla. Lůce jsme koupili odrážedlo auto, sice na něm moc nejezdí, ale pořád ho tlačí jako vozík, dává do "kufru" hračky :sweat_smile: ..., pěkně si s tím hraje, jen čekám, kdy si nabije čuchometr. :slight_smile: Lůca má u tchyně houpacího tygra, a ani po něm neštěkne, za chvíli na něj bude malá..., a o té třikolce ve tvaru kačeny od švagrovky ani nemluvím.
Tehdy mi takhle Sisa rozmluvila válec na lezení, a jsem tomu ráda, ale Kacatko z něj byla zase unešená, takže se rozhodni dobře :slight_smile: . Přinejhorším zvíře vyfouknete a žádné místo vám zabírat nebude :wink: .

Já mám také břicho jak těhule, jsem pořád jak nafouklá a nevím po čem :confounded:, tak na čtvrtý měsíc bych se odhadovala :sweat_smile: .

Kamoška otěhotněla přes ochranu, má už 17ti měs. holčinu, bydlí ve 4.patře bez výtahu, navíc má sklon k předčasným porodům, tak to bude veselo :rolling_eyes: .

Normálně manžu vybrali jako možného dárce kostní dřeně, v uterý jede do Olomouce na nějaké větší testy :astonished: ....

Tak a valím něco dělat :slight_smile:

Pa
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Tak nakukuju, Mikkiho jsem dala do postýlky a snad usne. Je ticho a doufám, že zabere. Jdu si ohřát gulášek. A pak vymyslet, co na dnešní večeři :confounded: . Co holky vaříte?
Ad skákací zvířátko. Já chtěla něco, co dostane Miki od našich k narozkám a už, už jsem ho měla.http://www.zdravotnipotreby.cz/zbozi-skladem/konik-rody-skakaci-zviratko/. Ale nakonec vítězí prostor, kterého moc nemáme a tak si říkám, že když mu bude rok a půl, tak stejně bude jaro-léto a budeme zase pořád venku. Takže jestli, tak ho koupíme asi až k vánocům 2010 :grinning: . On totiž Mikeš zbožňuje velký overball a houpání. Tak proto si myslim, že to by bylo něco pro něj. Ale dostane klasickou houpačku, tak houpání bude a hopsat holt budu pořád s nim na velkém balóně :sweat_smile: .
Holky a zkusila jsem si plavky, bo mi je Miki vyštrachal ze šuplíku. Tak jako pro srandu a depka je tu! Nejen, že koziska do nich nedostanu. Jako možná někde si sednout a nehnout se by bylo OK, ale ten břucháč :cry: . Jako já nevim, co s tim!? No fakt! To je k vsteku! Mi hlavně příjde, že jsem dole v páteři hrozně prohlá. Já nevim i jak mě pořád bolí záda, jestli jsem si neudělala tim těhubříškem lordózu.
4. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
Dagi tak poštovný je 14 Kč :grinning: :grinning: , takže 99 + 14 Kč :grinning: :grinning: :grinning:

a manža se v reg istru jo??? super, fakt hrdina :wink:

a pupík :angry: :angry: , u mě ráno Ok večer hrůza děs :angry: :angry: a už se táááák ale těším až se nacpu... bolí to . bolí :frowning2: :frowning2: a voskuju festově teda

o plavkách mi Myky ani nemluv, já mám fakt doslova panickou hrůzu až si budu objednávat a zkoušet v obchodě... bože :angry: :angry:
4. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
TAk Lůca je na rajzu :grinning: . Já za chvíli valím na spinning :slight_smile:.

Sluni, Ok, takže platím :grinning: . Ještě jednou a naposledy DÍK :slight_smile: !!!!! Né že sníš Žanetce všechny Bobíky :grinning: :grinning: .

Myky, no vidíš, takže Mikšík by třeba opravdu hopsal jak o život :grinning: . Ale jinak prostorově to nezabere moc místa, rozhodně méně jak balon.

Plavky mám od vietnamců už skoro 3 roky, pořád jsou jako nové na to jak jsou hodně používané, nosila jsem je pořád, před těhu, v těhu a teď :grinning: .
4. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: - čumíte co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
no jo Dagi má super plavky na super postavu.. naví c ted po spinningách.... fakt to bude tělíčko co???? :wink: :wink:
4. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Čus babuchy! S váma nikam nepojedu :angry:! Dagča bude šlang a fit po spinoši a Sluní je šlang až, až. Takže mě neštvěte hubendíry jedny!
My máme rotoped doma a jsem si říkala, jak budu jezdit, ale jednou jedu i 10minut a dva dny foukám víte kam že :sweat_smile:?!
Dagi a jak často chodíš? Máš nějakou kámošku s kterou jdeš? Já tady nikoho takovýho nemám a sama se stydim. A Lůcu má švagruše jak dlouho? Třeba 2h s ní jezdí venku?
Hele a Míra je fakt kabrňák. Já jít na odběr kostní dřeně, tak se po... strachy!
Holky a je rozhodnuto :grinning:! Mám radost, ale trochu i strach, aby to byla dobrá volba. Snad brzy dorazí :grinning:. Jsem chtěla objednávat až na jaro, ale už se bbude hodit a navíc Mikšík dostane prášulky k narozkám :grinning:.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3770582&vReferer=
Autosedačku jsme včera zkusili Römer King a docela mi přišla na těsno, tak ještě někde okouknem tu Evolvu a Recaro a pak ještě bych chtěla vidět tuhle http://www.detskyraj.cz/zbozi/8319-cybex-pallas-2010. Bych jen pro zajímavost vyzkoušela. Nějak nechápu, jestli se tam dítě nějak pásá, nebo je jen tím pultíkem chráněné. To je asi blbost, ale nikde nikdy o ní nepíšou, že by tam byl 5bodový pás.
4. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jo a ty autosedačky jsou těžký, jak prase! To chci vidět, jak tohle tahám domu :confounded: .
4. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Myky.... taky nem ám s kým chodit .. tak budem chodit spolu ne.. :grinning: :grinning: :grinning: přijed vždy k nám, a půjdem spolu na spinning :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
http://www.kikastyle.cz/nejprodavanejsi,62.html

čus baby, na tohle si brousím zuby :grinning: . Super věc.

Myky, krásný golfky, to je dobrá investice než skákací zvíře :grinning: .
Si vůbec nedovedu představit tahat autosedačku sem a tam, jsem ráda, že už nemáme vajíčko. To je snad dobře když je autosedačka natěsno, né?! Na co je sedačka, kde lítá dítě ze strany na stranu... . Ta co na ní dáváš odkaz je pro mě španělská vesnice, ale moc se mi to nezdá.... Až vyzkoušíš, dej zase vědět.

Šlang rozhodně nejsem a už asi jen tak nebudu, radši už ani nelezu na váhu. Jeden čas se zdálo, že jde váha pěkně dolů, ale teď je to na pendrek, žeru a žeru. Jak psala Myky o prohlých zádech, to mám také po těhu :unamused:
Jj, na spinning chodím s holkama, ale žádný zázrak to také není, bych se nesměla tak cpát. :confounded:

Tak dobrou :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Sluni, kdepak jsi se naučila html jazyk?? To je docela očistec se v tom vyznat :confounded:
4. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
jak HTML jazyk??? :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Sluní no jasnačka :grinning: , to by jsme chodili s naší frekvencí pro ostudu :grinning: :wink: . Já vedle tebe, bych si nesměla stoupnout :grinning:. A přijeď ty a po spinoši zajdem do cukrárny. Máme tu skvělý Jarmark a tam jsou teda mňamky :grinning:.
Dagi díky :grinning: . Jsem zvědavá, kdy dorazí a otestnem jízdní vlastnost. Chtěla jsem je kupovat až na jaře, ale tuhle barvu nejde skoro sehnat teď a kolekce 2010 má jiný barvičky.Autosedajda natěsno jó, ale né moc a ten límec kolem hlavy mu asi trochu vadil. Nechtěl v ní sedět a hrozně se předkláněl. No, nebyla tam obsluha v krámě, která by poradila a pomohla s usazení do ní. Měli jsme jí na zemi atd... Hraček kolem 3 zadky, tak aby seděl, že? Nebyla špatná, ale trochu víc místa by mu asi nevadilo :grinning: :wink: . Ještě uvidíme, jak ty ostatní a pak jdem kdyžtak do ní. Důležitý je, že bude mít sedačku a hotovo :wink:. Ta Zopa, jak jsem tady jednou dávala odkaz je bombózní, ale fakt má strašně širokou tu plastovou základnu a nevešla by se nám na sedadlo :frowning2:. A nosit jí asi budem, poněvač fakt všichni tady mají sedačky z druhý ruky a tak se nebojej. Jedna holka měla novou a říkala, že nevydržela ani 14dní :cry:. Bych sekala ruce, jako ve středověku :angry:! Moje ségra nás má za blázny!
Dagíííííííííííííííí Fotkíííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak dobrou, taky jdu zalézt. Každý den si říkám, že jdu spát v 8 a nikdy mi to nevíjde!
4. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla. Dagi tu bundičku jsi myslela, jo? Do pasu, frajerka? :grinning: Hmmmmmmmmmmm.........
HTML jazyk neznááááám :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jako jsem nasr.... jsem se chtěla ještě pokochat kočárkem a oni mi ho smázli z alba :angry: !!!!!! tady je všude kočárů vyfocených v albech a pořád, tak proč mě ho smázli????????????!!!!!!!!!!!!!!! To fakt nechápu! Trubky jedny! :angry:
4. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
4. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Mky- krá sný kočík.. já bych ta k y tak ráda pořídila nový, ale je to jen nea cvhilku , další dí tko neplánujem... tak snad žanet přečk á časy ve s tar ým sportáku...

A jakou b undikčku zase Mkyy. :slight_smile: :slight_smile:

já mám nav oskováno tak to jde. ale fakt to bolí... dneska jsem měla 1/4 rohlíku, m isku polívky + džus ananas. + trošku sýra tavenýho....
4. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
zdravím ženy :grinning: :grinning:

tak dneska už ráno rohlík docela šel - ale sežrala bych jich klidně 5 :grinning: :grinning:

kdy že se vrací SIsa ???

nám dneska konečně snad už dorazí ten technik na net, jenže má dorazit v 10 a to má jít žanet chrupat, tak uvidíme uvidíme...
5. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj, sluní bundičku dávala odkaz Dagi. Tak teda jestli jsem to správně pochopila :sweat_smile: .
A super, že už se sžíváš s šrubečkama. No vídíš, jak jsi šikovná :dizzy_face: . Sisa myslím v sobotu jedou domů, tak už se jí brzy dočkáme. Postřehli jste pozdrav?
Kočárek jsem ráda. Přispějou naši, tak to bude fajn. Jediný čeho se na něm bojim je, že nemá polohovatelný nožičky. Ale zase ségra třeba říká, že to používá jen na spaní a já budu jezdit sporťákem a golfky jen na nákupky, cestování a občas, když budu chtít odlehčit :slight_smile: . Tak snad to tolik vadit nebude. Jinak jsou super odpružený a hlavně se skvěle říděj. Aspoň dle toho, jak jsem je zkoušela v obchodě :wink:
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Jo a ještě jsem si vzpoměla, že jsem chtěla reagovat na ten abdukční válec. My ho máme a je super. Občas v kurzu ještě dnes. Jednou se mi překotil přes psa z Ikei, ale přes tohle nikdy. Je to fakt, že prostě vždycky je něco pro a něco proti.
5. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.