• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahojky, teď mi odešla kamoška s holčičkou, holky na sebe docela mrčely, nic si nechtěly pujčit... co měla jedna chtěla druhá.....

Sluni, no jak jsi sem vložila ty srdíčka, se přeci píšou HTML jazykem. TAk už jsi zchroupala i rohlík :grinning:.

Myky, jj, určitě si vyberete správnou sedačku :wink: , to víš, teď když má Lůca zimní kombiné, tak je v ní také dost na těsno.

Sisa už se snad vrátí, pěkně dlouho tady nebyla...

Myky, a co ty a háčkování????? :slight_smile: Pokračuješ??

Valím, Lůca už mě vstává z nočníku, papa
5. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Dagi háčkování nepokračuju :grinning: . Ale pořád to mám v plánu. :grinning:
Holky Mikeš se naučil otvírat jednu skříň a já jí zavázala madla, že jí neotevře a on se taaaak rozčiluje, chudáček :sweat_smile: .
Dagi a Lůca už si řekne, když chce na nočník? Nebo jí dáváš sama nějak v určité hodiny, jako sluní Žanetku? Já mák v plánu začít s učením nějak od roka a možná i dýl. Ale doufám, že bude přirozený talent a půjde nám to samo :grinning: .
5. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
sluni, právě jsem vybalila maňásky, Lůca je z nich hotová, se na ně řehní když je mám na prstech..., taková blbinka a tolik radosti :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
J upííííííí sluníčko je táááák šikovný :grinning: :grinning:

samozřejmě zdravím,

jsem zhurta spustila na O 2 že končíme a najedno to šlo a net budeme mít za 500 Kc měsíčně... jupíííí

Myky - Dagi spíš myslela ty pásy na záda vid Dag??? Já jsem na to už taky kouaka - super věc, moc se mi to líbí... hele a nemají to už tamani??????? :grinning:

Pozdrav od Sis jsem vlastně postřehla, ani jsem nepoděkovala,, takže mooooc děkuju .. já už pomalu začínám přemýšlet co vezmeme my na hory... a Tom možná bude muset i z hor ráno jezdit do práce... no ale na druhou stranu jsem moc ráda, že tu práci má.... zatím je ve starý, ale co nevidět se přejmenujou.. auto mu nakonec zůstává, takže je spokojenej... ještě kdyby si třeba i finančně polepšil.. to by nebylo špatný :wink:

u našeho sportáku jsem moc ráda že jde přehazovat rukojed, i nožky polohovat, košík má velký, jen že už není moderní :angry:
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Da gi -super že je Lucinka spokojená....

Dagi - hod na to rajče už ty fotky sakra fakt jako :angry: :angry: :angry:
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
5. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
nočník :grinning: :grinning: - žandu už moc nebere,,,, občas říká eeee, ale to ona říká na plno jiných věcí.. třeba na prase, krávu :grinning: , nebo když jen nočník vidí.. ale občas když řekne tak i něco udělá.... ale ted pořád kadí do plíny :angry: :angry: jsem zv ědavá jak budem válčit v Turecku v bazénech... :grinning:
5. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
ALT + š + 3

:hearts: :hearts: :hearts:

žádný html :grinning: :grinning: , ale je fakt, že jsem se jednu dobu html učila... sama... jsme měli domácí webovky. :grinning: ale není na to čas
5. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Hoj,
sluní mě právě ségra říkala, že jí mudra řekla, že děti jsou schopný pochopit nočník, až od 16měsíců. Dřív to prý nemá smysl je vysazovat. Že se vyčůrají a vykakají reflexně. No, uvidim, jak nám to půjde. Jedna kámoška mi říkala, že ona vůbec neučila na nočník. Že dětem ukázala a pak počkala, až si řeknou sami. Holka prý potřebovala dýl na noc, ale přes den najednou vůbec nepotřebovala plínu. Někdy v 16m a kluk prý řekl, jako ségra a už vůbec i na noc byl bez plen. Ten prý snad v 18měs. Tak ukážu, párktát vysadim a počkám.
Pásy? Jsem si nevšimla. Nějak jsem to měla malinký a špatně vidět. Juknu na to znova :grinning: .
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Sluní, taková technická otázka. Kdy má Nikča narozky? :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti :slight_smile: ..
Sluni, ty jsi viděla ty pásy u ťamanů??? To by bylo super, jen u nás nemají nic, samé hnusné hadry :angry: .

Myky, jj, já o tom vím, že děti by se měli posazovat až kolem roku a půl, něchtěla jsem původně tak spěchat, ale když jsem se jí jednou zeptala "kde má Lucinka ee", ukázala mi na plínku, kterou měla na sobě, tak aspoň trochu věděla, co je ee. Ale na to, aby si sama řekla, je ještě brzy, občas si zabouchá mezi nohy a to je asi také signál :slight_smile: . Jinak jsem ráda, že mě plíny nesmrděj doma a vše je v hajzlíku :grinning: .
Také jsem četla, že když se děti brzy dávají na nočník, mohou mít později blok a začnou se počůrávat. :confused:

Stejně jak to ty naše rodiče dělali, že jsme byli v roce bez plín. Tchyně si na tomto "umění" hrozně zakládá a všechny ostatní jsou špatné matky :angry: . Stejně tak, když dítě nespí bez probuzení celou noc, také za to můžeme my - rodiče.

Sluni, do Turecka je ještě chvíle, určitě si Žanetka ještě zvykne víc na nočník...

A valím dělat česnečku, žemlovku mám ze včera :grinning:

Pěkný víkend
6. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Myky, ještě jeden dotázek, teď jsem viděla v bazárku Epino balonek..., myslíš, že by to mělo cenu??? Nebo vůbec si hráz nějak připravovat např. masáží už nyní??? Jedno místo mám tak divně zeslabené a stažené, že bych se také mohla šeredně potrhat nástřich nenástřih. Co ty na to??? Nebo je ještě čas to řešit???

holky, dneska jsem byla v práci, heč :grinning:, na 2,5 hodiny :slight_smile:

a teď už mažu, pááá
6. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj, jsem zvědavá, kdy se nám přihlásí Sisa :dizzy_face: ?
Dagi v práci joooo? A to v tom vašem hračkářství? Ti teda nezávidim :sweat_smile: . A s tím epinem jsem hodně přemýšlela v těhu, ale odradila mě cena + to, že jsem si tam nedokázala sáhnout, natož cokoli strčit :grinning: :sweat_smile: . Taky jsem se bála, abych si tím nevyvolala porod :sweat_smile: . Možná se zeptej gynekologa. Ten tě vidí nejlíp a řekne ti jestli je to vhodné a hlavně nutné. Z bazárku ho určo nekupuj. Kvasinky, streptokoky atd nesundáš umytím ve vodě a myslím ani v desinfekci. No a dohodni se hlavně s manžou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:! Ať kouká masírovat! Tohle taky s Michalem proberu :grinning: :wink:. To není špatný nápad :grinning:.
6. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jo a já mám upečený korpus na dort a jdu s holkama a Mikšíkem na kafčo. Odpoledne-večer budu zdobit, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning: .
Jo a Dagi, ta tvoje tchýně je chytrá a nejchytřejší :grinning: . Člověku to dá ale občas zabrat si nepřipouštět, že? Já tohle mám u švagrovky a občas mě to ještě pořád pěkně semele a nemůžu z toho spát :confounded: .
6. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Kuk, gynekolog ví prdlajs, jako těhu jsem se ptala na Epino, a ani to neznal :sweat_smile: . Ale spíš bych šla do té masáže :wink: .
Nojo, Mikšíkovi se to už blíží..., kolikáteho že ???? Hrooozně to letí. Jedna známá, co má přes rok chlapečka je také těhule, se tvoří další vlna těhulí :sweat_smile: .
A jak to teda dřív dělali s těma plínama, že jsme byli v roce bez nich??? Nevíš???
Jj, v hračkařství a super, i dobrý lidi dnes chodili :grinning: .
6. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
Zdravíme....

tak paní podnikatelka si dneska hrála na prodavačku jo :grinning: :grinning: :grinning:

holky - mě vyšlo na FB - jaké budou novinky 2010 - přírůstek do rodiny,,, :grinning: :grinning: jestli bysleli u nás nevím, ale to bysme stějně už letos nestihly ne?? :grinning: :grinning:

Myky - NIki je 1, února - už ji je pár dní 11

a ty pásy právě že nevím jestli mají tamani - juknu v JC a dám vědět, kdyžtak si je můžeš zase objednat :grinning: :grinning: :grinning:

Myky -juj dort?? jsi šikulka, pak hod hlavně fotky, + foto z oslavy, to je jasný vid... u tebe jo vid.. vid Dagi :grinning: :grinning: :grinning:

a užij si kafíííčko - já dneska byla u ségry a má taky Dolce Gusto a FAKT PARÁÁÁÁÁDA, JSEM VYCHLASTLA 3 :grinning:

mít prachy navíc tak do něj jdu asi taky...

:slight_smile:
6. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Sluni, neprovokuj :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
NO TO JSI TOHO ZAS NAPSALA :grinning: :grinning:

jdu ti juknout na rajče :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
6. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Jůůůů krása,,,,, mYKY dočkali jsme se :grinning: :grinning: :grinning:

fakt hezoučkuý fotečky |dagi... se na vás taky už tak těšíme, \niki se tu nad |Lucinkou jen rozplývá.....

kdo je to na ty osavě narozek????

a tobě to jako moc sekne, jsi taky zhubla... mě neserte jako všechny :angry: :angry: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Holkyy mě zas bolí huba jak čert :angry: :angry: :angry: už mám odřený fakt snad všechno co se dá.. v PO musím v JC z kusit koupit nový vosk a ségra mi radila heřmánek roz tok na vyplachování.... ach jo.. taky jsem to tak měly?? ?kdy bude líp?????
6. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
aa sisa je domaaaa :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj zlata, jsem domááááááááááá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Koukám, že Sluni má mailík. :grinning:
6. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsem rychle dočítala a pamatuju si jen, že Myky dělá dort, Dagi dala fotky, mmch moc krásný, jsem se konečně pokochala a Sluni má rovnátka a bolí, tak foukám, ať to nebolí. :wink:
6. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jinak my na horách měli krásně, počasí nepřekonatelný, bydlení pěkný, lyžovali jsme, bobovali a procházkovali a výletovali, no nemělo to chybu, ani se mi nechtělo domů. Dám fotky na Rajče. Taky jsem se pěkně krmila, ráno se budu vážit, to bude šok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
Sis ajojík

holky, ted koukám že dávaj na Nově - Ledové ostří.. jsem si myslela že to je jiný film... hledám... jak se jmenuje.. jeho vyhodí z ledního hokeje a ona přijde o partnera v krasobruslení.. .a ti dva se dají dohromady.... vítě někdo?????
6. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
tak se nevaž Sis.... tak až za 14 dní, dřív ne.. to mám vyzkoušený :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
říká furt - zoubky- :grinning:
6. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj Sluni, vím o jakém filmu mluvíš. Nedávno to dávali, hraje ho D. B. Sweeny. A taky je pak pokračování s jejich dětma.

Mě to nepomůže, dolů to jen tak nepůjde. :unamused:
6. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ten film se musí taky jmenovat Ledové ostří. V originále je to The cutting edge.
6. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.