• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
Sis ahojík, suepr že js te si hory uži li....

jak se teda ten film jmenuje?? ? bych si ho chtěla stáhnout...

ale kilíčka pljdou určo dolů.. .mě ted akorát Niki říkala, že jsem zhubla... no jo nejím skoro, ale jak bych se ráda najedla.. ach jo. kdybych možná věd ěla jak to bude bolet, ž e do toho fakt nejdu :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Sluni, já si asi nechám dát rovnátka, jinak nezhubnu. :grinning:

Jindra si pro ně jde 11.2.
6. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
jj Ledové ostří už to vím, dnes je na nově ale Ledově ostří.. ten háček tam je...

Jindra bude mít taky drátky?????? nezávídím,, Niki je taky bude mít. ale nechám ji je dá t až po moři... aby si to v klidu užila.. fakt to není nic moc.. i když asi děti to berou líp... já chcípák pomalu umírám :frowning2:
6. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
To jsem si vůbec nevšimla, toho háčku. :grinning: Stejně na to nekoukám, je to kravina. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
jo a nepřijde mi že po třebuješ hubnout,, na svou výšku máš ok postavu... to samý Dagi.. jak jsem ji dneska viděla,, ji to sekne fak t
6. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
jj, Dagi má super postavičku. A Lucinka teda celá tatínek. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
jj Lucinka je fakt celá Mí ra.... takovej smíšech vid... a tak hod foto... čekám,,, a nezamlouvej se.. fakt ti to Sašo moc sluší
6. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
No v zimní bundě to jde, ale v létě asi nevylezu.
6. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
no jo, to jsme dvě :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Radši toho necháme.... :grinning: :grinning: :grinning:
Fotky jsou na Rajčeti, heslo stejné.
http://pufina.rajce.idnes.cz/Kvilda_30.1-6.2.2010/
6. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
jéé už pr ohližím, a kdo teda lyžoval??? J Indové????
6. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
jj, všichni, teda kromě Adél.
6. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
už vid ím ž e i ty... supeeer....
6. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
holky já hlavně doufám, že fakt nám to vyjde - finan čně.- je t s váma.. náma vlasntě na ten penzion... nějak nám to ted nevychází.. .ale ut rhnem si u huby :grinning: fakt, hlanvě abychom s vámi jeli... bych t oasi nepře žila kdyb ysme nemo hli jet
6. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
tom je ted u souseda. včera rodily :grinning: :grinning: tak slavily... tak ted ještě něco řeší doma.. k rbovky asi... :grinning: :grinning: malej má 52 cm a 3900 g :grinning:
6. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
tak mě ne jen bolej drátky. šrouby, celá "huba" ..... ale i zuby už.. .t ak jdu do prášků... fakt nějak mě to bolí asi neunosně :angry: :angry: :angry:
6. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj,
vítám Sis. Moc hezká dovča :grinning: .
Sluní tak dodatečně přejeme Nikolce vše nej, nej k narozkám :grinning: . Holka jedna už veliká. Taková parťačka už je, že? Sluní a bolí, bolí a nepomůže nic. Tak jen hodně pevnou vůli a vydržet :frowning2: . Mi je tě fakt líto.
Dagíííí, konečně :grinning: . Jste byli zase u fotografa, že? Moc vám to všem sluší. Krásný fotečky :dizzy_face:.
U nás kávička s holkama ok, ale ten dort mě stál a bude stát nervy. Holky já neumim udělat mašinu :cry: . Mám dort potaženej. Rybníček, potůček, koleje, kytičky, ale mašinu za boha neudělám :cry: . Ta hmota mi taje a nedrží! Mrcha jedna! Jako zítra s tím musím něco spáchat! Nejhorší je, že první mašina nevypadala tak strašně, ale nebyla jsem s ní spokojená, tak jsem jí zrušila a plácala z toho další. No a teď nemám nic. A doma binec! Fakt nevim, jak to zítra bude vypadat?!
6. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jo a jen dodávám, že s váma už se o postavách nebavim :cry: . Všechny tvrdíte, jak jste špekatý a kde ty špeky máte?
6. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
Bré ránoooo! Čistej vzduch :grinning: , Lůca s taťkou odcestovali ke tchánovcům, o to dřív se mi vrátí :slight_smile: . Ale mám na plánu tolik práce a ještě bych si chtěla chvíli schrupnout, tak jsem zvědavá, zda to konečně vyjde.

Jéééje, ztracená dcera je tu :grinning: . Konečně!!! Krásně jste si koukám užili zimní dovču, Dost mě zaujal "kočárek" s lyžičkama, už měsíc o tom manža mluví, že by něco takového pořídil, ale letos to nehrozí. Nakolik vyšla noc??? Vypadá dobře penzionek... . Spokojení jak želvy jste byli, co?!
Sis, nemáš v plánu prodat tu zelenou bundičku co má Adel??? Asi si v ní ještě dochodí, viď. Lůca mi ze všeho nějak vyrůstá, snad ještě budu muset nějakou pořídit :unamused:, ale novou už opravdu né.

Super postavičku opravdu nemám, nedala jsem tam schválně fotky, kde mám lavor, udělala jsem super rychlý výběr :grinning: . Řešit postavu budu až po druhém mimču, zajdu si na nějaký ten lift přístroj a nechám si zhubnout břicho a boky:sweat_smile: , ani né tak kvůli "kráse", ale spíš kvůli hybnosti :grinning: .., a i oblečení se dá pak lépe kombinovat...

Sluni, jj, ta společná dovča musí nějak dopadnout...., bylo by blbý, kdyby někdo nepřijel :unamused:
Nojo, rovnátka jsou prevít, ale za výsledek to stojí :wink: .
Co to sousedi porodili za otesánka :sweat_smile:??

Myky, jakpak dopadl dort, jsi šikula že jsi se do toho pustila.

Kdopak se díval na Ledově ostří??? Chtěli jsme se dívat, ale vytuhli jsme s Lůcou. Náhodou to mohla být dobrá ptákovina.

Tak mažu, mějte se, papa
7. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ježiši, teď přišel manža s Lůcou, že babi je nemocná..., to se může stát fakt jen mě :angry:
7. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
♪♪♀♂◙○◘•:diamonds::clubs::spades::relaxed::hearts:!:hearts::hearts::hearts:♫☼►◄:arrow_up_down::bangbang::relaxed:¶§▬↨↑↓→←∟:left_right_arrow:▲▼ !"#$%&:hearts::diamonds::clubs::spades:•◘○•◙♂♀♪♫☼►◄:arrow_up_down::bangbang:¶§▬↨↑↓→←∟:left_right_arrow:▲▼ !"#$%&'()*:clubs::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:

Ahoooj, tak se nudím.:relaxed::relaxed::relaxed:

Dagi, bundičku teď neprodám a po zimě už ti nebude nic platná.:diamonds::clubs::spades::hearts::relaxed:•◘♂♀♪
V penzionu jsme měli apartmán za 1100,- za noc.

Myky, chci vidět dortík.:hearts::hearts::hearts:

Jo a 15.2. mě čeká ta operace. V úterý si jdu pro info, co a jak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
ahojík koča ndy,

juj Dagi - tak sis ani nedáchla co :grinning: :grinning:

Sis - jůůů to je ob rázků :grinning: :grinning:

penzionek by lhezký, to jste tam byli prvně? jezdíte každý rok jinam??,

a to jdeš na tu gynek. operaci?? neboj bude to vše OK.. budem držet moc palečky... tam budeš jen pár dní ne???
7. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj SLuni, v tomhle penzionku jsme byli prvně. Pak jsme byli asi před 3.mi lety U Šulků a chtěli jsme tam jet ještě jednou, ale byla jsem v nemocnici na rizikovce, tak jsme to stornovali. Ale jsou dost drahý, tak jsme si letos našli tohle. Příště pojedem zase na Kvildu, je to tam ideální pro rodiny s dětma a zase zkusíme nějaké jiné bydlení. :slight_smile:

Jdu na ti gyn. op. se mi vůbec nechce, ale aspoň bude pokoj. Musím se dr zeptat, na jak je to dlouho, snad jen na 1-2 dny, ale nevím.
7. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jo a co dnes rovnátka ? Ještě bolí ???
7. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak jdu si vás přečíst a zatím házím fotečky na rajčátku :grinning:
http://mysaci1.rajce.idnes.cz/MIKULASEK_1._NAROZENINY/#album
7. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Juj, tak Sis budeme na tebe mooooc myslet. A jak s tou narkózou? Půjde to v lokálu?
Dagi, tak to byl dobrej pech dneska :sweat_smile: .
Holky a já šla spát až ve 2:30h :grinning: , ale s dodělaným dotíkem. Je vidět ve fotkách na rajčuli, ale dám i do albíka. Jo a fotky ze sfoukávání dortu budou později, poněvadž ty má moje maminka a samo, že se jí vybil foťák, tak musim počkat, až mi je buď pošle mailem, neb si je stáhnu u nich.
7. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hezké dopolko :slight_smile:
copak všechny bobřice a bobříčata dělají?
My si krásně hrajem a teď jsme se nasvačinkovali a možná vyrazíme ven :dizzy_face: .
8. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojky,
Myky, teď jsme přišli z venku, je tam pěkná sibérie a bude prý ještě hůř :unamused: .

Copak říkáte na "létající děti"????? Docela hrůznostrašné, co?!

Sis, a jaká to je prosím velkost té bundičky??? A je od nextu, viď?

Myky, mám u tebe automatické přihlášení, ale mám tam asi špatné heslo, či co :angry: , nejde mi to otevřít. Se už těším na fotky :wink: .

Tak zatím
8. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Tak jsme spátky z venku. Mikšík usnul v kočárku, takže ze spinkání poo nebude nic a jsem zvědavá na večer :confounded: ? Venku fakt nechutná zima-mráz.
Dagi a reportáž létající děti jsem naštěstí neviděla, ale slyšela jsem o ní dost, aby mi stačilo. Fakt nechápu ty trubky, co tohle dělaj s dětma a ještě si myslej, jak je to fajn. Bych s nima taky zatočila s krá.....a :angry: ! Jsem si hned uvědomila, jak mi jedna známá ze Znojma psala mail, když ještě byla těhotná, že se přihlásila do kurzu létání s dětmi a ještě neměla malou na světě. Tak jí musím písnout, jestli to je ono a jestli tam chodili. Jestli jo, tak je to bláznivka! Ale na ní by to sedělo :sweat_smile: .
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.