• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
Zááád babušy, jen v rychosoti,

malá spí, tom jel ke kámošovi pro kačeny :grinning: - gulášek se mi vaří...

tak jsem jukla Myky na fotečky. moc krásná, Mikšík je fakt krásnej vysmátej klučina... a tob ě to tak moc sluší, vypadáš fakt super, pro nějakým bříšku ani zmínka, rifle ti taky sednou krásný dárečky jsi dostla... jen jsem nepřišla na to, co to je v té krabičce :grinning: :grinning:

Dagi - jasný že tchánovce mám :grinning: - jen nemám o nich nějak co psát, nijak nepruděj... v poho...

SIs - tak jsi taky nakupvala jo?? A taky dobře... to teda nevím já si rifle fakt neumím koupit, navíc si zkusím druh ý a holky už pruděj, že je to neba.... párkrát jsem jela i sama, ale to mi zase nemá kdo poradit.. :angry:

Jinak jste měli všichni pravdu s telkou - krom Dagi teda :grinning: :grinning: , do¨pol. se zprovoznila, pak se ladila a ladila k tomu se musela přladit i Nikče v pokoji a v ložnici.. pak se tom vrhnul tn a ten stoleček pod n í, večer byl hotový a je fakt bomba, fotky už mám PC tak je hodím za chvilku na rajčátko - tak jukněte..

a víc si nepamatuju..
4. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
4. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky, zase jsem marod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jsem něco včera chytla. Jsem hotová i z Adélky, má tu prdku skoro živou chudinka, to jsem zvědavá, co nám zítra řekne dr. Už nás mohl dávno někam poslat. Navíc pořád kadí, i 8x denně. Dnes byla celý den bez plenky, aby větrala, ale stejně to nepomohlo. Chudinka, plakala bolestí. A ještě ta RÝMA DO TOHO.

Sluni, s tím nakupováním, to jsi měla vidět včera Jindru. Byla jsem ve třech krámech a on naprdlej, že lezu všude, ani se mi nechtělo, to bylo pořád abych děla, se divím, že jsem si vůbec něco koupila.
Jinak tu telku máte parádní, na tm schůdku to vypadá moc hezky a ta skříňka nemá chybu, tu dělal Tom ? :astonished: To je teda všeuměl. :wink:
4. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
ježiš Sis, zase nachřapaná??? ach jo. chudinko a chudinka Adelka... stou prdelkou, my to měli min . pondělí ,taky mi b rečela bolestí, ted už je to naštestí OK... ale taky kadíme , dneska snad 5 x denně, ale průjem nemá, prostě krásý tuhý hovínka :grinning: , mudra mi říkala že to má každý jinak někdo x krát denně, někdo třeba jednou za 2 dny.... no má to po mě asi, taky jdu po každým jídle pomalu :grinning: :grinning:

a vyfot rifle , nebo i sebe v nich.. máš nějakou značku??? já teda rifle okukuj u jen u vietnamců... hold na značkový nám to nějak nedá...

a dík za pochvalu tv, t u skřínku dělal tom. je to šikula náš.... dělá takhle doma skoro všechno

jo a koukáme na superstar - ten Mareš s Adelou nemají c hybu - fakt prdel s nima :grinning: :grinning:

jo a utekl nám Ferda - křeček,,, děs, Niki řve , že se nenajde,,, já se bo jím, že nám tu všechno rozkouše.. no už nám takhle utekl 2 x a vždycky se našel.. tak snad i ten tkorát
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Taky koukám na Superstar, nejvíc se mi líbila ta Konvičková. :slight_smile:
Rifle vyfotím, někdy. žádná extra značka to není. Já zase u Vietnamců rifle nekoupím, mají samý úzký a krátký.

Adél právě takhle hodně nikdy nekadila, má to i řidší.

Tak ať se křeček najde, když je v baráku, tak ho uslyšíte. :wink:
4. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme měli dnes v noci veselo. Na zahradě hořelo, ještěže štěkal pes a vzbudil Jindru. Ten běžel hasit v renkách a naboso. záhadný oheň, nevíme z čeho. koukněte na dvě poslední fotky, copak tam asi dělal. :grinning:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=99146
5. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
AHojík zdravím

teda Sis - prosím tě :grinning: :grinning: , to jako podpálil malej jo?? :grinning:

a jak ty? jsi už lepší , a co Adel??? co prdelka - jdete k mudrovi?

za chvilku dorazí Niki - dneska s obědem v ešusu ze školy, tak se najíme frčíme na hudebku
5. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj Sluni, to právě nevíme čím by to podpálil. Je to záhada, hořelo až ve 2.20hod.
Já moc lepší nejsem, ani Adélka, u dr jsme byli, dal nám mastičku na tu prdku a udělal výtěr.

A co ta naušnice ? Našli jste jí ?
5. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
jj naušnice se našla ještě ten večer, druhý den jsem ji ji dávala a normálně už tam v té dírce měla uplný "špunt", jsem ji chudinku rasovaala :frowning2: :frowning2: , ona jen ležela a brečela, vůbec se nebránila..... no jo ,ale navlkíknout jsem ji musela - i když jednu chvilku jsem si už myslela, že snad budu muset zajet k mudře jak to vůbec nešlo...

no jo je to divný vid, že si tam zrovna malej hrál.. a co on na to říkal?
5. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
To víš, on nic, on muzikant. No ještě bude výslech, až přijde ze školy. :grinning:

Tak to je dobře, že se našla, že jí třeba nespolka. taky sem Adél takhle rvala naušnice a obě, když jsme byly na rtg hlavy, tak musely dolu.
5. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
jj jasný :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsem sem psala a vůbec to tu není. No nic už.
Sluní krásná telka a krásná skříňka. To máš doma šikulu :dizzy_face: .
Sis a vám, ať se brzy uleví oběma. To je bolavé s prdelkou :cry: .
5. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Sis, teda to je štěstí, že vás hafan vzbudil a Jindra to uhasil. To snad nemohl malej nějak zapálit, když to blaflo, až tak pozdě večer? A s čím si to tam hrál?
5. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak jako si tady dneska trpim samomluvou :sweat_smile: . Jdu do vany a pak na superstar.
Holky řekněte mi, kdy dáváte ovoce a kdy jogurt? Ovoce dopolední, nebo odpolední sváča?
5. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj myky, tak tam jindra objevil roztavenej zapalovač a mladej se přiznal, že tam škrtal. pravděpodobně něco pomalu doutnalo až se to dostalo k tomu zapalovači a pak to baflo.

Ovoce i jogurt dávám odpoledne. Teď máme rýžovou dietu, chudák malá, vůbec to nechce, tak asi pohubne. Dnes jí vážili, tak má 10 kg a nějaký drobný. Nešlo přesně zvážit, protože přitom řvala.

Já se těším na Vyprávěj, docela se mi to líbí, mám ráda český seriály ( některý ).
5. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Kuk - zdravím i Myky,,

tak c o SIs - co Jindřík - hasič :grinning: :grinning: :grinning: , co povídal, nebo už víte jak se to stalo??? niki tvrdí, že vám tam někdo hodil vajgl :grinning: :grinning:

holky - ted bych řekla že je to fakt dodělaný... ted jsem max. nadšená - myslím tu aplikaci

http://img79.imageshack.us/i/dsc02802.jpg/

Myky - a co jsi nám včera psala?? mě se zase často stává, že píšu a nejdnou se přemáknu a začne se mi vypínat PC... musím smáčknout asi nějakou kombinaci písmen??? ale ne tuším co..
5. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
juj tak jste taky sk ončili na rejži.. to už i my i myky :grinning: - pak nám nechtěli mlíka....

teda Jindra je č íslo :grinning:

my t eda jogurt ráno, někdy i odpoledne když ho chce, přesnídávky mi ted moc nehche, a ovoce kdykoliv. :grinning: , ona fakt docela dost jí... :grinning: :grinning: , taky mil uje ty kuk uř. chlebíčky.. jak jsou ty křupky , tak dělají i takový suchárky my tomu říkáme.. tak ty ji taky mooc jedou

my taky koukali na Vyprávěj, ale tohle nás nechytlo. .raději máme ty Přešlapy na primě ...
5. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
JJ Přešlapy jsou dobrý, až na to, že je to kopie britskýho seriálu Šest v tom. Tenkrát jsem na to koukala a bylo to lepší.
5. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ty kytičky jsou bezva, jsi šikulka. :wink:
5. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
ma žu taky na superstar.. .tak pak tu.. pá
5. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Sluní jsem psala, že nám blbne net a dneska jsem to hodinu spravovala s technikem na uchu :grinning: .
Ty kytičky jsou suprovácký :grinning: . To se povedlo. Myšák by prý v tom koutku spinkal :grinning: .
Sis, Jindříšek škrtal, joooo :sweat_smile: ? No, piroman docela. Tak byla hubovačka? Když nejede rejžák, tak jí dej mrkvový odvar, nebo to dej 1/2 na 1/2. Mě teda rejžák jedl líp, jak mlíko. A 10kg máte krásnou váhu. Víš co jsem ještě psala včera? Že jestli nemáte tu biotronovou lampu, nebo jak se to jmenuje? V nem. jsme měli solux a těm dětičkám jsme na prdelky svítili a to se krásně hojilo. A co ti řekl? Od čeho to má?
5. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Juj - taky znám to povídání si na "hodiny" s technikama :grinning: :grinning: ale oni jsou většinou t ááák příjemní v id :grinning:

a Myšák jako už to taky viděl jo??? ty taky co nevíš to nepovíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

naše má ale taky pořád tak nějak jako má a nemá takový pupínky na prdolíně.... a to jí fakt festově mažu... ach jo...
5. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Sluní, on se zajímá sám :grinning: . Chtěl vidět telku a navíc mi vidí ze sedačky na PC a ptá se. No jak vás poznal, tak je k neudržení :grinning: :wink: .
Mikulášek má taky trochu krupičku a zarudlo a to ho taky mastim, jak šílená. A přebaluju často. Ono asi pak stačí trochu agresivnější stolice a je to. Já jak měl ty průjmy, tak jsem koupila perlan a pokaždém kakání ho umeju pod umyvadlem a vždy novým kouskem perlanu a dobrý. Teď ho hodně používám na pusinku a při koupání.
Jo a chtěla jsem opravit "pyroman" :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
myky c oje perlan??
5. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
jež i š jsem fakt mrtvo za,,,, ak mařeeeeeem ch rraaa ooaaat ake tyj no taky cjhcci a p ros ím atak ok
5. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Perlan prodávají ve zdravotnických potřebách a v některých lepších lékárnách. Je myslím netkaná bavlna. Je to jemný, savý a používali jsme to ve špitále a je to super. Prodává se buď v rolích, nebo čtvercích 50x50cm. Je to 100% nedráždivý matroš :slight_smile: . Myslím, že poslední jsem kupovala 200 kusů 50x50cm za 450,-
5. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Sluni, prosím přeložit : jež i š jsem fakt mrtvo za,,,, ak mařeeeeeem ch rraaa ooaaat ake tyj no taky cjhcci a p ros ím atak ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj myky, mrkev bude zítra, tady jí neměli, musím na nákup do Rak. Dr mi neřekl nic, uznal, že to není opruzení a dal mastičku, teď nevím jak se jmenuje, tak uvidíme.

Ten Perlan jsme měly s Adél v nemocnici, když jsme tam byly kvůli tomu refluxu a je to fakt super, jen jsem nevěděla, jak se to jmenuje. :grinning: teď už vím, tak to koupím, ono používání těch ubrousků asi není tak moc dobrý.
5. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Sis jj, to bude ono :slight_smile: .
Tak, holky dobrou a zítra na nás myslete na 10h, jo :sweat_smile: ? Teď jdu zahustit gulášek a pak už snad taky dohajan :dizzy_face: . Páááá
5. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jasně, budu na vás myslet a držet palce.
Ty vaříš takhle pozdě ? To já jsem líná. :sunglasses:

Tak dobrou.
5. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak kůň už jde :slight_smile:
Dneska dobrý. Stále budeme čekat na výsledky a doufám, že na samé dobré zprávy :dizzy_face: . Sestřičky tam byli úplně super. Žádný stres a ještě mi i dali pytlíčky na moč. Mě se jí nepodařilo chytit, tak jí tam musím donést zítra. Vzali krev i nám a uvidíme, jestli taky nemáme vyší hodnoty a jen to po nás nezdědil. Jinak Mikšíček má 8510g a 74cm a hlavičku 43cm. Tu nám naše obvodní vůbec neměří, tak nemůžu porovnat.
6. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.