• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Dagi a už jsi se dostala do fotek? Šlo ti to?
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Však jsem s Lůcou byla jen v Konzumu, který máme kousek, jinak by mi také usnula v kočáře :sweat_smile: . Teď chrupe na chodbě :slight_smile: .
Ono je těžké některým matkám něco vymlouvat, ikdyby jim 1000 mudrů řeklo, že to je špatně, tak si stejně povedou svou. Ale tohle je fakt extrém, bych je normálně za tohle zavřela.
8. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
8. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jj, taky bych řekla, že to hraničí s týráním. Vždyť děti nedokážou říct, že je to třeba bolí atd.... Že prdí se ani nedivim, já bych se rovnou po.... :rolling_eyes:
8. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Už to šlo. Kráááásné!!! Mikulda už je chlapák, žádné mimi, moc rychle to uteklo...

Nevím proč, ale tahle fotka mě rozesmála, sorry, nic ve zlém, ale to ten komplet z kožichu :sweat_smile:
http://mysaci1.rajce.idnes.cz/MIKULASEK_1._NAROZENINY/#IMG_7460.JPG

A švagrová je která??? V kožíšku předpokládám že je tchyně?! A tvoje rodiče??

Jj, také bych řekla, že to je skoro týrání..., fakt hrůznej pohled, hodinu mě z toho bylo špatně. Prý to je také prevence proti bolestem kloubů v dospělosti ...
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
V rychlosti jsem na ty letající děti založila téma, třeba nám to některá objasní :astonished:
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Dagi, kterou fotku jsi měla na mysli? :grinning: Kožucha měla tchýňka :grinning:
8. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky,

Myky, Mikuláškovi obrovská gratulace k prvním narozeninkám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Fotky pěkný, byla pěkná oslavička. Že je Miky fešák snad ani nemusím psát a ten dortík je parádní a musel chutnat. :slight_smile: :slight_smile:

Létající děti neznám, neví o co jde, ale zase nějaká módní záležitost na týraání dětí a dobrý pocit přiblblých rodičů ? :astonished:
8. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Dagi, ta bundička je velikost 12-18 měsíců, tedy 86 a je to Next.
8. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Děkujeme za přáníčko :grinning: . Utekl ten rok, jako voda :grinning: . Oslavička byla super. Jen ségra s rodinkou chyběli, poněvač jsou marůdci :cry: . Dneska chci udělat otisk nožičky do sádry, ale Myšák příjde až v 7 a nevim, jak sama to zvládnu :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Tak otisk nožky se nepovedl a 230,- je víte kde? Normálně, jako kdybych mu strčila nohu do ohně :confused: . Jsem to zkoušela 2x a pokaždý děsnej řev a nic. Sádra po celé podlaze.Tak jsem aspoň uhladila tu sádru do té dózičky a zítra mu natřu nohu barvou a otisknu na tu sádru. Jsem zvědavá. Držte palce! :grinning:
8. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
ženy zdravíme :grinning: :grinning:

Myky -fotečky naprosto famoozni, fakt jste si to užili vid?? vy hodně fotíte vid.. a hlavně jste všichni moc fo togeničtí... smekám,, a t aky jste se malinko připili vid :grinning: :grinning: :grinning:

taky hlavně Mikšíkovi jen to nej a nej do života, brzo brášku nebo sestříčku Nikolku :grinning: :grinning:

já vůbec nevím co to je létající děti, na netu m i nic nevylezlo.....

dneska jsme byli v JC - mám plavky pro Toma, pro niki t aky - super krásný, celý bílý... ale vypadají moc hezky, navíc na jejím tělíčku + pak opá lení... krása to bude. ...

jo a zařizuju pasy.. hrůza co je s tím lítáního... Niki už musí mít svůj...

a Dagči téma jsem nenašla.. kde je??? pošli odkaz

jo a prašulky došly Dagi... jsi poslala ale moc, ti ještě ti 7 Kč dlužím,,, a zapoměla jsem se vlastně podívat na ty pásy ... tak příště no
8. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. únor 2010 v 19:49 • janicckka
Sluní, tak jste krásně pořídili. Super! A taky děkujeme za přáníčko :slight_smile:.
Hele jsem jen tak náhodou zabrousila do Bobrovky a tahle fotka se mi otevřela, jsem se trlemila :grinning:. Mílenci na dece :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3784564&vReferer=
8. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Se holky těšim na tu dovču. Sluní a vy jako musíte jet, prostě :dizzy_face: ! :wink:
8. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
jako Mikšík milenec s Lůcou jo??? a to chce jako abychom s váma jeli ??????, my sháníme partii pro žanet... :grinning: :grinning:

hele s prací to vypadá OK. kdyby nám to nev yšlo finančně, tak naši nám asi pů jčí, pak bychom jim to dávali.. tak snad to zase vypadá že snad jo...
8. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
a proč nám nikdo nenapíšete co to jsou ty létaj. děti?????????

jo a holky, nechcete si všechny založit ten FB... ono se to zdá ze zač. na nic a i sl ožitý.. ale není to tak špatný... tam se taky dobře kecá, vyměnujou fotky atd atd..
8. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
8. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Sluni, ještě jsi pořádně nenapsala, k čemu FB je. Jak se vyměnují fotky a proč :grinning: ???? Když tam nejsou takovéhle diskuse, tak nevím jak bych tam kecala a s kým :sweat_smile: ??? Tak aspon zhruba napiš jak to funguje.
8. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
j ežiš - jsem to ani nedokoukala.... kdo jim dává právo takhle zacházet s m imin kama?????? božě..... fakt tohle je na ¨žalobu, týrání.... kde jste to holky viděly prvně jako?? někde v TV????

chudinci miminečkové.... fakt to j sem neměla vidět.. mi je uplně zle od žaludku, ted js em nějaká fakt háklivá i na břicho, dneska jsem jen nesla žanet ve městě a hne d mě b olele žaludek..

fakt bych musela být sprostá .... prostě fakt kurva tohle přeci nemůže dělat někdo kdo to dítě miluje ne??????????????????????????
8. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
no najdeš si tam známí třeb a i z e základky ,atd... pak si přidáš přátele, a pak si hlavně můžeš určit kdo bude vidět fotky tvoje a vše co píšeš atd.. jen známí je nejlepší asi.. pak se můžeš přidávat k různým skupinám, strá nkám, t zn, jako třeba stránky z tvý základny, tam se přidají bý valí spolužáci a můžete spolu povídat... n ebo se přidáš třeba na "špuntík" to asi znáš.--- s tránky pro mamin ky... aoni ti píšou nejaktu. novinky atd... a fotky tam pak můžeš dát a zase si určíš kdo je jen uvidí.... nemusíš dov oli t nikomu koho nechceš ab y se na tebe koukal...
8. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
hm, jeden čas jsem chodila i na spolužáky cz, ale už dva roky jsem tam nebyla, to asi nic pro mě nebude :grinning:
8. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
8. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Joooooo, tak já tu reportáž taky neviděla a jen jsem otevřela to od Dagi a po 2vteřinách vypla. Hnus. Taky bych zavírala za tohle. Vůbec nechápu ty rodiče, že na to chodí, platí za to a ještě to dělají?! Já když Mikeš řval u Vojtovky, tak jsem měla na mále, abych nezmlátila rehábku, nebo měla tendence tam odtud zdrhnout a to je lékařská metoda prováděná zdravotníkem se vzděláním! Jako fakt hnus to lítání!
Já FB ještě nepřišla na chuť. Nějak se bojím, že pořád upozorňují odborníci na elektroniku a osobní údaje, že je to hodně vachrlaté a rizikové. Ono i tady kolikrát píšeme věci, které kdyby nám někdo vyšťoural, tak by jsme mohli koukat. Viz IP a adresy, telefony atd..... Ale sem bych řekla, že neleze tolik hackerů. FB je vysloveně láká :sweat_smile: . Ale už hodně lidí mi poslalo tu pozvánku tam a já to nechávám ležet v mailu pro případ, že bych tam vlezla. Navíc jsem ten antitalent na PC, tak nevim, jestli bych se tam neztrácela :sweat_smile: .
8. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Myky-.. jj Vohtovka je ale pro.... to je o něčem jiný,m to co poslala Dagi-- se nedalo fakt dokoukat..

FB... sitam ale fakt určíš kdo tě bude vidět nevidět, nemusí vyplnovat číslo mobilu, maila. atd.... prostě nic, jen psá t...

tak poj d do toho.. neboj holka :wink:
8. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Teda, to je děsný, ani jsem to nedokoukala. Bych ty rosiče pověsila za nohy na centrifugu a nechala je tam točit, debily. Nechápu, když tohle někdo vidí, že se do toho pustí. Normálně mi to přijde jak vyýcvik ruskejch cirkusáků. :angry:

FB nikdy, jsou tam všichni, proto do toho nejdu. Miluju koníka, tak né, že mi tam zdrhnete.
8. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
no jo nikdo nechce FB... tak o no
8. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Holky, koukala jsem, že se má ta záloha na dovču zaplatit do 15.3., tak to je dobrý, jsme teď nějaký vycuclý po horách.
8. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
hele my jsme práv ě taky vycucl ý..
8. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Tak já si taky říkala, že hodně brzy platit nehodláme. :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.