• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahojky, na konci toho videa byl chlapeček absolutně vysmátý :angry: :confused:

Sluni, a kolik času se musí na FB strávit, aby to k něčemu bylo??? Třeba 5,10 min denně mi k něčemu bude???
9. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
Ahoj, tak dnes jsem byla na gyndě a ekg. Zítra jdu na krev a v pátek na předoperační vyš. Nástup v po v 7 hodin ráno. Prý je to ambulantní výkon a když se nic nečekaného nestane, tak mě snad pustí ten den domů, tak hurá, už aby to bylo za mnou. Dobrá zpráva je, že mě bude operovat můj oblíbený dr, který mi pomáhal k Adélce.
9. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Sis tak supéééér, bude to v pohodě a bez dramat.
My teď volali kolegyňky z práce a tchýňka jela ven s Mikšíkem. Už se každou chvílí vrátí. Teď chodíme tak maximálně na hodinku ven. Je tam zima, jak v Rusku!
Já jsem dneska nějaká ko. Unavená, motá se mi hlava a tak. Ni, tak mažu vyhlížet miláška :grinning:
9. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj Myky, no bohužel narkóza mě stejně nemine. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jedem za chvilku ke tchýni na večeři, potom přijede veterinář utratit nám nemocnou ovečku a pak budem s Jindrou vystěhovávat starou pračku.
9. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Tak jak se máte?
Sis, no škoda s tou narkózou, ale bude jen chvilková, ne? To nebude tak hrozný. Uvidíš. Tak už, aby to bylo za tebou.
Kdepak se nám toulá sluníčko?
Dagi myslim, že 5-10minut na FB je tak napsat mail jedné známé :grinning: . Nebo si najít někoho z bývalých známých.
Tak mě napadá sluní prosím tě a když bych třeba se chtěla kouknout na někoho, ale nechtěla, aby to věděl, tak je to možný? Neuvidí to?
9. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Myky, takhle inkognito špízlovat by se mi také líbilo :slight_smile: , ale zatím se ani registrovat neplánuju, fakt není čas na tyhle blbiny.
A proč bych měla koukat na mail na FB, když mám svůj :sweat_smile: ??? Nějak mi to pořád není jasné :grinning:

Sis, copak tchynka dobrého uvařila :wink: ?? Hm, takže operace to jistí..., ať to je tedy OK.
9. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Dagi, tam vaří výborně její přítel. Hrozně ho to byví a má vždycky nějaký specialitky. Dneska udělal kuřecí závitek, vevnitř s Nivou a zvenku obalené sýrem a šunkou od kosti. K tomu šťouchané brambory a salát Coleslaw. Mňam. :slight_smile: Ale nejlepší perlu dala tchýně. Adél na sebe skoro stáhla ze skříně ubrousky a na nich byl otvírák na víno, tak ona po tom skočila ze židle a ujely jí nohy a flákla s sebou o zem. To byla řacha, ještě strčila do Adél a porazila jí. Já se lekla, že už se nezvedne. No, zvedla se, za to Adél začala řvát, jak se lekla chudinka. Když se uklidnila, tak jsme dostali všichni záchvat smíchu, až mi to bylo blbý, když jsem viděla, že si narazila nohu. :grinning:

Holky, nemáte někdo internet banku u KB ? Teď jsem vygenerovala certifikát a chtěla jsem se poprvé přihlásit a nechce mě to tam pustit. Heslo i číslo mám dobře, píše mi to, že nemám oprávnění tam vstupovat. |Založili jsme Adél dětský účet a teď na něj ani nemůžem kouknout. :angry:
9. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Dagi jj, chtěla bych se juknout na některý lidi, ale byvit se s nima nechci :sweat_smile: . Tak jen tak je okouknout, jak vypadaj a jak se maj. Toť vše :grinning: :wink:
Sis IB nemáme. Já tomu moc nevěříim a jak pořád píšu, tak PC máme spíš kvůli fotkám, netu a psaní :grinning: . Tudíž neporadíme :rolling_eyes: . Mikeš má klasiku stavebko+ zdravotní a životní pojistku. Co je za výhody v tom dětském účtu?
Kdepak se nám toulá ta sluní. Se dneska nepřišla ani ukázat, že?
9. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jo sis a jste si šmákli. Mě ten salát nahnal chutě :cry: . A úoněvač jsem si dneska zase stoupla na váhu, tak odmítám jíst :cry: !
9. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Čusík, nakukuju a tady nikdo? Dokoukala jsem Varaždy v Midsomeru :sweat_smile: , umyju lahvičky a zalezu do peří :grinning:. To bude labůžo! :grinning:
A zase veliká událost! Máme objednanou novou atosedajdu a spací pytel :dizzy_face: . Bude Britax evolva-felix a žlutý spací pytel s dráčkamahttp://detskezbozi.com/inshop/spaci-pytle/spaci-pytel-dracek-zluty.html . Mooooc hezký a za sepr cenu 420,-. Spací pytel je věc, kterou vychvaluju do nebes :grinning: . Používáte ho taky?
9. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Holky a chi se zeptat. Co nás teď čeká za povinné očkování? Jdeme v březnu na druhý Prevenar. Ale nic jiného neříkala.
9. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj, tak tady se rozmáhá moje samomluva :sweat_smile: ?!
Tak holky, jsou // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ségra ani nebyla překvapená :grinning: .
10. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahooj Myky, tak sedajda pěkná, máme podobný barvy. :slight_smile: Pytel krásnej, líbí se mi žlutý věcičky.
Očkování, asi zatím žádný, my máme mít něco teď.

A samo že super gratulka ségře. Paráda, jak jim to rychle vyšlo. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky,
Myky, jj, spací pytel je super, moc mě mrzí, že ho Lůca nemůže mít, kope v něm jak o život a budí jí to. Krásný jsi vybrala.
Super ségra!!!! Šikovné embrouše měla :wink: .
Nějak začínám mít lufta ohledně početí druhého..., to mám za to rouhání během roku (že nechci druhé). Nedovedu si s Lůcou představit absolvovat vše kolem IVF :confounded: . Třeba se opravdu zadaří doma (haha)

Lůca je tak strašně u mrčená, že už mi docházejí síly, leze jí 7. a 8. zub, ale to je mazec, mrčí a mrčí celý den. V centru na mě byla nalepená jak lepidlo :astonished: .

Myky, nám na další očkování pošlou pozvánku. Ale chci se zeptat, nevíte od kdy se může očkovat proti klíštatům???? A kdy to je nejvhodnějíší???

Sluni, už nech ten FB a přijd jsem :wink: . A jak se vůbec má Oskarka???Jí také FB pohltil a na nás kašle :sweat_smile: .

Sis, tak to má tchyně fajn :unamused: . A to je také trdlo s tím jak hrcla na zem :sweat_smile: , to musela být šlupa :sweat_smile: :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jj, holky synovce maj taky na 1. pokus. Ségra je jak lepidlo :grinning: . Děkujeme za gratulace. Já se těšim, jak kdyby to bylo moje. :grinning: No ono asi ta vidina, že si to poňuchňám atd.. je lepší, než to těhu a hlavně POROOOOOD :sweat_smile: .
Dagi, třeba vám to fakt výjde přirozeně. Takových holek už tu bylo a i znám dost, co už čekali na IVFko a nakonec nebylo potřeba. Nebo jedna známá má 1. dítě po IVF a druhý se jim povedlo přirozeně a hned :grinning: . Takže třeba :dizzy_face:
Mě spíš chytá to, že jsem chtěla dítě narozené leden-začátek února. A teď chci začít se snažením, až po tý naší společný dovče. Abych si to s váma mohla užít bez problémů- žaludek na vodě, únava atd... Tak uvidíme, kdy to výjde :wink: . A vy už se snažíte?
Jsem zvědavá, kdy dorazí ta sedajda a spacák :grinning: . Taky mě ta žlutá uhranula. Nejhorší je vždycky to čekání jestli to bude vypadat tak, jako na fotce. Když objednávám něco, co nevidim jak vypadá skutečně.
10. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
ahojík, jen na chvilku

jsme se žanet pořádně nachcípaný, tak se kurýrujem co to dá... v neděli máme jet na ty hory. t ak snad odjedeme...

navíc Dagi - mluvíš mi z duše - naše žanet celý dny jen kručí a kručí, z nosu ji teše a chrchlá,,, dneska mi po O ani neusnula

Myky -teda ségrře ohromná gratulace - fakt SUPEEEEER ..

spacák taky nepoužív áme ale je moc hezoučký

a na očkování si prý nás mudra ted nějkdy v květnu telefonicky pozve, pak na 1,5 roce máme posl. Synflorix...

na co jsem zapoměla...,???
10. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Jé, sluní, tak se brzy uzdravte, ať si užijete hory :cry: .
Jak tu mluvíte o mručení, tak nám asi aky lezou zoubky, protože taky mručí. Noc na dnešek byla bájo :grinning: . Spinkošení cca od 22h. 24h vstávačka na jídlo a pak chrupkání cca do 3:30h a to se rozhodl, že spánku bylo dost :angry: . No, nešlo to s ním nic dělat. Vzala jsem ho do obyváku a hráli jsme si do 5:30h a vstávačka zas kolem 7h :grinning: . No nebudu říkat, že jsem krásně vyspalá :grinning: .
10. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
teda v unoru ted máme jit na očkování :grinning:

juj tak ještě aDELKA a máme umručený bobříčata :grinning:

juj Myky - ty jsi si s ním šla hrát takhle v noci??? tak bacha aby si na to ne zvyknul....
10. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Jo sluní to jsem si taky říkala :sweat_smile: . Ale šli jsme, až když nebylo možný nic jinýho. No, doufám, že tohle předvedl poprvé a naposledy :sweat_smile: .
A kdy v únoru jdete? To vám přišel telegram, nebo jsi si vzpoměla? J8 jsem zvědavá, co ta naše mudra. Jestli nám bude dávat vědět?
10. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
n o minule nám říkala, že mi během unora zavolá, že ji přijde vakcína očkovací vždy pro 10 dětí - tak to budou obvolávat... zatím nic...

jo a hlásím, že už baštím jak o závod .. .skoro už jako bych se s drátama narodila :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
tak jsem znovu koukala ted na fotečky z oslavy Mikšíka... krááásný fakt

Myky - a máš hezký ty zuby :grinning: :grinning: :grinning: fakt dobrá práce :wink:

jo a Niki se ptá co Mikšík na želváka...???

a jak ti malej papá? už je to lepší? že jsem koukala jak mu chutnal dortíček :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky, Adélka nemručí, je v pohodě, pořád vysmátá. Od munulého týdne poříd říká ne a na a to úplně cíleně, ne jen náhodou. Se jí musím smát.
I když teda včera v noci se vzbudila a hodinu šílenej řev, měla asi sny o tchýni, jak sebou švihla, protože říkala bác.

Sluni, to byla rychlovka, jak jsi si zvykla, to budou pěkný zoubky. :slight_smile: My si jdem pro ně zítra.

Dnes mi konečně přivezli pračku, tak už dostává zabrat. Jsem z ní nadšená a ze služeb Datartu taky, nejenže jí měli prve nejlevnější na netu, ale doprava zdarma, výnos a instalace a úlkid zdrarma, ještě si páni vzali i svoje návleky, aby nenašlapali. Platila jsem kartou, vše za 10 min. hotovo. Kdyby jsme chtěli, tak by i tu starou zadara odvezli. :slight_smile:

Ale dnešní den měl i chybku, jsme se rafli s Jindrou, ale fakt hodně a hnusně. :unamused: Takhle snad ještě nikdy.
10. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
Sis - tak super že aspon Adel je OK... naše zase začla dělat jo jo... ale neříká :grinning: jen dělá hlavou...

JIndříškovi teda moc přejem at ho to tolik nebolí a b rzo si taky zvykne, mě to trvalo přesně týden, jemu budou dávat obě čelisti?? a proč? má křivý nebo jiný prob lém???

super že máš novou pračku, naše ještě slouží ,ale minule ji Tom musel zase trošku poopravit :grinning: :grinning:

a co prosím tě s manžou????
10. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
HOLKY..... neobjednávali jste si některá plavky z Bon prix??? mám v merku od Litexu - to mám vyjednaný v prodejně, že mi objedná i víc druhů abych vyzkoušela , ale líbí se mi i z katalogu Bon prix.. ale to je jen na poslání domů.. co ž se mi nechce... ale v PO jsem mlu vila s tamankou .. a ona mi říkala že v dubnu budou mít novou kolekci - i tankiny prý... tak nevím, jesl ti mám čekat???
10. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Sluní :grinning: ,
želvák je v kurzu. Pořád na něj Mikeš buší a má ho rád. Z akvárka ho nevyndavám, tak jiný kontakt, než přes sklo nemají :grinning: . Jídlo docela ujde. Jí jako dost, ale vybíravej je a hrozně se u toho kroutí. Dortík mu chutnal noooo :grinning: . Mě brali mrákoty :grinning: .
Sis, super, že máš radost z pračky :dizzy_face: . Jindru nech vyvstekat. Ono to přejde. Hádky nesnášim, tak bych z toho byla vzatá, ale chce to vzít s nadhledem :wink: .
10. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
holkyy do brou
10. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Kuk, cože ani moc nekecáte :sweat_smile: ???

bonprix nemá dobrý zboží, od toho ruce pryč, kdysi jsme s kolegyněmi něco obj. a všechno jsme vracely. Hrozná kvalita.

Sis, jakou jste vybrali pračku??? Také asi do nového bytu koupíme, tahle naše má jen 600 ot. a to je málo na zimní věci, a také myčku bezpodmíněčně chci, manža pořád že nééé, poslední dobou se mu dá s něčím zavděčit, pořád mrčí, už začíná být jak fotřík :confounded: (někdy). :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sluni, jj, tamani mají i dobré zboží, tak ještě počkej..., uvidíš. A zuby tedy už dobrý, né? :slight_smile:

Myky, nojo, už jsme také s Lůcou párkrát takhle nocovali :confounded: , prostě si chtěla hrát a číst..., přesto vlak prostě nejde, ale vždy to bylo zubům. Naposledy v neděli, kdy jí vyrostla 7. zub.
A tak švagrova je tedy ta černovláska nakrátko??? Čímpak ona vlastně je??

Skolila mě viroza, ach jo, krk ani necítím, mluvit nemůžu, chodím s rouškou, snad se Lůca nenachladí.
Včera jsme byli poprvé na cvičení s Lůcou a supeeeer, s kamoškou tam byly nejmladší, nejdřív zíraly na ten šrumec, ale docela dobře se zapojily :slight_smile: , fakt dobrý. Škoda že jsme neměli fotáka ni kameru :confounded: .
11. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Jo, Myky, nakonec jste vybrali tu sedajdu do 36 kg??? Už vám došla??
11. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj,
Sluní já se bojim objednávat takovouhle věc bez toho, abych to mohla vidět a zkusit. Tak bych asi do toho nešla. Litex je super, že ti to příjde do obchodu a nemusíš si to vůbec vzít.
A jak vám je? Už je líp?
Dagi taky nějaká marodná? No toto! Tak ať jste holky brzy fit.
Sedačka ještě nedorazila. Uvidíme. Zatím jen napsali mail,že se vyřizuje :grinning: .
11. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
ahojí32ík,

tak žanet už bude spinkat asi taky jen jednou denně,

jj Dagi - zubani OK, par ádička už :grinning: :grinning:

Myky - no dneska už je to lepší, t ak má me ještě dva dny tak snad vyrazíme,,, se docela těším, jsem tam ještě nebyla ,co ted jez díme nově na tu chatu....

jo a holky -žanet už chodí po schodech :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.