• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
jo a přišla nám přihláška Nikče na ten anglický tábor - zase platit :angry: se z toho nějak nemůžem vyhrabat - SIs - co JIndra pojede taky???

a Myky - nešlo by té ženské napsat a nějak doml uvit - pozdější zaplacené zálohy??? nebo aspon tu zálohu menší a ne 50 procent to je docela dost... :frowning2:
11. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Sluní tak to se placení seběhlo teda. A dobře, že už je vám lépe a zubáky taky, že už nebolí. A s tou zálohou mě napadá spíš jestli paní nechceš cinknout a zeptat se? Ona je fakt hodně milá a myslím, že na osobní hovor líp uslyší.
11. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Sisa asi pere a pere :grinning: , že se ani nepříjde juknout :grinning:
11. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Kuk, já vás tady šmíruju celej den. :grinning: :grinning: A jako prala jsem jen 2x. :sunglasses:

Sluni, kam jedete na hory ?

Dagi, pračka je AEG Lavamat 47330. :slight_smile:

A teď jsem si vzpoměla, že jsme zapoměli na rovnátka. :confused:
11. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
ok myky - tak já ji cinknu - uvidíme...

SIs - do příchovic jedeme.... a vy jste jako zapoměli jít s jindrou na rovnadla?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
myky - vlastně p otřebuju tel. na paní... .dík
11. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Sluní telefon je 604 105 456 a paní se jmenuje Soňa Procházková.
Jdu koukat na Helenu :grinning:
11. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jo do Příchovic, jsem nějak mimo. :sunglasses: No jo, na rovnátka maminka zapoměla. Musím zítra mudře zavolat.

Myky, jakou Helenu ???
11. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
taky neví mco je Helena.. my máme samo Oridnačku a našeho milovanýho Oskárka :grinning: :grinning:

to si půjde Jindra zatím pro gumičky ne???
11. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Holky byl TOP STAR Helena Vondráčková :grinning: . Docela dobrý. Vždycky si řííkám, jak je lepší nic nemít a žít si v klidu se svojí rodinkou :sweat_smile: .
11. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Nazdárek Bobřice,

Sluni, takže už koušeš jak králík, jo :grinning: :grinning: ? A kdypak se nám ukážeš s nových chrupem????? :wink: Hoď fotku, prosím.
Se mi zdá, že Ordinačka už není co bývala :unamused: , ani mě nějak nevadí, když některý díl nevidím, nemám moc přehled, třeba vůbec nevím, s kým že to chodí Rychlého syn? :sweat_smile: S nějakou vdanou ženskou?? :grinning:

Jste tady posledně rešily večeře, hodím vám jeden recept, je to rychlovka a budete se olizovat až na pr... :slight_smile: .

CHILLI CON CARNE

2 stroužky česneku
4 stř. velké cibule
400-500g mletého hovězího masa
2-3 plechovky červených fazolí (spíše stačí 2)
rajský protlak - klidně dva :slight_smile:
provensálské koření
drcený kmín
sladká paprika
pálivá paprika
mletý pepř

Nakrájenou cibulku na kostičky zpěnit, přidat maso a lisovaný česnek. Až bude maso téměř hotové, přidáme zcezené fazole, protlak a koření (koření dle chuti každého - cca dvě lžice od každého, pálivé papriky a pepře méně)
Podáváme s bílým pečivem, brambory....,hotovou masovou směs je možné pokapat bílým jogurtem.

Myky, jaká byla Helča :slight_smile: ???
12. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Dagi dobrá :grinning: . Helča Vondráčková je kus :grinning: . Jsem koukala, jak byla hezká za mlada :grinning: .
Receptík dobrej. Vyzkoušim. Písnu Michalovi a jestli sežene fazole a místo mletýho klobásky, tak dneska bude ohnivá véča :grinning: . Dík za tip :slight_smile: A jak ti je? Už je krk dlepší?
Sluní, a jak je vám?
Sis a co vám řekla mudra na rovnátkách? :grinning:
My byli dnes jen tak pro poslechnutí, že občas ještě trochu chrčí. Už se těšim na ty golfky, poněvač díky kočáru, jsme zase byli předběhnuti. Než ho uvážu, vyndám Mikeše, tak nás vždycky někdo předběhne. S golfkama pojedu rovnou do čekárny :dizzy_face: .
12. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Tak ať vám chudná, třeba z toho nebude jen ohnivá véča :wink: ....
Jj, snad to bude dobrý, dělám si čaje z čerstvého zázvoru a to je řezba panečku :grinning: .
12. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Tak já jsem nas....! Jak hrom!
Holky to fakt není možný! Pořád mi neodepsali z toho obchodu s kočárem. Pořád byl stav k vyřízení. Tak jsem tam cinkla a kočár v týhle barvě už nemaj! No a už nikde v týhle barvě není a dokonce ho přestali dělat. Jiný barvy kolekce 2009 se mi nelíběj :cry: . No mě picne. Ještě mám volat do Špáru tak za 5minut a tam mi zjistěj, jestli by ho měli na skladě.
12. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
To je smůla. Co ten Špár??? Mají???
Pusť si pro zlepšení nálady Chňapíka :wink:.

http://hann10.webovastranka.cz/file/988/2323
12. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Dagi :grinning:
ze špáru mi bude volat v PO, tak uvidíme. Ale ještě jsem prubla jeden obchod, kde ho mají v nabídce. Tak uvidíme, jestli taky napíšou, že není. Ale mají ho o 1000,- dražší. No co nadělám. Když už jsem se ale rozhoupala koupit, tak mě nebaví hledat jiný. :sweat_smile:
12. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
No hurá, aspoň z obchodu s autosedačkou a spacím pytlem poslali mail, že dorazí následující pracovní den :grinning: . Takže pondělí to jistí :grinning: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Dagi, zapoměla jsem říct, že véča se povedla. A fakt jednoduchá bašta :dizzy_face: .
12. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Hezké dopolko,
jak se máte? Co marodi? A dovolenkáři?
Sluní, tak kdy odjížfíte? Zítra?
Sis, tak co Jindra? Už je v poho po té hádce?
Miky už navlíká kroužky a trochu s pomocí prostrkuje kolečko atd... do hrnce FP :grinning: . Jen mu musim ukázat co, kam. Jako kolečko a on ho tam už šoupne :grinning: . Šikula náš! :grinning:
13. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojky,
hm, o 1000kč je dost, ale také bych do toho šla, jak se mi něco líbí, přesto vlak nejede a musím to mít :wink: .

Kdepak se toulají Bobřice :sweat_smile: ??

Manža opět odjel s Lůcou, doufám, že se do 10 min nevrátí jak posledně. Mě není moc dobře :unamused: , budu ležet. Zrovna když je u nás masopust, chtěli jsme se jít podívat :frowning2: .

Jinak jsme se včera trochu chytli skrz ten byt. To je fakt smůla... . Ty dvě socky (majitelé bytu) mají zaplatit nějakých 170tis., samozř. že prachy nemají, takže se byt prodat nemůže..., je to taková bezvýchodná situace. Manžu to nějak neznepokojuje, on stejně není celý den doma, tak neví jak to je náročné s Lůcou v takovém krcálku, když si představím, že ve stejném bytě bydlej 4 lidi (soudedi), tak se to děs a hrůza.
Už mě docela dochází trpělivost :unamused: .

Myky, ještě jsem ti zapoměla napsat, že ti to opravdu moc sluší, není to žádné pochlubování, opravdu, musela jsi strašně shodit, hádám tak 55?! U mě nic moc, mám 60kg, cítím se jak balon..., děs. :rolling_eyes: Bych potřebovala aspoň 4 dolů, ale nemám na to teď, mám nervy z manži, tak se cpu :grinning: .

Tak se mějte, jdu do pelechu.
13. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Dagi, tak to mě mrzí s bytečkem. Já tě naprosto chápu. Ale z fotek je vidět, jak jsi dokázla krásně rozdělit plochu pokoje na několik zón. A za kolik by ten byt prodali lidi, co ho od nich chcete koupit? Nešlo by to nějak odečíst od ceny bytu, co jim dáte? Že by jste jako u právníka udělali smlouvu, byt koupili s rčitým dluhem a ten pak zaplatili a oto míň dali těm lidem? To máte v družstevním, nebo osobním vlastnictví?
Chtělo by to pořešit, aby jste v novém bydleli, už před tvým 2. těhu, že? Ono potom uklízet, malovat, stěhovat atd... v těhotenství asi není nic moc. Tak to manžovi otluč o hlavu takhle. Je to těžký. No. :frowning2:
V létě to bude lepší. Bude se dát víc být venku a doma se bude jen spinkat :wink:.
Kdybych měla 55kg :dizzy_face: , tak si pískám. Mám +-60 a taky si připadám jak balón. Prostě to břicho je hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
13. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jo a dík za pochvalu :wink: . Ať je ti líp. Hezky si dáchni, to pomůže. Já mám manžu v rachotě. Chudák to má těžký! Maká jak mourovatej a v týhle kose. Mi ho je každý den líto. Od příštího týdne se má ale oteplit, tak snad už bude líp.
13. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jsem se probrala ze zimního spánku, takhle jsem si nedáchla už ani nepamatuji :grinning: . Ještě nejsou doma.

Mě nejvíc štve manžům šílený klid, to mě nejvíc vytáčí :grinning: . Jak kdyby se nechumelilo. No jsem zvědavá jak to dopadne, ale určitě to chce dořešit než budu těhu.
Byt je v os. vl., je to přes realitku, už je zastavený bankou, ty socky už s ním ani nemůžou manipulovat..., když nezaplatí dluh, tak byt snad půjde do konkurzu či co, no je to na pendrek :confounded: .

A cože dělá manža takhle na venku :unamused: ??? A ještě k tomu o víkendu :confounded: ... . Hele Myky, a tobě třeba někdo povozí, nebo pohlídá....?? Jsi myslím říkala, že rodina je v tomto směru super...
Včera tady byla švagrovka, a na 99% trpí anorexií, je čímdál vyzáblejší, na to, že je teď doma bez práce, tak by měla spíš přibrat. Nikdy nic nejí a nic nechce, jak kdyby jídlo bylo strašidlo. Ona je vůbec zvláštní, hrozně šeptá, i na Lůcu, a Lůca ji snad v tom ještě odbivuje, já tady kdákám celý den a Lůce to je šumák :grinning: :grinning: :grinning: . Ale na druhou stranu, když vidím jaké má rodiče, tak ani jiná být nemůže :confounded: ...., hodně ji drezůrovali a ona má teď nějaký blok....

Jak se má oteplit??? Hned jdu juknout na zprávy, to se ani nevyjede s kočárem, jestli bude tát... :angry:
13. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Tak sis hezky dáchla :dizzy_face: . To je fajn, že? S bytem to je k vsteku, takové tahanice. Ale ke konkurzu by jste se mohli přihlásit, ne? To je takové to kdo dá víc a třeba by jste zaplatili ještě míň?
Manža je ve stavební firmě a zrovna nějak bouraj panely jeřábem. Musí to kontrolovat a vysílačkou hlídat. Takže je celý dny venku :cry: .
13. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Hele sis a sluní se nám někam ztratili?
Nejela už sluní na ty hory?
13. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj, já se neztratila, jen nějak není čas. pořád tu někdo je a taky makám.
13. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
ahojík SLuní se neztratila, jen pakuje a balí, zítra razíme, sice nejsme ještě uplně OK ,ale žanet nemá horečky, tak ji možná ten horský vzduch udělá líp a nám všem vlastně, tom dneska jel do města do lékárny - nechal tam 400 :angry: :angry:

jinak ach ta naše váha co?? :grinning: :grinning: si taky přijdu jak sud.. ale to už jsme tu řešily :grinning: :grinning: , i kdž mamča tuhle koupila Nikče zimní super černý kalhoty.. tak jsem si je jen nááááhočikou zkusila a mi jsou docela padnou jak ulitý :grinning: :grinning: , Niki jsou volnější, ale máme je teda dohromady :grinning: :grinning:

a Dagi + Myky + Sis - vám to fakt všem sekne, nejem postavy jsou OK, ale i celkově. spokojený mamči....

holky. my jedem jen do středy ale tašek máme jak na měsíc :grinning: :grinning:

jo a včera - Niki měla tu oslavu... se nedá ani napsat. jen snad to , že jsem je zaháneěla spát v půlnoci + pak ve 2 ráno - Niki si ustlala ve vaně, že tam nemo hla spát - fakt exot náš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sis - co rovnadla ?????

a dál nevím co jste tu řešily??? by t Dagče moc přeju, já bych se v 1 + 1 zcvokla asi.... ale chápu že jde o zvyk...
13. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Sis hurá, a co máte doma, že máte tolik návštěv? Nějaká oslavička? Snad jsme neprošvihli nějaké gratulace?
Jé a sluní,k tak jdu přečíst :grinning:
Sluní, tak super. Oslavička dopadla dobře :grinning: . Hory si užíjte a budeme se na vás těšit, až přijedete :grinning: . Je dobře, že vám je líp.
Jsme snad jediný, co letos nejedou na hory, co?
13. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.