• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
dagča taky mylsím nejedou... vy ta ky ale lyžujete vid.. i běžkujete???? a dííííky moc
13. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Né, my nic neslavíme, jen tu pořád někdo otravuje. :grinning:

Rovnátka v pohodě, jdem tam v úterý, snad nezapomenem.

Sluni, tak si to krásně užjte.

Teď jsem sepisovala plán na pondělí pro tchýni, bude hlídat Adél, než se vrátí Jindra, tak aby věděla co a jak. Jsou toho dvě A4 na počítači. :grinning: :sunglasses:
13. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Já ani neví, ale asi jsem Nikče nepogratulovala k 11- tinám, takže dodatečně vše nej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Holky ahooooooooooooj, jak se tu všechny máte?
Všem dětičkám, kterým byl rok, přeji dodatečně vše nejlepší k prvním narozeninkám!!!!!!!
A věřím, že maminky mají ze svých ratolesti ohromnou radost a jsou na ně jaksepatří pyšné :slight_smile: .

Také se s Vámi musím podělit o tuto radostnou novinu, koukněte sem:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=588134&vReferer=

Zatím papa
13. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jééje, už jsou tady bobrnice :slight_smile: .

Sluni už jede na hory??? At si to užijete, také bych někam vypadla, a v 1+1 už to je nyní opravdu k zbláznění :grinning: .
Nojo, to já také Nikče zapomněla pogratulovat :astonished:..., dodatečně vše nej :slight_smile: ..

A největší ostuda, Mikšíkovi jsem též negratulovala :pensive:, ach jo..., všechno nej nej nej :slight_smile: :slight_smile:.

Kdepak, letos nikam nejedem, ani mi to nějak nechybí, ale takové lázně bych si nechala líbit :slight_smile: .

TAk valím, dobrou noc

PS: Sis, myslíš, že to bude tchyně číst :grinning: ????
13. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jéééé, Dagi děkujeme :grinning: . My to vzali tak všeobecně, že nám určo všechny přejete, jako my vám :grinning: . Tak jasnačka. Už jsme velký kluci.
Dneska jsem napsala té fotografce od Sis, tak jsem zvědavá, kdy se ozve.
Sis a máte nás objednaný na návštěvu, až pojedem na fotografování :grinning: :wink: . Jo?
Jéééé první těhule? Oskarko moc gratulujeme. Hele tyjo normálka malá závist a nezávist v jednom. Zrovna dneska jsem říkala manžovi, že by to bylo ještě brzy. Rostou nám zoubky, nebo nevim co.- A je Mikšík takovej tulivej, nosivej a záááávisléééééj :grinning: . Se jen otočim, že jdu jiným směrem a to je katastrofa na obzoru. Štěstíčko moje milovaný, dyž já nesnesu, kdyby bulil :grinning:.
Osky a nechcete jet s náma na dovču? Poslední týden v červenci? Kdyžtak ti písnu podrobnosti. Kdyby jste chtěli.
13. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Oskarko a jakpak to mě napadlo? Přirozeně, nebo jste šli na umělko?
13. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
Sakryš, když já už bych chtěla mít po tom druhém porodu :sweat_smile: . Těhulkování (z části) a rození bych klíďo darovala :grinning:
13. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
Holky, přisahám bohu, že jsem tuhle na Oskarku myslela, kdyže bude mít mimčo..., už tuhle jsem se ptala Sluni, zda ji nepotkala na FB.

Oskarko, ahooooj, škoda, že jsem nezajdeš častěji... . Moc gratuluji a zajímá mě to samé co myky :wink:. Fakt to je bomba :slight_smile: .

Myky, luca je také moje koule na noze, pořád se mě drží kalhot, div je ze mě nestáhne (několikrát už stáhla) :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
Hádám že u Oskarky přirozeně :wink:
13. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
Dagi :sweat_smile: , no to je věc viď? :sweat_smile: Ale stejně jsem nejšťastnější, že ho mám. Jak ke mě natahuje ty ručičky, že che vzít do náruče a mlaská, když mu ukážu, že jako pusinka a píchá mě do očí, když si ukazujem očíčka :grinning: . Nádhera i za to závisláctví :grinning: . Já jsem na tom hůř, jak on :grinning: :sweat_smile: . Se tak pozoruju :grinning: .
No nic. Jdu chrupat. Mějte se a dobrou :grinning: .
Sluní šťastnou cestu. Snad se ještě jukneš, než odjedete a vyřiď celé rodince, že přejem hezké hory :slight_smile: .
13. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
Čauky holky,
povedlo se přirozeně a velmi rychle:slight_smile:. Jsme rádi!!! Vzhledem k tomu, že jsme očekávali, že to nepůjde a kdo ví jak dlouho by pak trvaly veškeré IVF procesury, prostě jsme neváhali a šli do toho. A podařilo se - jsme nevýslovně štastní. Snad bude vše v pořádku a budeme mít dítka skoro dva roky od sebe, to je docela dobrý. Jen doufám, že ten první půlrok nebude tak šílenej jako s Ondráškem, který neustále plakal a plakal a plakal a strašně málo spal.

Se Sluni se sem tam potkáme na FB, je to fajn.

Dneska odpoledne se chystám se ségrou do kina, se těším, bude chvíli relax:slight_smile:.
14. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Teda Oskarko, to je fakt dobrýýý :slight_smile: . Ať je všechno OK.

Myky, Lůca to trochu chytla také, nemáš nějaký fígl, jak do ní dostat léky??? Mám panadol sirup, zkoušíme na lžičku, to ani náhodou, tak jestli do jídla?? Také mucosolvan, ten jsme jí dali do snídaně, ale nic moc nesnědla, a také si myslím, že by si měla na léky zvykat normálně, ale jak :sweat_smile: ????
Hele Myky, a vy Mikuldu máte přirozeně, viď???
Sluni už prohání lyže :grinning: .
14. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
ahojík - se jdu rozloučit - Tom ještě mazal k holičce :grinning: :grinning:

díky moc všem - snad si to užijem

jo a zlobí nám kamera :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: - včera začla, problikává a vypíná se jak se natáčí - fotit zatím jde... tak snad vydrží ještě pár dní - je ještě v záruce tak zaplatpánbů....

Oskarce teda OHROMNĚ GRATULUJU -TO JE FAKT BOMBAAAAAAAA :wink:

tak pá
áá
0hol1ky,1loučí se i žanet - to vidííít :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Sluní to je k vsteku s tou kamerou. Tak hlavně, že je ještě záruka. Obvykle bývá pech, tak měsíc po záruce :angry: . Tak vám jí spraví, nebo vymění a bude. No ale škoda, že bude práce s tím. Tak si hezky užíjte hory.
Dagi jj, a Lůca chudák marůdkuje. Jéje. Do jídla ani do pití jí to nedávejte. Mohla by pak to jídlo odmítat a hlavně pak nevíš, kolik jsi jí dala. Kup si stříkačku a dej jí pít čaj a koutkem pusinky jí to pomalu vstříkni. Nebo lupni tu lžičku a hned strč lahev s čajíkem. Rýma bývá tak 10dní. Nám naštěstí Miky léky jí celkem bez protestů. Ale pamatuju si děti, kterým jsme museli vždycky chytit panty a otevřít pusu násilím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a napadlo mě, že nejlepší je dělat u toho kraviny a tím jí zarazit. Jako že týýýýjo to je dobrota, hmmmmm a ona to reflexně bude chtít ochutnat. Neukazuj jí lahvičku, ze které to naléváš. Chce to fofr. Míra vzít na klín, přidržrt ručičky a ty akci tajfun+kraviny :grinning: . Ona si zvykne.
14. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Myky, tak to fakt funguje, chce to tajfun a kraviny :grinning: a ani necekla. Na oběd (to jsem ještě nečetla příspěvek od tebe) jsme jí to dali opět do jídla a ani ťuk :unamused: .
Jako mimino také moc neprotestovala, ale teď se teda prosazuje a vztekat s umí taky hezky :sweat_smile: .
14. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Dagi, no vidíš :grinning: . Lůca bude baštit sirůpek ani nebudeš vědět jak :grinning: .
Jsem si udělala svařáček a v ledničce se chladí vaflový dezert :dizzy_face: . Jsem zvědavá, jak se povedl a dáme si ho k telce a sportíku. Véču jsem udělala taky mňamku, tak dneska asi prasknu a kg půjdou hore :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Dneska jsem se málem vymlátila na ledu. Všude led, jak blázen. Ale krásně svítilo sluníčko. Miky spinkal jen hodinku po obídku, tak už chrupe od 18:30h :slight_smile:.
14. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
ahojda to mi dalo práce vás najít :slight_smile: jakpak se máte? já mám pořád problémy s pc, tak si jen občas ukradnu trochu pro sebe na manžovo pc... dočítat vás nezvládnu, jste děsný kecalky :wink: :grinning:
u nás vše v pořádku (ťuk, ťuk, ťuk), brzy nás čeká poslední Hexa a Prevenar. Anet už jí normální jídla, takže konečně neskleničkujeme. A roste jak z vody, treperenda naše vykutálená ukecaná :dizzy_face:
mrkněte na pár fotek tady http://picasaweb.google.cz/jendazacek/20100210UnorBily#
a já jdu žehlit, se přemlouvám už asi 2 hodiny :angry: zatím páček
14. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ahojky Chiw, no hodně dlouho jsi tu nebyla, dokonce už máme další těhulku :slight_smile: . Studium jsi zdárně dokončila myslím..., a chodíš i do práce, říkala jsi že máte firmu. Malá vypadá opravdu vykutáleně :slight_smile: , pěkné šídlo.
Jak a kdy jste přecházeli na normální jídlo?? A malá v pohodě si zvykla??? My také stále skleničkujeme, zatím si nedovedu představit, že by jedla knedlo vepřo zelo :grinning: .

Myky, svařák bych si také dala :grinning: . Počkej až to bude tát, to bude teprve jízda :confounded: . Jsem koupila Lůce pastelky a velkou čtvrtku na první čmárání, pastelky 240 kč, jsou to ty silné trojhrané, ale je to pálka teda :confounded: .
15. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Čauky Chiw a ostatní.
Malá tedy opravdu roste jak z vody, je to kus ženský:slight_smile:. No, jako všechny děti tady - strašně to utíká.

Dagi, Ondra taky od toho roku už skleničky nene a jen domácí baštu, je to fajn. Tak ať si Lůca hezky čmárá - Ondrášek také "tvoří" - zatím jen obyč tužkou do bloku (také se chystám na nějaké super pastelky:slight_smile:.

Ondra je hrozně nastydlej a ještě mu rostou asi další zuby, takže noci jsou děsný a já jsem stráááášně utahaná.
15. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky Oskarko, koukám, že budeš mít podobný termín jak u Ondi :wink: .
15. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
No, říjňátko:slight_smile:. Uvidíme jak to bude. Hlavně doufám, že nebudu tak dlouho přenášet a pak tak dlouho ještě v porodnici na vyvolávání porodu, kterej stejně nakonec skončil císařem. Kéž by to šlo jednodušeji.
15. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Oskarko, a co ty na tu společnou letní dovolenou, neměli by jste to daleko...., Myky podá víc info, já už musím letět, Lůca nevydrží moc sama :grinning:
15. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Nevím, nevím, my bychom rádi někam sami jako rodinka /ještě jsme vlastně s Ondrou nikde - kromě dvou měsíců v létě v Rumburku - ještě společně sami nebyli/. A taky nemáme auto a tahat se se všemi věcmi veřejnou dopravou... Manžel má hodně málo volného času a dost zahraničních výjezdů, takže s námi asi nepočítejte.
15. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Oskarko, no tak to promyslete, a když řeknete, tak Vás nikdo z nás otravovat nebude :grinning:.
Lůca je to samé, nastydlá a zuby do toho, to je kombinace :angry: . Navíc pořád mrčí, ničím ji nejde zabavit, pastelkama mi tady házela, vůbec ji to nebere, když jí kreslím já, tak to už vůbec nejde.... . Už nevím cím ji zabavit. Oskarko, ty jsi byla taková nápaditá, co máš osvědčeného na zábavu????
15. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj konečně dneska chvilka, tak jukám co je tu nového a tady to superžije :grinning: .
Chiwulko, jsme rádi, že ses přišla juknoutv a ukázat. A co druhé dítko? Taky jsi myslím říkala, že chcete co nejdříve, že? Anetka je už slečna veliká. A chodí sama asi že?
Dagi pastelky joooo :grinning:. To je docela těžké kreslení. Asi bych napřed dala nějaké prstové barvičky. A jak zvládáte sirůpek?
Já prala sedačku a dneska jsem žehlila tu největší část a hnus to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taková dřina! Přivezli autosedajdu a musim říct, že jsem nadšená. Je úžasná a Mikuláškovi se líbí :grinning: . Spací pytel už peru, tak až uschne a vyžehlim, tak testnem taky :grinning: . Ale vypadá přesně, jak na tom obrázku. Takže taky radost. Volali ze Špáru a kočár není :cry:. Tak ještě uvidíme, jak jsem ho objednala na netu. Ty napsali, že budou objednávat u dodavatele. Takže uvidíme, jestli bude. Ale nevidim to optimisticky :cry: .
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Chiw a vy nechcete jet s náma na dovču? Kdyžtak taky písnu info. Tak dej vědět.
15. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
http://www.znakovanismiminky.cz./index.php?disp=galeriev

myky, tak zírej, ta holčina je skoro stejně stará s Lůcou :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
je to čtvrtý video od spoda :wink:
15. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Dagi, tak jsem to skoukla. Ale ta holčička nemaluje :sweat_smile: . Jen se občas opře o tu pastelku :wink: . Jak jsi psala o těch trojhraných pastelkách, které jsi koupila, tak ty jsou pro starší děti, které se učí držet pastelku, už mezi prstama a ten trojhran jim pomáhá dávat prstíky tak, jak se tužka má držet správně. Proto jsou tak drahé. Navíc, jak ti s ní párkrát hodí, tak se ti rozláme uvnitř tuha a až je budeš krouhat, tak se ti bude lámat. Tyhle pastelky bych si schovala. Jednou se budou hodit. Já hodlám vytáhnout pastelky po mě. Takové ty plastové s vysouvací tuhou. Nebudu se muset bát ocucávání a okusování tužky a jsou to pevné tuhy. Ty jen tak nezláme :grinning: .
Jdu studovat manuál k autosedajdě :dizzy_face: .
15. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.