• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahojky holky, musela jsem zase na chvíli za Váma skočit, doufám, že jste měly pěkného Valentýnka, jinak jsem postřehla, že taky chodíte na FB tak mi hodte kontaky do pošty ať si vás tam hodím, to bude nezvyk bez přezdívek :grinning: jinak s tou dovčou zatím nevím, nemám s kým jet, tak kdyžtak ám vědět :wink:
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj Hanulko, tak třeba ještě někoho schrastíš. Třeba mamka tvoje by nejela?
Jakpak se mají asi sluníčkovic :dizzy_face: ?
15. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky, tady klid po pěšině :grinning: .

Ještě k těm patelkám, mají jakoby "gumovou"tuhu, tudíš se nedají zlomit ani když s tím flákne, vůbec se na ně nemusí tlačit a malují krásně, jiné bych nechtěla, za ty prachy to stojí, mají 24 barev, jsou od "kohinoru" název TRICOLOR. Mají balení ještě po 6ks.
Mylím, že je velký úspěch co ta holčička na videu dělá v jejím věku, byť nekreslí jak Picaso :grinning:

Hurá, tak autosedajda je doma :slight_smile: , se budeMikeš vozit jak král.

Hanulko, já FB nechodím a asi jen tak chodit nebudu :slight_smile: . Škoda s tou dovčou..., zkus to nějak, co nejdřív by se museli zamluvit místa...
16. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
Myky, jak se prosím může projevit nákaza listerií??? Máme s manžou od neděle docela slušné zažívací problémy...., bolesti břicha, původně jsem myslela, že to mám z paralenu a ze sirupu na kašel, někdy jsem to tak mívala, ale když to má i manža a ten nic nebral.
Měli jsme játrovou polívku, slevněnou studentskou pečeť z tesca :sweat_smile: a obyč. máslo, to je tak jediné z čeho by jsme to mohli mít. Manža včera skučel, to jsem ještě neviděla, já až takové křeče nemám...
A nebo normální střevní chřipka, uvidíme co se vyvrbí :confounded:
16. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky, naše dítko dneska spalo neuvěřitelné 2,5hodiny po obědě, to jsem teda zírala (takhle dlouho snad nespal ani jako mimi maličké).

Jen tak pro zajímavost mi písněte kdy a kam se chystá ta dovolená, jo?
16. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahooooj, tak dneska perný den :grinning: .
Ráno jsem dala Mikšíkovi rohlík s máslíčekm, protože chleba jsem měla jen se semínky a to mu dávat nechci. No a on se mu ten rohlík přilepil k patru a zeblil celou jídelní židličku :sweat_smile: :frowning2:. Taky od rána jsem tu měla synovce, takže fičák k tomu:grinning: . Pak jsme jeli v půl druhý na RHB a rehábka Mikuláška pochválila, takže super :grinning: . Cestou domu jsem mu koupila 3 vestičky. Jednu fleecovou a dvě teplejší. Jedna je oboustranná. Z jedné strany celá tmavě modrá a z druhé strany modrý maskáč :grinning:. Nádherná! No a potom, až dorazil manža domu, tak hádejte co???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3812233&vReferer= Mám obr radost. Dneska byl perný den :grinning: .
16. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Osky, máš to v IP :wink:
16. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Dagi, tak to ty pastelky jsou super :wink:. A ta holčička je šikovná z toho videa. To vůbec nepochybuju. Už to, že u toho kreslení tatínkova, tak krásně vydržela. Ale já si představila, že po Lůce chceš, aby kreslila na čtvrce a to ta holčička taky ještě nedělala :wink: .
Holky a Mikšík dostal od ségry k narozkám nádhernej, vyšitej obrázek se jménem+iniciály a datem narození. Je tam čáp, jak nese miminko, srdíčka a moooc hezký. Ségra je fakt šikovná :dizzy_face: .
16. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahojky Holky, no snad to s tou dovčou ještě nějak pořeším, Mamča už mě taky napadla, ale ta má volno jen když doktoři mají volno, dělá v jedné klinice, takže si jen tak vzít volno nemůže, jaký je ten termín ať to nehledám? Zkusím se jí zeptat, jestli zrovna nemají dovolené:wink:
16. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Hanulko, tak to by bylo super :dizzy_face: . Je to poslední týden v červenci 24.-31.7.10 :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jo a zapoměla jsem napsat :grinning: . Ozvala se ta fotografka od Sisi a vtipe vylez. Prý nejbližší volný termín na focení má 20. července :grinning: . Je to úterý před dovčou a to fakt asi neklapne :sweat_smile: .
16. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jo a Dagi Listerie to snad není. Myslím, že ta právě nemá takové klinické příznaky. Ta ublíží spíš oslabeným, těhotným a nebo dětem. Takové akutní potíže jsou spíš u salmonelózy. Ale tam jsou i horečky, zimnice, křeče a vodnatá stolice. Spíš jestli ta polívka nebyla moc mastná, nebo fakt nebyla ok a rozhodili jste si žaludek. Střevní virózu by asi chytla i lůca. Ale taky nemusela. Prostě pokud by to trvalo déle, jak týden a nebo začali jste mít horečky a jiné potíže (krev, hlen ve stolici), tak šup k mudře na výtěr. Přeju, ať vás to brzy pustí.
16. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Manža se mi tu tlemí. Prý mě nechá zavřít do blázince :grinning: . Ale holčičky si hrajou s kočárkama, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?!
16. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, ani nevím čím začít.
Oskarce gratuluji k těhu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Myky, moc pěkný golfky, to je chicco, ale jaký typ ?

A už nevím, co psát. Jo, včera jsem byla na tý operaci, tak jsem ráda, že to mám za sebou, teď ještě čekání na histolku. Ale bylo to dobrý, bylo nás tam 6 a já šla na řadu poslední. :sweat_smile: Ale narkóza dobrá, nebylo mi špatně a za dvě hodiny už jsem šupajdila do mekáče. :grinning: Akorát mě to dost bolí a blbě se mi sedí.

Malej Jindra jede ve čtvrtek na hory na Zadov s babi a dědou a dneska už má rovnátka, má ty vyndavací.

A už nevím co, tak snad jen Dagi a rodinko, ať jste brzy fit.
16. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz
16. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz
Jéé sis, tak tě vítám. Já na tebe moc myslela a zapla jsem PC ještě kvůli tobě. Telepatie :grinning: . Mi to nedalo a chtěla jsem ti písnout IP :grinning:.
Super, že je to dobrý a histologie dopadne určitě dobře. Hlavně, že už to máš zdárně za sebou :dizzy_face: .
16. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz
Jsem fakt ráda, že jsi doma a ok :wink: . Tak až ti bude líp a budeš moct sedět, tak písni víc. Co ti řekl Dr a tak :wink:.
Tak vypínám a jdu chrupčit. Se mi bude hnedle lépe usínat. Dobrou :slight_smile:
16. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz
Tak ještě jukám. :slight_smile: myky, díky. :slight_smile: Co mi řekl dr nevím, je to nějaký arab či co a nerozuměla jsem mu ani slovo, ale operoval mě můj milovanej mudřík, co mi pomáhal k Adélce. Tak dobrou.
16. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz
autor
AHOJÍIK, jsme doma

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/HORY-Prichovice_14.-17.2/#album

fotečky ze supppper dovči,,,, písni později, Tom za chvilku vyráží do práce....

:wink: :wink: :wink: :wink:
17. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahoj, tak nestíhačka dneska,
takže aspoň přivítám sluní s rodinkou doma :grinning: .
Sis, doufám, že každým dnem je ti líp. Hlavně hned, jak budeš vědět, hoď výsledky :wink: .
Tak jdu do vany. Pak skouknu fotky :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Sluní, je vidět, že jste se měli krásně a i počásko vám vyšlo. Bezva :grinning:
Sis, jsi mě rozesmála s tím doktorem arabem :grinning: . Ty jsi číslo!
17. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
dagi Anet samozřejmě ještě nejí knedlo-vepřo-zelo :grinning: normálníma jídlama myslím jídla upravená do dětského stavu - tj. těstovinu se špenátem a kuřecím masem, ale neskleničkovou, doma vařenou. Zeleninovou polívku s ovesnýma vločkama atp :wink: :dizzy_face: dřív mi doma vařený nechtěla...

myky jj, Anet lítá jak drak, začala v 11m, takže teď už jí spíš naháním :sweat_smile: chci teď pořídit nějaké odstrkovadlo, párkrát na něj narazila v MC a líbilo se jí to, i jí to šlo, začínám se poohlížet co kde existuje...něbaví mě tahat se s kočárem, když jdeme na chvíli ven.

na dovolenou jet můžeme, kdy a kam? kdo s kým? a za kolik? :dizzy_face:

taky gratuluju Oskarce, super zprávička :wink:

my se ani moc nesnažíme, když máme těch 7 mražáčků :grinning: v nejbližších měsících chceme zkusit KETík. Záleží na výsledkách tlaku co budu mít. Zrovna dneska jsem byla na KO, laboratoř vyšla dobře, snížili a změnili mi medikaci, takže když bude fungovat, budeme mít zelenou.

tak já si jdu zas lehnout, manža s malou chrupkají, tak se k nim jdu přidat... páček babušky
18. únor 2010 ve 03:21  • Odpověz
Ahojky,
čučím jak blázen že Sluni už jsou doma, jsem myslela, že jeli na týden. To je frčák. Takže jste si to užili náležitě koukám :slight_smile: , Nikča snowborduje???? Já bych na to nevlezla :grinning: :grinning: .

Sis, ať se brzy zotávíš..., ještě tě bolí pipka :sweat_smile: ?????

U nás pokud s nezadaří dřív tak KET zkusíme na podzim

Lůce jsem zkoušela též ovesné vločky do jogurtu a pěkně jí to natáhlo, poslední dobou jídla moc nesní, jestli to je k zubům či co :confounded:. Pořád mám pocit že trpí hlady, když nesní všechno :grinning: .

Myky, jak se drandí s kočíkem??? :wink:
18. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj,
dagi kočár super. Ale zatím jezdíme jen po bytě :grinning: .
D neska zase masakr. Byla jsem na krvi a brali mi 7skumavek :sweat_smile: . A po cca 2hodinách mi volaj, že se jim roztřískali a jestli bych byla tak hodná a přišla na nový odběr :angry: . No omlouvali se hodně. Mě to docela pobavilo, poněvač letos nám MUDři zatím ztrácí, rozbíjí a podobně snad všechno :sweat_smile: .
18. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
ahojík,

jj hory jsme si užili , počasí zase tak super nebylo ale, sluníčko nám nesvítilo vůbec, uterý a středa mlha ,... žanet tam chrupala jak o závod, dala se do sání a už byla tuhá :grinning: :grinning:

jj Niki začíná se snowboardem a je nadšená, takže už ví co si přát k vánocům... no pro nás taky dobrý, aspon víme co ji udělá radost

my to měli ještě s kámošem co tam byl s malou jen do středy, ostatní přijedou zítra... ale včera volala ségra večer - včery byli lyžovat v harrachově a malej od te jedné rodiny co byli s náma si tam zlámal nožičku, byl pro něj až vrtulníka sk ončil v Liberci ve špitále, dneska si pro něj prý měli jet a frčeli dom :frowning2: :frowning2: :frowning2:

vy jste ani moc nedrbali - takže jsem i dočetla..

Myky kočík krásnej a fotečka jak bysmet

Chiw ahojík, tak se taky pustí te do ke tíku?? juj tu bude každá těhulka...

jo a žanda knedlíky MILUJE :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Sluní téééda, chudák chlapeček :cry: . Z fotek mi přišlo, že jste měli nádherně. A Žanda chrupkala víc, než doma, jo? :dizzy_face:
18. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
no uterý a středa byla mlha....to u ž jsme nefotili...

a žanet chrupala víc než d oma, dopol. + odpoledne a večer ta ky usínala hezky a spala taky celou noc... :wink: asi ten horský vzdoušek fakt..... ale já tam večer a ráno hrozně kašlala - fakt jak tuberák :grinning:
18. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Tyjo, tak to je dobrý s tím kašlem :sweat_smile: .
18. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Sis, tak co? Jak ti je?
18. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
Holkyyy nebyli jste někdo v kině ted na tom novým Sherlokovi??? já zamluvila lístky na př. sobotu - že pojedem s tomem, ale vypadá to docela OK - tak snad to i tak bude...

jo a máme konečně ten 12 zubák :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.