• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
a hoj ík, zdravíme se žanetkou - za chvilku mažem na Františka :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=bm13PpKJUlU - video z hor

tak zatím páááá, juknu ještě
19. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky, tak zas koukáme na Krtka, Anetka ho miluje. Naučila se sama pouštět telku i DVD asi hned na potřetí co ho dostala k Vánocům. Nevím, co se těm dětem líbí, ale moc ráda na něj kouká, vydrží u něj dýl než u Večerníčku. Taky se naučila slovíčka jejda a tady-tady... Za chvíli to budéú
umět zpaměti :grinning:
o víkendu chceme jít do Mořského světa, Anet má ráda ryby, jsem zvědavá, jak se jí budou líbit ty velký akvária, zatím okukujeme jen ty ve zverimexu.
No a v neděli asi budeme odpočívat a užívat si rodinné pohody.
Tak zatím páček, nevím, jestli se sem dostanu....

jo a pošlete mi pls info k té dovolené, teda jestli chcete...
19. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky,
jééé, sluni, krásné video, krásně sestříhané, krásná písnička.... :slight_smile: :slight_smile: .
Luciaš brzy vstávala, tak jsem ji v 8 šupla do kočárku a Františka zaspala :confounded: , jinak na něj koukáme též.
Na Sherlokovi jsme fakt nebyli, ani by nás tam s Lůcou nepustili :grinning: .
19. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

jo a máme holky už 14 zubů :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
sluni, kde ty zuby pořád berete :grinning: :grinning: ???? Už jich moc nezbývá, co?? Myslím že jich má být 22?!

Chiw, tak mořský svět bych si také nechala líbit, už aby bylo jaro, nebo lepší počasko, vyrazíme do ZOO nebo někam :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
tak chrupem, já tu mám tolik videí co musím udělat, PC půjde na přeinstalování tak prostě se do toho musím dá t...

mořký svět na Výstavišti?? my tam byli myslím 2006 neb o 2007 a nějak extra nás to nenadchlo.... ale do ZOO se taky chystáme a moooc těšíme - asi nějak z jara - Dvůr , možná v létě ještě praha :wink:
19. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj,
Dagi, tak jak je vám s Mírou? Už dobrý?
Sluní na novém Sherlokovi jsme nebyli, ale určo to bude moc pěkný. To je moje krevní skupina :dizzy_face: .Taky bych šla. Tak pak poreferuješ a třeba se zase nějak dohodnem na hlídání, aby jsme mohli s Myšákem do kííína :dizzy_face:. Videjka skouknu :dizzy_face:.
Sis se vůbec neozvala, co? Tak snad jen odpočívá a nějak jí to nebolí. Tohle jsou tak blbý, bolestivý věci.
Já mám dneska 1. den MC a bolí mě přesně, jak tu celou sobotu a neděli, než začlo opravdový peklo. :sweat_smile: Tak si říkám, že plánovaný CŘ nebude zas tak strašný :sweat_smile: . Dokonce mě chytla normálně regulérní křížová kontrakce. Nějak to mám od toho porodu takový divný. Kdyby se dalo mít dítě bez porodu, tak bych do toho i šla :grinning: :wink: .
Chiw IP :wink:
19. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
Myky - já to dostala v čera :grinning: :grinning: , ale já to mám Ok, bez bolesti, fa kt dobrý. jen mě to pořád vychází na to moře. tak si musím říct na ty p rášky na oddálení, mě napadlo kdybych si oddálila už třeba p ř. měsíc, tak pak byc h to mo hla mít be z starostí ...

na Sherkola se taky docela těší m...

na Sis taky myslím, hlavně že to má za sebou , bude jen líp a líp :slight_smile:
19. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
Myky - c o je plánovaný CŘ...
19. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Sluní císařský řez :grinning: :wink: . Jako myslím, že jak mi říkal můj gynekolog, že už by bylo riskantní rodit normálně, tak že mi možná nic jiného nezbude než císař. Ale na druhou stranu to vidím tak, že by byla jistota a nehrozilo by miminku, že se mi tam zase kousne a neohrozí ho to na životě. Navíc plánovaný je bez přdchozích bolestí. Takže by mě netýrali 2dny v bolestech a třetí by mě neroztrhali a nešili 2hodiny. Člověk se srovná s tím, že jde a pak už je to všechno naplánované a bez stresu.
A myslím, že ty mencky by jsi si akorát rozhodila. Myslím, že je lepší si to oddálit, až těsně před tím. I ta změna prostředí. Kdopví, jak by tělo zareagovalo.
Holky a dneska jsem si zase udělala radost :grinning: . Koupila jsem v Mothercare Mikymu džíny a manžestráčky a v domácích potřebách nerezovou konvičku na čajík. Uvařim ho rovnou v ní a jen budu dolívat do lahvičky v průběhu dne. Má i sýtko na sypaný čaj :dizzy_face: .
19. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
Myky -aha,, hele jak bude císařák plánovaný, tak si myslím že t o bude OK.... fakt .. .se neboj a sp íš se těš, že budeš bez bolestí,,, když jsi si tolik zažila t ak to b ude vysvobození....

takže prášky až těsně před dovčou??? díky za radu...

a konvice super a super hadříky.... já u ž ted nějak nenakupuju.... já mám tolik info, že v Turecku nakoupíme krásný super hadříky "značkov ý" za pár kaček... takže si spíš šetříme pr ašulky t am... a už si plánujem co nakoupíme + Niki s i chce zaplést vlasy... se už nebude dávat do dovči stříhat :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Sluní jj, nemáš zač. Jen si myslim, že aspoň budeš mít jistotu :wink: . Úplně vás vidím :grinning: . Nákupky, nákupky a zase nákupky :grinning: :dizzy_face: :grinning: . Mezi tím samo, že moře, pláže, bazén a koktejly :grinning: :dizzy_face: :grinning:.
A co se toho císaře týče, tak víš jak? Člověk nikdy neví, no. Nechám to na doktorech a uvidíme, jak to jednou dopadne. Ale byť císaře nechci v nitru duše, protože se hrozně bojim té velké operace, tak pro bezpečí miminka se nechám klidně rozříznout :sweat_smile: :wink: . Nějak už nechci nikdy zažít ten strach, když.... No a nejvíc mě teď mrzí, že jsem si vlastně Mikšíčka vůbec po porodu nepochovala. Zvláštní, že mi to došlo, až tak týden po porodu :sweat_smile: :cry: . Tenkrát jsem byla tak šťastná, že žije, že mi všechno ostatní bylo šumák. Držel ho Myšák. On mi ho nepodal a já si neřekla. Pak se otočil zády ke mě a tak jsem si říkala, že maj asi kluci chvilku pro sebe :grinning: . Byl kus dál, tak mě asi ani neslyšel, když jsem na něj volala. No a pak ho odnesli a bylo vymalováno. On prý myslel, že spím. Je fakt, že já byla tak zdrogovaná, že se divim, že jsem vůbec vzhůru byla :sweat_smile: . Jako, u druhýho dítě si na to dám bacha :grinning: ! Chci si ho pochovat v náručí hned :grinning: !
19. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
A pořádně ho hned opusinkuju. Což jsem Mikšíčkovi pusinku určitě taky dala :grinning: . Nejvíc si pamatuju, jak na mě koukal a měl obrovskou slzičku u očíčka. Broučáneček můj. No já jsem zralá na bohnice, koukám :grinning: .
19. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
jsem vyt uhla :angry: :angry: a to jsem tolik chct těla vidět posl. díl Ry tířů - tom nám dorzí až zítra rá no, Niki mě nechala sp át :grinning: :grinning:

myky - tohle uplně ch ápu , i když asi ne... já si už po po rodu říkala, že "obdiv uju" maminky, co ne mají miminka hned u sebe, že bych to já nezvládla...držím v ám všem tolik moc pale čky aby porod druhýho b yl taky to nej..... c o jste v životě zažili ...a bude, určitě to vše klapne a bude OK
19. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Sluní, tak sis aspoň dáchla :wink:. Super.
Jj, ono všechno má své pro a proti. Já byla hlavně šťastná, že Myšák měl malého u sebe a muchlal ho. Víš, já je tak oba moc miluju, že vlasně mi víc dává ten pohled na ně. Byla to malá chvilka, co nám ho tam nechali a dávali ho ohřát. Každopádně si myslim, že jako druhorodička budu mít obrovskou výhodu. Prostě ten první porod nebyl úplně košér a tak to dopadlo vlastně supr. Asi jsem si to moc malovala. Vůbec jsem se nebála a když to přišlo, tak zase nemohlo být nic jednoduše. Už si začínám zvykat u sebe. Zní to, jako bych se litovala. Ale nelituju se. Jen začínám zjišťovat, že opravdu věci, na kterých mi záleží, nejdou lehce a hned. Všechno si vždycky komplikovaně vydřu. Od školy, po manželství, dítě....Ale to je život :wink:
19. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že žiju, jen mě to bol, tak moc nesedím u pc. Ve čtvrtek mi to oteklo a vytrhl se mi steh, dnes se to zdá lepší. Moc jsem nedočítala, jen jsem koukala, že je doma Sluníčko, tak jsem zkoukla fotky a video z hor. Moc pěkný, taky jste si hezky užili. Zavzpomínala jsem na dvě zimy v Příchovicích. Je tam vlevo od sjezdovky ještě taková chata ? Stála tam tenkrát jediná.

Myky, napiš mi prosím, jaký typ kočárku máš jo ? Já pořád prohlížím a vybírám, chci nějaký objednat až bude teplo a vypadá to na Chicco. Díky.
20. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem včera vytuhla při uspávání Anetky a spaly jsme až do rána jak zabitý :slight_smile: teda jen o půlnoci přebalení (Anetky :slight_smile: ) a mlíčko (pro Anetku) a pokračovaly jsme až do rána. Táta vysedával u telky a tak zas dospává teď. Spí s malou od 11hod.
Dneska krásně baštila polívčičku, vývar s nudličkama a mrkvičkou, ta nesmí chybět v žádným jídle, děsně jí miluje. A pořád říkala "dudi dudi" jako že nudli, nudli :grinning: Až se vzbudí, tak dostane brambůrek s mrkví a rybičkou. My máme játra s rýží, to jí dávat nechci. Ale stejně bude loudit a zkoušet a stejně to vyplivne :sweat_smile:
No a jsem zvědavá, co mi manža nachystá k narozkám, zatím nic ani nenaznačoval, jsem docela napnutá. Doufám, že nezapoměl :frowning2:
tak já jdu vyndat prádlo z pračky a hodím tam další... a dodělat oběd. Zatím páček.
20. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky, jen na chvíli jukám, ve tři pijde brácha.
Ráno jsem byla zase v práci, ale nějak mě to zmáhá :sweat_smile: , hold nejsem už cvičená :grinning: , jsem jak zmlácená ještě víc než normálně :grinning:

Chiw, tak hezky ti malá papá, naše nechce domácí ani vidět, teď má období, že jídlu moc nedá, bude jak lunt :sweat_smile: .

Myky, no mě se to drželo dlouho, Míra je OK, Lůca měla jen asi dva dny nudli u nosu a trochu kašel, ale ta už je fit dávno, snad už nás nic neskolí :slight_smile: .
A už tady nestraš s těma porodama :sweat_smile: , se na to snažím nemyslet, ale už zase začínám mít lufta, hlavně o zdraví dítěte, protože ta bezmoc je pak šílená.... . Bolesti vem čert a rozmasakrovanej spodek také, ale dítěti zdraví nikdo nevrátí. Když jsem ležela v porodnici, tak jedna mamina mudra dokonce prosila, aby druhé mohla rodit CŘ, bo to první po těžkém porodu není úplně v pořádku :frowning2: ...
A hlavně není vůbec pravidlem že druhý porod bývá lepší :confounded: .
Lůcu mě také hned nedali, ale pak dali až na kojení, vždycky jsem hrozně toužila mít mimčo ještě s pupečníkem na břichu..., to musí být krása.. :slight_smile:

Kamoška mi poradila nežehlit, nejdřív jsem nevěřícně kroutila hlavou, vyzkoušela a super :grinning: . Není potřeba žehlit, takže žádné koše s prádlem už se nekonají, jen pár hadříků, většinou manžových :dizzy_face:

Mějte se, pěkný víkend :slight_smile:
20. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Sis, tak snad už bude jenom líp. A ten steh nevadí? Nebo ti to nějak znovi šili? :fearful:
Kočárek je Chicco simplicity. Je super. Jediný, že nemá to polohování nohou. Ale my stejně spinkáme jednou denně v postýlce, tak nám chybět snad nebude. Košík je luxusní a to potřebuju nejvíc. Budu tahat víc věcí.
Dagi, tak už nebudu strašit, no :grinning:. Včera mi psala kamarádka, že porodila holčičku 2520g a 36cm :grinning:. Taková žížalka, ale je krásná. Kámoška otěhu, když první holce byli 4měsíce :zipper_mouth:. Tak bude mít fičák. Ale hodně mi to připomělo ten čas, no :sweat_smile: :wink:. A co, že tak makáš? Nemáte v obchůdku prodavačku?
Chiw všechno nejlepší. Co manža? Už popřál? Skoukla jsi tu dovču?
20. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
ahojíi,

Chiw - tak vše nej k narozkám.... naše taky hezky baští, i když mi přijde přesně jak píše Dagi, že už tolik nejí jako dříve, večeřím např. moc nedává...

Dagi - jak jako nežehlit?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

joa Dagi - co teda malá baští? když nechce domácí???
20. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj sluní, my jíme střídavě domácí a skleničky. Teď zas nepřibírá, ale zdá se mi, že roste. Večer chce jen z lahve a nechce ovocíčko. Příjde mi, že teď jí málo. Ale co má zoubky, tak ujíždí na těch křupkách :grinning:.
Taky jsem se chtěla zeotat na to žehlení :slight_smile: ?
Jo a máme další zoubek :grinning: .
20. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Sis, házim ti odkaz, na kočárek. My máme tuhle barvičku, ostatní se dají sehnat ještě levněji.
http://www.slune-cz.cz/kocarek-chicco-simplicity-2009-1/
20. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky, tak myši mají préééé :slight_smile: , jsem zase sama, ale prý příště už musím jet :sweat_smile: ...
Sice jsem právě zjistila, že má švagrová svátek..., a Míra pro ní ani nic nemá, to bude vypečená návštěva :astonished:

Myky, a dali jste tchyni na ty nové šaty za zoubek :sweat_smile: ?????? A už má druhý :slight_smile: ... .
Sluni, no malá jí skleničky, ale ani tu už nesní momentálně celou, a ovoce čerstvé také neveme do pusy, jen přesnídávky, zkoušela jsem jí nastrouhat aspoň do jogurtu jablko, a ani omylem ji neoblafnu. Občas jí dám kus jabka, aby si hryzala, ale spíš ho má místo kousátka :unamused: .
Pomalu jí budu zkoušet vařit normální jídla, tak i nám trochu zlepším jídelníček :slight_smile:

Prostě nežehlit, prádlo hned složit a je to. :grinning:

Chiw, také přeji vše nej k narozkám..., kolikáté že?! :wink:

Jdu něco dělat, zatím páá
21. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, hezkou neděli.
Tak dnes se mi vrací malej Jindra z hor, prý už řeže obloučky na Kobyle. :slight_smile:

Myky, díky za info ohledně kočárku. Je suprovej a barvička nej. :slight_smile: Já původně chtěla Chicco for me, ale nemá cenu zbytečně kupovat drahej kočár, nechám si slalomka. Takže to vypadá na Chicco Multiway. Jen se mi moc nelíbí ty barvy, klučičí jo, ale pro holky nic moc. Teď jsem zjistila, že Malvík má novou velikou prodejnu, tak tam na jaře vyrazíme a vyzkoušíme, to bude asi nejlepší. Adél je bidlo, tak aby jí nebyly malý.

Dagi, moje bývalaá kolegyně v práci taky nežehlila, prý to vždycky složila a dala to na židli babce pod zadek a než skončil film, měla "vyžehleno" :sweat_smile:

Sluníčkooooooo, kdy jsi, zavolej jaro, u nás zase sněžilo. :angry:
21. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Sis, jj. mě se Chicco for me taky moc líbí, ale je těžkej a o ceně ani nemluvim. Mě šlo hlavně, aby se dalo dobře cestovat MHD. Multiway má moje ségra a jsou dobrý. A maj nádherný barvy, to máš pravdu. Ale já chtěla ještě taky, aby se dalo dobře řídit jen jednou rukou. A to bych musela zaaretovat kolečka, což mi nepříjde vychytaný. A taky ségra mi říkala, že tady dost jezdíme na nájezdech po schodech a že jí to vychází vždycky,že jede jen po tom jednom kolečku z těch zdvojenejch a že ho asi hodně ničí. Že je dobrý mít ty kola zadní po jednom-jednoduchý. Já taky vždycky ráda okouknu, než koupím.
Dagi máme už třetí zub a dneska to vypadá na čtvrtej :grinning: . Oni ty horní jedničky mu vylezli skoro najednou a u spodních to vypadá stejně. Jeden den jedna a za dva dny druhá :grinning: . Se asi mudeme muset objednat k zubaři. Jsem četla, že se to má hned, jak se vyklube první zub, tak nevim? :sweat_smile:
Byli jste už s holkama u zubaře?
Dagi a s jídlem to máme podobně. Ovoce nic moc teď a obídek většinou taky celej nesní. Dojídá po vyspinkání. Dneska koupíme banány a zase dostane. Ale už papal krásně. To teď poslední 3-4dny nechce. Možná je to tima zubama.
21. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Sis, jaro by mě také bodlo :grinning: . Ale má se pěkně oteplovat, tak třeba už je za dveřma :slight_smile:

Myky, k zubaři jdeme zítra, všichni, jsem už objednaná od listopadu :slight_smile: . lůca bude řvát a pusu neotevře, vlastně otevře :grinning:

jsem si chtěla schrupnout a ne a ne zabrat :angry: , tak jdu zase něco dělat :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Kuk, nikde nikdo, tak jsem něco pošolichala, na chvíli máme i uklizeno :grinning: . Jsem se dala do gala, budu čekat na manžu a Lůcu, už se mi stýská :slight_smile: .
Včera se mě manža ptal, jestli se už jako snažíme o mimi :grinning: :grinning: . Stejně cítím v kloubech, že budu rodit ještě letos :grinning: :grinning: .
Sluni, ty už dáváš Žanetce normoš vaše jídla?? Budu Lůcu pomalu také připravovat na jiný jídla, přeci nebude do puberty na skleničkách :grinning:

Tak se mějte, pěkný večer
21. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Dagi, tak jsi si aspoň udělala chvíli pro sebe :dizzy_face: . Hele a manža by asi měl vědět, ne :grinning: :wink: ? Přiznej se, že už jsi těhule :grinning: :wink: .
21. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
21. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.