• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
jupí.... Další těhule.. a rovnou Dagi???????? :slight_smile: :slight_smile:

jj žanet už b aští s námi, jen třeba smažený ji nedávám, uzeniny atd... nebo ji nesolím brambory, ale normálně jídla naše už jí to jo.... třeba ted na horách z nás byli docela paf, co tam měli malé děti, že žanetce nedáváme brambůrky, sladkosti atd... se fakt divili jako proč ne... :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: , no je fakt, že tam žanda pár křupek těch norm. ochutnala, prostě ji to ty děti daly, i když jsem jim jasně řekla at ji to nedávaj :angry: , a jak ji šmakovaly panečku :grinning: :grinning: , ale doma to je zase tabu.. na to má fakt dost času... ještě se toho v životě nají :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Dagi a to má bejt co? Jako, že jo :grinning: :wink: :grinning: ?
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Hele tak sluní zase ve stejnou dobu, jako já :grinning: .
To budem napnutý, jestli Dagi nenapíše dneska :grinning: .
21. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Prdlačky :grinning: . Kde bych k tomu jako přišla :grinning: . Bych se ale natlemila kdyby fakt jo :grinning: , momentálně do toho mám daleko.
21. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Juj, to jsou věci. :confused: Tobě už to nikdo neuvěří, že nejsi, nebo nevíš. :grinning: :grinning: :grinning:

Nějak nemůžu vadržet do toho hokeje, budete kouikat ?
21. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Myky, ptala jsi se na zubaře, už jsem s Adél byla na ko. Zubařka jí skoukla a dobrý, ani si nepamatuju, že by nějak vyváděla. Prý se má jít už v roce na první ko.
21. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
A jak jste tu psaly o jídle, tak Adél dávám na střídačku normální jídla a skleničky. Když vařím něco, co je pro ní nezdravé, tak má skleničky. Ale na dovče už se živila v restauracích a jak jí chutnalo. :grinning:
Ovoce jí chutná čerstvé víc než skleničkové, hlavně banány a teď i hrušky.
21. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
jj Sis - my budem koukat - tom běžel do džb ánku

já byla se žanet už u zubařky, ale je to uplně na p rd teda si mylsím :grinning: :grinning: koukal ji do pu sy, žanet se to nelíbilo a nakon ec mi mudra řekla, že má 8 zubů... a ona jich měla už daleko víc, takže tam vlastně ani neviděla :grinning: :grinning: :grinning: a zapoměli jsme si dát i ra zítko do očkováku, ta kže příště.. jdeme za ten půl rok.. v červenci....

žanet taky miluje ovoce - jablíčka, banány, mandarinky, pomelo, v létě rybíz zkoušela, hrušky, merunky... fakt všežravec :grinning:D

a Dagče taky ne věřím, určo ví, nebo aspon tuší a mlží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jestli mi to přivoláte, tak budete chodit vozit :grinning: . Fakt nejsem.

Dobrou
21. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Holkííííí :grinning: , se tu tlemim. Dagi už nám to nevymluví :grinning: . Dagi :wink:
Tak koukám, že jsem asi trochu zaspala, že :sweat_smile: . Se zubařem. Nás hned zítra objednám :sweat_smile: . Jsem zvědavá, jestli mě nesprden. Ale zas až uvidí ty naše 3až 4zuby, že?
:grinning:
My taky budem koukat na hokejík.
Sluní, Žanetka je prostě zlatý jedlík :grinning: . Kolik už váží a měří?
Holky zaktualizujte v albíčkách míry a váhy, jo?
21. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Vždyt jsem před měsícem vysadila HA, tak rychle to ani není možné :grinning: .
myky, jsem zvědavá na kdy vás objednají, odhaduji tak červen :grinning:
21. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Dagi, no tak mě nestraš :slight_smile: . To vám trvalo takhle dlouho objednání k zubaři? a myslím, že takhle rychle by to šlo a nejčastěji po vysazení HA jsou ty dvojčata :grinning: . Tělo je zblblý :wink: . No my do toho jdem asi hned po dovče. Jinak bych taky chtěla už teď, ale pořád mě nějak straší, že na dovču s váma chci a chci si jí užít. V těhu bych si neužila a nebo by jsme vůbec nemohli jet. Navíc to bude naše první rodiná dovča :dizzy_face: . Se mooooc těšim :grinning: .
Dneska jsem psala na porodnici Bulovka. Píšou tam fakt ujetý holky. Prostě všechny chválí, až do nebes a vůbec neříkaj pravdu. Já na Bulovku nenadávám, ale řeknu i to, co se mi nelíbilo. To si myslim, že je právě na diskuzích z porodnice důležitý. Koukaj tam holky, který se potřebujou rozhodnout, kde chtěj rodit. Když tam pak píšou takový, který řeknou, že všechno bylo super, tak člověk je pak překvapenej a nepříjemně. Já chci vědět co můžu čekat a né aby mi někdo mazal med kolem pusy a pak, abych čuměla. Tady vidim, že se nedá z těch diskuzí o porodnicích vůbec usuzovat :frowning2: .
21. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Zubař jo? Tak toho jsme ještě taky nenavštívily, Anet má k dnešnímu dni čerstvě 5 zubů :grinning: Včera se jí proklubala dole v pravo dvojka. Na podzim teda byla se mnou u mé zubařky a to ještě neměla ani jeden, takže nám mudra stejně nedávala razítko do očkováku.
Nám se taky diví, že jí nedáváme brambůrky a další "dobroty", jako třeba čokoládu a sladký. Anet to nemá ráda, nechce nic z toho, tak proč jí to nutit.
Jinak co se týče dovčy, díky za pozvání, ale spíš nepojedem, manža se bojí koní :confounded: a budeme muset alespoň na týden někam k moři kvůli Anetinýmu ekzému, aby zas měla na rok pokoj. Takže těch peněz už pak moc nezbyde :frowning2: No a v neposlední řadě budeme rozjíždět KETíkovou šňůru, tak se může stát :confounded: , že zrovna budeme těhu... doufejme! :wink: a jeden KETík nás vyjde nejméně na 7tis :frowning2:
mmch, na hokej taky koukáme (teda manža), já tu u toho netuju. Měla bych žehlit, ale nechce se mi :rolling_eyes:
Asi půjdu do pelíšku, mějte se zatím, páček
21. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky,
Chiw, jakto že KEt vyjde tak draho??? Ať už jdou do háje, fakt :angry: . Ještě nemáme zaplaceno na tento rok, pak se asi platí rozmrazení...., to je fakt že to je skoro 7000..., no budem se snažit doma o 106 :grinning:
Anet má také atopák??? To je previt..., taky s tím všelijak bojujeme

Myky, a už nestraš s dvojčatama :grinning:

Pěkný den, jsem zvědavá dnes na zubaře, nejlepší by bylo, kdyby na Lůcu koukla v čekárně :grinning:
22. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj,
Dagi tak co zubař? Mikuláška chtěli objednat už na středu,ale to se nám nehodilo, tak chtěli pátek a to nemůžem, tak jdeme hned 2.3. :grinning: . To je fofr, že? No, byla komedie :grinning: . Tam bude ještě asi větší. Mikeš nesnáší koukání do pusiny a má mrštnej jazyk tak, že kouknout se mu do ní je nadlidský výkon.
A drželi jste je na klíně vy, nebo sestřička? To by byl megaprůšvih :grinning: .
Chiw koukám, že jste na tom s počtem zoubků podobně, jako my :grinning: . Nám první vyrostl cca 14dní, před prvníma narozkama :dizzy_face: .
Dagi a jak postupujete s bytečkem?
22. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Kuk, jééé aspon Myky je tady. :slight_smile:
Jdeme až na půl třetí :slight_smile: , už mě začíná být špatně :grinning: . Snad mě nebudou nic dělat, čištění jsem teda docela flákala.... . O Lůcu strach nemám, ta si vyřve své :grinning: .

Míra měl ve čtvrtek sezení s makléřem a majitelem bytu (tedy spíš bývalým majitelem), no musí někde schrastit 200 tis, zaplatit ty pohledávky..., možná to vypadá že snad by to mohlo dopadnout, ale jisté to rozhodně není... :frowning2:

Kde jsou všichni?
22. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Juj, tak držíme palce. A ty jdeš taky k mudře jo? To jdete ke stejné? My jsme objednaní spešl k dětské. :confused:
Já musim pohnout uklízet a vůbec se mi nechce. Bolí mě žaludek a celkově je mi šoufl. Tak každou chvíli čekám, že si poklábosim s naší WC mísou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
A nejsi těhu ty :grinning: :grinning: ????
22. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
ahojík holčiny,

tak já měla žanetku na klíně u zubařky....

jinak já dneska docela měla nějakou uklízecí mánii, žanetce jsem přestěhovala pokojík :grinning: . Místo velké postele jsem ji sem šoupla malou - takže tu má víc ¨místa-- když se vzbudila tak měla překvápko - to je pořád samý - je je jej... :grinning: :grinning: , pak jsme vyl uxovali, povlíkly, Nikče pokoj trošku zkul turnily... ale že hleního tu mám tři prdele :grinning: :grinning:

v sobotu m ožná pofrčíme směr HK - Niki bude c hodit ještě na kytaru :grinning: :grinning: tak ji pojedem koupit a aby toho neměla málo tak bude mít ještě dramaták :grinning: :grinning:

holky , co vám všem je?? :grinning: :grinning:

a Dagi - super jestli dopadne byteček..
22. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
22. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Sluní to je úžasný. Ježkovi voči, Žanetka tak krásně chodí, hupská a jaká je to princeznička. Úplně tu jihnu. Vlásky má nádherný. Ty jo jsi mě zase nalomila. Odkud máte toho osla? Z MMB, nebo normoš z krámu? Myšák mě práskne po hlavě, jak ceknu o hopsalovi :grinning: :- :sweat_smile: D :grinning: .Mikšík teda na chození je fakt opatrnej :grinning: . Kolem nábytku, to jo, ale nenene sám bez opory :grinning: . Sice nám Dr řekla, že by ani neměl do 14měsíců určitě, ale tak když vidim, jak ty vaše cácorky choděj. To je boží!
Niki je teda akční :grinning:
Dagi nejsem na 100%, protože to bych momentálně potrácela:grinning:. Takovou silnou mrchu jsem neměla, ani nepamatuju :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
22. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
Myky - osla máme ještě po Niki - tenkrát ho dostala od tety na šumavě....

MS jsme dostaly nějak společně ne?? já už mám teda po.... jsem ráda, musím zajít k tomu gyndaři taky už :grinning:
22. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
No dostali a já teda ještě slavně a poměrně ucházejícně pouštim žilou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Dagi, tak co u zubáka? Jak jste dopadli?
Sluní, tak jsem toho vašeho osla našla a ten stojí kolem 900,-, tak jsem vybrala rodyho, kterého doporučují i jako rehabilitační pomůcku a koupíme ho. Třeba ho to bude bavit. A vymyslela jsem i za co ho dostane :grinning: . Za to, že v pátek zařídí, že je zdravý klučík :grinning: . Maminka se pak bude tetelit a koupí i zlatý prase :grinning: .
Příští týden tu Sisa oznámí ok výsledky a my též :wink: .
22. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky, jsem si uvědomila, že jsem vám ani nepoděkovala za přání k narozkám! DÍKY!
V sobotu večer to bylo doma milé. Já jsem uspávala malou a manža překvapil, zatím nadělal chlebíčky, připravil vínko a sladký zákusek a dáreček :wink: Dostala jsem od manžy exkluzivní kurz vaření u Polreicha v kulinářském institutu, už se na to moc těším! Máme oba rádi jeho pořad Ano, šéfe, tak jsem zvědavá, jak to bude naživo :grinning: se děsím, že na mě taky bude řvát :sweat_smile:
jinak dneska jsem byla na správě sociálního zabezpečení, protože mi napsali, že dlužím za minulý rok pojištění. Tak jsem se jim tam šla osobně ukázat, že jsem fakt na mateřský, páč si to státní úřady nejsou schopný mezi sebou říct. Chtěli po mě skoro 16tis. Přitom třeba moje zdravotní pojišťovna eviduje automaticky že ještě nepracuju, by se člověk picnul... Naštěstí to dobře dopadlo, takže nic nedlužím.
Zítra si jdu zařídit řidičák, mají to dost vymakaný, pořadový číslo si objednávaš normálka přes net na konkrétní hodinu.
Ve středu by nám měli přivézt koneně autosedačku z Anglie, co jsme pro malou objednávali k Vánocům, DPD nám ji už dvakrát nedoručilo, vymlouvají se na chybnou adresu, bídáci. No i tak nás autosedačka vyšla o cca 2500 Kč méně než kdybychom ji kupovali tady. Vybrali jsme si tu, co vyšla nelíp v testech časopisu Test.
Hele, o jakým oslíkovi mluvíte? Sháním pro Anet takovýho hopsacího a nebo nějakou tříkolku-odrážedlo i na doma, nemáte nějaký tip?
22. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Chiw ty brďo to je dar :grinning: . Se picnu. Polraicha taky můžu. To pak musíš napsat jaký to bylo a tak. Ani nevím, že něco takového je :grinning: . On mi příjde i dost přitažlivej, má ohromný charisma :grinning: . Teď se mi určitě všechny bobřice tlemíte :grinning: . No jo, no. :sweat_smile:
A odrážedlo je nejlepší enduro. Jde hlavně o to,aby mělo jedno kolečko ve předu. Dobře zatáčí, nepřekáží nožičkám v pohybu a baví je. To skákadlo-zvířátko jsem chtěla koupit Mikšíkovi k narozkám, ale nakonec jsem si to rozmyslela. A teď ho budu objednávat. Hlavně kvůli té motivaci a posílení svalíků. Bude to koník rody :slight_smile: . Motorce-odrážedlu zatím jen točí kolama, tak ta bude v kurzu počítám nejdřív v létě :sweat_smile: .
22. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj, vy dvě potencionální těhule. :grinning: :wink: To jsem zvědavá, co s z vás vyklube. :slight_smile:
Myky, v pátek budou výsledky ? To ty, jak už dvakrát ztratili ? Tak to budu držet palce. A už je ti líp ? Snad jo, mrcha je hnus. :unamused:

Sluni, jako vždy super video, Žanetka je číslo, jsem se musela smát, jak tam pokácela tu panu. :slight_smile: A Niky toho má nějak moc, jak to všechno stíhá ??? :confused:

Dagi, tak co u zubaře ? jak jste to holky zvládly ? :slight_smile: A s tím bytem je to děs, tak snad vám to dobře dopadne. :dizzy_face:

Chiw, dobrej dárek, to se manža vytáhl. :slight_smile: Jen jestli ti tím nechtěl něco naznačit ? :grinning: :grinning:

Dnes jdu dřív chrupčit, tak dobrou. :wink:
22. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
Ahojky,
jdu jen na skok pro radu :wink: .
Luca má už asi 4 dny na boku asi ve výši ledvin divnou vyrážku, je flek asi 10x5cm, pupínkybych vzhledem přirovnala k beďaru :confused: , jeden vedle druhého, dneska jakoby se jí to rozlézalo i dál, ale už s rozestupem (sem tam menší flíčky), Sluni myslím něco podobného měla se Žanetkou, co jsi jí na to dávala?? Mám jít k mudrovi?? Spíš teda až zítra, dneska jsou nemocní a tam radši nepolezu. Nijak jí to nesvědí ani neštípe, si myslím. Mažu jí to zinkovou mastí od Adermy, popř. lenienskou, jinak nevím co s tím, ale je to hnus.

Chiw, dobrý dárek :slight_smile: . Já nevím, mě ty endura přijdou dost vratký :confounded: , tudíš né moc bezpečný....

Zubař dobrý, Lůca řvala, ale ještě to šlo, no ještě že řvala, jinak by neměla šanci se podívat mudra na zuby :grinning: . Vše OK. Za půl roku zase :grinning: . Mě nic nedělala, ale Mírovi vrtala jeden :grinning:

Tak pa

Jo, jaké máte botky na ven? Původně jsem myslela, že do kočárku nám zatím stačí jen ty látkové, co máme u kombinézy, ale v čekárně jsem ji musela pořád nosit, bylo by dobré, kdyby nějaké měla, abych si mohla aspoň na zem stoupnout, chodí už pěkně, takže zem vytírat nikde nebude :slight_smile: . Zimní už určitě nee, nějaké už na jaro. Jaké máte???
Na doma máme sandálky a super.
23. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
autor
zdravíme

Dagi - to nevím co to Lucinka má, žanet měla pupínky, ale na prdelce - dostala Imazol a Locoid... tak at vám to brzo zmizí....

Bot y dávám do fusaku normálně zimní, protože ji pořád vynadávám a zandávám do kočáru :grinning: , chvi lku běhá po sv ých, pak se zase veze... :grinning:

a denska se dozvím - možná Ni ki s náma nepojede ke Kopytu - m ožná bude mít v té době 14-ti denní tábor.. .tak uvidíme, kdyžtak musím paní zavolat aby mi předělala fa
23. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
jj, ale zimní už kupovat nebudu :slight_smile: .
Takže Niki nepojede??? No toto :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.