• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
no uvidíme, u nás se to pořád nějak mění :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
No to je fakt :grinning:

Pořád koukám na ten opruz co má Lůca, kdyby se nechala vyfotit, tak bych to hodila do alba, jestli měla Žanet to samé, nebo i myky je odborník... :wink:
Nějak se to stále více rozlézá, na pohled mi to snad přijde jak svrab...., malý pupínek s bílou hlavičkou, kolem něj červené, hodně poseté u sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , začala si to drbat, když jí přebaluji, no aby neéé, zítra chtě nechtě mažu k mudrovi, ikdyž ten náš mudr :confounded: ...
23. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
dagi - tak to z kus vyfotit,,,, ale třeba to může b ýt i nějaká forma plísně??? tak fak zítra k mudrovi raději zajděte...

my se pomalu chystáme - dneska opět trénink Nikči.... 14.3. už mají něco v HK - koukala jsem na stránky hradeckého ALdisu a vypadá to , že je to jen nějaké vystoupení, první soutěž vypadá na zač. dubna :slight_smile: . už se dneska hrozně těším, až je uvidím, jsem je dlouuuuuuho neviděla tak snad udělaly pokroky

jo a dneska jsem pro změnu přestavěla pokoj Nikče :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Když ona chvíli nepostojí, počkám na manžu, jeden jí musí držet prcku :grinning:

To bude mít Niki radost z pokoje :slight_smile: .
23. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
ona to má na prdelce??? já myslela někde na bříšku?????????????????????????????????

no hlav ně bude ráda, že jsem ji i uklidila :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Néé, jakoby výš nad zadečkem (oblast ledvin) a trochu do boku :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
tak jestli to nemá z plínky ?:?????
23. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Teď byla na nočníku, a všimla jsem si, že přesně o to místo se opírá o opěrátko nočníku :confounded: , týden před tím, než se jí to objevilo, byla na nočníku kamošky holčina, a také vcentru byla na nočníku stejného typu, ale před jsem ho porádně vytřela ubrousky z DM na toalety. Jestli je možné, že je týden prodleva, tak to bude určo ten nočník :confounded: . zkoušela jsem jí vyfotit a ani bohový :grinning: , zdrhá
23. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoj, tak dnes opět u ségry. Chudák jí je blbě, tak pro ní dneska přijel táta ve čtyři odpoledne a vzal jí k našim. Má hrozný motolice a nízkej tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Sluní, Niki nepojede, jo? No doufám, že ten tábor nebude v tom termínu. Se na ní těšíme.
Dagi to nevim co to je.Uvidíš, co MUDrc, některýma mastma to spíš můžeš zhoršit. Aby to třeba nebyl opar :zipper_mouth: .
Jo a ad motorka Enduro. Ona sice je vratká, ale ty stabilnější nejezdí dobře a pak je to nebaví, tudíž jsou k ničemu. To už mám odzkoušeno u synovce a spousty kamarádek. Navíc třeba ty auta se čtyřmi koly-super stabilní vypadaj, ale nejsou. Děti to svádí si na ně stoupat a navíc, jak to nejede, tak se předklání a přepadávaj přes řidítka. Stejně každej, koho znám nakonec skončil u motorky :wink: . Jo a je ouzká, tak se jim dobře sedí. Takže vratká je jen, když s ní šoupe a klopí jí schválně, aby mohl točit s kolama.
Sis v pátek jdeme teprve na další odběry tady v Praze a výsledky by měli být další týden. To by tobě taky mohla dojít hystolka, ne? Na ty Brněnský stále čekáme. :confounded: Volala jsem dneska a Dr říkala, ať to zkusím za 14 dní. To je mazec. Byli jsme tam v září a na začátku ledna se posílal nový vzorek a stále nic. Nu což. Stejně je to dobrý a jen kdyby mi to potvrdili, tak si můžu přestat hryzat nehty a bulet do polštáře :wink:.
23. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
jsem tu...

tak hlavně - Dagi - přesně to hle měla žanet.... ale měla to u frndy + prdelka .... dala nám Imazol - ten se dá volně koupit a Locoid,,, nejdřív jsem Locoidem mazat nechtěla, ale nakonec musela.. pak to bylo hned OK.... a že by to jako někde něco chytla??? žanet nikde s nikým ve styku nebyla teda...

Myky - no Niki má mít t ábor od 25.7. na 14 dní... bylo ji to tak moc líto, ale nakonec řekla, že teda tábor - že je na těch 14 d ní, kdyby byl na týden tak jela ke Kopytu... ALE Nás tup na kopyto je v SO , tudíž pojede s námi, aspon prý aby vás a hlavně mrnouskové viděla a v NE ji na tábor dovezem :wink:
23. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
23. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Sluní :cry: , tak to je škoda, ale aspoň, že ta sobota výjde :frowning2: .
Dagi teda to je věc. To má Lůca docela hodně, chudák. Tak uvidíš, co ti Dr řekne a dá. Hele a nejsou ty ubrousky na WC napuštěný nějakou agresivní desinfekcí? Jako pro citlivou dětskou kůžičku, myslim. Jí s tím potři někde vedle toho a uvidíš, jestli to třeba nemá podrážděný od toho. A v heřmánku jsi jí třeba nevykoupala? Jestli by to nepomohlo sklidnit?
23. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
to b yla krááááása to VIDEO :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Sluni, a mudr ti k tomu nic neřekl?? Prostě nějaká vyrážka a šmitec?? Třeba z čeho, abych si příště dala pozor..., no stejně zítra pomažeme k tomu našemu :confounded:. Ta potvora se rozlejzá :angry:
To musel být mazec, když to Žanda měla na pipce.. :confounded:

To video znám, dostala jsem ho od kohosi na mail..., dobrý :grinning:
23. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=4enRX0yDEPw

Až budete mít chvilku, jukněte, stojí to za to, ale všechny 4 části
23. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahojda. Tak zas koukáme na Krtka :unamused: :wink: A dneska nám přivezou v 11hod tu autosedačku, už se na ní moc těšíme, čekali jsme na ní skoro 3měsíce - nejdřív ji neměli a pak nám jí dvakrát nedoručili, no ale snad už to teď konečně vyjde.
dneska mě čeká uklidit celý byt, ten náš malý chlíveček. No vůbec se mi do toho nechce, ale co se dá dělat, nikdo to za mě neudělá :rolling_eyes:
no odpoledne pak budeme muset na nákupy, Anet vyrostla ze všech kalhot a mikin co má, zůstaly jí jen jedny zateplený zimní. Asi zkusíme Tesco, to máme nejblíž.
jinak včera večer jsme to doma počítali, na kolik nás vyjde jeden KETík a vyšlo nám rozpětí 10-20tis! Letos jsme ještě neplatili zamražení, pak samotný KET, případné podpůrné léky podle situace, no vyjde nás to možná jako IVF. Takže budeme muset nejdřív našetřit, tj. v dubnu nic nebude ani když bude dobrý tlak. Tímpádem to bude spíš až v září, protože přes prázdniny mají v CARu dovolené. Ach jo, už jsem se začínala těšit...
Tak se zatím mějte, jdu se vrhnout na ten náš bordýlek...
24. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj, jakpak se dnes máte bobřice a bobříčata?
Chiw, takový peníze jo? Kam to prosím tě chodíš do centra? Hele a třeba vám to výjde doma přirozeně, ne?
24. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
a hojík, jen na chvilku jukám a hlásím že máme 16 ZUBŮ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

taky mě přijde, že ten Ketík by měl být určitě levnější :astonished: :astonished: :astonished:

Myky - zdravíme a hlásíme , že se máme výborně - a leze nám tu sluníčko :wink:

Dagi - co je v tom videu zajímav ý??? nemám na to čas koukat na celý.... jo a my to měly opruzení na te prdelce
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Sluní, tak to je paráda. Já jdu něco poklidit a těšim se ven, až se Miky vzbudí :dizzy_face: . Musim na poštu a chtěla jsem si nechat vytisknout fotky v DM automatu do památníčku. Tak ještě jestli stihnu, tak stahnu něco a uvidíme :slight_smile: .
24. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera mudrc říkal, že se to hojí dobře, ale pak mi napsal Panthenol, abych si to mazala. No dnes ráno jsem měla pocit, že mě někdo nakopnul do pr.... :zipper_mouth: A prý když nepovolí stehy, tak jim pomůže.

Dagi, tuhle vyrážku měla Adél taky a na prdce a pomohle až Imazol, jako Žanetce, co ti dala dr ?

Myky, jak je ségruši ?

Sluni, to je škoda s tou Nikčou, to bude Jindra otrávenej. :frowning2: Gratuluju k zubákům. :slight_smile:

Chiw, jako čekáte autosedajdu ??

Dnes jsem šla s Adél po týdnu na procházku já a jsem naštvaná. Všude bahno, louře, psí bobky atd. Fuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahojky,
Sis, tak ty máš stehy?? Jsem myslela, že ti to třeba vypalovali..... :astonished:
Jinak ty hovňousi jak slezl sníh děs a hrůza :angry: :angry:

Chiw, jj, také nám nějak dochází ošacení :slight_smile: , v sobotu razíme se ségrou do Brna, tak budu utrácet :grinning:

Lůce dala mudra míchanou mastičku s locoidem, tak snad to sleze :unamused: , jinak mě nic neřekla z čeho by to bylo :confounded:

Sluni, vždyť v HK stálo zmražení a uchování na rok 2800kč, rozmražení také tak, co vím, tak od té doby zdražovali, takže se to k těm 7000kč také vyšplhá. Chiw to asi počítá i s tím ročním poplatkem, né?!
24. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj Dagi, jj, mám 4 stehy. :unamused:

Jedeš do Brna ? Jak to máš daleko ? :confused:

My platili u Apolináře za zamražení, rozmražení a uchování 2 400 ,-
24. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
\tak jsem dnes opět odložila žehlení, to zase bude halda, nž se k tomu dokopu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj, Sis tak se to hojí ok a snad stehy povolí. Se tě drží, tak aspoň se pořádně zahojíš :wink: .
Ségra je u našich ok. Jinak je docela odvařená. No, možná si chvilku zahrajem na trochu větší rodinku a když půjde do tuhýho, tak si sem vezmeme synovce. Tak prubnem, jaký by to bylo. Ale pokud to nebude nutný, tak nee :sweat_smile:.
Dagi hezké nákupky :grinning: . My razíme v sobotu a chci do Chiba a pokud budou mít tu jejich zimní kombinézu v akci, tak jí vezmu na příští zimu. Prý jsou super. Jen tu velikost budu muset prokoumat. Hele a co je tak úžasnýho v Brně, že jedeš takovou dálku? To nemáte něco blíž? V polsku by jste nakoupili báječně, ne?
Jo a sluní, nemá už Žanetka těch zubáků nějak moc :grinning: ?! To je rychlík a docela to zvládá v pohodě, že?
24. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jo a já jdu zítra na ty odběry, co mi rozmlátili minulý týden a doufám, že mi nepustí žilou všech sedm zkumavek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem měla pak pěkný motáky a byla jsem vyflusaná. Naštěstí tchýňka zase pohlídá, zlatá to žena! Chtěla bych se kouknout do Kotvy na toho skákacího koníka :dizzy_face: . Tak jestli se budu motat, tak budu mít smolíka :sweat_smile: .
24. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
ahojíííííík

myky - tak držíme moc palečky, at to tentokrát už klapne a at jsi hlavně OK.. a v Kotvě at dobře pořídíš... já už v Kotvě nebyla léta,, když jsem byla ještě těhu le tak mě vzala kámoška do Paladia - se tam chystáme s mamčou na jaře + s dětma Pražský hrad atd. :grinning:

Sis - tak at jsi brzo fit at se to b rzo zahojí

jinak s tou Nikčou mi to je taky líto, jsem na ni zvyklá, bez ní na dovolené?? si to nedovedu představit... kdo nám tam bude drčet od rána do večera ???? :grinning:

dneska nám přijede tom...
25. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
ahojíííííík

myky - tak držíme moc palečky, at to tentokrát už klapne a at jsi hlavně OK.. a v Kotvě at dobře pořídíš... já už v Kotvě nebyla léta,, když jsem byla ještě těhu le tak mě vzala kámoška do Paladia - se tam chystáme s mamčou na jaře + s dětma Pražský hrad atd. :grinning:

Sis - tak at jsi brzo fit at se to b rzo zahojí

jinak s tou Nikčou mi to je taky líto, jsem na ni zvyklá, bez ní na dovolené?? si to nedovedu představit... kdo nám tam bude drčet od rána do večera ???? :grinning:

dneska nám přijede tom... :wink:
25. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
ježiš kolikrát to tu zas je :grinning: :grinning:

tak jsem voalala paní Procházkové - a domluveno, fa nám předělá....
25. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojky,
Myky, tak co odběry?? OK :sweat_smile: ??? To je děs co tam s tím pořád dělají :unamused: ..

Sluni, hm, tak to jo, také bych si bez Lůci nedovedla představit někam jet na dýl..., fakt to je pech, ale co se dá dělat. :unamused:
Navíc jsem zrovna měla chuť si rozšířit své vzdělání v H. Poterovi, které je nulové, tak mám také smůlu, NIkča by na to byla jak dělaná :dizzy_face:

Myky, Kotva ještě existuje :sweat_smile: ?? Šmarjá :grinning: Tak ať také pořídíš, se už těším na nákupy.

Sis, ale těch 2400 za každé zvlášť, né?!
25. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.