• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj,
tak doufám, že nám Myky nevycucli. :fearful:

Dagi, měli jsme zamražené 2 embryjka asi 3 měsíce a jeden ketík a to vše za těch 2 400,-

Tak na Kotvu mám vzpomínky, když mě naši vozili na alergologii do Klimentský, tak jsme pak vždycky jeli prolézt Kotvu a pak jsme skončili nahoře v restauraci. Pak jsem tam byla ještě někdy už po revoluci a bylo tam snad Tesco, něbo něco takovýho a takový krámky, moc se mi tam nelíbilo.

Tak pořád vybírám ty golfáče a nevím, už se těším na jaro, na nájezd do Malvíku. Nevím, jestli nemám prodat Janéčko a koupit nějaký golfáče i s fusakem, nebo jen nějaký obyč. + Ajnéčko, jak jsem chtěla původně. No uvidíme, co tam vyberu, už aby to bylo. Jak teď pořád svítí sluníčko, tak na mě leze jaro a mám pocit, že snad už je aspoň duben. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
bez žanetky bych už vůbec nikam nemohla jet... ale je fakt, když zlobí, že ji slibuju, že s náma k moři nepojede a bude doma s babičkou :grinning: :grinning: pak mám výčitky, že jsem macecha :grinning:

já si za mlada pamatuju Kotvu, Máj, B ílou labut v Pra ze a v Pardubicích a v Hk Prior - tam jsme vždy s našima jezdili před vánocema nakupov at dárky... no byli to ale krásný časy...

holky sranda se žanet,, má mlíko v kolíbce v ložnici, dopije a řve,, dáme ji do postele a v tu ránu je tuhá :grinning: :grinning: - tudíž kolíbku zítra ukládáme :grinning:

Myky - kde jsi? kde jsi???

tom zase vyvařuje.. mě už sere fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takhle nezhubnu ani za boha jako :angry: :angry: :angry:

a Niki plave - pak vyřídím s tím Potrem :grinning:
25. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahojda, tak jsem se pro jistotu zeptala holek co chodí do stejného centra co já a napsali mi, že letos KET stojí 5tis, plus k tomu 1700 za katetr a plus k tomu poplatek za roční zamražení/rozmražení 5tis. To máme suma sumárum skoro 12tis a to bez dalších léků typu utrouš a podobně. Chodím do Pronatalu, je nejdražší co vím ale prý nejlepší co vím :wink: posílají tam třeba od Apolináře na genetiku...
Jinak manža šel uspávat Áňu, je tam nějak klid, tak asi usnuli oba :grinning:
No a já dneska nosím celej den ten šelmostroj na měření tlaku, několikrát se mi to venku vypojilo pod oblečením, jak já to nesnáším! Teď to zas posledních pár hodin měří několikrát za sebou a nic to nenaměří, tak teda nevím, co s tím šmejdem je :angry: ruku už mám skoro odkrvenou a to musím vydržet ještě celou noc :rolling_eyes: se zas nevyspím, mi to tam bude hvízdat co 2 hodiny :unamused:
a vařím boršč, podle receptu mé babičky z Ukrajiny, co už nežije... Začala jsem s malým hrncem a jak postupně přidávám suroviny, zvětšuju i hrnce :sunglasses: toho asi brzy bude pro regiment! :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
mykyyyy .. kde tě máme...
25. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj, tak se hlásím dneska naprosto strhaná.
To byl den :grinning: . Hlásim, že krev odebrali a strašně moc se omlouvali. Do obchoďáku jsem nešla, bo bylo moc brzy. Ale když jsem přišla domu, tak jsem nakrmila píďalu a tchýňka s ním vyrazila ven. Já vydrhla lednici i mrazák. Objednala Rodyho-skákacího koníka po netu a hned mi napsali, že si ho můžu vyzvednout. Tak jsem jela pro koně :grinning: . Je doma. Nevím, jestli je ok, protože se vyfouknul po cca 5hodinách. Strčila jsem ho do vany, jestli není píchlej a vzduch utíkal kolem špuntíku, tak jsem ho vyměnila za náhradní a uvi ráno. No a Pak jsem dala Mikšíka ještě chrupkat a vydrhla troubu a sporák :sweat_smile: . No jo no. Holky zítra na nás všechny moc myslete. Asi jsem potřebovala zabavit hlavu a dnešek se šiknul. A ještě jsem si cestou z obchůdku rodíka koupila v Teranově dva svetry a jedny tříčtvrťáky. Jsou s pružným pasem, takže jakoby těhotenské :grinning: . No, co s tim mim pupkem jinýho, že?! :sweat_smile: Zítra je ještě skáknu koupit ségře. Taky potřebuje. Jenže ona narozdíl ode mě těhule je a ještě budu kupovat o číslo menší :grinning: :angry: .
Jo a vařila jsem. Grilované klobásky s hranolkama a na zítra jsem naložila masíko. Mikšíkovi k obídku polívčičku a poprvé jsem í zahustila amarantem a chutnalo mu :grinning: .
Sluní hubendíro. Tleskám Tomovi. :wink:
Sis a golfek má být expanze prý v březnu. Tak určo vybereš. Ale chápu. Já než vybrala a pak i sehnala, to bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dagi, co pastelky? Jak to Lůce jde? Se musim někde juknout po těch nezklámatelných, protože já normálka nemůžu najít ty po mě. Jsem si je uklízela, abych je měla a zřejmě tak důkladně, že je najdu, až půjde Mišík do školky :sweat_smile: .
Chiw, co boršč? Povedl se? A to jsou šílený peníze za ten KET :zipper_mouth: . Hele a není těch 5tisíc za rozmražení to samý, jako těch 5tis. za KET? Mě to příjde šílený? V Genetu jsme byli na 4D a pak teď na genetice. Mi to tam přišlo šíleně veliký a strašidelný. Ale jsou tam asi odborníci s velikým O.
25. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma po obídku a spinkáme :slight_smile: . Jdu si taky ohřát jídlo. Dneska Dr byl moc fajn a myslím, že z Mikšíka byl nadšenej. Na výsledky mám volat dneska odpoledne, tak uvidíme. Rodík se moooc líbil. Nachystali jsme to tak, že když jsme přišli domu, tak na Mikšíka koukal z prostředka pokojíku. Ten začal dělat jé, jéje a jé a koukal. Klečel u něj a jen vejskal :grinning: . Pak jsme ho pohoupali a skákal s ním Myšák :grinning: . Super si to užíval. No příjde mi, že ale trochu fakt utíká. Tak jsem ho teď nafoukla víc a uvidíme, jak změkne.
Jdu si ohřát baštu a vypít kávičku. Tak pá.
26. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
ahojíííík,

myky držely jsme palečky a pořád držíme -- volala jsi tam už???

ten koník - oslík... utíká jo???? my ho měli teda asi co Niki bylo 5 let?? ne to ne, spíš mín.. a pořád byl pak nafouklý a vůbec neutekl - nějakých cca 7 let :grinning: :grinning: - ale je fakt, že ho dostala i kamarádka Nikči a synovec a těm prdnul hrozně brzo...

žanet taky jak vidí tužky tak hned chce čmárat.. ale ona je i dává do pusy :angry: :angry: , furt pořád cpe všechny do ty papuly, už by s tím mohla přestat teda ....

zítra jedem do HK - ale kytara b ude na 99 procent z netu - Niki má vybranou krásnou - černou lesklou :grinning:
26. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj,
sluní děkujeme za palečky. Zabralo to :grinning: . Máme sice ještě tu hodnotu vysokou, ale říkal, že s tím, jaký má klinický obraz jsme s touto hodnotou spokojení. Další kontrolu máme v září a doufám, že jsme prostě případ, kdy budeme mít zvýšenou hranici za normální situace a hotovo. Někdy v říjnu půjdeme na SONO a snad tam taky to bude dobrý. No z dneška mám celkem radost.
Kytara mi nejde otevřít :cry:
26. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
j upííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí jupíííííííííííííííííííííííííííííí VELKÁ GRATULACE.... SUPER

mě jde otevř ít??? jakto že tobě ne? :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
26. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
26. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Jůůůů ty jsou krásný. mě teda uchvátila ta modrá i ta červená. Černá je super :grinning: . No měla bych těžkou hlavu, kterou vybrat :grinning: . Tyjo a ty musej bejt drahý, ne?
26. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
nejsou, jsou to pro začátečníky 3/4, mají nějak užší ten krk nebo co.... jsou včetně futrálu za 1100 Kč :wink:
26. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Tak to je super. A ty s Tomem umíte na kytaru?
26. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
neee já vůbec, tom za mlada se učil - ale taky spíš ne,, .. na klavír taky nikdo neumíme a Niki jak válí :grinning: :grinning: ale můj děda i tomův byly hudební talenti...tak to má Niki asi po nich :grinning:
26. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Tak to máte dobrý. Přirozený talent. Jen ať ho rozvíjí a třeba z toho něco bude. Všechno se hodí, že? J8 to myslela spíš kvůli třeba ladění té kytary atd... Ale to si asi Nikča poradí.
Hele na tu radost :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3847595&vReferer=
26. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
jéééé Mikulda je supeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
myky- ještě ti paní neposlala mail?? tu naší nov ou objednávku + fa?? říkala, že t oteda pošle na tvůj mail.. tak mi to pak přepošli ju?
26. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
jo a ještě jse mse chtěla zeptat.. jak pe češ?? já tu zase sežrala skoro čtvrt b ochínka :angry: :angry: :angry:
26. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jooo dneska paní psala ale toto:
Hezky den,
mam na Vas velkou prosbu.
Chtel jsem se zeptat: Vy a pani Kodytkova mate rezervace pro 2 dospele a 1 dite do 3 let. Nevim, jak velke deti to jsou, ale pokud to jsou miminka, mohla bych Vas ci pani Kodytkovou ubytovat ve 2-luzkovem pokoji? Pokud ne, nic se nedeje, jen mam zajemce o ubytovani (a byli by na 4-luzkovy pokoj). Nezlobte se, slibila jsem jim, ze se zeptam.
Dekuji za odpoved. S. Prochazkova
Faktura tam nebyla, tak to asi pošle. Hned pak předám. A jak Vám to vlastně dopadlo s tou zálohou?
A děkujem. Je to náš obr poklad :grinning: .
Pekárnička peče super :grinning: . Teda jdou mi líp ty směsy, než vlastní. Ty mi nějak moc kynou :grinning: . Dneska jsem se cpala od Lovety česnekovým a super!
No ale mám vymyšlenou dietku. Pro zasmání skopčim, jo? :grinning:
Redukční dieta

Nutno dodržet pořadí jídel a dobu 3hodiny
Za 8 dní 7 - 8 kg.

1. den 6:00 ¼ l mléka
9:00 ¼ l mléka
12:00 ¼ l mléka
15:00 ¼ l mléka
18:00 ¼ l mléka

2. den 6:00 1 lipánek
9:00 15 dkg Tvarohu (nízkotučného)
12:00 15 dkg libovolného vařeného masa
15:00 15 dkg ovoce
18:00 2 vejce natvrdo, 2 dcl čaje

3. den 6:00 1 lipánek
9:00 10 dkg syrové zeleniny
12:00 10 dkg šunkového salámu
15:00 ½ l mléka
18:00 15 dkg vařeného masa

4. den 6:00 15 dkg ovoce
9:00 ¼ l mléka
12:00 10 dkg zeleniny
15:00 10 dkg zeleniny
18:00 10 dkg šunkového salámu

5. den 6:00 2 vejce natvrdo, 10 dkg zeleniny
9:00 10 dkg ovoce
12:00 15 dkg tvarohu
15:00 15 dkg ovoce
18:00 10 dg sýra, 10 dkg ovoce

6. den 6:00 2 vejce natvrdo, 10 dkg zeleniny
12:00 25 dkg tvarohu
15:00 10 dkg vařeného masa
18:00 ¼ l podmáslí

7. den 6:00 2 vejce natvrdo
12:00 25 dkg tvarohu
15:00 10 dkg masa
18:00 ¼ l mléka

8. den 6:00 20 dkg ovoce
9:00 20 dkg zeleniny
12:00 20 dkg ovoce
15:00 20 dkg zeleniny
18:00 20 dkg zeleniny
26. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Hele todle nedám, ale musim něco s tim břichem, no :frowning2: .
26. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Sis, Dagi, kdepak dneska jste?
26. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla napsat, že Rody vypadá ok. Jen jsem ho asi málo nafoukla, tak tak dobře netěsnil ten špuntík. Teď drží. Tak ťuk, ťuk, ať je to tak i dál :wink: .
26. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
s tím KETem to mám ověřený - 5tis KET, něco málo přes 15set katetr, no a 5tis za rok zamražení. Takže 12tis jen to fikne a to je bez dalších léků. :rolling_eyes:
Mám po celodenním měření tlaku, jedna dobrá a jedna špatná zpráva. Ta dobrá je, že nová medikace zabrala, tlak v pohodě, skoro až nízký. Jen má trochu upravit rozložení léků během dne, nepřidávat a zatím ani neubírat. Ta špatná, že mi ještě nepovolili další těhu, máme počat půl roku. Takže žádný KET zatím nebude. No alespoň naštěříme zatím ty prachy :unamused: :confounded:
TAky Anet už pak bude mít dva roky, bude víc samostatná, než se druhé narodí možná bude mít i 3 roky...
26. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj, koukám, že tu nějaké ticho???? Co se děje?
Chiw no tak to mě mrzí, že vám to takhle protahujou. A proč vlastně, když tlak máš OK? Hele a odstup mezi dětma budeš mít fajn. Nejdůležitější je zdraví, tak i kdyby to mělo být dýl, než tři roky, tak hlavně, že budete všichno ok :wink: .
My dneska byli po nákupkách a prvně jsme vyjeli s golfkama a i prvně v nové autosedajdě. Teda to byl nezvyk po sporťáku. Je to drncačka. Prostě golfky, no. Musim si zvyknout. Ale jinak super. Lehoučký, dobrá manipulace. Košík maj fakt luxusní. Tam se vešlo věcí :grinning: . Mám novou vestičku z chiba, Myšák kraťasy a Mikšík kšiltovku s UV a ochranou krku.
Jinak jsem dneska lermra hrozná. Nic se mi nechce a jsem strašně utahaná.
27. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky, jdu jen na skok, kůň je nějaký zpomalený, hraba a hrabe :angry: .

Myky, jsem nejdřív myslela, že to popisuješ Mikuláška denní jídelníček :grinning: , fuuuj, takovou drasťárnu nebrat :grinning: .

Ježiši to jsou krásné kytary, Nikča bude hrát??? Tybrdo.

Hele Myky, ve čtvrtek jsem si koupila stahovací kalhotky, a byl to nejlepší kup co jsem kdy udělala, fakt krásně stáhnou, se hned cítím lépe. :slight_smile: Sice jsou hnus, alá Brigite Jonesová :slight_smile: , ale stojí to za to :wink: . Lepší jak dieta :grinning:

Brno se nekonalo, bo mi ségra večer psala, že manžel dělá nějaké dusno :angry: :angry: .

Chiw, to jsou pálky :confounded: . Nojo, musíme zacálovat sourozence na tento rok. Také by se mi líbilo, aby se druhé narodilo cca ve třech letech Lůcy, ale copak se dá něco plánovat :frowning2: ?? Budu ráda, že to vůbec nějak vyjde...

Mějte se, papa
27. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Myky, rondy skvělýýý :slight_smile: !!! Hned je vidět, že je to dražší kousek :dizzy_face:

dobrou
27. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Dagi kalhotky super, jo? Hele hoď odkaz jestli máš? Nebo jsou od nějaké zanačyky? Bych koupila hned. Bo to břicho je hnus! :cry: Ta dieta je nechutná a nezdravá. Ani určitě nefunguje! Ale mě to pobavilo, jak jsem si řekla, že bych to prubla. No hrabe mi už z toho :sweat_smile:. Děkujem za pochvalu Rodíka :grinning: . Fakt je z něj nadšenej, tak si umíš představit mě :grinning: . A dneska jsme koupili pastelky. Sice nejsou trojhranné, ale neámavé jo a jsou takové tlustší. Tak ok. Už jsem ho nutila kreslit :grinning: . No jsem se tlemila, jak jsem měla největší potřebu ochránit ho od vybodnutí očíčka :grinning: .
Brou :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
čaues holky, sháním nějaký lehčí kočárek a narazila jsem na termíny "sportovní kočárek" a "golfové hole". Jaký je v tom rozdíl? Oboje vypadaá podobně, prostě není to korbička. Chtěla bych kočárek, který bude lehký, snadno ovladatelný jednou rukou, tj. bude mít spojenou rukojeť, velký košík dole... Teď jsem asi 2 hodiny brouzdala po netu a nějak jsem se do toho spíš zamotala než abych si vybrala, ach jo :frowning2:
27. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.