• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj holky, to bylo dneska krásně. Byli jsme na výletě u Berounky, paráda. Je hodně vody, na jezu to hučelo, ale Adél se to moc páčilo a výskala radostí.
Taky jsem dnes měla mlsnou, tak jsem upekla pivní kroužky a kokosový buchtičky, mňamka. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz
Ještě koukám na ty příspěvky, Myky ten koník je parádní, to se nedivím, že měl Mikýsek takovou radost.

Sluni, to jsou krásný kytary, Nikča je fakt talent, ta bude za chvilku vyhrávat. :slight_smile: Nechápu, jak to všechno stíhá. :astonished:

Dagi, já chci taky odkaz na stahováky, teď jsem zase přibrala, ale nemám baterii ve váze,, tak nevím o koloik. Jen to cítím v pupku. :unamused:
27. únor 2010 ve 23:46  • Odpověz
Ahoj, hezkou neděli. :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Jé, mě se to neposlalo celé. :astonished:
Jindra má rýmu a dnes se Adél vzudila, a z nosu jí tečou úplný provazy. To zase bude něco. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj,
Sis tak to je děs s těma chorůbkama :cry: . Ať jste brzy fit.
Chiw golfky jsou lehké a skladné. Sporotvní kočárky jsou většinou kolem 10kg a je to normoš sporťák. Tuhle noční můru jsem řešila poslední cca 2měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V březnu má prý být expanze golfáčů.
Sluní kdy jdete do toho kina?
28. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
ahojík holčiny,

aspon na chvilku, dneska nevařííííím - jdem k našim na svíčkovou :wink:, i když odpol. budu dělat roládu z králíka - tomovi s sebou

Sis - tak děti budou marodit??? tak at jsou brzo ok

my včera s ža net hr ůza hrůz, nechtěla večer usnout pak řvala a řvala a věčně ruku v puse, i když po půlnoci usnula tak snad každých 5 min. řev... fakt děs a v 7 hod vstávala celá vytlemená... no jestli stoličky lezou????

Myky - toho SHerloka jsme měli mít včera, nakonec jsme to vzdali, ale př. pá tek jedu s Niki na tu Děštovou vílu... to se těším, dámská jízda - navíc pohádka :grinning:

M yky - paní jsem o oddálení platby nepovídala, v tu chvíli když jsem ji volala jsem si myslela že to bude z naší strany OK, ale ted to ne vypadá zase vůbec dobře, tom je pořád ve starý práci, dluží nám už dost peněz, takže nevíme kdy nám to vůbec pošlou, a on se furt bojí, že mu třeba už další dovču v tom červenci v nový nedají, takže vůbec nevím jak to udělat - abychom zaplatili zálohu a pak o ni přišly??, zkusím ji zavolat, jestli by mi to zapl. zálohy neposunula - fakt nevím jak to bude, docela mám z toho blbý pocit, myslela jsem že bychom kdyžtak jeli b ez toma s holkama jen s váma, ale Niki nejede - má ten tábor - a jet jen se žanet??? to se mi 2 x nechce.... byla bych tam na ni uplně sama, navíc to cestování tam - určitě byste nás někdo do auta vzal - ale kam s kočárkem atd. atd... no uvidíme - snad to dopadne dobře... :frowning2:
28. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojky, jen prolítnu :grinning: .

Sluni, no potěš koště :confounded: , no snad to nějak dopadne.
Už by se měla dovča pomalu platit..., moc se mě to nelíbí platit to takto dopředu...., manža říkal, že jí také zavolá a nějak se s ní domluví, ale teď teda fakt nestíháme... .

Myky, Sis, musela jsem v papíru zalovit krabičku :grinning: , dobrých značek je určitě víc, já mám konkr. Eldar, jsou polské. Zatím mám jen tělovky, ale určitě si koupím i jiné barvy, fakt jsou super, a já mám zase větší výběr oblečení, nemusím se ohlížet na vyvalené boule :confounded: .
28. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Sluní a jsi říkala, že by Vám vaši kdyžtak vypomohli, co? No a Tomovi snad ty peníze dají, ne? Nehrozí, že by jste o ně přišli úplně? To je fakt děsný.
Mě ani nepříjde divný, takhle platit zálohu. Nějak jsme to vždycky měli stejně časově, ale příjde mi šílený 50%.
Dagi jdu na to kouknout, jestli je najdu někde na netu. Hele a zkoušela sis je v obchodě?
28. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Teda Myky, ty jsi šikula, jj, jsou to vivien :wink: .
28. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jo Dagi díky :grinning: , tak teď jen vyšmírákovat, kde bych je mohla vyzkoušet kvůli velikosti. Ale fakt vypadaj dobře na to břicho :grinning: .
28. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Mám velikost M, také jsem je zkoušela :slight_smile: . To budeš čubrnět jak budeš mít plochý břicho :grinning:
28. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Sice na ně není nejhezčí pohled, zrovna je mám pověšené v koupelně na šňuře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Normálně jsem je našla, že je mají tady kousek u nás v sexshopu :grinning: a za super cenu, při objednání přes net. Ale jako mě je trapný tam jít :grinning: . Skáknu asi normál do triumfu a uvidíme, jestli budou mít :grinning: . Nebo mám prubnout to M? Jestli bych nepotřebovala spíš L :sweat_smile: . Tyjo jsi mě navnadila. Bych chtěla to břicho ufiknout a vidina, že se to schová mě teda super láká :grinning: .
28. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Hele Dagi, já je nikomu nebudu ukazovat :grinning: . Budu předstírat, že to plochý břicho mám normálně :grinning: :grinning:
Hele to je prdel, jak jsem dopadla. Megabombardyšn kvůli pupku :grinning:
28. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
teda holky vy válíte :grinning: :grinning: :grinning: - si je snad koupím taky :grinning: :grinning: :grinning:

no o výplatu se neb o jím, ale dl uží jim i diety a to má mdocela lufta... no ted tam zase chlapi jeli tak uvidím s jakou přijedou...
28. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak to je prča s těma bombarďákama, já si je fakt koupím. :grinning: :grinning: I když nevím, jestli budou mít mojí velikost alá slonice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sluni, to musí být nervy, tak snad vám to dobře dopadne.
28. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Sis slonice, joooo? Co bych pak měla já? Vorvaň? :grinning: :wink: Jak je marůdkům?
Sluní a ty si nic nekupuj! To nepotřebuješ se svýma 50kg :angry: :wink: !
Kluci jsou venku a já víte co? Dívám se na Vraždy v Midsomeru, piju kávičku a jsem zralá jít spát :sweat_smile: .
Jo a jukla jsem se do diskuze "Anketa váha před, po a rok po porodu" No mazec. Píšou tam samé cácorky co měli před těhu 45kg a rok po maj těch 45 taky :grinning: . Mě se... tyhle hubendíry. V těhu to přibere 10kg a to se nedivim, že maj váhu spátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :grinning:
28. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Myky :grinning: :grinning: škoda, že se jmenujeme Bobřice, mohly jsme být bombarďačky. Na srazu si poměříme puky a spoďáry. :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
JIndra je už celkem v poho, Adél teče z nosu a hodně, má i trochu teplotu.
28. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: se tu tlemím

Sis - ale ty jsi v těhu moc nepřibrala ne???? a Dagča myslím taky kolem těch 15???

no jo holky - máme to starosti :grinning: :angry:

sis - kde jste to byli na výletě jak jsi psala?? hod fotečky,,,
28. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Sluni, to je fakt, že jsem moc nepřibrala, jen 26 kg. :grinning: :grinning: :grinning: Mám dole 21 a zbytek ne a ne shodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Byli jsme v Roztokách, pak u přívozu Oty Pavla a u hopody u Rozvědčíka. Máme tam chatu, tak jsme byli na kontrole. Fotky nemám, ale teda stálo by za to vyfotit, jak se pomalu řeka rozvodňuje.
28. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
ty jo - 26 kg???? to jsem si právě myslela , že ty skoro nic

škjoda, že jsi nefotila
28. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
tak jsme to zase probírali - kdyžtak aspon na víkend že bychom s váma tam jeli - ke kopytu - z í tra paní zavolám, řeknu ji jaká je situace, že tom mění práci a "asi" mu nedají tolik dovči... tak snad nám vyjde vstříc - že bud týden nebo víkend...
28. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Sluní to je škoda, jen na víkend :cry: . To nějak udělejte, prosím.
Jsme navrtali Mikuláškovi houpačku a super :grinning: . Začíná mít docela slušnou hernu :grinning: .
A spoďáry neměřim :angry: ! S váma teda ne! Bych měla slušnou depku :grinning: :wink: .A já zatím dala dolu 19kg a ještě tak 6 potřebuju shodit. A váha se dobrý 3měsíce ani nehla :angry:. To fakt nevim, jak udělám. Budu muset nějakou fintu Fň vymyslet. Upravit stravu, ale to je u mě docela průšvih, bo já nejsem schopná se v jídle omezovat, nebo cokoli dodržovat :cry:.
28. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
já vím myky - ale jestli že cca za 14 dní nastoupí do nové práce - tj. půlka bře zna, v půlce května bude potř. dovču na 9 dní na Turecko tak pak uvidí jak mu vyjdou vstříc v tom červenci, to zatím nikdo neví, třeba to dopadne, ale fakt ted to nikdo neví :frowning2: :frowning2:

myky - t akže ty taky 25 navrch v těhu ??? já při Niki 15,5 a ted 12,5 a to jsem si připadala jak velryba :grinning: :grinning: ale je fakt, že jsem se vůbec neomezovala
28. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
JJ sluní 25 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky to bylo pěkně znát a fakticky silný lidi to maj těžký. Mě pěkně bolela chodidla.
28. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
jj přesně tak, když se člověk nemůže ohnout, bolí ho nohy vid.... nechápu ty silný lidi, že se sebou ne snaží něco udělat..
28. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj, tak psala paní z Kopyta a dá nás na dvoulůžák. Tak jsem zvědavá :sweat_smile: . No co už, snad to nebude nějakej pidipokoj a vejdeme se.
Zeptala jsem se jí na ten gril (jestli si ho máme nějak zamlouvat na večery) a dřevo+ Dagi asi pro vás postýlku, jestli půjčujou na pokoje. Co? Těšim se tam, ale trochu se bojim, jak to bude s tím ubytováním.
Fakturu neposlala. Tak se jí mám Sluní zeptat? Nebo, kdy jí budeš volat?
28. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
ahojda, koukám, že finišujete přípravy na výletování :wink: u nás nic nového, dneska jsem usnula při večerním uspávání s malou, tak teď doháním domácí práce typu prádlo do pračky a nádobí do myčky...páček
1. bře 2010 ve 02:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.