• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Holky a ještě jsem se chtěla zeptat? Je ten pejsek od Fisher Price dobrej? Hrajou si s ním děti? Já bych ho asi chtěla koupit k Vánocům? Je drahý, tak bych nerada, aby to byl lapač prachu :sweat_smile: .
6. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj Myky, už jsem tu. :wink:
Psala jsem ti mailík, tak tady jen o pejskovi. U nás super dárek, hraje si s ním pořád, má hezký hlásek a písničky atd. nejvíc se jí líbí srdíčko. Myslím, že si s ním vyhraje víc, až bude větší a bude umět opakovat ty říkanky a písničky. Takže já nemám pocit, že bych vyhodila peníze. :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Sis, tak to mě moc těší :dizzy_face: . Já když vidím, jak se Mikuláškovi líbí to hrající puzzle se zvířátkama, tak si říkám, že asi i ten méďa by ho bral. A hlavně, že má docela dost těch funkcí, že? Půjdu ho někam okouknout do obchodu a pak ho asi objednám přes net. Ty jsi ho kupovala na krámě, nebo taky na netu?
6. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Jj, mám ho z netu, celkem velkej rozdíl v ceně. Ale dej pozor, pořád někde prodávají ten starší tip bez toho srdíčka.
MÁ 10 PÍSNIČEK, ŘÍKANKY, PAK POJMENOVÁVÁ části těla, počítá, říká abecedu.
6. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
ahojík holč ččččiny.... celej den nefachal kun jeden . :angry: :angry:

no já píššššu veččče r vžžždy des .... si tu nerozsvicuju tak poslepu a nav ícccc n am pořřřřád blbn e klávcesnice, píse si mezery a písmenka jak chce :angry: :angry: :grinning: :grinning:

Myky držžžíme mmmmmmmmmmoc palečky. budd e to vše OK

a pejsek je krááásnej, ale dost drahej co.... no taky budem musett nějakej "super" dááre če k vymylslel t :wink:
6. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
holky - víte ty odpov ědi???? na fishcer price??? mohli byste mi je poslat do IP :grinning: :grinning: - at vám můžu konkurovat .. .dííík
6. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj SLuni, ty odpovědi zjistíš, když poklikáš na ty obrázky těch hraček nahoře.
6. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Která z hraček Fisher-Price umí sama sestavit větu podle obrázků, které si Vaše dítě vybere?
Mluvící pejsek
Mluvící miniknížka
Mluvící housenka

tohle nevím :frowning2: :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
To jsem si taky nebyla jistá, ale myslím, že ta housenka.
6. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Sis jj, taky dneska večer. Právě jsem hledala toho pejska a narazila na to. Jen nevím, jestli jsem dobře odpověděla na tu třetí otázku :sweat_smile: ? Taky jsem dala myslím tu housenku :grinning: . Vám to jdu písnout a zjišťuju, že už jste soutěžili :grinning: .
6. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Sluní a děkujeme. Věřím tomu a hlavně pevně doufám, že to je vše dobrý. Dneska jsme tam vyděli případy :cry: . Já tam fakt nechci chodit. To nezvládám :cry: .
6. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
myky - neboj, mikšík je krásnej zdravej,,,, věčně se smějící klučina....

a dík za radu ohledně housenky :grinning:

nám nejde na tv od pc barevnej obraz, tak jsem včera kupvala nějakou redukci a furt nic.. tak to vypadá, že to asi ne půjde.... takže asi musíme koupit nový dvd :angry: :angry:
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
jo a holky... tam říká že žanet bude to samý jak niki a vypadá to tak.. niki někde záhadně vytratila. .takový "rukávky" nebo jak se tomu říká... nosí se to na trička, nátělníky, a novou super podzimní ves tu.... prostě nikde nejsou a neví kde je měla aatd.. :angry: :angry: :angry: a dneska jsme se ža net v jc z tra tili čep ičku... furt ji rve z hlavy ... a pak ji asi musela nějak odhodi t a já si toho nevšimla :angry: :angry:
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Sluní to je teda škoda, ale není Niki zamilovaná :grinning: :wink: ?
My zase pořát ztrácíme ponožky :sweat_smile: . Jak kope nohama furt a je už dlouhej, tak je skopává a to i ty s těma rantlíkama pevnýma. Ale, jak ho mám v hlubokym, tak na to zatím vždycky příjdu, protože mi fuska letí přímo do chřtánu :grinning: . Hele a jestli je ta housenice správně fakt nevim. Ani jsem si ještě nepřečetla nějaký pravidla. Jako kdy ta soutěž končí a jak dají vědět případnou výhru? :sweat_smile:
Copak asi Dagi? Se nějak neozývá.
6. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
jaký máte rantílky????? :grinning: :grinning: :grinning:

no naše je na sto pro zamilovaná :grinning: :grinning: :grinning: al e to oblečení mě fakt už sere,, ,fakt

p ravidla t aky nevím, nikdy nečtu :grinning:

Dagi, no jo Dagi.. t a zase nestíhá,,, kočka jedna naše.... . nebo maká na spiningu :wink: já si přijdu taky ž e furt nabírám, bych taky potebvala makat na s obě a ne se jen cp át... ach jo..
6. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Kuk baby,

teda Dagi - kde jsi ? Kde jsi? :grinning: :grinning: jsi tu bývala vždycky ráno a ted nic?????????????

Holky to je venku kráááááás ně co? Zítrta je dem do HK tak se užž těšíímn
7. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj,
Sluní rantlíky myslím, jako takový ty gumičkový okraje ponožek :grinning: . Ne takové ty zdravotní, ale hezky pevné :sweat_smile: . A i s tím, to skope.
Niki je zabouchnutá, jooooo :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:? Tak to buďte rádi, že ztrácí jen to oblečení :grinning: :wink:.
Jo holky a zapoměla jsem se pochlubit, že Mikulášek se už dvakrát pokusil hačnout. Nebo teda jako sednul na bok a řachnul na zem :grinning: . Sice se neplazíme, nelezeme, ale možná si brzy hačneme :dizzy_face: .
Dagi se nám schovává? Co plavčo? Říkala, že se budou brzy potápět, že? No to jsem zvědavá?
7. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
A dneska jsem se byla kouknout na toho pejska Fis. pr. a neměli ho. Mě napadlo, jestli na Vánoce ty hračky nepůjdou cenově dolů? Holky jak to je? Zlevňujou hračky na Vánoce, nebo jsou dražší?
7. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj Myky, tak to je super, že budete brzy hačat. Tak vida, jakej je Miky šikulka. :slight_smile:

Tak ani nevím, jak to bude s cenama. Dnes nám přišel katalog od Sparkys a tam je "v akci" za 999,- cha, cha, to se dá koupit na netu levnějš o 200,-

Sluni, co bude v HK ? Nějaký zajímavý nákupy ?

Já budu ráda, když pojedem v pátek na Kladno do Jysku. Mají mít v akci ty nádražní hodiny. už si na ně dlouho brousím zuby, chci je na pergolu. A taky potřebuju nový thuje, za ty ohořeliny. To mě štve, byly už takový velký.
7. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Sis, jaký nádražní hodiny :dizzy_face: ? To tam budete mít vychytaný :grinning: . Tyjo vy až to uvidíte u nás doma, tak se vám tu nebude líbit :frowning2: .
Hele a Jindříškovi je strhnete z kapesnýho? Bude se nějak podílet na koupi nových, když ty staré asi doprovodil na věčnost? Já právě toho psíka taky někde na netu vidím o dost levněji.
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Myky, takovýhel podobný : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25972502&tab=4

To víš, že si připlatí, aby ho přešly roupy a taky vykope ty ohořelý.

Co by se nám u vás nelíbilo, sím tě. My to třeba ve vnitř nemáme nijak zvlášť pěkný. Novou máme akorát ložnici, jinak je to starý, už bych měnila obývák. :sunglasses:
7. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jééé ty jsou pěkný :dizzy_face: . To bude romantika :grinning: .
7. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
To jo, vůbec se mi sem nehodí, ale chci je a basta. :grinning:
7. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky, jdu jen pozdravit, tady toho zase je, ani bych to nestihla dočíst...
Co je tady nového???
Myky, ty myslíš, že se k vám domů podíváme??? Leda tak ve snu. Ono v zimě courání po Praze asi nebude nic pro nás..., já se už děsím, jak na příští týden hlási cca 10 stupnů přes den..., natož, když pak bude k nule :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Škoda, že to nevyšlo, když bylo ještě jakštakš. :slight_smile:

TAk se zatím mějte, dobrou noc
7. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3377330#navigator

Myky, prosím tě, proč musí mít takový prcek tyto dlahy na nožičkách????? Určitě to budeš vědět :wink:
7. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dagiiii, no to se teda stihne! To nějak dohodnem. Já se na vás těším. Máme teď komplikovanější období, ale začíná se vyjasňovat a já už nemám takovou houpačku v pocitech. Moc rádi vás tu všechny uvidíme a počasí určitě ještě hezký bude.
7. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
ČAuky bobřice :slight_smile: koukám, že jste se odbobrovali na jinou diskusi :grinning: :grinning: Tak všechny zdravíme!! Ráďa je marod měl horečky skoro 39Ć a má oboustrannej zánět středního ucha. Tak skoro nespíme, nepíchali mu to má jen kapičky do nosu a do uší + atb. No snad to bude ok. jsem fakt hotová. :rolling_eyes: :rolling_eyes: Všechny zdravím :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky, to je dost, že o sobě dáte vědět.
Dagi, taky mě deptá ta přestava hnusnýho zimního počasí.

Masle, chudák Ráďa, tak ať je brzo zdráv. A jestli si píšeš s kači, tak ať sem taky přijde napsat co novýho.

Mě teď štve malá. Mám jí dávat Hylak + dieta, ale prostě do ní nedostanu vůbec nic. Ona by snad vydržela celej den o hladu. Už nevím, co mám vyzkoušet aby jedla. Chce jen mlíko. Tak jí dám aspoň jednou denně rýžovo-mléčnou kaši, ale zase nemůžu ten Hyla. Tak jsem zvědavá, co řekne dr., dneska tam jdeme.
8. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
sisa - a proč máš dávat Hylak? jsem nedočítala...to se dává po atb. že? Ráďa je fakt chudáček. dneska od 3hodin řval a nemohl spinkat. A teď to zalomil tak snad se trošku vyspí... :frowning2: Po poledni jdem na kontrolu tak jsem zvědavá.
8. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.