• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
ahoooj - tak jsem ted s paní mluvila - vyšla nám vstříc , zálohu můžem zaplatit až budem jasně vědět, že pojedem - nebo případně by aspon ten víkend -
3o grilu mi to taky povídala + postýlku si teda k Dagi napsala

a Myky - my si vzali za vás ten dvoulůžák - na jednu noc kdyby jela ta Niki nán tam šoupně přistýlku, vám teda zůstává ten 4-lůžák

:wink: :wink:
1. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Sluní jééé, tyjo to jsem nechtěla, aby jste šli na ten pokoj vy :frowning2: . Proto jsem to sem nepsala :frowning2:. No každopádně teda děkujem a uvidíme, jak pojedete. Dohodneme se třeba až tam, ať se tam s Nikolkou nemusíte někde tlačit na přistýlce. To je blbý, teda. Že jsem nemlčela. :cry:
Hele a s tím grilem ti řekla co? Ona mi asi napíše+ pošle tu vaší fakturu předělanou, že?
Bartošová měla naváto, chuděra :sweat_smile: . Holka neví, co se sebou, koukám?! Že si nedá bacha, už kvůli tomu Arturovi?!
1. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Hele a pobavila mě jedna známá. Napsala mi, že si 2dny před Vánoci přivezli domů krásnou holčičku (adoptovali), že jí je teď 8měsíců a je asi hodně chytrá, protože má dobrou jemnou motoriku. :grinning:
No, mě úplně šokovala! Jako žádný třeba jak se jmenuje, kolik váží, měří, že je krásná, má hodně vlásků atd..... Prostě je to holka a je chytrá :grinning: . Nevim teda co dělá holčička tak úžasnýho, že poznala tu jemnou motoriku :grinning: ? A už vůbec nechápu, jak si vysokoškolsky vzdělanej člověk může myslet, že je dítě inteligentní podle jemné motoriky? Mě fakt něco nejde na rozum. Asi jsem divná?!
1. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
Myky - hele to je uplně v poho , nám to vůbec neva ten dvoulůžák, fakt - jsem to paní navrhla já, že si ten pokoj vezmem - už kvůli tomu, kdybychom nakonec na týden nejeli tak at máte vy 4-lůžák než někdo cizí :wink:

a gril - říkala že tam je, ptala jsem se i na dřevo tak to prý taky i prý dřevěné uhlí , jen se ptala kdybychom ch těli grilovat od ní, v den příjezdu, že bychom ji to museli říct aby naložila maso - tak to jsem ji rovnou řekla, že určitě ne, že si budem grilovat sami :wink:

tu naší fa zatím posílat nebude, jsme se domluvily, že ji dám vědět až Tom bude vědět co a jak... cca v dubnu, a pak se dohodnem na jak dlouho tam pojedem a pak fa pošle...

Bartošová je asi uplně v prdeli mi přijde :grinning:

jo a já ani nevím co to je ta jemná motorika??? :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky,
TAk co, už máte bombarďáky :grinning: ????? Myky, to je nějaký divný sexshop, když mají takové kalhotky :grinning: :grinning: .

No já měla 22kg a pořád 4-5 kilo mám, ne a ne to shodit, teda já se o to ani moc nesnažím :sweat_smile: , a teď už vůbec ne, když mám bombarďáky :grinning: .

Co to je za šachry s tou dovolenou??? :slight_smile: Jsem z toho jelen..., nevím z toho lautr nic :grinning: :grinning: , kdyby mě to někdo přeložil do češtiny, budu ráda :grinning:

Bartošová nemá chybu :grinning:

V sobotu jsme koupili Lůce botky a hned jsme s ní šli na venek, moc se jí líbilo v nich capat :slight_smile: .
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Sluní faktura jede mailíkem :wink:
Hele a pokoj dohodneme na místě, ju :wink: .
Dagi jde o to, že Sluníčkovic pojede Nikolka jen na jeden den a Sluní s Tomem a Žanetkou možná jen na víkend. Ale pokud to půjde, tak na celý týden. Proto paní předělávala fakturu pro Sluníčkovic. :wink:
A ptali jsme se na postýlku pro vás, tak cestovní prý mají k dispozici, takže jí máte zamluvenou. Pokud teda chcete.
Juj až teď jsem si přečetla sluní co píšeš? Tak nevim, co ta faktura je? :sweat_smile:
Jsme se do toho nějak zamotali, koukám :sweat_smile: .
1. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
S tím pokojem to zní rozumě, pokud by jste jeli na ten víkend. Tak pak to beru a mnohokráte děkuji :grinning: . Ale jestli pofrčíte na celý týden, tak se budem dohadovat tam :grinning: :wink: .
1. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Dagi botky super :slight_smile:. A bombarďáky chci jít koupit odpolko, ale venku je nechutně, tak vůbec nevim. Musíme na poštu.
Teď hlavně musim mazat už konečně něco udělat. Počítám, že každou chvilku mladý pán zavelí, že hajal už dostatečně a bude chtít maminku a její pozornost.
A mám problémek. Leze na sedačku a dolu chce skákat po hlavě :sweat_smile: .
Jo a jemná motorika je práce prstíků. Takže předpokládám, že myslela, že umí stavět kostky a podobné věci. Nebo si hraje s hračkama od Lamaze a nějak tam víc používá jemnou motoriku :grinning: .
1. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Holky, dneska jsem se zhádala na poště, jak blázen :angry: .
Ufff, si dám vínko a pěkně mě ns..... Ženská předbíhá, kráva za přepážkou drží hubu a lidi, co viděj prd do toho remcaj.
Michal čeká venku před poštou s prckem. Já stojim frontu cca 4lidi 20 minut. Když končí s paní předemnou, tak se zvedne ženská, která si četla na sedačkách nějakou brožuru a začne se kýblovat na řadu. Tak jsem se začla hustit k přepážce. Ona se ptá té pipky za přpážkou, jestli se může jen na něco zeptat. Tak si říkám jo, dobrý. Ale už vytočená. No kráva se ptala na poštovný balíku do zahraničí a nebyla schopná to najít v brožuře o cca 20stránkách. Začali to s pošťačkou hledat. Tak po 5minutách se jí ptám, jestli jako hodlaj číst tu brožuru celou, ať si jde pani do fronty. Ona řekla, že tam posílala balík a že už na poště byla dřív. No mě nasrala, že jsem jí řekla, že je drzá, jako vopice. A nejhorší bylo, že ta pošťačka byla tak neschopná a nervní, že neví, že někam odběhla a bylo. Pak mě nasralo, když jsme se s tou ženskou dál dohadovali, tak nějaký chlapy zezadu řekli, že si mám stoupnout do jiný fronty a nechovat se jako cikánka (mezi sebou-ne mě!). A to nesnášim, na to člověk nemůže reagovat! Kdyby to adresovali mě, tak by něco zažili v tom, jak jsem byla nasraná! No tyjo to do mě vjel čert. Vůbec nevěděli o co jde a takoví pindy. Pak lidi, co to viděli, řekli, ať jdu k druhé přepážce a pustili mě.
No, už jsem napsala stížnost na českou poštu! Jako chápete to? Já stojim frontu, ženská mě předběhne, pošťačka ani nemrkne brvou a ještě se ksichtí a pak mě budou Ňáký kreténi řikat, že si mám vystát jinou frontu? No tě prdel. Jako těhule, tejden před porodem jsem tam stála frontu půl hodiny a nedovolila bych si předbíhat!
1. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Fuj chlapi samozřejmě :grinning:
1. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
No fuj, za chyby se omlouvám :grinning: . Jsem se pěkně vykecala, co :grinning: ?
Jo a Dagi, už mám sprďuchy. Měli teda jen v černý barvě, ale fak, že jsem si zkusila vícery a tyhle maj extra to břicho fakt vyztužený a super! Takže díky za radu :grinning:
1. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahoj Myky, teda ty máš zážitky. :confused: To nás na poště zase čekají lidi půl hodiny, než si ta kravka vyřídí soukromý hovory. Odpoledne chodí pravidelně o 15-20 minut později. Každej nadává, ale nikdo jí to neřekne do očí a a ni si nestěžuje.

A já jedu zítra pro dort, přijde tchýně s přítelem, tak si koupím dáreček a to pěkné stahovací bombarďáčky. je tu super obchůdek a hnedle vedle cukrárny. :grinning:

A ještě mě čekají třídní schůzky, takže budu potřebovat něčím schladit nervy. :grinning:
1. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ještě jsem si vzpoměla, dnes jsem byla s Adél u dr, slíkla jsem jí, aby jí mohl poslechnout a on mi začal vyprávět, jak ho minulý týden taky skolila chřipka. No mě tekly nervy. :angry:
1. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
Myky -t ed a ,,,, ty máš z áži t ky :grinning:

my zase dneska zažily evakuaci :grinning: :grinning: v Tescu, najednou alarmy dobu, pak vypadla sv ětla. hudba a najednou nechte vozíky a ihned opustětě obchod :grinning: :grinning: tak jsme mazali.... pak jsem si uvědomila že jsem měla ve vozíku jak rukavie, šálu, čepici pro žanet ale hlavně lahev ... takže jsme venku če kali , nakonec nás pustili, nikdo nevěděl, co se dělo, no hlavně že máme tu lahev, bez ni bysme byly mimo :grinning: :grinning: :grinning:

jako budete mít všechn y stahováky???? neserte mě, bud ete jak lunt všechny :grinning: :grinning:

nám má přijít zítra ta kytara - ni ki už je tu jak na trní, to nemůže už vydržet :grinning: :grinning: dneska dos tala zase na klavírá pochvalu + velkou je dničku... tak snad ji t ak půjde i kytara

Myky - koukám že poslala fa..... ale i tak jsem s ní domluvená, volat ji mám tak koncem dubna a pa k se dovmluvíme .....
1. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Sis a nezapomeň do té cukrárny a naládovat se :grinning: . Ať máš pak na co používat ty stahováky. :grinning: :wink:
Sluní a buď ráda, že za stahováky nemusíš vyhazovat 300,- :wink:
1. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
no tak jak se tu pořád cp u si pro ně můžu z ajet hned zí tra :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
t u nikdo není???? tu zas budete strašit ve dvě ráno co? :grinning:

tak pomaž u asi ch rupat ,když tu nejste...
1. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
Dobrou :grinning: , jsem hledala kam to jdeme zítra k zubákovi a snad trefíme :grinning: .
1. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj, tady ticho? :fearful:
Holky co říkáte na tu novou verzi koně?
My dneska u zubařky dobrý. Máme začít čistit zoubky a hlavně odnaučit dudáka :sweat_smile: .
2. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
AHOJÍK, ZDRAVÍME

tak máme po očkování, malá c hrupe, Niki tu má kámošku s kytarou - tak holky ladí :grinning: . Na posl. Synflorix máme přijít v klidu až po moři a poradila mi at si koup í me Homeopatika Oscilo.... prý super prevence proti střevním potížím...

taky jsem se dala do uklidu, tu rovnám vše co máme uložené pod postelama a budu uklízet kolíbku, malá už tam nechce ani usínat :grinning: - no jo už je to velká holka - chce velkou postel :grinning:

jak se všechny máte? tady krásně svítí sluníčko - půjdeme ven ...

tak zatím

Myky - super že jste zubáka zvládli - šikulové

a nový Koník se mi líbí - ona už je takhle udělaná střecha :wink:
3. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj, sluní super, že Nikča hned drncá na kytááááru :grinning: . To bude rokerka :grinning: .
U nás taky superpočásko. Jsme si procházku užili :dizzy_face: .
Mě se novej kůň líbí jen z toho důvodu, že tam jde dát víc fotek a celkově je asi jednoduší. Ale na toghohle koníka jsem už zvyklá a líbí se mi. Takže u mě 50 na 50 a prozatím je mi smutno, že naše verze skončí.
3. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Myky - na novým koníkovi je i možnost zamčené diskuze - podobně jako na emiminu... :wink:
3. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
Jasnačka :wink:
3. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Sluní, tak jak to Nikče jde na kytaře? Jsou holky slyšet po baráku?
A Sisa se ani nepříjde ukázat, že? Potvůrko, jak je?
Dagi taky určo lítá a nestíhá. Byla jsem se juknout v mateřském centru a celkem vypadá ok. Jen tam spíš zajdem, až bude Mikšík větší a hlavně, až bude třeba nějak ošklivo. Přišlo mi, že tam byl vydejchanej vzduch. A vstupný je 50,- :grinning:
3. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj, my teď byli samá návštěva. Včera tchýně s přítelem a dnes naši se ségrou a mojí babi. Já sem občas jukla, ale Adél mě nenechala nic psát, mám z ní nějakýho nerva. Pořád leze po schodech, otvírá a zavírá si dveře jak chce, je to děs, nemůžu jí nikde zavřít.

Včera mi teprv vypadl první steh a dnes druhý, je to normální ? Takhle dlouho ?

Mě se nový koník nelíbí, jsme zvyklá na tohohle, je jednoduchej a přehlednej.
3. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
jj holky zkou šely, pak tu měla naveččer zase jinou :grinning: :grinning:

SIs - u nás je to se žanet taky h růza, dneska jsme dole ve ve randě luxovala a ona vždy šmejdila co se dalo , tak si vesele luxuju a najednou koukám kde je a ona byla ve 3/4 schodiště :angry: :angry: :angry: :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: , h růza, polil mě pot co by se stalo kdyby žuchla dolů, navíc byla jen v punčochách, protože jsme přišly právě z venk u... fakt dílo to je, jak jdu na wc tak musí se mnou, tam je vytlemená, se ji tam líbí snad nejvíc ze všeho :grinning: :grinning:
a mě se nový kůn lí bíííííí :grinning:
3. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj Sluni, ty schody jsou postrach, taky vždycky trnu.
já zase vyčera šla ven, vyklepat koberečky z koupelny a najednou slyším "mami" a koukám, Adél venku jen v tričku na mě vesele jukala.
3. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj, teda holky mít doma schody, tak nevim :confounded:! No už bych se asi scvokla :confounded:. Hele a máte na nich takové ty dvířka? To by mohlo pomoct, ne? Máte obě šikovný mužský doma, tak ať vám je tam namontujou, ne?
Kamarádka mají krásný, dřevěný schody a já bych je doma nesnesla. To klouže, jako prase! Když už, tak koberec, nebo nějaký protiskluz na ně, ale tohle vůbec. A má dvě děti. Ale asi jde i o zvyk.
Sis já myslim, že určo stehy padaj ok a možná jsi si toho, že ti padaj, ani nemusela všimnout. Třeba na WC a tak.
Já se trochu bojim toho, že si všichni diskuze zamknou a koník, už nebude splňovat úlohu. Já třeba občas nakukuju k únoráčkům a i o rok starším a koukám, co už děti uměj a co jim holky kupujou za hračky, kde maj co v akci, kam choděj a zkušenosti s tim. No a když si diskuzi zamknou, tak nic nebude. To mě bude trochu vadit.
4. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.