• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj Myky, máme schody dřevěný, kloužou a navíc jsou to ty žebrový, takže nejenže může spadnout dolů, ale i propadnout skrz. Co já už se nahučela do Jindry, aby udělal zábranu jako máme u schodů do sklepa a nic.

Dnes jsem chtěla jít k holiči a on mě řekl, ať si jdu, až bude Adél zdravá, že s ní půjde ven, než aby se s ní otravoval doma. To je tatík co. :frowning2:

S tím koníkem máš pravdu, bojím se toho, že budou všechna témata zamčená a člověk se už nikam nedostane, na druhou stranu jsem pro, aby jsme si zamkly naše téma, bůh ví, kdo nás čte. A jsou ty lidi, který mi vadí, že sem chodí. :sunglasses:
4. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Sis, no právě kámoška maj taky ty co je skrz ně vidět. To bych se fakt klepala strachy.
Jindra je holt Jindra. Mě je jasný, která bije :grinning: . Jako on žárlí a tak tě nechce pustit se udělat nejkrásnější :grinning: :wink: . Né, jako k smíchu to není, no. Co k tomu dodat. Bych mu neuvařila véču. Za trest! Švára by je taky takovej. Jenže my bydlíme kousek cca 1km a tak hlídám já. Minule mi ségra udělala čáru přes rozpočet. Si rozmyslela, že si dá i melírek a volala mi, až když ho měla napatlanej na hlavě, že to bude na dýl :grinning: . Má krátký vlay a málem jí kleplo, že si za něj kadeřnice řekla 900,- :grinning: .
4. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Holky máme přd barákem záchranku i s doktorem, tak to je asi něco vážnýho. Houkali, ale naštěstí Mikšíka neprobudili. Doufám, že nezačnou hned houkat, až budou odjíždět. :confounded:
4. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
ahojík holčiny

Jindra zase perlí koukám :grinning: - taky bych mu neuvařila :grinning:

my máme taky dřevěný schody, měli jsme tam nášlapy, ale už byly letitý tak jsou b ez ted a v ponožkách taky kloužou, zábranu máme nahoře, dole ne ....

taky máte venku tak krásně, zima ,a le krásně svítí sluníčko :wink:

zítra jedem s Niki na tu pohádku - se už těšíme hro zně :grinning:

myky - záchranka? tak hlavně at to dobře dopadne :wink:
4. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Sluní, tak si to hezky užíjte. Taky se těšim, až začneme chodit na pohádky. zatím bych šla klíďo znova na Avatara 3D :grinning: . Ale určo je i spousta novejch filmíků.
Záchranka tu ještě je. Tak se asi jen udělalo někomu zle. Je tu hodně starších lidí. Tak třeba, když maj blblej tlak, tak jim něco píchnou a pak se čeká 15minut a dalších 15minut a se přeměřuje. Oni starý lidi vůbec nechtěj do nemocky a tak i kolikrát dlouho trvá, je přemluvit k odvozu.
Hele Mikšík začal štrachat, ale nejdu tam. Je brzy a musí ještě chrupkat. Ale hele mlátí tam do chůvičky, tak nevim?! Občas tohle udělá a pak ještě zabere. Zase jen hodinka a je vzhůru. No toto! :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Copak je sDagi? Ta se taky neukázala, že? Dagi, kde tě máme?
4. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jako, už mě volá :sweat_smile: . Mamama :grinning: . No, co už! Bude utahanej! Tak páááá
4. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
my jsme za chvilku taky vzhůru :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky ty tramvaje v Praze, co se nabourali, tak tou 16kou jezdím hodně často :confounded: . Si říkám, že to musela být šlupka :confounded: .
4. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
co se stalo? ani nevím,,,

Niki nadšená z kytary - učitel je prý suprrovej, kytaru ji naladil a dál ladit bude :wink: za chvilku zase frčí na plavání - teda ona je fakt nezmar :grinning: :grinning:

my půjdem na Ulici , večer Ordinačka - ten šambera je hajzl co? ale krááááásnej :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
jo a holky - tom má svátek v NE - nic mu nemáme :frowning2: nevím vůbec co.....
4. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Sluní nabourali se dvě tramvaje a jedna vykolejila. Zrovna ta č.16, kterou jezdíme docela často.
Jak jsem jela k té zubařce s Mikeškem, tak zas jeli autobusáci, který byli naprosto šílený. Normálně přesto, že věděl, že bude vystupovat kočár, tak zvonil hned po otevření dveří. To bylo docela drsný. A po cestě tam, zase zastavil tak blbě u obrubníku, že byl moc daleko a mě spadnula přední kolečka mezi bus a obrubník. No narazila jsem si pěkně a ještě, že Mikeš byl připásanej v kočáře. Bych ho normálně vysypala :angry: . Musela jsem ho nadzvednout a poponést, abych se dostala na chodník a docela jsem si dala. Bejt těhule, tak nevim?!
Sluní a co třeba nějaký dárkový poukaz třeba ke kadeřníkovi. Jsem si všimla, že Tom docela fandí melírkům. Viď?
4. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
ježiš teda to je ho ror

:grinning: :grinning: ne ne tom si jde ke svý holičce kdy chce :grinning:

spíš přem ýšlím o tom že mu nakoupím dobroty, vše co má rád, nějaký excl. pivko, šampáno, chlebíčky, olivy, klobásky + gril. kuřá tko :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
NA bobrovce MĚL MElíry?????
4. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
J8 myslím, že joooo :grinning: . Ale taky z fotek. Myslim, že na Vánoce je měl, ne?
4. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Se žranicí, jako dárek souhlasim :grinning: . To bude nadšenej :grinning: . Ňam, ňam :grinning:! Jdu si dlábnout olivky :grinning:
4. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
no hele já ti ani nevím , spíš si je dává na léto,, na vánoce fakt nevím :grinning: :grinning:

ol ivy taky MILUJEM - mnam, mnam, dáme si teda zí tra - to bude žranice :grinning: :grinning: , ještě vlastně se mu rozpadla peněženka--- takže super, ještě tu koupíme.. .a do kina berem Nikči kámošku - to zas bude akce :grinning: :grinning:

hele to už jsem se dávno chtěla někoho zeptat - olivy jsou tučný nebo jak?? :grinning: :grinning: :grinning: j áže je můžu taky na kila :grinning: :grinning:

a těším se ke kopytu - jestli Saša udělá zase tzaziky...má je hold lepší než já :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
př. neděli mají holky už Niki první soutěž - HK - taneční skupina roku.. ale myslím si, že le tos nemají šanci, kostýmy mají k rásný, ale to vystoupení mě nějak extra nenadchlo, no moc jsem to neviděla, tak snad až bude hlasitá hudba a vše jak má být.. .třeba mě to ještě uchvátí - každopádně, kamera je na reklamaci - to ještě asi nedorazí.. tak video asi nebude.. .tak pak hodím jedině až z další sou těže... minulá vystoup. jste viděly - tak schválně co povíte vy...
4. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
tak např. kdyb y jsme ted byly zamknutý tak vám něco napíšu co mi hnuhlo žlučí.. ale kdyby mě osoba četla tak si n echci dělat zlou krev :angry: :angry:
4. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
Sluní :wink:, taky to tak mám :wink:
5. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky,
se tady chlámám :grinning: , Sluníčka zážitky v tescu a málem ztracená láhev :grinning: , Myky na poště... :grinning: , to je děs :grinning:

Nojo, Míra má také zítra svátek, nic pro něj nemáme :frowning2: , ještě

Holky, nedíváte se na Primě na proměny se Sabinou Laurinovou? Včera to byl nářez
5. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Dagi, tak mě to na tý poště dostalo tak, že můj mail přeposílají na vedení pošty v Práglu :grinning: . Takže asi tak :grinning: .
Co jste pořídili pro Míru?
Holky a zase u nás v baráku policajti. Dneska, že prej po baráku chodí chlap a nabízí elektřinu. Tak někdo ho asi pustil a jinej na něj volá policajty. Ty se chudáci policajtíci asi nenuděj.
Sluní, už jsi si upustila páru? Mě pomohlo napsání toho mailu :grinning: .
5. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tak jsem mu neuvařila a dnes byl až do sedmi v práci a dostal jen maso s chlebem a ještě jsem ho vyštvala na obr nákup do Alberta, ať si tu hospůdku večer zaslouží. :grinning:

Myky, vy se teda nenudíte, máte nějakou akční ulici. :sweat_smile: A co tu píšeš s těma tramvajema atd., tak jsem ráda, že nemusím tyhle prostředky používat.

Sluni a Dagi, tak co jste vymysleli drahým polovičkám za dary ? Rovnou jim přeju vše nejlepší, hodně zdraví atakdále. :slight_smile: Zítra a pozítří na to možná zapomenu.

Sluni, to s těma tzazikama mám brát jako lichotku ?? A jesem zvědavá, co ti hnulo žlučí, tak napiš do IP.

Zítra musím udělat Bebe střechu, večer přijde tchán s tou svojí a švára taky s tou svojí, tak aby měli něco ke kafi. A vůbec nevím, co vařit k obědu, poradíte ?

Jinak pořád vybírám golfáče, tak mám dva favority pro případ varianty B, ale jsou drahý, takže asi nic. Už aby byl ten konec dubna, až to vyrazím okouknout. Se teším. :slight_smile:

Holky, co by jste si vybraly jako dárek od rodičů ? Něco na památku.
5. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Sis, ty brďo Bebe střecha? Mňami mňami :cry: . Dneska došli druhé sprďuchy, jak Dagi nazvala alá Brigit a ty takhle. :wink: :grinning: :wink:
Hele a jaký golfky teda zatím vedou? Ty Chicco Litlwai?
Ad hromadná doprava. Já řídim ráda, ale né po centru. Spíš k našim na kraj Prahy, nebo na chatu. To si vždycky oddechnu, když projedu to nejhorší. Tady jsou takový kre....ni, až hrůza. Takže to MHDčko beru, jako spásu. Ale fakt je, že kre...ni jsou snad všude. Taky se mi ulevilo, když zavedli ty parkovací karty. Do té doby, to bylo třeba tak, že jsem 20minut jezdila kolem dokola všema ulicema a hledala, kde zaparkovat. Do jednosměrek vcouvávala, když jsem zahlídla místo, aby mi tam někdo rychle nevěl. A pak jsem stejně stála 10minut cesty od baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Teď sice cálujem, jak mourovatý, ale místo většinou je celkem v pohodě.
Hele a k čemu dárek? A v jaký cenový relaci? Památka pro mě a mám z toho radost- šperky, hodinky, šperkovnice na šperky, šperkovnice na hodinky, vyšívaný obrázek v rámu, hodiny na zeď atd... Nejvíc používám skleničku na víno s věnováním. Není sice moje, ale k Myšákovýho dědečka k 70tým narozeninám :grinning: . A teď mám hrneček, který jsme dali s Mikuláškem Myšákovi k narozkám s fotkama Mikuláška a přáníčkem :grinning: .
5. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdu dělat hlívu a k ní jsem upekla čerstvoučký chlebík. Hodně mi chutná selský :grinning: . A je to na mě vidět :grinning:
5. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Myky, :grinning: já prve nebyla v tý cukrárně, tak zatím bombardéros nemám. :grinning:

Golfáče se mi líbí Inglesina zippy free a jané solo reverse, lae jsou drahý, tak zatím ty chicco multiway, ale prostě koupím to, do čeho se Adél vejde a s čím se bude dobře jezdit. Ale bůhví co bude....

Když píšeš o tom parkování, dá se zaparkovat u O2 arény, nebo musíme nechat auto na Zličíně a dojet tam metrem ?

Dárek k narozkám. Normálně mi dáva ke všemu 500,- ale teď chce něco jinýho, ale nevím za kolik. Asi si vyberu nějaký přívěsek na krk. No uvi.

Ty máš teda nápadů na dary. :confused:

Jak děláš hlívu , Já z ní dělám jen dršťkovou a nic jinýho jsem nezkoušela.
5. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
h oooj,

jsme doma z pohádky - moc hezká byla - trošku jiná než takový ty klasický - ale fakt hezoučká

u nás zase změna - tom se domů dneska nedostal - takže zítra nad ránem - gratulka teda bude až zítra, ještě že mi to dal vědět brzo než jsem koupila ty chlebíčky a gril. kuřátko - zítra by už to neb ylo ono...

jinak jsme koupily tu peněženku, + dobroty + pívo :grinning: :grinning:

hlíva??? z toho vůbec nevařím - nevěděla bych co...

za přáníčka děkujem, - vyřídím

a traziky samo že LICHOTKA - byly super

Myky - už jsem KLID :grinning:

dárek nevím :grinning:
5. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
RUKOLA - holky děláte z ní něco??? my tenrkát 2005 v Turecku - tam ji měli + na ni excelentní zálivku - jogurtovou + kdoví co... my se zamilovali pak jsme x let nevěděli, co to bylo za "plodinu" a nedávn o jsem zjistila , že rukola... ted ji kupuju co to jde... já ji můžu samotnou, a na netu jsem našla recepty,,, tak se chci zeptat vás - jestli nemáte nějaký ???
5. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Sis je tam mega parkoviště :grinning: . Při velkých akcích tam i naváděj policajti. Ale metrem to máte bych řekla pohodlnější, než se táhnout autem přes celou Prahu. A z metra jste tam taky hned.
Dárečky to víš. Já celej rok mám plno nápadů a pak, když si mám něco říct, tak mě nic nenapadá :grinning: .
A hlívu dělám nakrájenou na kosíčky na másle s kmínem a dneska jsem tam hodila i vajíčko a super. Nebo obalovaná je taky gut. Zapékaná s těstovinami mňam :grinning: . Hlíva je hodně zdravá. Žampióny by se neměli jíst vůbec a Hlíva se chutí podle mě hodně podobá. Houbičky mám ráda :dizzy_face:.
Sluní nevím co je Rukola :confused: ? Dej infošku na nějakej recept. Každá novinka se hodí :dizzy_face: .
Náladička je ok :wink: . Pohádka super, jo? Tak paráda. S Tomem oslavíte aspoň pořádně a s čerstvým kuřátkem :dizzy_face: .
Ach to jídlo :cry: . Se nevelzu do těch spoďár :grinning: :sweat_smile: :cry: :wink:
5. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Sluni, tak pohádka pěkná. Taky na ní vyrazím s Jindrou. Teď máme v plánu Avatar.
Oslavička bude zítra, to bude dobrůtek. Tak si to užijte.
Rukolu mám ráda, nejradši jen na chleba s máslem. Nebo ještě na to ředkvičku.

Tak obr parkoviště ? Já koukala na mapy.cz, tam je vidět, ale na stránkách píšou, že parkování jen na nějaký povolení, talk se radši ptám.
5. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.