• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
Myky - my právě máme plno sušených a zavařovaných hub.. tak se po hlívě nějak nepídím... a proč b y se neměli jíst žam piony.. my jich teda sníme tak možná max. malou plechovku za rok

Ruko la - no.. pošlu raději odkaz :grinning:

zítra oslav a bude s Tomem - ale kuřátko grilovaný ze s tánku už neb ude - a on ho tak miluje :grinning: :grinning: něco ukuchítme doma...

mě o jídle ani ne povídej, jeden čas jsem byla docela spokojená, vlezla jsem se do džín který jsem nosila fakt hubendíra, ted je mám zas nac paný jak prase :angry: :angry: :angry:

ted Tom volal, je už v čecchách, ale nedá mu to - jde chrupat... zítra tak na oběd... :wink:
5. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
5. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
Holky a jsem včera zabrousila do diskuze redukce dvojčat a tam jednu holku zmasakrovali docela. Já si vždycky tyhle věci přečtu a říkám si chudák holka, že musí tohle podstoupit. (Ikdyby to bylo jen proto, že nechce vícerčata) Pokaždý to musí bejt děsný. Mě příjde šílený, jak některý holky, který dítě ještě ani nemaj, jsou schopný napsat docela hustý věci.
Tohle řešit musí bejt šílený!
Už jsem se několikrát přesvědčila, že na koni se nevyplácí zapojovat se do takto kontroverzních diskuzí. Tam kolikrát píšou tupky, až hrůza. Nebo třeba, diskuze "porodnice". Tam jak napíšu něco, co nebylo zrovna ok, tak hned se hlásí o slovo urputně ty, co měli porod ok, dítě jim hned šlo kojit a neměli žádný problém. Tyjo takový mám nejradši. Ty mi příjdou úplně dementní. Zjistila jsem hrůzu, že podle těchto diskuzí vůbec nemůžu hledat porodnici. Protože ty co nejsou spokojené, těm nestojí za to urážení tam psát. Takže už jsem skoro Michalovi říkala, že určitě skončim zase na Bulovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Protože já potřbuju známé prostředí. Ale po tý zkušenosti teda mi je špatně, jen si představim, že budu muset někde rodit. A hlavně už bych věděla, co si vzít rovnou sebou. Aby mi pak neřekli vše dostanete a pak mi třeba nedali jídlo. Holky fakt já si uvědomila, že já tam byla od pátku od 8h ráno a oni mi nedali vůbec ani oběd a k véče krupicovou kaši, kterou nejim. Když jsem šla poprosit o suchary, nebo piškoty, tak mě sestra řekla, že to má pro akutní příjmy. A co jsem byla já, to nevim. Já tam zůstala nečekaně rovnou z poradny. Takže mě bylo tak příšerně zle od hladu, že jsem nemohla spát a břicho mě bolelo hlady! Holky jako dneska bych normálka vytočila Michala, nebo nějakou dovážkovou službu a šmitec. Jak jsem byla tam vyplesklá z toho dne na porodním sále, tak jsem sklapla a chcípala hlady :angry: .
5. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Myky, taky se někdy divím, co někdo dokáže napsat, jak se pustí baby do sebe, když s polu nesouhlasí. :angry:

A až budeš rodit příště, vyraž do Kladna, je to kousek a jsou tam všichni hodní, ochotní a dobře tam vaří. :wink:
5. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
Myky - teda to se nevidí.. já zase tohle nemůžu pochopit... v jičíně - fakt LUXUS LUXUS. se vším všudy... i to jídlo jak píšeš,, mě i v půlnoci co jsme došli se sestřičkou na pokoj mi nabízela jídlo,,, o tom, že mi nesla tašku a ještě mě podpírala.. měla tak 50 kg - ani nemluvím... + sestřičky radily s kojením, fakt super, uplně jako tak, že vzali třeba p rso, přímo b r adavku a pomáhali miminku.... fakt já jsem z Jičína nadšená... navíc luxus pokoje, dok toři jakbysmet....

já si na JC nem ůžu v ničem stěžovat,, už jsem i psala plno super.... hodnocení....

ale mě se to mluví co.. když jsme do porodky dora zily cca ve 21,20 a ve ve 22,22 byla ž anulka na světě , kdybych měla v budoucnu třetí dítě, tak rodíme DOMA... FAKT JAKO :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
hol ky . žanet děl á - KŠÁ MRCHO.. .jako na slepice.. vyplazuje jazyk f urt tancuje.... .ale nemluví . fakt DÍLO.. ALE MY JSME Z NI VŠECHNY TAK ODVAŘENÝ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

j i povím - řekni jo.. řekni ne.. atd... a ona jen kýve hlavou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
nejste tu- tak , ,mažu pááá
5. bře 2010 ve 23:49  • Odpověz
Ahoj,
Dagi přejeme Mírovi vše nej k svátku :grinning:
Sluní na mluvení času dost. Počkej, až se rozkecá :grinning: :dizzy_face: :grinning: .
Sis Kladno, jo?
Holky, to bude peklo vybrat porodnici :cry: .
Mě se včera povedlo vyhodit pojistky na hlavním jističi. Praskla žárovka v koupelně :sweat_smile: . PC, TV a pátr věciček asi dostalo docela pecku.
Dneska jsme byli nakupovat ve Štěrboholích a normálně jsem domu přivezla prošlé dva Hajánky. Tak tam s tim jel Myšák spátky a vyměnili. Prej tam našli ještě další prošlý. Ten jeden, co jsem koupila byl dokonce do 10/2008 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem blbec, že jsem si to neskontrolovala tam.
Koupili jsme Mikšíčkovi 2trička s krátkým rukávem a mám z nich radost.
Počasí už mě ale nebaví! Jako teplo, zima, teplo, zima! Hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky,
Sluni, to musí být prča se Žandou :grinning: , s Lůcou už se také nachlámáme, jak se přehoupl rok, je to celkově lepší..., ale utahaná jsem stále jak prase :sweat_smile: .
Včera jsme byli na karnevale, Lůca beruška - moc krásná, no někdy hodím fotky. Nádherný zážitek, Lůca se vyblbla, my také, nemělo to chybu. No a v pátek jsme byli na plese, švagrova hlídala. Lůca se jí vzbudila o půl jedné, tak jsme mazali dom :grinning: , ale stačilo to i tak :slight_smile:

Myky, takže za ten tvůj porod tedy spíše mohla porodka??? Špatný personál atd?!
Hm, já to nerada přiznávám, ale já velkou chybu přikládám sobě, bála jsem se a dítě to pozná, proto jsem se i pomalu otvírala..., jinak nevím co si o tom mám myslet :unamused: , ale hlavně, že to dobře dopadlo.....
Možná to trochu ovlivnily i ty prášky, které jsem brala na zastavení porodu, byly hodně silné, třeba se to uvnitř nějak zatáhlo a dítě pak nemohlo ven :sweat_smile:
7. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahoj Dagi, tak šup sem s fotkama :grinning: .
Ad porod. Hele myslim, že tím, že si se bála to určitě nebylo :grinning: :wink: . Prostě tohle se někdy stává a spíš bych to sváděla na ty léky. Co se mě týče, tak já se nebála. Ba jsem se přímo šíleně těšila. Pak jsem se bála, až když jsem věděla, že něco je špatně a nikdo mi nic neříkal. Strkali do mě všechno možný, hádali se kousek ode mě a pořád nikdo nic neříkal. Spíš každá kamarádka, která rodila císařem mi řekne, že mělo dítě šňůru kolem krku. No a Mikeš byl do ní přímo zamotanej. Můj gynekolog a potažmo několik dalších mi řeklo, že mi porod neměli vyvolávat, když šli při kontrakci ozvy dolu, ale nechat mě v porodnici, kontrolovat monitorem a kdyby se to ustálilo, tak nechat normál, než se rozjede porod sám. Jakmile viděli, že ozvy jdou dolu, měli naplánovat císaře, nebo ho hned udělat a né ho tahat vakuumextraktorem. On totiž jakoby vyleze a zase zaleze. Ta šňůra ho vtáhne spátky. Takže oni ho musí vytáhnout a vlastně přiškrtit než ho vytáhnou silou.
Takže já teď říkám, že jsem šťastn za to, že se narodil a za to, že to dopadlo dobře. Jsem ráda, že nemám jizvu na děloze a další porod možná budu moct rodit spontálně, ale po tom, jak mě zřídili stejně asi císařem. Důležitý je, že mám dělohu bez jizvy. Další věc je kojení a těžká žloutenka, kterou Mikšík měl. Ono když nic po sestrách nepotřebuješ, tak jsou v pohodě, ale jak musej chodit měřit bilirubin a hlídat kojení, tak jsou nasraný. Já měla každý den injekce + jsem si chodila pro ATB a měla jsem i infuze. Odběry kvůli transfuzy. Takže práci se mnou měli, ale za tu jsem nemohla. Měli mi donýst např ATB ve 2ráno a nikdo nepřišel. Tak jsem si tam šla ve 3 a sestra byla nasraná, že by prej přišla, ať necourám po chodbě!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevim, no. Ale vždy jsem měla za to, že ATB se musí brát +- přesně. Ale hodina už je moc! Navíc, když ty ATB máš troje, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?! A to, když jsem si šla pro náhradní obečeníčko pro Mikšíka a dala mi za modrý růžový, to jsem se jen usmála. Pak to uviděla staniční sestra a zastavila mě a říká, vždyť vy máte kluka, ne? Já: JO a ona a proč ho máte v růžovim?! Tak přilítla s modrým a houkla, ať ho převlíknu! Asi je tam sjela, že pruděj i v tomhle. Prostě jsem jim nějak nesedla. Trochu mám podezření, že ta moje kámoška tam není zrovna oblíbenkyně, tak já byla jako, že bacha, to je kámoška od Jany!
7. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tak a román je na světě. Se omlouvám :sweat_smile:
Jen ještě dodám, že si vůbec nemyslim, že bych porod nezvládla, nebo tak něco. Myslim, že oni jsou tam od toho, aby člověka uklidnili, řekli jak, kdy a co má dělat! Když s tebou nikdo nemluví a vidíš z nich stres, tak nic nenaděláš. Já kolikrát nevěřícně poslouchám, jak některým kámoškám říkala PA kdy a jak dýchají. když špatně, tak že i s nima dejchala a předvedla kde co. Když tlačili, tak jim prstem sáhli na místo, kam se jakoby maj snažit tlačit a spoustu podobných věcí. Mě sestra při kontrakcích po 2minutách poslala na oběd, protože mi nepraskla ještě voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
7. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj, teda, dlouho nic a pak takový romány. :grinning:

Dagi, těším se na fotky z karnevalu.

A co oslavenci ? Jak jste si užívali ?

Tak jsem zabarikádovala schody starým šicím strojem a židlí a ta potvůrka tam stejně proleze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojky,
no nějak začínám mít lufta z druhého porodu :sweat_smile: , to docela brzy :sweat_smile:

Jo, děkujeme za přání k svátku, my nic moc neslavíme, Míra dostal boxerky s opicí a banánem v ruce :grinning:

Myky, co bombarďáky :grinning: ??? Dobrý, co?! Mě pěkně posloužily na ples :grinning:
8. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Někdo prodává Lůcy kostým :grinning: , tak aspoň pro představu :grinning:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=513188
8. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj,
nojo romanopisec :grinning: .
Dagi, tak přesně tomu se tlemim doma každý den. Jako chci druhý dítě, to ano, ale ještě pár měsíců nehodlám být těhu a stejně řešim porodnici a porod :grinning: . Stejně nic nevyřešim, ale bojim se, až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Kostýmek bezva :grinning: . Taky jste měli koupenej? Spoďárky ok. Jen kdyby byli až pod prsa :grinning: .
Sis, to musí být super pohled, na tu barikádu :dizzy_face: .
Mikuláška dnes pochválila neuroložka. Ještě se máme přijít ukázat, až bude sám chodit bez opory. Na rehábku jdeme juknout, až 30.3., takže budeme bez cestování. A dneska jsme poprvé byli s golfkama v MHD a super. Mám radost.
Včera jsme byli v solné jeskyni a bezva. Určo ještě zajdem. Ale jak tam bylo přítmí, tak se napřed leknul. Jsem z toho měla vítr. Ale po chvilce už v pohodě a užili jsme si to :slight_smile: .
Sluní, jak to dopadlo holkám s tancováním?
8. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahoj Myky, no, vypadá to tu jak u c***** :sunglasses: , horší je, že vylezla na židli, pak na ten stroj a hrála si s věcma na poličce. Jen jsem šla na wc a bylo. Málem mě omejvali. Kdyby spadla :confused: je to tak 1,20 m. Takže nevím, co vymyslet.
8. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
A jinak ještě pořád leze na stůl v obýváku a tancuje, taky na židli a stůl u pc. Zachvíli bude lézt na lustr. Ta je stokrát horší než Jindra.
8. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

MYK - Super že je Myšáček pochvá lený. šikulka to je , do solné chodívala Niki s amamčou, já tam byla jednou, letos zase budou chodi t . pojištovna jim 500 zaplatí... žanet by ta m asi nevydržela :grinning: :grinning:

a tancování - až př. neděli :grinning: :grinning:

Dagi - kostý meček super, Lucinka musela být k sežrání... tak šup šupa fotos na rajče -- že jo Myky --- :grinning: :grinning:

Sis - to je takovej horolezec?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naše taky furt tancuje a někdy to fakt rozjíždí :grinning: :grinning: ale na stůj ji to ještě nenapdlo, zaplatpánbů :grinning: :grinning: ---------
8. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak koukám, že máte s prckama veselo. Miky zatím vyleze jen na sedačku, a postel, ale jsem hotová z toho, aby nespadnul. Pořád jsem u něj a sundavám ho dolu. On by skákal střemhlav :sweat_smile: :cry: .
Sluní já mylsela, že už :grinning: . Tak až příští neděli, no :grinning: . A jj, jsem ráda, že ho Dr chválila. Líp se to poslouchá, než horory :sweat_smile: . Teď jsem jen zvědavá, kdy začne chodit :dizzy_face: . Mi říkala doktorka, že dřív, jak po 14měsíci by neměl, ale že vypadá, že začne dřív. Tak ať se příjdem prý ukázat. Docela dorý, jak kouká na záda, nohy, chodidla atd... Hele a prča byla, když i říká: "šoupe vám doma s židlí?" No ze mě vypadlo, že jo. Ale holky my máme takový těžký, kovový židle a ty šoupu stěží já :grinning: . Ale je fakt, že co může, to odšoupne, takže tak :grinning: .
8. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj, koukám, že tady je to slušně chcíplý :frowning2: .
Holky poslali jste už tu zálohu na dovču? Přišlo vám od ní potvrzení, že platba dorazila? Já jsem jí dneska psala, že bych ráda věděla, jestli penízky maj.
Byli jsme se podívat. Budeme kupovat jako družstvo byt a pak obálkovat, kdo ho chce koupit. Je to 37,5m2, ale chlap vedle by možná se dal ukecat a třeba vyměnil. Pak by se to dalo prbourat ty dva byty dohromady. Je to byt do dvora, takže slunej, tichej a paráda. Já bych snad šla i do těch 37metrů :grinning: . Koupelna mě tam nadchla. Je tam jakoby vana zapuštěná do výklenku. Luxusní soukromíčko :grinning: . Ona je jakoby ve vlastní místnosti :grinning: .
Dagi, jak s váma a bytečkem? Už ten chlap zaplatil ten dluh?
9. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Sis a už máš výsledky z tý operace?
9. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Tak byteček se vyhandloval za 3mega :confounded: . Bude ho mít chlap kterej mě zrovna moc nevoní. Je to takovej hajzlík. Právníček,no! Co to pro něj je ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Podotýkám, že on má byt vedle, takže to probourá a bude mít megabejvák :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hajzl jeden :grinning: ! Holky ten byt je normálka holej s vafkama a k rekonstrukci. To jsou šílený peníze! Když si uvědomim, že teď mám za rok čistýho 91 200 :grinning: . No se tlemim :grinning: .
9. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj Myky, zrovna už jsem se chtěla ptát, kdo už jste poslali zálohu, aby jsme nebyli jediný.

Výsledky nemám, jdu na ko 16.3., tak snad to dobře dopadne. Jinak stehy jsou venku a je to dobrý, nic nebolí.

S tím bytem je to síla. Takovej krcálek, máme i obývák větší. Za 3 melouny už člověk postaví barák.
9. bře 2010 ve 23:56  • Odpověz
Kuk a dneska jsem tu první. :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 00:11  • Odpověz
Ahojky,
Myky, my nic ještě neplatili, jsem si musela najít mail s fakturou, abych na to nezapomněla, do 15.tého by se mělo zaplatit.
my máme byt 36m čvt. :grinning: , tehdy jsem ho kupovala za hubičku od města. S tím novým si vůbec nedokážu odhadnout jak to bude..., chlapovi snad půjčí realitka..., no je to zamotaný, už by jsme ale potřebovali větší, jiný ucházející byt není na obzoru. Míra by chtěl pořád stavět, nejlépe na vesnici u rodičů, kde by byla parcela zadara, ale nejsem sebevrah... . Ve městě jsou parcely drahé a hlavně v satelitu :confounded: , takže moc možností se nanaskytuje :confounded: .

Lůca má stoličku, kde k ní přišla teda nevím :grinning: . Manža asi před týdnem říkal, že ji tam vidí, ale pak ji zase neviděl :grinning: ...,tak jsem se po tom nepídila, no a fakt je tam :grinning:. Proto tak mrčí :slight_smile:

Se těším na jaro jak malý fagan :slight_smile: , to budou prochajdy :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Tak jsem si říkala, jestli tu budu trpět smomluvou jako trapka :wink: .
Paní napsala, že penízky má, tak super. Jsem se bála, jestli jsem je neposlala někam jinam, když se neozývala :sweat_smile: .
Sis určo to bude ok. Hlavně, že to vyndali a bude pokoj :wink: .
Dagi, tak to je masakr s bytem. Moje nej kámoška takhle manžovi podlehla a postavili u rodičů a jsou každou chvíli na rozvod. Navíc jí např tchán chodí domu, jak se mu zlíbí. Si mi jednou stěžovala u kafe a najednou tchán za zády :sweat_smile:. Sice jí i hodně pomáhají, ale na druhou stranu i deptaj. Ono má všechno pro a proti. Já bych ale do tohodle nikdy nešla. A jnějak nechápu, co se lidem nelíbí na satelitech? Jo a ještě s tím bydlením tak blízko rodičů. Kámoška mi říkala, že jí dokonce kontrolujou v kolik chodí spát :grinning: . Jako kdy zhasnou :grinning: .
Hele stoličku jo? Musim juknout Mikšíkovi do pusinky, jestli taky nemáme nějaký nový zoubeček :dizzy_face: .
Jaro, jaro, jaro, už ať je tu. To říkám každý den :sweat_smile: .
10. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
ahojík dámy,

tak myky -to je darda teda... fakt hr ůza peněz a tak maličký??,

Dagi - gratulka k první stoličce

SIs - dopadne to dobře, to je tu tovka..

my byli dneska v HK - mě dala nový - silnější drátek + u táhla, Niki KO až na podzim, se ji to krásně rovná samo... + Niki má konečně dáreček co dostala k vánocům - nabitou kartu v CaA - má super tílečko + k tomu naušničky... má nejmenší dámskou velikost XS.... no mamince taky moc sluší :grinning: :grinning: - to je taková krása mít dceru :grinning: :grinning:

jo ani jsem vám nepsala - tu slavnou černou kytaru jsme vraceli... ve skutečnosti nebyla taková jako na obrá zku, dneska jsme koupili novou - v kamenném obchodě, super je + s uper futrál + ladičku... takže máme vše komplet...
10. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
No jooo, taky gratulujeme ke stoličce :grinning: . To jsem zapoměla napsat :sweat_smile: .
Sluní, kytara nebyla to ono? Tak fajn, že jste vybrali teď líp. Drátky možná Niki nebude mít? To by bylo super, kdyby je nepotřebovala. A co ty? Nebolí to po utažení. Mě to vždycky šíleně táhlo a bolelo. Auau... :cry:
Hubendíro hubená XS :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tyjo ty tady ještě někdy napiš něco o hubnutí, nebo jídle! To je fakt nechutný!
A byty tady běžně stojej takový šílený prachy. Je to fakt hrozný. Platí se za polohu bytu a né za to, jak vypadá.
10. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
Myky -jj kytara se nám nelíbila, nevydržela vůbec naladěná, mě se nelíbil přímo krk a když si ji niki otírala tak ji trošku pouštěla černá barva . - tak¨že mazala zpát ky ... prachy by měli vrátit...

drátky zatím OK. mudrca říkala, že to bude pár dní bolet, ale že to nebude takový jako ze začátku, zatím dobrý, možná to začne zí tra... já dneska zkoumala důkladně zuby pod drátkama a bojím se abych je pak neměla zabarvený.. a to fakt čistím furt a furt... m luvila jsem s ní o dolní čelisti - takže zatím čekáme, a pak bude brousit... já ji říkala že jsem cíta :grinning: takže mi místo spreye - injekci na umrtvení - ale to bude určo až po moři...

a hubendíra fakt nejsem - tohle tílko mají nějaký divný číslování :angry:
10. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Nojo XS s divným číslováním :grinning: :wink: . Určo vážíš tak 52kg a maj divný číslování :wink: .
Zuby zabarvený mít nebudeš. Ona ti je hezky vyleští, až sloupe šroubky.
10. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.