• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
12. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Sis, tak paráda s vláskama :slight_smile: . Zase na chvilku klid, že? Jehňátko? Super. Vám nějak krásně jdou ty ovečky. Já bych se jich bála :sweat_smile: . Jste takový šikovný, fakt. A čuňase, jo? To si berou vždycky naši. My by jsme to asi neuměli naporcovat :sweat_smile: . Ale vim, že se to hodně vyplatí. Teda aspoň našim. Nám vždycky šoupnou tlačenku, prejt (fuj se na jídlo neříká, tak neříkám :grinning: ) a pár řízečků :grinning: . Si pamatuju jako dítě škvaření sádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak sluní beru tě za slovo a pijem na zdraví :grinning: . Přidáte se Sis a Dagi?
12. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Fešák. Jsou pěkný, určitě se Mikymu líbí. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
jo pijem OK....

my taky občas v ezmem třeb a půlku.. a uděláme zabíjačku... čas od času na to máme šílenou chut.... polívčička, ová rek, vařený maso... mnam :grinning: :grinning:

Mikšík je manekýn... super fakt super :wink:
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jé holky děkuju. On je naše zlato a capáčky se mu líbily hned. To bylo znát, že ho zajímaj a dobře se mu v nich chodilo. Pořád je okukoval a šahal na ně :grinning: .
Tak a pijem :grinning: .
Vy jste holky šikovný s masíkem :dizzy_face: .
12. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jsem měla dva telefonáty :slight_smile: . Od jedný těhu kámošky a máme naplánovaný srazík, tak se těším a od druhý kámošky ze střední a taky srazík v diáři :grinning: . Holky to je mazec. Ona ta kámoška ze střední je diářovej typ. Ona jako potřebuje mít diář a na každý den tam něco naplánovaný, aby si nepřipadala, že nežije. Takže mi zavolala asi takhle: Jíťo ahoj, já jsem ti slibovala to kafíčko (jako kdybych já se jí prosila). Tak co by jsi řekla 7.4. to mám v diáři volný termín :grinning: . No se pos....u! Mě baví ta holka :grinning: . Pak se teda zaptala ještě jak se máme :grinning: ?
12. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
:grinning: hle ü nás ale to maso dělá mamča.. .já bych nevěděla nic .. jsem jak žanet , když vidí slepice a dělá kš á :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
jitulko a co k diář a my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
k diář??? Nevim co je? :grinning:
12. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Ale na vás bych si udělala spešl termínek :grinning:
12. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
My budem mít jen maso, žádný jitrničky atd. :slight_smile:

Tak mám taky sklínku červenýho, nazdraví. :wink:
12. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Dnes byl JIndra s Mirkem na hokeji v Kladně, tak měl zážitek. Zítra má kroužek, jdou pěšky do Rakovníka a pak budou děla keramiku a vařit si polívku a pak jdou do cukrárny.

Viděly jste ve zprávách toho dr., co ho zatkli kvůli chlastu , Taky jsem u něj párkrát byla. :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
Sis :fearful: Je to hrozný s tim chlastem :grinning:
Tak nazdraví :grinning:
12. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Hele a Jindru myslíš Jindříška, ne?
12. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
A s kým hráli?
12. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jj, myslím mlaďase. :grinning: Hrálo Kladno-Ml. Boleslav, teda aspoň to J. říkal. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Dnes jsem zjistila, že jsem včera zapoměla vráti klíček od skříňky na palvču, tak jsem tam jela, ty měly radost. :grinning:

Cheers. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Tak to znám s klíčema :grinning: .
My máme zase uvázanej kočár mega řetězem na chodbě před bytem a tchýňka nám klíč od zámku jednou omylem odvezla :grinning: . Chudák z toho byla tak hotová, že by sem byla schopná jet i o půlnoci :grinning: .
Jdu do vani, tak pak ještě juknu :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Nějak mě bolí břicho, sakryš, přemýšlím, co jsem kde snědla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ajaj, tak snad to zaspíš a nebude z toho nic.
Já mám tak bolestivou ovulaci, že já přesně cejtim, jak praskne folikul a tak 8h mě docela fest bolí břicho a tentokrát cca 2 dny jsem to ještě cejtila.Navíc mi bylo zle od žaludku. Kdyby jsme teď dělali potomka, tak určo máme dvojčata. Plodil levý vaječník :grinning: . Jedna známá, co adoptovali dítě (jak jsem psala, že ani neřekla jaké dali jméno) se mě ptala, jestli děláme už 2. BIO dítě? :grinning: Mě ten termín docela rozesmál :grinning:
BIO DÍTĚ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sluní si dala skleničku a asi odpadla Tomovi do náruče :grinning: :wink: . To tu začnem popíjet pravidelně :wink: Třeba tu pak budeme mít zase víc BIO těhulí :grinning:
Tak jdu zalézt do peří a ať je ti dobře. Brou noc. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz
Bré odpoledne :slight_smile: ,
Myky, ty jseš teda plodná :grinning: :grinning: . Se uvidí u mě tento měsíc :grinning: :zipper_mouth: .
Hele, a co to je to Bio dítě :grinning: :grinning: .

Sluni, Tom to teda má s tou praci domotany, no snad to bude OK. A ty prachy nevím nevím jestli uvidíte....

Sis, tak hoď fotku nového účesu pro inspiraci, mě už ty vlasy štvou :unamused: .

Myky, jak jsi spokojená s capáčkama? Určitě už je máte vyzkoušené. Jj, my je máme také...
13. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Tak se pokochejte , ale rychle, brzy smažu, nemůžu se na ten svůj ksicht ani kouknout. :sunglasses:
http://pufina.rajce.idnes.cz/uces/#album
13. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj, Sis jsi teda fakt kočka :dizzy_face: . Moc hezké.
Tyjo ty peníze musí dát, ne? Myslim, že by si netrofnul, když chce dělat to samé, jen se přejmenovat.
Dagi, capáčky jsou super. Máme tu největší velikost, tak snad i vydržej.
13. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
zdravím -

houby včera tomova náruč - se mi vypnul PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nechtěl naskočit tak jsem to vzdala a mazala do peřin

SIs - kráááááásný, ti to slušííííí - takhle nějak to chce Niki - fakt super

Dagi - no jo práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: já se taky bo jím, že se prachů nedočkáme,,,,t o asi půjdem žebrat fakt :angry:

jsme se akorát vrátili od kámoše--- zítra máme nabito - ta soutěž + máme rezervaci do kina na Doktora od jezera hrochů.. .tak snad to budem stíhat...

video zkouška HSM - http://www.youtube.com/watch?v=n4zqIarNQ60

:grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Sluní tak taky mě to moc nevzalo. Ten začátek je takovej chaos a trochu nudnej. Druhá půlka je ale super. To se nám líbí :dizzy_face:
13. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Jo Dagi a BIO dítě je vlastní dítě :grinning: . Oni si adoptovali, tak se mě jako ptala, kdy plánujeme druhé :dizzy_face: ? To jsem zapoměla odpovědět :wink:
13. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3899980&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ahojky, tak jsem se trochu inspirovala a šla jsem nakrátko :slight_smile: , snad jsem se neunáhlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Sis, sekne ti to, ale jsi nechutně hubená, teda aspoň v obličeji :sweat_smile:

Sluni, video krásnýýý, manža říkal, že holky jedou :wink: , jak dlouho už takhle tancují??

Myky, Lůce se v těch capáčkách hrozně potí noha, jsem z nich celkově zklamaná za ty prachy, dvě kamošky je dokonce vracely, ale jedna si je zase chválí. TAk hlavně že jste spokojeni :slight_smile:.

sluni, hlavně nechoťte žebrat k nám :grinning:, néé, to byl blbej vtip :confounded:.

Soused nám v pátek naboural auto při parkování:angry: :angry:, to je radosti :angry:.

Pěknou neděli :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky,

Sluni, holky jsou šikovný, je to pěkný, jen nevím, která je Niky. :slight_smile:

DAgi, nevěřím, že jsi se nechala ošmikat takhle nakrátko, to je nějaká fotomontáž né ? Ale v každým případě ti to sluší. :slight_smile:
Jak píšeš, že se Lucince potí noha v capáčcích, tak Adél se potí i v bačkorkách, včera jsem zjistila, že má vevnitř u patiček plíseň. :confused: Tak jsem je vyprala, namočila do sava a zase vyprala, ale je to tam furt, asi koupím takový ty otevřený. Holt má nožky po tátovi. :grinning:
S tím autem je to k vzteku. :unamused:

Jo a u nás se země pohnula, Jindra konečně dělá vrátka na schody.

A díky za chválu účesu, konečně můžu tu šeredu smazat.
14. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Sis, právě proto má Lůca na doma sandále a je to super!!!
Proč nevěříš :slight_smile:....
Prý šeredu smazat :sweat_smile:...

Také nevíme která je Niky :grinning: .
14. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Dagi, takový krásný dlouhý vlasy, že by jsi jen tak nechla ustříhnout ?

Šereda už je fuč. :grinning:
14. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.