• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj, kočky.
Dagi super, sekne ti to. Já bych ale zešílela z těch vlasů ve vočích :sweat_smile: . Bych tu ofinku dala kratší. Ale super střih a sekne ti to.
Niki je v těch stříbrných gatích a bundičce a tancuje z našeho pohledu v pravo, že sluní?
Mikešovi se zatím nepotí nožička, tak snad to tak i zůstane. To by mě fakt za ty prachy štvalo :angry: .
14. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
My jdem směr obchody :grinning:
14. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Dagi jo a miomochodem, pamatuješ, co jsem ti říkala na Bobrovce ohledně podoby s jednou slečnou? Tak teď teda bych tvrdila, že jsi ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ještě se i stejně jmenujete! :grinning: Nutno podotknout, že povahou jste úplně jinde, tak super. Ale ta fotka je mazec :wink: .
14. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Kuk :grinning: .
Tak dneska noc ušla, ale ty dvě předešlé stály za to :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Víc byla vzhůru než spala, ale budou na světě další tři zuby... :sweat_smile:

Co jsi myky pěkného nakoupila?? Bych také někam potřebovala na nákup do většího města, tady je prdlajs, no budu muset ukecat ségřinýho manžu, aby ji pustil :grinning: :grinning:
Myky, nosím sponku, aby mě ofča nepadala do očí :slight_smile:. Jinak před vánoci mě kadeřnice chtěla ostříhat do podkovy, něco jak má Sis nyní. :slight_smile:

Kdepak se touláte, bobřice :sweat_smile:
15. bře 2010 v 06:06  • Odpověz
Dagi nakoupili jsme spoustu věciček. Koupili jsme knížky pro Miklíka, barvičky na látku (budeme tvořit těhu triko :grinning: ) a mám radost z tvarovací hmoty, kterou jsem nemohla sehnat. Je to taková tvrdší hmota a do té obtisknu Mikšíkovi nožičky a ručičky. Do 24h to stvrdne a je to jako odlitek v sádře. Pak to nabarvim a dám do rámečku. Už jeden takový obrázek máme a je to super :grinning: . No a pak jsme koupili tričko pro Mikše a Myšákovi džíny. Super jsou. Krásně mu sedí a hezká je i barva. Jo a v Chibu jsem koupila modelínu kterou schovám k vánocům, nebo narozkám. Je to taková velká sada.
Za chvíli dorazí ségra. Uvidíme mimi na fotce. Juj se těšim :dizzy_face: !
Měla jsem mít spicha s kámoškou, ale přijeli z Holandska teprve včera ráno a jelikož je těhu, tak nějak nezvládá. Prý cinkne, tak jsem na to zvědavá.
Jo a Mikšík už umí krásně lézt ze sedačky. Už nelétá střemhlav. UFF se mi ulevilo!
15. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Jo a teď šla reklama na křečka. Normálně v Pompu měli křečka na klíček-tlačítko, kterej jezdil v takový osmičce. No křeček stál 350,- a ta plastová osmička ve který jezdil skoro 800,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem mylsela, že si tam smíchy čůrnu. Jako výrobci hraček už nevědí, jak vytáhnout z lidí víc peněz. No krávovina za víc, jak litr! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
zdravím dámy,

aspon v rychlosti - tak jsme druhý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - holky mají medaile, diplomy a plnou tašku dobrot a blbinek od sponzorů tak jsou moc spokojený :grinning:

Myky - super nákupky,

Dag - neke, že jsi se dala oškub at?? já bych řekla, že to je nějakýho programu na účesy - že to prostě není realita... tak jak to je :grinning: :grinning:

sv ítí nám krásně sluníčko, ale do rána zase napadlo :angry:

jo a včera kino OK- sice jsem očekávala víc, ale i tak - super komedie na odreagování
15. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Sluní tak gratulujem :grinning: . Holky jsou šikulky!
Tady taky trochu sněžilo, ale jinak taky svítí.
15. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Nazdárek,
jdu pro radu :slight_smile:. Když nakupujete na MMB, jak odhadujete veliksot??? Velikosti různých značek nejsou směrodatný, aspoň dle mých zkušeností.

Sluni, jj, oškubat jsem se opravdu nedala :grinning: , na to nemám :grinning: .

Lůce se začíná líbit na oslovi jak má Žanetka a Miklík :grinning: , na karnevale i v centru na něm drandí :grinning:
15. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

Niki t ady tancuje od 5 let, před tím teda ještě tancovala jinde - to bylo takové pohybové centrum....

joa holky , v dubn u jedou na Mistrovství do Prahy -- ted jsem se to dozvěděla :wink:
15. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tak supér v dubnu se půjdem juknout :dizzy_face:
Dagi a to má bejt jako co? Ty jsi se teda nedala ostříhat? Tak jak to je? Jseš ostříhaná, nebo nejseš ostříhaná tak, jak jsi na tý fotce? Už v tom mám maglajs.
Věci kupuju vždy radši trochu větší +- to sedí. Když máme 80ku, tak je to prostě všechno ok. Trička s krátkým rukávem už kupuju 86.
15. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj, jen juknu.
Sluni, gratulka Niky. :slight_smile:
Myky, super nákupy. :slight_smile:
Dagi, jsi kecalka. :wink:
Když si nejsem jistá velikostí, tak paní napíšu o rozměry.

V půl šestý vyrážíme směr Praha, jedem na ty Škorpióny, moc se mi nechce, ale aspoň vypadnu z domu. Hlídat bude moje máma. i kdž už to trošku komplikuje. Tak se ozvu pak, užijte si odpolko, pá.
15. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Sis tak si to užíjte :slight_smile: .
Jako tak Dagi fakt není ostříhaná, jo? Dostane nabančeno :grinning: .
Dagi co to je za prográmek, že jsi si udělala takhle fotku, jak by to vypadalo. Nebo jsi měla stažený vlasy a jen ofinu jsi hodila dopředu?
15. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Myky, prosím tě, Lůca chřápe, tuberácký kašel, rýma, mám s ní hnedka letět k mudrovi, nebo tak dva tři dny počkat zda se to nezlepší? Aby v čekárně nechytla ještě něco horšího. Dávám ji sirup na kašel, teplotu nemá.

Prográmek je happyhair.cz. :grinning:
15. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
15. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Dagi super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Myšák tu šílí, že jsem blázen :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3906275&vReferer=

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Dagi šla bych, aby si jí poslechl a dal něco na ten kašel. Ono bys třeba nemusela trefit sirup. Já ho takhle jednou dávala a po týdnu šla k mudře a ona mi dala jiné kapky a ten sirup vysadila a byl klid do dvou týdnů. Jestli to v ní bublá, tak aby jí to nesedlo na průdušky.
15. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Sluní, bych tě nepoznala :grinning:
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Sluní, úplná Meg Rayn :grinning: , dost dobrý

Myky, se tady chlámám, to je mazec. :grinning: Ale chybí tomu blond :slight_smile:

Jj, jsem se rozhodla že půjdem k mudrovi, hrozně chřápe :confounded:

Tak zkoušejte dál účesy :grinning:. Ještě vás ukážu manžovi a jdem chrápat

dobrou
15. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Kuk, jsme domaaaaaa :slight_smile:
16. bře 2010 v 00:51  • Odpověz
Ahoj, tak včera to bylo super. Jsem ráda, že jsme jeli. I když to není moje oblíbená kapela, moc se mi to líbílo, pěkně to dědci roztočili, hlavně bubeník. To byl kolík, měl jí jak z praku, museli ho sundávat z bubnů. :slight_smile:

Dnes mi přijde žehlička na vlasy\, tak se těším. Přišel mi poukaz na slevu, tak jsem jí objednala.

Holky, co to tu je s těmi účesy ? To asi vyzkouším. A Myky, tobě fakt sluší blond nejvíc. :slight_smile:

lucinka marodí ? To se ani nedivím v tomhle počasí, tak ať to je brzo pryč.
16. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme od doktora, docela hrůznostrašný zážitek - tolik nachrchlaných dětí jsem už dlouho neviděla, přeplněná čekárna, prskali kolem sebe, no že jsem tam lezla. Stejně mě jen řekl, že mám kdyžtak za týden sirup obměnit, jinak to může trvat 14 dní...., no a poslechl si ji, tak aspoň něco :sweat_smile: a je čistá, ale po dnešku to vidím jinak :angry: :angry: :angry: .

Sis, super zážitky, to je hudba tvého mládí, né :grinning: ?!
16. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Dagi, až budem u Kopyta, připoměň mi, abych tě praštila. :grinning:

Tak aspoň, že nemá nic na plících. Snad už se zlepší počasí a bude se líp dýchat.
16. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Sis super, jak jste si to užili :dizzy_face: . A jak jste nakonec jeli? Autem, nebo metrem?
Dagi ty jsi vtipálek :wink: . Hele a dobře, že jsi šla s Lůcou k Dr. Je lepší, že jí poslechl.
Holky jak jsme měli tu vyrážku, tak jsem koupila vazelínu cca za 45,- a úplně super. Lékárnice mi řekla na ty vaše krémíky a mlíka, že ať se napřed zeptám doktorky, protože pokud nemá ekzém, že zbytečně koupím drahotu. A tu vazelínu mi nabídla tuhle http://www.vitar.cz/produkty1/vazelina/vazelina1
Dneska máme druhý Prevenar a vážíme 10,1kg a měříme 80-81cm :grinning: . Prý váhově super, ale délkou přetahuje o 5cm normu :grinning: Prý asi bude čahoun :dizzy_face:
Chtěla jsem zkusit tu tmavou barvu vlasů, no :grinning:
16. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Tanecni_skupina_roku,HK-14.3/

hojík Bobřice

Dagi - tak at jste brzo fit....

SIs - super, máš nějaký foto???

Mikulášek je teda čahoun :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
16. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
to nechápu proč se to nepotrhne celý... musí to být celý
16. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak mám jen pár fotek a ještě jsou hrozný. Video mi nejde dát na Rajče .

http://pufina.rajce.idnes.cz/Scorpions_15.3.2010/

myky, jeli jsme na Zličín a pak metrem a pohodička.
Mikulášek je kus chlapa, taky má být po kom dlouhán že ? Toho si musíme pohlídat pro naší Adél, to bude taky čára. :slight_smile: :wink:

Sluni, holky jsou fešandy. koukám, že to moderoval Boček, byl dobrej ?
16. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj, holky písla paní že došla záloha od Sis i Dagi :wink:
Sluní jsme usoudili, že Nikča je celá ty :dizzy_face: .
Sis a byla to rychlovka metrem, že? Jsem zvědavá, jak tos tím dlouhánem bude :grinning:
16. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahojík ahojík,

tak koncert musel bejt mazec :grinning:

Niki celá já??? ježiš chudák :angry:

holky - tak jaro tuká na d v eře co?? už aby to bylo.... si pamatuju že jsme jeden rok jeden víkend jeli lyžovat a za týden letěli k moři :grinning: :grinning: :grinning:

od PO má Tom b rigádu - taky ježdění , tak se blýská na lepší časy :wink:

Bouček byl v poho... je to uplně normoš. obyč. chlap - spíš podprůměr.. takovej jako n ějakej vydlák mi přijde :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.