• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Ahoj holky, měli by jsme se hezky rozloučit se stávající verzí koníka :cry: . Zítra nová, ach jo :frowning2: .
Sluní dobrý, aspoň se to nějak hejbe s prací.
My byli včera s kámoškou na pokecu a jako v cukrárně a holky to byl teror. Já tam na ní chvilku čekala sama a myslela jsem, že tam sežeru i pult :grinning: . Slintala jsem, jako buldok :grinning: . No, pak jsem si dala jen zmrzlionový pohár mňamózní teda fakt. Nebejt tlustá, tak tam sedim deně :grinning: .
17. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj, dneska bylo cítit jaro ve vzduchu, to je paráda. :slight_smile:

Sluni, aspoň brigáda, to je dobrý, práci taky sežene.

Myky, nepiš o cukrárně, si to představuju a slintám.

Zítr máme plavčo + náhradu, tak jsem zvědavá, jak tu hodinku zvládnem.

Ten koník mě štve, já ho nechci, mě se líbí tenhle.

Zítra mámr 1 a 1/2 roku, tak možná nějakou pidi oslavičku uděláme jen pro sebe.

Dnes jsme byli dát lyže do servisu a jako převrtávka vázání za 300 a oprava přezky na lyžáku 200 Kč. :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky mě naštvali v sedlářství, mají otevírací dobu od 8 do 15 hod. Třeba lidi, co chodí do práce mají smůlu. :angry:
17. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat Myky, kde je tlustá ?

mě nejde váha a cítím, že jsem hezyk nakynula, to bude šok.
17. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Sis, jako kde jsem tlustá? :sweat_smile: Tak kde bych asi tak začala :grinning: ? Takže to vezmeme od zhora dolů :wink:
-buclatý tvářičky (ty mi ani tak nevaděj) :grinning:
-druhá brada
-tlustý, vytahaný paže
-prsa E,F mírně k pupku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-pupek jak cca 4-5měsíc tt
-zadek jak štrpskej valach
-stehna slušný kejty
-váha mrcha hapruje klíďo 2kg sem 2kg tam a NEKLESÁ
jediný pozitivní je, že nemám strie!

Zrovna v pondělí jsem okukovala ségru v 10tt, jak je proti mě hubená :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska jsem jí nesla půjčit těhu kalhoty a říkám jí. Ještě ti budou velký. Počítej tak za 2až 3 měsíce :grinning: . No se tlemila a říkala, že jooooo :grinning:

Jako já vim, že jsou na tom holky hůř. Ale beru to pořád na sebe. Jak jsem byla před a teď po. Jsem ráda, že mám krásný, zdarvý dítě, ale chtěla bych nějak tu postavu zmáknout a nevím jak?
17. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
myky - ty jsi teda dílo :grinning: :grinning:

to já si včera v krámě zkoušela plavky a málem jsem se rozbrečela jak vypadám - vůbec ne vím v čem pojedu k tomu moři... jen doufám že značkový Litexácký mi trošku pomůžou :frowning2: :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
a já strie mám jak prase :angry: :angry:
17. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tak jsem se tu zasmála. :grinning:

Holky, potřebuju radu, na co by jste šli do kina s devítiletým klukem, na Avatara, Alenku v říši divů, nebo na Dr. od jezera hrochů ?
17. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
asi Avatar - sice jsem ho neviděla, ale ty Hroši za to nestojí.... a ALenka mě přijde pro mrnata...
17. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Já chci právě na Avatara, ale Jindrovi se dělá na 3D blbě, tak nvím, jestli na to jde koukat i bez těch brýlí.
17. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Dneska jsem poprvé vyzkoušela tu novou žehličku a jsem nadšená, takhle rovný vlasy jsem nikdy neměla. :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
jde na to koukat i bez brýlí - pak je to jak normoš film

a bez žehličky ani ránu :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jsem ráda, že jsem vás pobavila :grinning:
Já hlasuju za Avatara. Bojím se výšek, ale jak jsem věděla, že nikam nespadnu, tak mi to nevadilo. Taky myslím, že když si nedá ty brejličky, tak je to jako normoš film. Možná bych se zeptala u kasy a případne šla na NE 3D Avatara.
Sis a jakou máš tu žehličku. Já hodně slýchám chválu, ale neničí to vlasy? Jak to funguje?
Sluní ty máš krásnou postavičku, tak nepanikař :wink: .
Hele já znala holku, která se pořád snažila zhubnut a přitom jí to slušelo i jako buclatější. To jsou ty holky, který maj hezkej obličej a pár kilíček navíc není vůbec na škodu. Navíc, když jsou sympatický. Pak jsem měla jinou kolegyni, která tuhle znala z doslechu a její "kamarádku" a hele ty tu holčinu drbali, že je blbá, rozmazlená od rodičů (cálujou na co si ukáže), že je najivní a na to jak blbě vypadá, že je moc namyšlená. Obě byly tlustý a ještě ke všemu v tom ksichtě ošklivý. Jen jsem kolegyni prokoukla, tak jsem vzala spátečku a ona pořád nechápala proč a dělala mi peklo. Pak mě taky drbala, že žeru pořád čokolády a netloustnu. Že je to nespravedlivý. Z toho jsem se poučila, že pár kilo navíc nevadí, ale člověk nesmí zapšknout.
Tohle moudro si musim napsat, abych si ho pamatovala, až půjdu kupovat plavky :grinning: :wink: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky,
Myky, co to jako má být??? Koho že to popisuješ???? :grinning: Jak tě tohle napadlo :grinning: ...?
Jaká zase nová verze koníka?? Jsem ji ani nestilhla obhlídnout..., jestli vůbec najdu Bobřice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

3D film je opravdu tak reálný??? By mě asi také bylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:...

Jj, žehlička je dobrá věc, bych bez ní nevyšla na ulici, Myky, prodávají balzámy, které vlasy tolik při žehlení neničí, je to drahota (500kč), ale vydrží dlouho. Ale mám dojem, že mě se neničili, ani když jsem balzam nepoužívala, a že jsem žehlila opravdu denně.
Teď mám spíš problém s hustotou vlasů, ne a ne zhoustnout :confounded: , po porodu to je děs a jak pořád kojím, tak to je hold znát. :unamused:

Sis, zrovna včera jsem si říkala, že už asi máte 1a půl roku..., tak všechno nej!!!!!!

Sluni, dle mě nemusíš mít nejmenší obavy skrz postavu u moře, ale když si nedáš říct, tak mě se moc osvědčil šátek přes plavky, ale to ty určitě už dávno máš a znáš, a hodně to nosili i jakoby šaty, takže byl schovaný i vršek.
Ty nosíš tankiny???

Musím valit, pa, dobrou
17. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
Dagi jj, bude nový koník. Vypadá jako modrá střecha.
17. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz
Tak jdu chrupat a loučím se s koníkem :cry:
17. bře 2010 ve 23:56  • Odpověz
Tak dobrou a ahoj v novém koníku. :slight_smile:
18. bře 2010 v 00:12  • Odpověz
Jo a tu žehličku mám takovou tu rtenkou, je to Remington. Ohřeje se asi za 30 vteřin, párkrát přejedeš vlasy a jsou rovný. Dřív jsem měla tu širokou, navíc jako kleště a napařovací. Byla to Rowenta, šmejd první třídy, už nikdy.
18. bře 2010 v 00:13  • Odpověz
Ahoj, holky na novém koníkovi :slight_smile: .
Kde mám fotku? :frowning2:
19. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Myky, máme soukromou skupinu, jukni.
19. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
ahojíík tak jsme v novým...

jak jako soukromou skupinu???
19. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahoj Sluni, hledej v soukromých, je to stejný název.
19. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Sluní šupitej tam :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
jsem tam - takže TADY JE KONEC...... :wink:
19. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky, chtěla jsem se podívat, jak se vám daří, a bohužel už tady nikdo není. Do nové soukromé skupiny se dostat nemůžu, tak alespoň napište, jak se máte. A pokud by vám to nevadilo, tak mě k vám přidejte, občas bych jukla. Tak zatím a páček.
22. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj všem, taky po dlouhé době nakukuju a teda nestačím se divit, nemužu vás najít, v novém vzhledu koníka se nevyznám, no mazec. jak se máte? co nového?

akorát vidím jak malá rostena FB u sluniiickuuu a stihla sem myky shlednout, rychle to utíká.

kdo čeká další miminko?

aa td koukám že jste asi v soukromé skupině :(
30. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky holky, konečně jsem Vás tu vyšťourala, musím si udělat chviličku a přečíst si co je tu u vás nového:slight_smile:
2. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.