• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
masle, máme průjmík, tak proto ten hylak. Ty noce jsou hrozný s marodama, taky toho teď moc nenaspíme.
8. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, Sis tak to je blbé. Tak, ať vám to dobře dopadne. A víš už ty výtěry?
Dagi tak tohle jsme měli u jedné holčičky ve špitále. Špatně jí rostli kostičky a neměla vůbec vytvarovaná chodidla. Nevim, jestli tenhle klučík to má taky kvůli tomuhle. Ale asi se to dává hlavně kvůli problémovému vývoji DK.
Musim za Mikšíkem, tak zas příjdu. Páááá
8. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahoj Myky, výtěra budou zítra, snad. Jinak dnes udělal dr roční prohlídku. Kdyby malá nemarodila, tak nic. :unamused: No ale, zhubla 0,5 kg. Dva dny skoro nechtěla jíst, až dnes dostala odpo banán, nejdřív řev, ale pak snědala 1 a 1/2. Později si dal polívčičku a večer kaši, takže snad se to lepší, průjem je částečně pořád.

Těším se na zítra, když se budu večer snažit, tak jedem na Kladno na nákupy. :sunglasses: :grinning:

Sluni, tak co v HK ? nenapínej.
8. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Sis, no to se snaž. A hezky si to užíjte na nákupkách. Adélka se určo spraví. Chudinka chytla určo nějakou střevní virózu a už se to bude jenom lepšit.
Já jdu asi zítra s kámošem a jeho kámošem posedět do vinárny a uvidím je po stráááášně dlouhý době, tak jsem zvědavá. Budou čučet, jak jsem tlustá :frowning2: . No co. Holt jsem mamina :wink: .
Jooo, Sluní nenapínej. Já ještě pověsím prádlo a jdu chrupat, tak jsem napnutá a ještě juknu.
8. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky holky,
Masle, na tebe jsem nedávno myslela..., a kdepak je Kačka...na facebooku :grinning: ??? Jakpak se mají??? A co Toba???
Jinak ta Vaše drobotina je pořád nemocná :frowning2: , čím to čím...???? Že by třeba od starších sourozenců?? Sis, no u nás má také hodně dětí průjmy... a bolesti břicha, u jedné holčiny z toho byla dokonce šestá nemoc. Lůca se zatím drží, snad takový průjem není nakažlivý :frowning2:...

Myky, dík za info ohledně nožiček :wink:. Jo s kamarádama jdeš...., to by mohl říct každý..., kamarád také rád. Dneska na spinningu pouštěli starý fláky, hned bych razila na disco :grinning:. Ale kdy bych to dospávala, to nevím. :slight_smile:

Sluni byla někde nakupovat, zase :slight_smile:?????

dobrou noc
8. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Kuk -
tak co SIs - jak jsi se večír snažila :grinning: :grinning: - jedete??? A Adelka snad bude br zo fit, ty kilíčka brzo nabere - neboj

Myky - tak na akcičku jdeš??? super, užij si to, a vypadáš dobře tak si věř :wink: - pozdravuj kámoše :grinning:

Masle - zdravím, chudinka malej , at jste brzo fit...

Dagi - tak makáš festově - spining co???? pozoru ješ na sobě nějaký výsledky???

No my v HK - ok, s holkama jsme si pocouraliy :grinning: , jen v Jysku mě nasrali :angry: , jak jsi psala SIs že tam jedete, tak jsem se taky jukla na leták, měly mít v akci komodu , buk - šuplíky - a samozře. že měly jen tu drahou, tuhle už ne :angry: :angry: - klasika fakt . Jo chytla jsem výprodej opalovacích krémů, za rok nebudou ještě prošlý, tak jsme nakoupili a mlíka po opalovaní - takže už máme za rok do Tureckaaaaaaaaaaa :grinning:

jo a v PO ráno v 8 hod myslete h olky na Niki - budou ji trhat ty 2 zubáky... naštestí dali Tomovi volno tak bude s žandou doma, si neumím představit mít ji na ruce (ale na ruce teda vydrží jen chvilku) , a být s ní s Niki v ordinaci , Niki bude brečet - to mi je jasný :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Sluni, vy pořád něco kupujete, kam to proboha dáváte??? :slight_smile:

J
9. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ja co kupujem? myslíš ty krémy a mlíka?? :grinning: :grinning: to spotřebujem :grinning:
9. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám dobré zprávy. Adélka už jí vše, co jí dám a stolička i rýma se rychle lepší.

Včera jsem se snažila :sunglasses: a dnes jsme byli v Jysku a hurá, mám hodiny. Taky jsem si na tebe Sluni vzpoměla, měli tam tu komodu a dokonce i jiný velikosti za super ceny.

V zahradnictví nic, přišlo mi to všechno drahý, tak aspoň dvě thuje z baumaxu za ty ohořelý.

A chudák Niky, to se má teda na co těšit, ale je to holka šikovná, to zvládne.

Copak asi Myky s kámošema. :grinning: To kdybych doma jen nadhodila........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta se má, že je Mišák takovej pohodář. :wink:
9. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
super SIs že je adelka ok.... a ty jsi šikulka s nákupama - mě se ty hodiny taky moc líbí, ale nějak bych je neměla kam dát.. i když v lastně k bazénu by se docela šikly :grinning: :grinning:

JJ Myky vlastně paří - jsem zvědavá jak si to užívá.. snad se nám moc nenabumbá :grinning:
9. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
mě se taky doma nikam nehodí, budou na pergole, tak snad to nebude vypadaz blbě.

úplně jí vidím, hmmm, asi si otevřu víno, sice nepiju, ale aspoň si navodím atmošku. S mm dnes nic nebude, jde do knajpy.
9. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojky,
Sluni, myslím třeba zase tu komodu :slight_smile: ...

Myky, jak bylo, bolehlav, co :grinning: ?!

Lůca se už krásně staví, taková rychlovka to je, už se od ní vůbec nemůžu hnout, bo by si nabila čuchometr :unamused:

Pěkný víkend
10. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Jo, a také už umí navlékat kroužky na tyčku, má takovýho medvídka....
Tuhle jsem viděla Oskarky Ondráška, také mu bude asi už rok..., ona si nás asi nenašla :sweat_smile:
10. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: ,
Sluní, budem na vás myslet. Niki pozdravuj a že držíme všechny palce.
Sis super, že je Adélce už lépe a ty jsi taky šikula. Sim tě s tim mořem to je tutovka :grinning: . To už vidim, jen se budeš natřást trochu dýl a víííííc :grinning: :wink: .
Nákupky máte holky krásný.
Dagi maká na spinoši a dobrý joooo? Dagi, nebolí tě to? Lucinka už brzy vyratí na rajs a kroužky jí jdou. No paráda. Já je chci Miklíka začít taky trénovat :wink: .
Akcička se povedla na 1*. Jsem se super pobavila a měla jsem 3 černá pivečka, tak jsem měla i lehce naváto :sweat_smile: . Jáko ale chlapi jsou děsný. Já vždycky lituju ty jejich manželky. Např. jeden má manželku, dítě a normálně si pozve "kámošku", která si myslí, že je svobodný a nezadaný a co je nej. on ani nepřišel. Holka byla nsr... a tak tam s náma zůstala a byla nadšená. Měla dárek pro něj. Jako trencle se sokolem :confounded: a rudý. Tak mu je po nás posílala. Jsem jí řekla, jestli je normální? Že on si je nezaslouží. Že jí tam celý večer baví někdo jiný, tak ať je směřuje jinam. Se holka zarazila a pak řekla no jó vlastně. Trochu hrdosti jsem jí řekla! Ale potěšilo mě, že co nevěděli, tak se strašně divili, že jsem vdaná a už vůbec, že mám dítě. Prý vlůbec nevypadám, jako po porodu :grinning: . Se tlemim, co si dokážou vymyslet :grinning: .
10. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Dagi, jsem se chtěla zeptat na to plavčo? Už se potápíte? Nebo jak dlouhý máte interval mezi jednotlivýma lekcema?
10. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojky, Myky, a kde jsi k těm kámošům prosím tě přišla, když ani nevěděli, že máš dítě a jsi vdaná... :sweat_smile: , to nechápu :confused: ...

Plavčo dobrý, nemůžu si ho vynachválit, chodíme ještě s taťkou každý pátek navíc, aby si malé také užil ve vodě :slight_smile: . Jinak kurz je jednou týdně v pondělí, teď jsem nebyli, byli jsem na kardioologii, malá řvala jak tur, nenechá na sebe šáhnout, tak ji nemohl ani kloudně omrknout srdce :sweat_smile: ...., tak příště, no :wink: . Potápět se měli už teď co jsme chyběli..., ale nevím nevím, zdá se mi to brzy...
Spinoš fakt super!!!!! :slight_smile:
10. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Dagi to se ptal kámoš od toho mého + ty holky, co neznali nikoho a pzval je ten kluk co nakonec nedorazil :sweat_smile: . bylo nás tam 13 tak docela dobrá skupinka :grinning:
10. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Ach tak, už jsem se lekla, že jsi s něma šla při prvním setkání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Dagi nešlaaaaa :grinning: :wink:. Je znám. Jeden hasič mě furt obletoval. Tak jsme se pobavili :grinning: :wink:.
Sis, Jindra by asi skákal metr vysoko. ASle já se chovala, jako slušná, vdaná a hlavně zamilovaná a spokojená manželka :wink:.
Jsem usmažila asi milion bramboráků a mám dost. Jdem koukat na fotbal :slight_smile: . Ještě musim pověsit prádlo na balkon a něco málo vyžehlit. No vůbec nevim, jak to udělám :cry: .
10. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Hooooj,

Dagi :grinning: :grinning: - no jo komoda - šuplíková - líbila by se mi do ložnice (na ponožky, prádlo) - to víš jak máš barák máš pořád co kupovat :grinning: :grinning: , navíc já pořád něco vylepšuju, snažím se zdokonalovat atd.... nemohla bych žít x let v jednom a nic ani nezměnit :grinning:

Myky - supeeeer, super že se to vyvedlo, ten kluk fakt no comment... :angry: chudák jeho žena

Lucinka je šikulka jedna,,,, my teda kroužky nenavlíkáme, my krámujem :grinning: , v pokojíčku jak vidí v jedné poličce narovnaný oblečení, tak hned ho musí vytahat.. a pak si ho zase vůbec nevšimne :grinning: :grinning: , taky ji lákaj kytky - resp. hlína... ale to hubuju a párkrát dostala i přes ručičku už

a kdepak máme SIS - včera vyžahla celou flašku vína a ted je grogy ne :grinning: :-

Já se dneska chystám koukat na Primu na tu romantiku.. Tom šel na poločas na fočus do hospůdky + přinese mi točenýýý - mnam :grinning:

jste tu ted některá?
10. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
jo a Oskarka o nás ví, psaly jsme na Facebooku :wink:
10. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoooooj, jsem tu a střízlivá. jsem včera jen vyhrožovala a skutek utek.

hele, neměli jsme náhodou ten nadpis velkýma písmenama ?

Dagi, proč chodíte na kardio ??? :confused:

Myky, ty teda řádíš. :grinning: Ty myslíš, že já se nechovám jako slušná a vdaná ??? :grinning:
Taky jsem dnes dělala bramboráky.

Sluni, tak u nás skříně furt venku a hlavně v kuchyni, jen přeskakuju marmelády a paštiky, motám pečící papír, uklízím dárkový tašky a vysypanej odpadkovej koš a to jsem s ní pořád, jen se otočím a něco vyvede. Dnes šla taky na hlínu do květináče a sama vylezla na vladko křesloa stoupla si a hopsala. To by se vě mě krve nedořezal. Holt jí nesmím pustit z očí.
10. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
JJ u nás taky děs, jednou vylezla na ten schůdek co tu máme, jak je na něm TV a žuchla sebou dolů - hotovej kotrmelec - to byl fakt děs,,, a tuhle tam vylezla a jen slyším jak tak knourá jako.... se bála už slézt dolů.. tak aspon tak ,že už začíná mít strach - pud sebezáchovy.... už si nepamatuju jak Niki slýzala z postele zadkem prvním :grinning: :grinning:

Juj bramboráky - ty milujem. děláme je vždy sp olečně s mamčou, někdy i s čínou nebo zele. salátem, nebo jen tatarku - to je lahoda - fakt :grinning:
10. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
10. říj 2009 ve 20:31 • slunickooo
tak to je dobrý, že ví, že může spadnout a dává si pozor. To Adél ještě neví, leze na schody a ještě nespadla. Postele máme dost vysoký, takže nahoru zatím nevyleze, ale kdyby žuchla dolů, tak je po ní.
10. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Sis, jooo vím,že se chováš úctyhodně :wink: :grinning: . Já nějak nemůžu spát. Jsem sice unavená na omdlení, ale jak lehnu, tak mám strašný strach... a hlavou mi běhaj různý věci... No fuj.... Už aby bylo tak nějak příští rok :sweat_smile:. Se držim a najednou to padne. No, holt to je život.
Hele a včera to bylo příjemný. Jsem věděla, jak mám krásnou rodinu a přitom jsem si mohla popíjet s kamarádama a poslouchat, jak mi to sluší. Příjemný to bylo :sweat_smile: . Navíc jsem vůbec nemyslela na starosti, který mám a to je fakt oáza. Taky když jsem viděla ty holky. Jak by chtěli mít vážný vztah a chlapi si s nima jen hrajou a já se bavila a to co oni si přejou měla doma. Taky mi tak nějak docházelo, jak jsem šťastná :wink: .
Jooo, nadpis byl velkýma písmenama....
10. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
10. říj 2009 ve 20:46 • myky
Holky a bych zavedla naší fiktivní kavárničku :grinning: .
By jsme se mohli dohodnout na kafíčko, vínko atd a dát si ve stejnou dobu :wink: Společně :wink:
10. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
tak nám tu Myky admin smazal příspěvky vid :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Jo že se jako ZDUNÍME ON-LINE jo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.