• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
Jooo sluní, no koukám. Jsme se jich asi dotkyli, že :sweat_smile: ?
A přesně tak :grinning: . se zduníme on-line :grinning: . To je dobrý :grinning:
10. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
já ale snad nijak nenadávala. stejně - oni jako čtou všechny příspěvky??? To se snad nedá.....

ježiš to bylo krááásný ten Dům u jezera.... nepochopitelný ,ale krásný, ještě že jsem si to nahrála, zí tra hned vypálím na dvd :grinning:
10. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Holky, co to je ?? Co jste tu psaly tak sprostýho ?? :confused: :sweat_smile:

Film byl krásnej, hlavně Keanu. :wink:
10. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Co tady nadáváte :grinning: :grinning: ????
10. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dagi, :grinning: :grinning: taky čekám, co napíšou.
10. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
hele Keanu je taky moje s rdeční záležitost

no já fakt nic.. nebo si už nevzpomínám - myslím že jsem jen psala - že to bylo velkýma písmena ma - a sakra adminy že nám to přepsali... :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Hele Sluni, nekecej, píšou "Nenadávej". :grinning:

Teď jak jsem psala to slovo píšou, tak jsem se přehmátla a ´TUKLA O JEDNO do prava. :grinning: Ještě že jsem si všimla, jinak by mě taky smázli. :grinning:
10. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak já se chtěla dívat na ten film, ale byl fotbálek. Těšila jsem se na něj celý týden, ale fotbálekj sem musela uznat. Tak mi aspoň řekněte. Mě zajímalo, proč žili v jiné době?
Já napsala jen, že co ty adminky a nějak jsem je nazvala, že smázli sluní příspěvek. Taky si říkám, že to smátli rychle. Že snad to čtou fakt všechno.
10. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
prej čtou i IP. :fearful:
10. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jsou nějak háklivý ty adminky :grinning:
10. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak nevím, jestli mám jít koukat na teleku, právě začíná Gothika, jsem tu sama, to se budu bát. :astonished:
10. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Včera v noci došly baterky v baby sense, dnes jsem je zapoměla koupit a teď se budu klepat, aby se zrovna něco nestalo. Pořás chodím koukat, jestli dýchá.
10. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
fakt i IP??? No jo asi to můžou no :angry: :angry:

Myky - ono to bylo dost složitý, on žil v roce 2004 ona 2006 a psali si pošto u... ona vlastně hned ze z ačátku viděla jak ho zajel autobus, oživovala ho , ale nedokázala.... a nakonec zjistila, že to byl on, co umřel tak mu honem napsala, at tam nechodí.... a že na něj počká, at on na ni taky počká 2 roky, že bude čekat u dopisní schránky a on přijel ... no nedá se to popsat, ani pochopit :grinning: :grinning: ale bylo to kláááááásný :slight_smile: :slight_smile: Budu to vypalaovat na DVD - jestli ho chceš tak ti ho pošlu :wink: nebo se j ukni na netu, určitě to půjde někde stáhnout

Sis - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no š nebo č vid - skoro stejný :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Holky pořád m áte monitory??? neb ojte se.... dětičky jsou už velký.... šikulky, zdravoučký,, Sis - na Jindru jsi ji určitě neměla vid..
10. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tak holky já tu mám predátora to je moje oblíbené. Ten miláááášek jakej má ksichtík :grinning: .
Gothiku neznám, tak zkusim juknout :wink: .
10. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
nebo ona Adel nespinká s vámi v ložnici? teda s tebou?? nebo jak to tam máte? :grinning:
10. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jo, jak jsem psala, že nechám mladýho něco zaplatit, za ty spálený stromky, tak dnes jsme byli v zahradnictví a měli tam korejskou jedli na kmínku, tak půlmetrovou kouli a on mi řekl, že tu mi koupí. Ach jo, stála 4 a 1/5 tisíce. Tak jsem mu řekla, že je zlatíčko, ale že na to nemá. :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hodnej Jindříšek - jsi mu měla přidat ne :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Spí se mnou v ložnici, ale jsem zvyklá, že ji hlídá ten monitor. nechápu, jak jsem to mohla bez něj zvládnout s jindrou.

Myky, Predátor je i oblíbene velkýho Jindry, ale kvůli Arnoldovi.
10. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Sluni, jsi se zbláznila ? :grinning: Jsem si koupila dvě azalky za 110 kč. :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
tak já to zvládla u Niki a i ted i žanet to zvládám...

jj Tom taky může Predátora - já to ještě neviděla... ani všechny díly Ramba - něco jak Myky a Dagi a Harry Pother :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Sis - kolik dáváš malýmu kapesný???
10. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Kapesný pravidelně žádný, když potřebuje, dostane a taky má svý fondy.(děda) :wink:
10. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
tak holky - se loučím mažem chrupat.. za chvilku se žanet vzbudí a bude chtít čajík.. tak pá... jo dneska vstávala už v 5,45 :angry: :angry: ještě že s ní vstával Tom :wink:
10. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Tak dobrou.
10. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Sluní tak dobrou :slight_smile: .
my teda máme nany a bez ní ani ránu. Ale je náš první a jsem si asi zvykla. Taky člověk vidí kolem sebe případy, kdy by asi nany pomohla a bez ní to dodne :cry: .
Tu Gothiku asi nedám :sweat_smile: . Jsem si okousala nehty za prvních 5 minut :sweat_smile: . Nechala jsem si nalít vínko, tak asi přepnu na predátora, dopiju a jdu spát :grinning: .
Tak dobrou a hezké sny.
10. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , jdu pozdravit a koukám tady pusto prázdno :cry: .
Tak si jdu vypít kávičku. Dávají mi Vraždy v Midsomeru :grinning: . Pak začneme naše večerní rituály. Koupačka, véča atd.
Juknu, jak jste si užili dnešní den. Nějaké nové nákupky?
11. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
ahojík holčiny,

tak my dnešek OK, venku sice mizérie, ale byla tu kámoška s manželem - neviděli jsme se od ledna tak jsem moc ráda, že jsme se viděli,,,, jsou moc fajnoví a suproví a hodní lidičky - jim moc moc přejem jen už v životě samé štěstíčko.. :wink:
11. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Sluní to jsou ty co se jim stala tragédie s holčičkou?
Mě se celkem tohle počasí líbí. Ani jednou nás nezastihl déšť a všechny pochybný existence jsou zalezlý. Nejhorší je, když fučí vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To se tu bojim chodit, co mi kdy spadne na kebuli :sweat_smile: .
11. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
jj to jsou oni, ale tady to zlvádali super, nevím jak doma :frowning2: :frowning2:

my zítra razíme teda ráno s Niki, tom budou doma , pak když bude niki schopná tak má od 15,20 nauku + klavír - takže ještě pofrčíme směr JC, v uterý zase trénink Destiny a v sobotu mají 3 hodiny taneční soustředění - jezdí jim vždy špičkový lektoři z Práglu... p ojedu nakonec se žanet sama, nám přijde domů zedník tak tom musí být u něj... musí se opravit komín - vede nám v něm prý nějaký trám a mohli bysme taky jednou krásně chytnout :angry: :angry: - no jo starý barák - furt se něco předěláv á :grinning: :angry:
11. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.