• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

* Bobřice a jejich bobříčata *

(Zamčená)
2. dubna 2010 
autor
asi posl. 6 fotek - tak co tety - budu kudrnatá??? :grinning: :grinning: :grinning: (mamka tvrdí že ne, t atka že jo.... Niki už v týhle době měla lokýnky :grinning:

http://jagrovi.rajce.net/Rijen
11. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak to je super, že jsou spolu a nějak to zvládnou.
Myslím, že Žanet nebude kudrlinkatá :grinning: . Ale vlásků má hodně :dizzy_face: . Uvidíme v léťe na dovče :wink: .
11. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: jj uvíde se u moooře vid... my jsme asi Myky asi takový jediný 2 optimistky - co se srazíku v Chorvatsku týče vid??? ale věřím, fakt jo. .že do klapne... ješě lepší by bylo kdybyste brali letecky Turecko v květnu... to by se vám moc líb ilo fakt...
11. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Sluni, taky myslím, že nebude kudrnatá. Asi bude mít jen mírně vlnité vlásky.
To máte teda program s Niki. Tak hlavně,ať to zítra zvládne.

Dnes Jindra celej den vyráběl krmelec pro ovce. Sousedi koukali, co to tady zase robí. :grinning:

Jo a jinka, u ségry zase podezření na meningokoka. Ta kámoška už to má zase a vesele to roznáší. Prý je bacilonosič. nechápu, že jí nezavřou do izolace a nevyléčí.
11. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Sluni, já chci k moři, jen musím zpracovat toho bručouna, no uvidíme, až to bude aktuální. Kdyby se letělo, tak bych klidně vyrazila sama s dětma, ale autem bych se bála.
11. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Sis - ahojík, prosímtě . malej nebo velkej dělá krmelec :grinning: :grinning: jé a ovečky by žanet ráda viděla..

c ota ségra bože furt.. to je děs běs.. . malá je očkovaná už?
11. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jo a ti vaši kamarádi jsou teda spolu ? Psala jsi tenkrát, že on jí chce opustit ne ? Tak aspoň, že to zvládli. Muselo to být stejně pro ně záhul, koukat na žanetku a říkat si ........ :cry:
11. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Velkej dělá krmelec. :grinning: Až k nám přijedete, tak uděláme exkurzi. Včera jsem zrovna drandila s kočárem mezi nima. Jsou zvyklé, ale Adél ječí radostí a ony se jí bojí. :slight_smile:

Očkovaná proti menigk. není. Tady proti tomuhle ani není očko.
11. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
jo a už děláme oslíka --- místo Ia .. AA,, a foukáme.. takže bude foukat na svíčky na dortu :grinning: :grinning: :grinning:

jj jsou spolu, on se k ní chová krásně,,, pořád Janičko, Janička. ....... snad to bude ok i do budoucna a snad se jim brzo povede i to mimnečko... oni na něj čekali taky dl ouho, měli ji nakonec až po 6 IUI.. těd nikam už nechtějí c hodit,, necháváají to "osudu"... Janče to ale moc sluší, zhubla.. prý 10 kg... jsou super, :wink: jestli existuje bůh, tak jim musí pomoct a dát jim zdravý miminko
11. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
aha - já že jsem niki dávala myslím očkovat proti menig..... tak nevím no...

a jak jste daleko od Práglu teda.. že bysme ten podzim spojili i s váma a s Myky ??? co Dagi?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
a pak léto uděláme u nás Prachovský skály, Trosky, možno ZOO dvůr králové, krčma Dětenice,, ,, co budete chtít...
11. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
ono je očko proti mening., ale proti jinýmu typu.

Jsme tak 50-60 km za Prahou směr KV. Rádi vás uvidíme. :slight_smile:

To je dobře, že se mají rádi, určitě se zadaří.
11. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jé Dětenice, to beru. :grinning:
11. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Teď koukám, že má švára zítra svátek. jde k nám na oběd, tak to abych udělala něco dobrýho.
11. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
juj ještě že jsis všimla vid.. co budeš vařit :grinning: :grinning:

a Dětenice jsou BOMBA... ABSOLUTNÍ. . minule moji ségru si vybrali a vrhali po ni nožema :grinning: :grinning: nebo třeba tě zavřou do klece a vytáhnou v takovým koši až ke s tropu.. :grinning: :grinning: - ale to je jen když je ten jejich program, dá se jít i bez něj... za něj se pak platí :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky, to je děs, přečetla jsem každé páte slovo, moc kecáte.

Sluni, budou se snažit o další mimčo??? Nojo, my též bez nanny ani ránu....
Minulý týden zemřel známým dvacetiletý kluk, naprosto zdravý, dělal přijímačky na Vš vojenskou, takže byl pořádně proklepnutý mudrama..., minulý týden se z ničeho nic skácel a šmitec, nikdo nehcápe jak to je možné...

Přetlumočte mě to s tou Prahou :grinning: ??? Se v těch příspěvcích ztrácím :dizzy_face: . Něco se chystá??

Sluni, Facebook je lepší jak kůň???? Když já nemám čas to ani omrknout :grinning: . Tak pozdravuj Oskarku a ať se přijde podívat....
11. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
jo Sluni, ještě stihnu popřát Žanetce k 11-ti měsíčninám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A dodatečně Mikuldovi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky, jééje, tak jsem málem zapomněla, také moc blahopřeji Žandě a Miklíkovi :dizzy_face: .

To je zase počasí :angry: ...
12. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
aHOJÍK všem,

tak jsme doma - uf,,, teda už dýl, ted mám chivlku času písnout... vytrhla ji jen jeden zub, že prý dva by bylo moc - takže druhý př. pondělí, no v ordinaci děs, jsem ji tak hrozně moc litovala... chudinka moje.. ale ted už je fit, už měla i polívku ... a je štastná, že se může válet v obýváku s notasem a koukat na dvd :grinning: - JC vzdáváme , přece jen je ještě napuchlá a uplně ono to ještě není....

děkujeme za přáníčka :wink: a Mikšíkovi taky velká GRATULACE

Dagi - Facebook není jak Koník, je to uplně jiný, ale zajímvavý :wink:

S tím klučnou to je děs.. .tohle by se bože nemělo stávat... já se zase včera dozvěděla, že tu jedna mladá paní - max 40 roků má rak. prsu, už má po operaci :frowning2: :frowning2: ted jezdí na chemot. do Prahy :frowning2:

Sis - tak co jsi ukuchtila???? Ségra má zase proglém s manžou - on se bojí lítat, takže by př. rok chtěla letět se synovcem sama - ale zatím nemá s kým...
12. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Sluni, máte pro Žandu vymyšlený dárek k roku??? A co ten dortík??? Jaký nakonec bude?? Jsem chtěla nechat udělat v cukrárně, aby fakt pěkně vypadal..., ale manža chce stůj co stůj péct sám :astonished: ...

Kde jste všichni, my jsme se vrátily z plavča, malá vychrupuje na chodbě..., příště se máme potápět :confused: :confused: , bojím bojím :slight_smile: ...
12. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
dagi ahojík

máme pro ni takový velký hrací hadrový puzzle - jak jsme tu psali s Myky , pak chci ještě b ubínek a xylofon nebo něco tak.. nějakou knížečku, dort budu dělat doma - od dr Oetkra jsem koupila směs na jogurt. dortík Princess, vypadá to jednoduše, jen se přidají 2 j ah. jogutrty, v balení jsou i ozdobné hvězdičky, na to chci koupit svíčku 1. a asi marcipánové berušky... a pak bude mít od ségry z cukrárny, bud krtečka nebo ted přem. na psem - protože je na psy jak divá..

Juj -potápění, to je něco, budeš m ít určo i fotky a video - tak sem pak nějaký foto hod...
12. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Už jste o tom puzzle psaly..., jaké to je??? Myslím nějaké se zvuky.... Hoď prosím odkaz. Jj, čím více rambajzu tím lépe :grinning: .

Copak jsem cvok, abych hodila pod vodu svoje dítě :grinning: ..., jsem zvědavá, jestli se k tomu odvážím :sweat_smile: ...
12. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Odkaz na puzzle musí dát Myky - máme je od ní.... :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky, teda nové téma a už ste toho nakrafaly :slight_smile: to ani nedočtu :d

jak se máte co nového co děti?

jen v rychlosti: u nás nic nového, ve středu jdeme na 10m prohlídku, a 2 prevenar, Tobiáš má astma, Fila chodí do školy a rád a začal chodit na florball. Tobiáš má 5 zubu, leze, chodí, huláká, žvatlá...pokoušíme se o znakování ale nějak na to nemám narva bo malej nevydrží ani minutu sedět :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky,
sůuní jsme na vás myslelia dobrý, že jste to zmákli :wink:.
Dagi to puzzle je toto, ale my ho kupovali jinde a levnějc. Ale tam už ho nemají. nebo jsem ho nenašla.
http://www.baby-eshop.cz/sassy111111111/hrajici-puzzle-taf-toys&mb_cmp=zbozi&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_content=textlink&utm_campaign=products
Na potápko držím palce. Jsem na vás zvědavá. Já bych to asi fakt nedala.
Taky gratulujeme Žanetce k 11měsíčninám. Velká slečna už to je.
A děkujeme za přáníčka :grinning:
Dneska jsme měli den. Jsem píchla kolečko, tak jsme jeli pro nové, bo jdeme zítra na RHB. Jsem uhnaná, ale koupila jsem i nějaké nové tepláčky a zbytek objednám přes net, bo jsme tam přijeli už po zavíračce a jsou tam zlatí. Nás tam vzali a v klidu prodávali :grinning: .
12. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tady jsem ho našla za příznivou cenu :wink:
http://www.slune-cz.cz/zvukove-puzzle-taf-toys/
12. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky,
Kaci, to je dost, že jsi se přišla podívat..., takže Tobík astma :unamused: ...., ale čipera to asi je :dizzy_face: , musíš být ještě hubenější než jsi byla

Myky, v reálu jsou také barvy tak vycmrdlé???? Já vůbec nevím co té naší Lůce už koupit, hračky co má doma ji už moc nebaví, ale fakt nevím co nového.... :unamused:
12. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dagi jsou krásný a hlavně Mikuláška to baví a to od začátku a pořád. Vždycky když mu pustím zvířátka, tak začne výskat :grinning: . No, je úžasnej. Jsem ráda, že jsem to koupila. A ty 300,- mi příjdou fajn. Když si vezmu, že za obyč Lamze Emila jsme vyplázli 400,-, tak se to nedá srovnat. Emil má své kouzlo, to jo. Ale tohle, jak má víc funkcí, tak mi příjde, že jsem víc investovala a dá se s tím víc vyhrát.
Holky v jak se staví sen, jsou příbuzný a budou mít asi super bejvák :dizzy_face: .
12. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky, zítra budu telefonovat, tak na nás myslete. Mi je zase špatně :cry: . Už jsem fakt psychouš :angry: !
12. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Hojjj zdravím

Myky - neboj neboj, vše bude ok, a prosím tě, který to jsou ty příbu zní???? a oni už ten dům mají, nebo se to vysílá live?

Dagi- u nás je to taky tak, co má hračky doma tak už ji neb aví, jak dostane novou tak ji b aví chvilku a za chvilku už taky ne... takže moc hraček kupovat nebudeme...

Kači- c hudák malej,,, bere léky na to astma? Nebo jak to léčite??
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.