• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Nikde nikdo? Truchlíte za Michaela :grinning:
26. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
prd za Majkla,já truchlím bo nám nejde elektrika!Jsem sama doma,můžu pařit na netu a on si do trafa bouchne blesk-mě jebne.!
26. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
jdu hledat zápalky,ať si za svitu svíce můžu vyleštit aspoň zuby,když už nic.
26. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
chjo,já chtěla koukat na Hellboye :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
do toho mi ještě zdechne baterka u mobilu a jsem nahraná úplně.No nic jdu vzývat elektrikáře ať to opraví!
26. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
huuuuuuráááááááá funguje nám elektrika!!!!!!!!!! jupíííííííí

hmmm, ale vy tu stejně nikdo nejste...jakto??? Haloooooooooo

no jo, Zuzka je vlastně na svatbě, Mic je taky někde na tahu, Lucka teda nevím a Maky, ty seš kde??
26. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
teda ženy, já se zde dneska můžu vykecávat a vy máte lepší zábavu...no totok.... :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
tož já se jdu natáhnout na toho Hellboye....kdyby něco, tak písknite, já dojdu.... :grinning:
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tak já můžu chrnět a nechce se mi :angry: :rolling_eyes: , jsem jak přejetá parnivlácem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Do postele jsme se dostali kolem půl 2., myslela jsem, že tam budem pařit dýl, ale jeli jsme autem dom s MM tetou a strejdou, tak jsme nechtěla zdržovat. I když pak už mi byla venku celkem zima a v autě jsem pomalu usínala. :grinning:

Hodila bych fotky, ale foťák jsme zapomněli u tchána v autě :grinning: , tož hned jak ho donesem. Nellouš spí u našich, měla premiéru, tak su zvědavá.

Svatba byla super, taková netradiční, Nellišu jsme odváželi až kolem 5. hod., ale do té doby s ňou to byla hrůza - měli tam 4 psy, tak za něma furt lítala a my za ňou. Takže jsme do té doby pořádně neposeděli :rolling_eyes: , hlavně že tchýně se furt divila, proč ju chceme odvízt tak brzo, furt říkala, jak s ňou bude a nakonec s ní byla všeho všudy asi 1/2 hodiny :rolling_eyes: :angry: . Pak si vesele drbala :rolling_eyes: . Ale jak jsme Nelldu odvezli, tak jsme si to užili, byli tam kámoši, se kterýma jsme dřív chodili často pařit, tak jsme pokecali a popili :grinning: .
27. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno,

taky jsem jak po mrtvých MM si zase za chviku jede na turnaj na Vísky a zítra zase na fotbal, ještě že to už je poslední zápas a pak máme víkendy jen pro sebe.

My byli pařit za Micinou, vyhořel jim doprovod, tak jsme jim dělali garde ale jen na chvilku myslím od půl desáté do půl jedné. Bylo to super, jsme si s Mic trsli na country a chlapi kecali a pak se chlastalo, já jsem teda řídila, ale moc jsem se bavila, po dlouhé době jsme takhle vyrazili s MM.Hodně se debatovalo o koníkovi, kolik na něm trávíme času atd...

Jinak jsme včera prubli kočárek je to super...teda na polnačce mírně řachtá to přední kolečka asi jak není dostatečně odpružené ale jinak supr.
Ted mi paní z jiné diskuze aji radila jak si z toho můžu udělat sporťák tak abych ještě viděla na Kubíka... :dizzy_face:
27. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojte,

teda tady se včera pařilo jak ozávod :slight_smile: Já koukala na Nesvadbovi a pak na MTV na Michaela, hráli furt jeho písničky a tak jsem si připomněla spoustu klipů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci o koníkovi jo? A na co jste s Mic přišly? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Myslím jako, že chlapi nám furt předhazovali koníka a net :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Ježiš, aby se nezbláznili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
ne bylo to super,ale pak jsme se nějak znavili a jeli dom :grinning:
27. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Akorát než jsme odjeli tak jsme skoro hodinu museli čekat tady na hřišti, MM tam měl zakončenou fotbalu a přišel takovej liják že to jsem dlouho neviděla... :frowning2: :frowning2:
27. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak jsme si dovezli ten náš poklad :slight_smile: , Sláva je venku, jeden známej si přijel pro šutry, tak to budou nakládat.
Mám kopr, nejradši bych někam zalezla a válela se :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak jste si ten včerejší večer taky užily, co? :wink:

Holky, co ten příští víkend? Jak se vám to pozdává???
27. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Luc, MM jel teď taky na Vísky, ale po včerejšku si nejsem jistá jestli bude hrát :grinning:
27. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
no a já jdu narvat prádlo do pračky a pak musím vymýt mrazák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vůbec se mi nechce, doufám, že se nějak blbě natáhnu, protože je to pultový mrazák, tak se do něho budu muset docela naklánět.
Chjo, fakt se mi chce...včera jak vypadla elektrika, tak si babička myslela, že mrazák odešel ale byl jenom vypadený jistič, tak to MM nahodil a zase funguje, jenom si babi usmyslela, že to musíme umýt...bléééé
27. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Zuzouši, co to máš za šaty na té svatbě???
27. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
filajový :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Už jsi spadla do mražáku? :grinning:
27. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Zuzi já s tím prozatím počítám a zkusím domluvit Tobouše do Lipasu, Vašek asi bude celou sobotu v práci, tak se budu válet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Zuzi a nechceš hodit nějaký lepčejší foto, kde jsi vidět víc? :wink: ale sluší ti, moc, fialková bude tvoje barva :dizzy_face: A to bolerko jsi využila nebo ne? :slight_smile:

Jani prosimtě, tak ať to vymyje TM, máš mít klid ne? :angry: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
27. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Mak, úžasný, doufám, že to klapne :dizzy_face:.
Jani, co ty? Počítám s tebou, beru :wink: .
27. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Marky, to je jediná fotka, kde jsu z našeho foťáku :angry: :angry: :angry: :angry: .
Bolerko jsem nevyužila bo tu byl hic od rána jak prase a jak jsme vezli Nelldu našim, tak jsme se převlíkli. :wink:
27. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
JJ, jdu udělat ještě zelnej salát a jdem obědvat, tcháník vaří, tak mám dopolko pohodičku :wink:

Akorát Tobeš opět vstával v 6 a už je hodinu na zabití :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
No MM by ho vymyl, jenže musela na firemní fotbal a babi si prostě umanula, že se to umyje...no nějak to udělám, už jsem se rozhodla, že ho prostě vysaju a je to...ale já se do něj prostě nezohnu, to má smůlu...hlavně že se mne ptá, jestli mi nemá odnést prádlo do sklepa a ven... :angry: :angry:

Zuzi, já totiž na září potřebuju sehnat lila šaty, tak hoď foto, kde jdou vidět celý a kde jsi je splašila....
Já osobně bych se na mražák vy.... to počká, než přijede TM ne, tam nebude do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Zuzi, já bych aji dojela, domluvím se s MM a hlavně záleží jestli už budu makat nebo budu ještě neschopná :grinning:
27. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
dojede nejdřív ve čtyři, hlavně musím jít nenápadně zkontrolovat jestli ho babi fakt vypnula, nebo je zapnutej...protože jestli ho vypla, tak nefunguje už od včerejší asi osmé večer...tož to potom to maso můžu hodit do prdelky....
27. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
mě se nic nechce...musím aspoň vyluxovat....ale fakt se mi chce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.