• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
hm .. tak já pořád nespím a pořád nadávám, že jdu spát :confounded:
1. srp 2009 v 00:06  • Odpověz
Čágoš bágoš :slight_smile: .

Jani, taky tě moooooooooooooooc zdravím a užívej si to!!! (Bože, jak já ti závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )

Zuzi, co je? :confused: :fearful: Nejseš přetažená?
1. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
Oba drahoušci ještě chrndaj, tak si taky ještě půjdu přilehnout :slight_smile: .
Zuzi, tetováčku šupnu do alba, až se tady potkáme :wink: .
1. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Zdar zdar

Zuzi .. su tu a ty ... chci tetovačku :confused:

Nejsem přetažená ... jsem na palicu a místo toho abych šla spát, když jsem hyn tak čučím do komplu, ale nic v něm nedělám :sweat_smile:

Kde ste ženy Boženy ... a kde se toulá Lucouš?
1. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Jsem tu na skok, seš tady Micouši? :grinning:
1. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Léňa tady taky dlouho nebyla, Lucka taky, Mak se včera neukázala....
Jsem asi už paranoidní, když se některá neukážete, tak mám strach, jestli se něco nestalo :pensive: :frowning2: .
1. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Sláva teď šel s Nellinkou k jejicho, domluvit si míchačku, aby mohl začít betonovat - konečně má všechno vykopaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
1. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Doboré sobotní dopoledne,

tak se hlásím, včera jsem to absolutně nestíhala, dopoledne mě šíleně bolela hlava, tak to jsem neměla náladu vůbec na nic, byla jsem ráda, že si hraju s Tobísem a můžu u toho ležet, pak mě to naštěstí přešlo i bez prášku, tak jsem ráda :dizzy_face: no a po obídku přijel můj taťka, vyzvedl si Tobouška a jeli do Lipníka, ještě jsme se teda domluvili, jak vykopat hluboko základ apod. a jelikož už je soused doma z dovči, tak se k němu odpolko půjdem domluvit na bagr a mix :wink: Pak přijel Vašek, polítali jsme ještě banky, rušili jsme nějaký účty a půjčky, protože jsme ještě včera měli dohromady 5 účtů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak abychom všem jenom neplatili poplatky :wink: a vyrazili jsme ke známým do Ústí n. Orlicí, Vašek pracovně, jel jim změřit žaluzie a parapety a seštelovat okna, co loni montoval a já se jela podívat na jejich 2,5 měsíční Zuzanku :dizzy_face: No je to beruška, už je teda veliká, má 5,5kg a kouká už jak drak, ale večer byla nevrlá, tak jsem si ji jen chvíli pochovala a šli koupat :dizzy_face: Ale teda říkala kámoška, že celej 1,5 měsíce prořvala, protože měla hrozný koliky, tak chuděra je hubená jak lunt a má kruhy pod očima :frowning2: ALe prej se to už lepší :wink: No a domů jsme dorazili kolem 11, po cestě jsme se stavovali ještě v Tescu, tak jsem Toboušovi ukořistila dvě slevněný tríča :wink:
1. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Tož co je toto, za oučast? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Mak sexovala, nebyl čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
No nic, nebudu tu strašit a jdu něco dělat, Vašek přijede kolem oběda, spíš teda po obědě, tak pak budem makačenkovat na zahradě, tak jdu uklidit dom, ať mu můžu pak pomoct :wink:

Zatím zduř :wink:
1. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Já mám taky snahu uklízet .. jenže se to nedá .. Mikeš muí všechno krámuje ..chtěla jsem umejt podlahu .. vylil mi celej kybl :angry: fakt na zabití ... teď spadl do peřináče a řve .. dobře mu tak :angry:

Hm .. já a Mirek jsme měli včera taky aktivitu a přesně začal řvát Mikeš, tak jsme šla za ním mu dát dudana a pak jsme to mohly dokončit :grinning:
1. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak ségra odlítá o 2 hodiny dřív :astonished: , takže se tam musí vypravit už ve 2.
Počítám, že dneska už nenakouknu, užijte si pěknou sobotu a zítra zdarec palec. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Týýý jo Mak, ještě mě tak napadlo - s tou vaší sexuální frekvencí, aby neměl Tobišek brzo sourozence :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Závidím ti víkend bez něho :wink: , taky bych tu našu cácoru nejradši někam prodala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Ty jo Mic, u vás byly včera Vánoce jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Ty jo, to je teď, ta sexuální frekvence, když je Vašek doma, jináč to stojí za prd, o tom víkendu to tak horký není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALe nestěžuju si :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Zuzi taky si to užijte :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, tak mi tu fotku pošly mejlem, když se zas tu nepotkáme :sweat_smile:

Jo, jo vánoce .. už 5 let do předu :grinning:
1. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo a dneska je u nás grilovačka ..,.Makelínovi přijedou ... tak doraste taky, jo :dizzy_face:

Holky, kde je Léňa ..... je to divný , už tu tak dlouho nebyla.
1. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Mic, tak dneska se napereš a třeba budou druhý Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, dorazte, kdo můžete :wink: my berem stan, tak místa bude dost :grinning:
1. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Jinak u nás je jedna postel taky volná a na zemi se dá taky spát. :grinning:
1. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
sem si teď zařvala u filmu .....ach ten byl krásnej
1. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
hm .. teď jsem dala do sprcháče savo ... asi chcípnu .. to je smaradu jak v cařihradu
1. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
kuva fix ... sem si stoupla na včelu :angry:
1. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
tož na co si beru to pyžamo, když bude stan? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
A reakce? :confused: :confused: :confused: :confused:
1. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak si neber stan a budete spát u nás na jedné posteli a až skončíte, tak si jeden z vás lehne na zem :grinning:

No a nebo si vem stan a vem si k pyžamu pořádně teplí ponožky :grinning:
1. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
no a vidíš .. ty jsi jediná, kdo neviděl náš domeček .. tak pokud budeš chtít, tak se můžem jet čučnout. Bych se pochlubyla :grinning:
1. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
makouši, vem tu flašku, ať ti můžu nahrát další fota.
1. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Zuzi , je mi to moc líto ............ ale ty tu nejsi
1. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
a já nemůžu odolat ....
1. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
3000 :grinning:
1. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.