• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzouš je v Brně, Jaňouch v chrvatske republíce, Makouš na zahradě ... no a Lůca ? Lenka? Jitka ? Danča ? Šárka ?
1. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
mě z vás asi jebne ...........
1. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
.............. :confused: ..............
1. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
........................... :fearful: ...............
1. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
... JEB ...
1. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
........... a máte po ftákách .......... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
.................................................
1. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
................................................
1. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
mě snad jebne znovu , bo co .......chcete mě dostat do Kroměříža, ne :rolling_eyes:
1. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Makelínovi už valí k nám ... mají štěstí ...a vy jste přišly o pořádný steaky, jelikož jste se sem dnes nečučly.
1. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Dobr dan!toz sedime na terase a popijime,je krasne.Lenca nema PC proto nepise.Psala jsem ji smsku.Tak dnes je grilovacka u Micanku?To se mate.Pa pa.
1. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoooj!
Mic, mrzí mě, že to včera nevyšlo :unamused: . Kdyby Nellda byla na noc u tchánovců, tak na 100 péro přijedem :pensive: . Tak příště :wink: , snad jste si to pořádně užili :sunglasses: .
My jsme přijeli z Brna k našim kolem 8. hodiny, ještě jsme tam pobyli :wink: . Nellince jsme koupili konečně to odrážecí kolo (co má Tobi) k narozeninám :dizzy_face: .

Jani, tak si to pořádně užívej - to vegetění :slight_smile: . Taky bych se jela válet k móřu, ale s Nelldou to je takový válení neválení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
2. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
Sláva jel pro řidiče do Letovic, aby ten řidič mohl jet složit kamion bo se sem nemá jak dostat :confounded: . Dneska máme jít k našim na oběd :wink: . Tak za chvilku ještě půjdu splácat štrůdles, ať tam nejdem s prázdnou :slight_smile: .
2. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Ani jsem vám nenapsala, že Nelldu ve čtvrtek štípla vosa :angry: do ručičky, řvala jenom asi půl minutky, chudinka. Ale ještě včera to měla nateklý :unamused: .
2. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
Já si asi úplnej dege, bo neumím stáhnout písničky do mobilu :angry: :rolling_eyes: , tož někoho prosím o návod jak na to. :pensive:
2. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
Zduř kuř buřt,

asi před 10 minutama jsme přijeli od Micoušů, včera super, spát jsme šli asi ve 2, nakonec nás ukecala i na spaní a dneska jsme to měli i s vaječinou na snídani :dizzy_face: Snad zase příště přijedem :dizzy_face:

No a já jsem převlečená a valím dělat něco na zahradu :dizzy_face:

Hezký den :wink:
2. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Čao ženy.

Včerejšek super .. ale ani jsme se nezbombily ... ale aspoň nebolí pupíček. škoda že jste nedojeli ... bylo by to hokejoví.

makouši .. co to má bejt SNAD zase příště přijedem :angry: .......to je samo ,ne

Písni mi prosímtě ty kontakty od vaška na ty dveře a kliky ....... dík

jo a vlož votky od Zuzajze, jo :grinning: ...... ty jsi taková šikovná :grinning:
2. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Zuzi těch vos a včel je jak nasratejch .......... mě jak včer adžogla ta včela do nohy, tak na to vůbec nemůžu došlápnout :angry:
2. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Zuzi .. prsím pošly mi toho kéroša na meil ... já to chci vidět :sweat_smile:
2. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky, k tomu fejsu ... co to tam je to že si dáš plzeň? :confused: :sweat_smile:
2. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Marky, prosímtě s těch fotek co jsem ti dala .... nedávej tam Mikeše kde mu jde vidět pinďulák, ju .... dík ... zadek mi nevadí.
2. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Sem chtěla udělat špenát ....... příjdu do maržáku a tam žádnej není ............. tak jsme vitáhla filé od nowaca a osmahnu ho ... dva dny ryby po sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale Mirkovi to naštěstí neva ... jdu na to.
2. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Su nasratá ... teď mi Mirek volal ze stavby že ta meruńková v kuchyni vůbec není pěkná .. že je to jak pěst na oko .... mě jebne ... jak se Mikeš vzbudí, jedu tam ... si myslím že Máirek má zas blbou představivost a bojí se experimentovat ... vsa´dte se, že skončíme u bílé :angry:
2. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
hm .. skončily jsme u bílé :sweat_smile:
2. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Hm ... tu nikdo ... tak jdem z Mikešem a z Mirkem na jedno .......
2. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Zdarec všici!
Mic, za chvilku ti hodím tetováčku na mejla. :wink:
Tak si třeba vymalujete potom :wink: , to už budeš mít lepší představu o barvách :slight_smile: .

My jsme byli u těch našich, dneska bylo dusno jak sfiňa, nic se nám nechtělo dělat, ale jak jsme přišli dom ve 4. hodiny, tak jsme se přeci jen vrhli do práce - teda Sláva, já jsem grilovala masátko na véču :wink: . A dom jsme přišli před chvilou. Nelliša je protivná jak trn v prďce :confounded: :rolling_eyes: . Ale poslední dobou to je furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
2. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kdepak couráte? :confused:
Já jsem se tak brutálně přecpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dělala jsem špízy, ale byly výborný :dizzy_face: .
2. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
No nic, jdu na téju, tak dobrou s kobrou :wink: :slight_smile: .
2. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Já jsem vyřízená a jdu taky hajat,

dobrou :wink:
2. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.