• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Su doma

venku se chystá pěknej mazec.

Zuzi .. kérka je nááádherná .. Zuzi , to máš zevnitř nohy, nebo na kotníku? .. ale moooc krásný.

tak jsme se s tou kuchyní a obejvákem ve finále domluvily ... že půjdem na bílo a jak to bude zařízený, tak to přetřem.
2. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
Marky ... prosím, prosím ty kontakty na ty dveře a kliky ....... dííííík
2. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz
Čauvec :slight_smile: ,

Mic na kotníku.

Tady se v noci přehnala bouřka jak blázen, teda až k nám to nedošlo, šlo to od západu, ale blýskalo a hřmělo v kuse :unamused: . Tady jenom lilo a jsem ráda, že ta buřina sem nedošla - bych se poaala strachy :confounded: .
3. srp 2009 v 06:12  • Odpověz
Kde se flákáte???? :angry:

Já už peru, jsme nasnídaný, aji jsem to trochu pofackovala - ten binčus a jdem do obchodu pro nějaký pečívo. :wink:
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Hoj bambulky,

nam ted nekolik dnu nejel net :angry: :angry: :angry: Me nas..lo!!! Jsme jim vcera psali,tak se to ted rano konecne rozjelo.
JA se skoro nudila.. :slight_smile:
Niky ted chrape,ja mam jit natirat desky a rikam si zkusim to a ono to jede,tak to uz se odtutd asi nezvednu,ale MUSIM!!!!!
Pocasi na prdlacku,co?Vcera jsme radili v bazosu aspon dve hodky,byli tu netere a synovci,to byl rejd...!
TAk hezky den ,mizim to nesudlat
:wink:
3. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Zduř kuř,

včera jsem makala jak drak, tak jsem neměla ani chuť na net, ale tu stejně nikdo nebyl, je tu jaksi pusto prázdno :rolling_eyes:

Jsem ještě pořád bez synátora, zítra mi přijede, ale je tu bez něj boooooooožský klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sice večer se mi zastýsklo, ale dneska jsem říkala, že se mi ještě jeden den bez něj šikne, abych tady něco udělala, teda doufám, že nebudu celej den sedět u PC :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Mic jo ten odkaz, promiň, zapomněla jsem na to, Vašek je v práci, ale jak dorazí, tak ti hnedle pošlu :wink:

Jituš nebuď akční, už zase nám tu kazíš morálku :grinning:
3. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Zdar ženy.

U nás byla buřina jak blázen asamo že to zas někde mrdlo do drátů a přestala jet. elektr.

Kuchyňář dneska nepřijede :angry: mě nasral. ......... vrátil se až v noci z dovolené .......... tak odpoledne naveze vrchní skříňky a bude to montovat úterý, středa. ........ a to chci jet zítra za kamoškou co přijela do BK z Rakouska ..... seru na něj ........ pojedeu , ať se tam třeba zhoupne.

Mikeš ještě chrní ......... potřebuju na poštu akdyž chci aby ráno spal , tak to teda ne. :sweat_smile:

Marky .... tak na mě nezapomeň, jo.

Holky, dojeďte ........... dělali jsme v noci kanca se zelím a je toho moooc . Zejtra bude kuchyňář hladem.

Zuzi, fakt je ale boží ta kéroš.
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
I u nás to docela bouřilo, ale taky dost foukalo, se nám to tady opíralo do střechy :confounded:

To by mě taky nasral, kuchyňář :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
3. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
marky , no mě nasra jak svňa ... ale zas jak s ním budu mluvit, tak mu odpustím ..... to je strašně příjemneh a hodnej člověk :sweat_smile:

Jo a už volal Mirek že nám přivezli krbovou vložku ... tak má zas co dělat :grinning:

Normálně Mikeš pořád spí ... pujdu na něj čučnout, zda dejchá :sweat_smile:
3. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Tý jo, ono je totiž nejhorší se vzpamatovat z dovolené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to pak bys ještě potřebovala týden na aklimatizaci :grinning: my třeba taky jednou někam pojedem, ale letos mě to nemrzí, hlavně že budou zlatý písky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Co si mu matko udělala? Asi se mu v tom chladnu dobře spinká, broučkovi :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdu kolem tak nakukuju,
mala se vzbudila pres chuvicku,tak basti a jdemem ven a ja budu pokracovat,jsem vrchni naterac a vy me nestvete,taky kazda doma zvelebujete,proste to udelat musim,ikdyz me to hrozne bavi :unamused: ,ale bude to krasny,az bude vse hotovo....za nejaky ten rok :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Dnes toho musim vyuzit,ze nemusim varit,zitra bude hur :wink:
A to jeste rano vezu strejdu do nemocnice,zas pul dne v haji.....
Nevim vubec,co tento tyden varit,tak hazejte tipy,jo???????Co me napada jsou spagety, rajska a plneny papriky..
3. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
My dneska máme na obídek výslužku od našich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - masátko, červený zelíčko a knedlíky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mňam, mňam. Já jsem před chvilkou dopekla kuře na zítra a snad i středu :wink: , tak pak jen uvařím rýžu - Nellda to míluje :slight_smile: .

Mic, ale když je to zpoždění u té kuchyně jen jeden den, tak to není tak hrozný :wink: . Se vám to rýsuje, co? :dizzy_face: Těším se na návštěvu u vás :dizzy_face: :dizzy_face: .

Mak, ty se tááááák máš bez prďolky :pensive: . Aspoň porvete móře práce, co?

Jitu, my jsme na tebe naštvaný bo ty seš furt akční a my nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
3. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Nellda už spí :confused: , dneska jaksi brzo, no vstávala v 7. :unamused:
3. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
a ja si rikala,proc se se mnou nebavite :cry:
3. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Prej zvelebujem :grinning: :grinning: :grinning: ............ já doma nanejvejš zvelebuju počítač a tím to končí :grinning:

Zuzi .. to mi ani tak neva, že je to o jeden den posunutý ... alel to , že Mirek kuli tomu dneska nešel do práce a má toho staršně moc.

Marky, jinak to nechápu že tak spal sem ho musel ajít v 10:30 vzbudit aby jsme stihly poštu :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jitu, ty seš prdloš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mic, tak to je na pytel, když je Mirek doma :unamused: , ale aspoň se vám to zase v domečku pohne :wink: .
3. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
3. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ZUzi,ty mi delas chute s cervenym zelim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JA ho mam v mrazaku,ze bych udelala jeden den plneny bramborovy knedle?????????? :sunglasses:
3. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Říkám prdloš, takový pracný jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale mám ho moooooc ráda :dizzy_face: .
3. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
jako něco zlé je pro něco dobré
Marky s tím rajčetem super nápad ... tam aspoň budu moct dát Mikeše z híolím pindíkem .. před váma mě to neva ... vy mě na něj žádnýho ouchyla nepošlete :grinning:
3. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
ZUzi,tak mi nejaky nech,ja zitra pojedu kolem,tak se stavim s obednikem a nafasuju u vas a nemusim varit :grinning:
3. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
ZAs tak pracny to neni,zeli vytahnu z mrazaku,udelam testo,nacpu je ,uvarim a hotovson...
3. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jééé ...já chci plněný knedle ....ňamíííík

Kanca už jsem rozdala :grinning: ........... máte smůůůlu :sunglasses:
3. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky, prosím poraďte mi jakou mám Mikešovi koupit autosedačku ...chci už aby mu vydrželka až do té doby, co ji bude potřebovat ... takže nějakou tu rozkládají, aby byla betelná jak co má Makouš , aby byla polihovací jako mám já .. a za super cenu :grinning:

Jo a mIkeš už m zas vyrostl z bot ... mě jebnne ..... němá je ani měsíc a měl je 2x na sobě :pensive:
3. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
uz vam nic nereknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jitu, příště jedeš s nama na dovču a budeš vrchní kuchtík :dizzy_face: .
Mic, a ty mu kupuješ ty boty akorát? Četla jsem, že se mají koupit asi tak o 1 cm větší. A jakou máš teď autosedajdu? Vajco už nemáš, ne?
3. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Néé .. kupuju o 1 cm větší , ale mu to brutálně vyhouplo ............. doufám, ž nbude mít 13tku po Mirkovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vajco už namám od 6 měcíců .. já nevím co mám za sdačku, taková obyč, teď jýu má zároveň s koncem hlavule m ale je polohovací, že se dá jakoby sklopt ... né opěradlo, ale celá jakoby nožičky na horu a zádičky dolů, ale jen tak jemně , je o pohodlnější na spinkáání
3. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jitule ... nečerti se :grinning:

Holky.... fungule v Boskovicích koupák?

A v Brně je prej nějakej novej Aquapark ... koupák .. nevíte webovky, nbo kde to je? .. mám to zjistit kamarádce.
3. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Mic, o aquaparku nevím. Tak jestli bude s nohou po Mirkovi, tak potěš koště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Autosedajdu máme tuto: http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_id=3026
Je hrozně příjemná na omak, měkoučká, jsme spokojení, máme ju víc než rok a je do 25kg. :wink:
3. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.