• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzi, ta vůbec nevypadá špatně .... takže je taky polohovací jo .. a kolik to koštuje?

makouš mi příjde že ji má jěště víc obrněnou .. jde pak rozdělat i na ten podsedák?
3. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Stojí do 3.000Kč, my jsme ju koupili za 2.500Kč. :wink: Myslím, že na ten podsedák rozdělat nejde :unamused: , ale zatím to neřeším bo si myslím, že 25 kg bude mít tak v 10-ti letech nejdřív. To tu autosedajdu dřív asi doničíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak to je dobrá cena ... většinou ty sedačky jsou tak kolem 5 000,-
3. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Bazén je v Boskách letos zavřenej, protože se opravuje a bude z něj prej taky takovej malej aquapark :wink:
3. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jituš ty jsi fakt akční žena, já tu od rána sedím a ač jsem si myslela, že budu něco dělat, tak moje plány vzaly za své :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: No co, se to do zítra neposéééééére :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska toho Zuzi moc neuděláme, Vašek jel normálně do práce, takže nic a potřebujem ještě přestěhovat některý věci, ale to jedině ve dvou, tak to asi budem dělat, až dorazí :wink: snad nepřijede v 10 :confounded: :confounded: :confounded:
3. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Marky, ta tvoje mi právě příjde uplně turbo bespečná ..... něco takového bych chtěla, ale aby se dala ještě polohovat ... nevíš o něčem podobném?
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tož o polohovací právě moc nevím :unamused: Ale zkus si do googlu zadat třeba testy sedaček, uvidíš co ti to vyjede :wink:
3. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
no já jsme právě vyhledávajíci antitaloš
3. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
ty jo a mě se teda dneska vůbec nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele já místo práce sedím u noťasu, ty voe, ten Mirek měl v sobotu pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj ženy, hlásím se po dlouhé době nějak nestíhám....

Malovala jsem u našich a dalo mi to dost zabrat....

Na autosedačky jsem taky koukala, myslela jsem že Makelína má úplně jinou, dala jsem ten její název do vyhledávače a našla ji tuť tedy pro Zuzku když nemá tak ráda to vyhledávání...

http://www.zaparkacek.cz/product.php?productid=17583

http://www.caryfuk.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=27_103&products_id=14329

a tady v obchodě v brně....

Kubík je dneska jakýsi protivný ani moc nejí tak nevím jestli je to tím vedrem a nebo už mu konečně porostou ty zoubky, včera byla u nás pěkná bouřka všechno jsme povypínali, lítaly tu blesky jak o život, byl tu hlavně hroznej fučák, naštěstí nám nic neulítlo jen mamce jedno kvítko...

Jinak stačí zuzi zkopírovat ty odkazy pře ctrl c a vložíš do vyhledávač ctrl v a je to ...... :wink: :wink:
3. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj Luci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Zuzi nevím jak je to myšleno..ale píšou že by to mělo jít do sed leh ta dražší ta starlight sp

U modelu Starlight SP je oproti modelu Starlight Standard navíc k dispozici polohování "sed / leh" :confused: :confused: :confused:
3. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj Marky tak už doma debordelizujete??? :grinning: :grinning: :grinning: Jsme s mamkou vymetali pavučiny a že jich tam bylo za ty 4 roky, ona hlídala Kubíka a já malovala a uklízela trocha odreagování od hlídání, Tom byl zateplovat na Kořenci a přijel až v sobotu v noci....
3. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Já mám tu SP a teda moc leh to není, já myslím, že pokud chceš tuto, jako já, třeba ne stejnou firmu, ale tento typ, tak to moc polohovat nepůjde, leda, že by pod tím byl dole ten isofix, ty většinou jdou polohovat :wink:
3. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Teda Luci, ty taky jedeš :dizzy_face: No, my uklízeli jak draci celej víkend, dneska ještě dodělávky a může dovalit bagr, pak se musíme do konce srpna přestěhovat dolů do ložnice, což bude nadlidský úkol, narvat všechny věci ze 3 místností do 1 a to nemluvě o tom že musíme vyklidit celou verandu, abychom ji mohli kousek ubourat, protože tam nebude atd, tož samý lahůdky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
isofix je to co mámjá ? .. nebo takovej ten podstavec co jde jen do novejch tipů aut?
3. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Luci ...dík
3. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak já má ještě chvilku čas, to bylo hlavně pro Micinu... :wink: :wink: ony podle mě ty 9-36 polohovat moc nejdou jen ty 9-18kg, v té teď občas jezdí Kubík, když mám auto od ségry, ale ještě v ní vozí jejich 5letého syna Románka...
3. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Marky kdyby něco u nás je místa habakuk, kdybys potřebovala něco uschovat :wink: :wink:
3. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Já bych už chtěla vše v jednom .. si vymejšlímco ... mIkeš usnul .. jdu něco dělat.
3. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Isofix je právě ta nová forma ochrany autosedaček :wink:

Ony polohovat jdou, ale řekla bych jen ty, co nemají takové boční zábrany jako třeba ta naše :wink: a ta poloha ležmo teda Tobouškovi úplně stačí :wink:
3. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
No Luci, to je výzva, možná tě budu potřebovat :sweat_smile: ale ještě uvidíme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mic tak to se asi budeš muset obrátit na výrobce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Marky .. asi jak se uvidíne .. tak očučnu jak moc se to polohuje ta tvoje.
3. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Je,sedajdy,to jdu akoratTaky musime koupit,ale představa žadna.
Ted mame pujcenou od kamaradky tu do 19kg,ale chci ji ji uz vratit,bo maji mimco dost velky a asi ji budou potrebovat co nevidet.
Ale ted chcu hlavne sedacku na KOLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
No moc ne Mic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Co moc ne Mic .. jako že se nebudu moc podívat na sedajdu :angry:
3. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Spíš Mic že se nedá moc polohovat....ono je to těžký když jezdíš hodně, tak je dobrý, že se v tom prďola může i vyspat...a pak stejně dáváš jen ten podsedák,ale nevím od kdy ve sim že malý od ségry má 5 let a ještě v ní jezdí, takže je to investice na dlouho a volba není jednoduchá, záleží od kdy v ní Makelína Tobouše má...
3. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
no ..l fakt jí asi prvně očučnu
3. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Ještěže je tu ta Lucka, aby ti to vysvětlila :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.