• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No kde ste? Půl 7 a tu nikdo? :confused:
3. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Já su tu .. ale musím jít trochu uklidit .. přijela jsem ze stavby. Jsem jakási hyn. Zítra razím do toho BK.
3. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
A tak co krbík :wink:
3. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Mám to vyfocený ... už to maj Mirek s taťkem i zapojený ...... pokud se mi bude chtít, tak dám foto .. no jo .. ale pokud se mi bude chtít

marky, nezapomeň na ten kontakt
3. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
nedělej Bohuša a hoď to sem :angry:

Vašek ještě není doma :wink:
3. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Chlemtám polejváka, kdo se mnou? :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Zduř buřt, jsem tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , polejváka jsme měli včíra :sunglasses:
3. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
A tady zas nikdo! Se na to vy..... :angry:
3. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Stejnak půjdu skočit šipku do betle, jsem hotovson. :unamused:
3. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Včera jsem měla 2 pivka :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
A z čeho prosimtě? :confused:

Já tu jsem, ale rejdím na MMB :grinning:
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jak přišel Sláva z práce, tak se začalo betonovat, naštěstí mu pomáhá můj taťka, kterej dělá beton a Sláva to lije do základu a háže do toho šutry :wink: . Já jsem jen tak oprndovala, furt jsem napouštěla vodu, dělala jsem otýpky (z haluzí stromů, kerý jsou už dáááávno pokácený), pak jsem se snažila odplevelit tu hrůzu.
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Co hledáš? :confused:
3. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Já taky , ale jdu utřít nádobí .... čekám na ten liunk od Vaška, abych se mohla na to z Mirkem čučnout.

Já měla polejváka včera .... denska bych si dala ....ale nemám :cry:

Marky .. už vkládáš na MMB?
3. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo, holky, dneska konečně přišla kluhajda!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak už ju jenom přidělat a může si Nellda ošoupat prďku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . Však už se dneska svezla nejmíň 10x. :wink:
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Taky mám slinu, ale nechce se mi dolů a pochybuju, že se Sláva obětuje, je taky k.o. :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mic on furt není doma, nevím kdy dorazí, hned jak příjde, písnu ti ho :wink:
3. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Vkládám Zuzi
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já mám dneska pro změnu Colu a nemám víno, jen ještě tak na půl dalšího :grinning:
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Teda Zuzi, to to u vás jede, to bude ten plot za chvíli hotovej :dizzy_face:

Což mi připomíná, že bagr zítra nepřijede, domluvenej sice byl, ale bohužel se nám sem nevejde, nevjel by nám na zahradu, jak potřebujeme, máme tam malej otvor, tak Vašek shání jinej, menší, ale je to zas problém, bo prej to potřebuje jakousi lžícu, no maso :confounded: ale je domluvenej s místním podnikatelem, zítra to příjde občouhnout a chceme, aby nám postavili celou hrubou, tak prej jo a do září bychom měli být pod střechou :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tý jo, tak to pofrčíte, jestli to nebudete dělat sami :dizzy_face: .
No, ten plot teď jde rychle - to se tam jen našupe, horší bude to ztracený bednění, s tím si bude muset Sláva pohrát. :unamused:
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Marky, písni mi prosím tvoje IP.

marky .. vy nebudete čekat na ten úvěr?
3. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hehe, tak jsem Slávu ukecala, aby šel dolů pro víno :grinning: . Su zvědavá co donese - ptal se, jestli chcu šploucha nebo co. :sunglasses:
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Sakra Marky, prodávej něco většího - tak 92 :wink: . Šmíruju tě taky na MMB :sunglasses: .
3. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
My bychom to rádi dělali sami, ale bohužel Vašek je furt pryč a nemůže být doma a dělat, to by zase nebyly koruny, takže smůla a potřebujeme to do podzimu dostat pod střechu, abychom tu neměli litry vody, jak se sundá střecha :wink:

ZUzi to ztracený bednění je rychlovka :wink: nevím, zda jste z toho něco dělali, ale kámoš měl plot okolo baráku hotovej za víkend :wink:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Úvěr příjde za 14 dní a oni budou dělat na faktury, tak nemáme na co čekat, potřebujem to honem dostat pod střechu :wink:
3. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Marky, však jestli se domluvíte, tak to je jen dobře, že to půjde rychle, Vašek aspoň bude vydělávat. :wink:
My jsme náš baráček stavěli hlavně o víkendech. :wink: Teda zedníci a další řemeslníci, aby si Sláva nemusel brat dovolenou. :wink:
3. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ty jo, ten Sláva je tak hodnej, bys ho na rukách měla nosit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani jsem vám neřekla, že jsem k tomu výročí krom pusy a sexu dostala aj kytku a mořský plody :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
No se ztracenýho bednění máme jako by okraj pod barákem a budeme s toho mít taky polt.

úvěr .........To je fakt
3. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Zuzi mám tu nějakou hromadu věcí a vkládám to postupně, jde to pomalu, ale lepší jak to focení :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: 92 budu dávat :wink:

Jako stavba by nás asi tak netlačila, jako když v tom bordelu budem bydlet, že :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
3. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.