• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Týýýý jo, tak plody jo :confused: :confused: :confused: :confused: , aby z toho nebyl nějakej jinej plod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Je šikovnej Vašík, jeden, i kyťu ti koupil :dizzy_face: .

Marky, pak musíš zatnout zuby, až budeš na nervy z toho bordelu a říkat si furt, jak to budete mít krásný
:dizzy_face: .

Sláva donesl bílý víno :dizzy_face: .
3. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ty jo, žádnej plod nebude, mě nestraš, asi bych si šla hodit mašlu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

JJ, kyti byla krásná :dizzy_face: :dizzy_face: MIluju gerbery a on si to fakt pamatuje :grinning: a donesl mi 3, prej k těm třem krásným rokům, byl milej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
No z toho bordelu mi asi praskne hlava, ale z toho jednoho pokoje, kde budme vegetit mi asi hrábne, asi budem jezdit často do Lipasu :confounded:

Tak si dejte do šňupáčku :wink: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo, to si dáme, za chvilku půjdu za ním :wink: .

Marky, kupuješ si někdy brýle v Boskovicích? Jestli jo, tak v které optice?
3. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Já su zvědavá, s čím se Sláva vytasí na můj svátek, ale sama jsem mu dobrovolně řekla, že si koupím k svátku brýle :wink: , počítám minimálně 3.000Kč :angry: :pensive: .
3. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Marky, přemýšlím nad tou chlupatou čepicou se šálou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pamatuju si, jak si házela fotku na koňa, jak v tom byl Tobiš :dizzy_face: .
3. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zuzi ne, tady si je nekupuju, jsou tu dost drahý, mám je z LIpasu, ty co mám mě vyšly na 1800 i se ztenčenýma sklama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zuzi teda, na svátek a min. 3 litříky, to se Sláva prohne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale co, chlapi musej platit :grinning: :grinning: od čeho je máme :grinning:
3. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Pokud bys měla zájem, tak bych ti ju pak dovezla ukázat, aby jsi ju Melince mohla vyzkoušet :wink:
3. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Na čt1 je Mikulov! čučte!
3. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Zuzi, já už mákm zas vymyšlenou rychlovarnou konvici do nového z matného nerezu ... ale ještě jsem mu to neoznámila a při tom je to za pár :grinning:
3. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Já vím, že je to v Bosk. drahý ty brýle :unamused: , závidím ti tu cenu :dizzy_face: :dizzy_face: , ale do Lipníka kvůli tomu nepojedu :grinning: .
Taky chcu odlehčený s antireflexní vrstvou :wink: . No uvidím, právě se mi do Bozaka nechce :confounded: .

Určo vyzkoušíme pepinu. :wink:
3. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Na Vánoce bych chtěla ještě jedny :wink:

HOlky vy jste vyloženě z levnýho kraje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Však uvidíš Zuzi, ale optiky jsou tu 3, tak to možná omrknout :wink:
3. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tý vado, no jo, Micouši, ty máš taky svátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , Micinu bych tam asi nenašla - v kalendáři :grinning:. Mic, bacha i na matným nerezu jsou vidět kapky a fleky :confounded: .

Mak, ty brýle jsou jen zastírací manévr, aby Sláva moc nenadával :grinning: .
3. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
3. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Mak, kde jsou 3 optiky? :confused: Na námku, u růže - to má myslím Otava, ne? A kde je dlaší?
3. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Zuzi , já vím, al enechci tu bílou ... holt na ni budu muset požád dejchat a leštit.
3. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Hele Mic, však ti stačí rendlík na sporák, ne?! V tom taky ohřeješ vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ještě jedna je na 17ctce, tam si chodím kupovat čočky, ta je dle mého nejlepší :wink:
3. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Nerez už nikdy, nenávidím ju :angry: :angry: :angry: :angry:
3. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
A jóóó vlastně, máš recht, je tam :dizzy_face: . No ještě zajedu ve středu do Jeva, tam dojíždí z Lelekovic a pak event. do Bosk. :wink:
3. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jasan. Obhlídni to a uvidíš :wink:
3. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Díkec za tip :wink: . Jdu za MM :slight_smile: , padla na mě jaksi únava. :unamused:

Zítra půjdu dopo chvilku za MM do práce, kolega má opět dovču, tak děda Kafků bude hlídat :wink: .
3. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak dobrou, Boženky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
3. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ty vogine, Marky, až to všechno prodáš, tak bude milionář :slight_smile: :wink: :dizzy_face: , myslím MMB.
3. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dobrou Zuzi :wink:
A letím, čus :wink:
Mic, kam zdrháš? :confused:
3. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Já su tu .... jen jsem trochu dávala dohromady tady to naše bydlení ...a v 10:00 ráno mám bejt v BK, tak bych měla jít chrápat ....se mi tááák nechce

Díky za ty kontaktíky´

Zuzi ...... dobrou
3. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.