• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
3. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
co čučíš ? :grinning:
3. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
no .. a teď tu nejsi ....
3. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
furt vkládám joudo :grinning:
Ještě 2 věci a můžu zase začít fotit, vopruz :confounded: :confounded: :confounded:
Ty vole .. půjdeš mi to dom taky tam naházet .. fotek mám miloon ale se mi do toho tááák nechce

pokuším se tiposlat to video ... ale moooc tomu nevěřím
3. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
Kdyžtak bys to musela poslat přes nějaou úschovnu, mrkni třeba na www.uschovna.cz :wink:
3. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz
Tož jsem vložila, co jsem nafotila, zítra můžu začít znova a furt dokola, jak u debilů, ach jo :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz
Nic, jdu hajat, jsem z toho vkládání docela grogy.

Vašek je zítra doma, tak budem ještě dělat na zahradě, ukážu se během dne :wink:
3. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz
Tu jsou nějaké nové fota obydlí http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3103409&vReferer=

Marky, brou ... taky to budu muset zabalit.

tak pa pááááááááá
3. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz
Jdu se ošplouchnout.
3. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz
Jdu hajat ............ páááááááááá
4. srp 2009 v 01:01  • Odpověz
ČAo ženy .. no není možná ... kde je Zuz ... uplně kazí morálku ... já a první ... to, to .. přece nejde.

Pomalu se chystám a vypadnu do BK .. přijela mi kamarádka z Rakouska
4. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Hm tady nikdo ... tak já valím ... užijte si dnešek ... pa páááááááááááá lásky moje :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Hezké úterý, děvčata :slight_smile: Tak jen nakukuji, :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojte,

taky zdravím, Vašíček je dneska doma, tak jdu za ním, pracovat, dokud úplně nelije a měl by i přijet Toboušák za chvíli :wink: Takže jdu.

Mic užij si to s kámoškou :wink: Domeček parádička a ta barva fakt nic moc k tomu ostatnímu, mě by se tam líbila třeba světlounce zelená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až pistáciová, ale jemná :dizzy_face:

Hani ahoj i tobě krásné úterý :wink:
4. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
nazdarek v utery........... :slight_smile:
kde jste????????
abyste vedeli,tak nic nedelam,ted jsem dovezla od rana od 7h strejdu z nemocnice,Nikinka chrupe a ja mam leharo...jo a varit budu spagety........takze pohodaaaaaaaaaaaaaaaaa,tak me neznate,co?koukate?
4. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
JO,Mic-mne by se do te vasi kuchynky libila bezova,nebo terakota,nejaka svetlejsi.Ty jo,za chvily budete bydlet,co?Aji VAm zavidim

:sunglasses:
4. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak mě tady máte! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Mic, fotky bydleníčka super! Fakt už se to rýsuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
4. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Jinak krásný den všem :dizzy_face: , mařenky moje :dizzy_face: .
4. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Jsem už pěkně vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nellda se vzbudila v noci, že chce čůrat a pak nám b ylo za líno ju dát zpátky do postýlky, tak nás pěkně utiskovala :confounded: . A já jsem nemohla zabrat :confounded: . Ráno jsem vstávala v 6:30, musela jsem uvařit rýžu, bo jsem se na to včera vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nellda se vzbudila chvilku po mně, takže v 8 hodin jsem ju už vezla dědovi na hlídačku. Pak jsem letěla za MM do práce, kde jsem byla do 10:15, pak rychle pro Nelldu, na poštu a do obchodu. A teď už leží v postýlce :wink: . Jo a já su pěkná trubka bo jsem byla na poště, ale kredit jsem si nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
4. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky, máte všechny kredit, nebo máte někdo paušál?

Prosím o info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestli paušál, tak s jakým tarifem.

DĚKUJI

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Zase nikdo tady! :angry:

No jo, Jaňouch se dovoluje, Micouš návštěvuje, Makelína maká (nebo sexuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), Jituš se fláká nebo vaří špagety, Lůca nevím :confused: , asi krotí Kubíka, Léňa už by snad mohla mít počítač v kupě :unamused: a ostatní nevíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
4. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Se začíná jaksi kabonit :confounded: , jestli přijde chcanec, tak MM zas nic neudělá :rolling_eyes: . Za na jihu Čech hrozí povodně :pensive: .
4. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Zuzi-jasan,delala jsem majdu na spagaty.A mam vytazeny maso a budu delat plneny papriky a rajskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zitra,to zas nejspis budu v pracovnim procesu :sunglasses:
4. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
No,kaboni se kaboni,za chvily vezu strejdu domu,tak si vemu sebou malyho zavoznicka,ted je u babi dole.
4. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jitu a co jsi vůbec dělala před mateřskou? :confused:
4. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ZUzi,ja byla moooooc dlouho v asci,asi 6let,pak omarodila se zadama,operace..........pres rok doma,pak jsme tam sla na brigosu na pul roku,pak zase 3mesice se zadama,pak pracak a pak jsme byla v paprsku na vratnici a hned otehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
A hned od zacatku tehu jsem byla doma,bo jsme blila a blila a blila,....az jsem malem z toho bliti umrela :grinning:
4. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.