• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jé tak to jsi měla pěknou divočinu :grinning: , záda jsou hnusný :confounded: , když bolí.
4. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
to bych ti mohla vypravet,co jsem si uzila x mesicu pred operaci,myslela jsme ze zdechnu,ale nebudu to rozepisovat,proste jsme byla tak hyn,ze jsme ani nepila,abych nemusela chodit na wc :cry:
4. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak to sis teda užila :confounded: . A mimčo 2. plánujete?
4. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
krmim dravou zver,to je dilo....
jo ZUzi,urcite druhy bude,ale asi pozdeji,NIky mela teprve rok,klido za 5let,ale uvidim,co na to moje zada :unamused:
4. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
A co vy,kdy planujete dalsi?Nebo chcs jit nejdriv do prace?
4. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
2. určo plánujem, ale kdy, to nevíme. :zipper_mouth:
4. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
No nic jdu dolů, Nellda prudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak si užijte pěkný odpoledne!
4. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj miláčci moji,

tak vám píšu na podruhé....Davoun mě vypl PC :angry: :angry: :angry: .Táááááááááááááááááááááááák moc dlouhej liebesbrief jsem vám napsala :rolling_eyes: ...Tak znova...

Víkend jsem měla hektickej-v pátek odpo oslava neteřiných narozenin,pak jsem vypravila Davídka s MM ke švagrové a tradá na pařbu do Loštic..přijela jsem v 10 ráno,ještě načmelená a nevyspalá(pařili jsem do 7 do rána),hodila jsem koupel,v 11 se pro mě stavili tchánovci a jeli jsem ke švagrové na oslavu narozenin.Tam jsem pokračovala :grinning: ,spát jsem šli v NE ve 3 ráno...ještě jsme dělala ptákoviny v bazénu...no byla sranda...pak jsem odpadla,ale totál....malej nás vzbudil o půl 8,tak to MM vstal s ním a já jsem spala do 10...celou NE jsem měla v háji,bo jsem střízlivěla :sweat_smile: .Včera jsem jeli do Třebové ke známým jen na odpoledne a vzniklo z toho zo,že jsme dojeli dneska v 11 dom :grinning: .Bylo to náročny jako prase,takže předpokládám,že dneska odpadnu s malym v 19hod..
Jsem na tátovým PC,švagr mu ho dal konečně do kupy a napíchl ho na net..to jsem zjistila až dneska :grinning: ..akorát PC je u našich dole,takže večerní dýchánky mám ještě marny..

Zuzi,tetování,jo? :slight_smile: ..to mě musíš ukázat...ty jo,teď mě tak docvaklo,že tu mám pro tebe ty sandálky :sweat_smile: ..neceš se stavnout?
Já mám slíbeny taky tetování :dizzy_face: .jednu dobu jsem ho strašně chtěla,pak mě to pustilo a teď za poslední 2 měsíce toho mám zase plnou hlavu...a zasloužím si to,takže teď už do toho jdu...akorát teda nevím co.Chci do zadu na záda...něco malýho...Zuzi,mohla bys mě poslat do IP kontakt do toho Prostějova a nějaky info? :wink: kde,kdy,jak,za kolik atd... :grinning: :grinning:

Malej měl horečky...dneska měl už jen dopo,od té doby nic...měl to z přehřátí,v pátek a sobotu byl cely dny na slunku!!

No nic,jdu něco dělat...tak se mějte a já se zase ozvu.pá
4. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Jsem tu jen na skok :wink: bo jsem nasraná jak mraky :angry: .Měli jsme u tchánovců schovaný dřevo, do tý doby než to tady dáme do kupy a postavíme dřevník. Koupili nám ho naši k Vánocům - celou tatru. A dřevo jsem u tchánovců neviděla, tak jsem od včera hučela do Slávy, ať se zeptá, kde je složený. No tak dneska se prej ptal a tchán řekl, že ho spálil :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: do prdele kuwa fix :confounded: :angry: . A prej to Slávovi říkal :angry: :angry: :angry: . Koneckonců mi nejde ani o to dřevo, ale že naši s tím měli prácu to sehnat, pak to zacálovali a oni si to v klidu spálili :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Prej tam místo toho máme tvrdý a když jsem se SLávy zeptala, jestli celou tatru, tak neví :confounded: . Ještě podezřívám Slávu, že s tím spálením souhlasil a mně to neřekl, abych nebyla nasraná. :rolling_eyes:
4. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
No nic nebudu tu dělat dusno :frowning2: :pensive: .
4. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj ženy ... jsem doma.

Zuzi mám paušál .. platím 300,- měsíčně a na 5 lidí co mají T-mobile volám zdarma.

Leniiii, ty jsi nedala Zuzce ty sandálky, já myslela, že už je dávno má :cry: :frowning2: :frowning2:

Jdu uspat Mišku.
4. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Mic, to máš fuk ty sandoše :wink: . Díky za info o paušálu, jsi zlato :dizzy_face: .
4. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Krejčířová, to je dost, že se ozveš!!! :angry:
4. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
No nic bambule, jdu zalehnout :unamused: . Tak dobrou :wink: .
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Zuzi .. je to mazec .. ale nezapomeň, že to jsou jeho rodiče, takže proti nim taky nemůže nějak zbrojit :pensive: ale taky by mě to vytočilo jak sviňa
4. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Zuzi dobrou
4. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jinak dneska nám začaly montovat tu kuchyň .. zatím to vypadá báječně, ale už jsem tam našla 2 chyby, které jsme z Mirkem nedořešily :pensive: jedna už spravit nejde a na druhé se zítra domluvím s kuchyňářem, zda půjde to krapet změnit. Ta co nejde, tak jsme zvolily úskej digestoř máme 60tku a potřebovali by jsme 90tku .. jenže to je tak až to člověk pak vidí .... to nás dooost z Mirkem sere .. jenže takovejch vad na baráku ještě bude a druhá je, že nemám kam dát odpatkovej koš, tak se ho chci zeptat, zda by nemohla vyříznout jednu polici .. tak jsem zvědavá ... bez koše by to bylo fáákt špatný. Mám dnešní fotky, tak vám je sem vložím.

Mikeš se mi tam posral a jí neměl plínu ... tak jsem mu dala ručník a omotala lepící páskou ...Mirek chtěl na mě poslat Džamilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kde jste ? ...kde jste ? ... celou noc ... kde jste ? volám telefoonem kam se dá ... kdo vás blísko chce mít tak jak já ... a vy tu nejste :cry:
4. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak tady je dnešníá práce kuchyňářů ... doufám že vísledek bud eok .. zatím s eto rýsuje dobře http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3107670&vReferer=
4. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak se ještě hlásím,uzmula jsem MM noťas.

Mic,kuchyň vypadá zatím moc dobře :dizzy_face: .Už se těšíš,co? :wink:

Zuzi,tak to by mě taky nasralo :angry: ..co to bylo za dřevo?Co jste z toho chtěli dělat?
Co ty sandoše?

Já jsem začala kašlat :unamused: a je mě zima,tak doufám,že taky lehnu :rolling_eyes: ... malej měl zase zvýšenou teplotu :unamused: a usnul už o půl 7,jak byl k.o.

Jdeme si dát vínko.Tak dobrou noc.pá
4. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Leňouchu .. no konečně se tu někdo ukáže.
¨
Tak si ten noťas nechn né? ...ať si můžeš semnou povídat.

leni, prosím hoď Zuzouchovi ty botky, ať je Nelda ještě užije ... mám uplně špatný svědomí. že jsem jí je odcizila .... teda Mikeš :sweat_smile:

dej si slívku a nelehneš :grinning:
4. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Čau po ránu :unamused: ,

dřevo mě furt sere a hned tak nepřestane :angry: - bylo to palivový dřevo - do krbu, topili bysme s tím minimálně jednu zimu :angry: , nesmím nad tím přemýšlet bo jsem furt nasratá :frowning2: .

Mic, ty sandoče fakt neřeš, stejně byly Nelldě už malý :wink: . Vážně :wink: .

Ta kuchyň vypadá suprově :dizzy_face: , digestoř máme 90cm. A ten odpadkáč ti nikam nevejde? A barevně bych to zatím nechala bílý :dizzy_face: .
5. srp 2009 v 05:56  • Odpověz
Já se dneska chystám na preventivku na gyndu, snad nebudu zbabělec a konečně tam půjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Naši budou hlídat Nelldu a pak sjedem do Jeva, taťka jde na zubní, my s mamčou mrknem do optiky :wink: .
5. srp 2009 v 06:37  • Odpověz
Čao ženy.

No to je mi morálka.

Mikeše mám v BK, tak doufám, že dnes něco vložím na Mimáč.

Odpadkáč už mi vejde .... nedáme tam prostě tu polici, co tam měla bejt a je to ... už jsem za ním byla ... má tam položenou už i desku ...tu graphitovou ... sem měla s toho strach , že to bude moooc černý a zatím se mi to mooooc líbí ... večer pojedu nafotit a vložím fota. ...s tou digestoří už nic nenadělám :pensive: doufám, že má dobrej tah a třeba to vytáhne :sweat_smile:

já na gyndu chodím poctivě ... mám strach tam NEjít ............ jdu v prosinci, třeba už tam bude svišť :grinning: ...ael nevím, jak ho uděláme :grinning:
5. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Kde zas máme Makouška a Lucouška?
5. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ranko,

já teď dožehlila a už se mi vzbudil i prcek, takže to vyšlo tak tak, nakrmíme a povalíme na chvilku ven...

zuzi a pod dřez se ti koš nevejde?? zdá se do jako velká skříňka...jinak je to mooooc hezký a s digestoří to přežiješ, musela bys ji jedině vyměnit a poupravit horní skříňky, což už se asi moc nedá teda dá, ale člověk neví jak by vypadal výsledek..už se těším na nový fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zase mě trápí zánět v loktu i na noze tak jsme jak šmatlák, malýho pořádně neunesu, tak jsem si nasadila ortézy a dneska to musím rozhýbat, páč s jednou nohou a s jednou rukou je to těžký...

Jinak je tu zataženo a jsem zvědavá co se přivalí....
5. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
bré dopoledne,

já jsem byla uklidit v autě,bo tam byl bordel jako prase.... .Uvařeno mám od včera ,tak akorát vařím rýži a mám hotovo :slight_smile: .Po 11 se naobědváme a razíme do BK za sestřenkou a dát si telefon na reklamaci.Konečně jsem se k tomu dokopala :slight_smile: .

Já jsem už na gyndě byla,už mám i výsledky :wink: Vždycky se mě strašně uleví...

Davídek je už dneska bez teploty :slight_smile: (ťuk ťuk ťuk).

Zuzi,bych tě mohla hodit ty sandoše,jak pojedu do BK...ti napíšu...

Tady začíná vylízat oskárek :slight_smile: ,ale i ráno bylo příjemně...zase změna od těch veder...

Tak já jdu hodit do hrnca tu rýži,bo mě už skáče voda.tak zatím pá a hezký den
5. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Čao Luci.
No tam právě měla bejt police, která tam nebude a bude tam koš.... a kupovat ještě novou digestoř .. na to prdím ... vždyť tahle jen stále pětku.

S čeho to máš ten zánět.

Su nasraná .. na fejs si chci udělat albíčka ... ael jede to tááák pomalu, že na o seru ... přece u toho nestávím celej den. :angry:
5. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Leni ... ty máš sestřebku v BK? .. jak se jmenuje?

Sem si dala gumové žížaly a kafe ... to je hnus velebnosti ... myslím si to kafe dopiju za chvilu :grinning:
5. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Občas se mi to tak dělá v loktu a v noze na patě nebo chodidle, nikdo neví z čeho to je vždycky to 3 dny bolí a pak to odezní ale ty dny jsou hrozný utrpení v noci nespím a ráno zase trvá než to rozhýbu..dávali mi na to fastum gel a ted mám indobene gel....Dr. si myslela že mám ostruhy v noze ale rtg nic nepotvrdilo...takže to mám mírně zarudlé a je to místo horké...

Já myslela že by vám tu digestoř vyměnili,ale to už asi nejde..

Tady je hodně pod mrakem..jinak ráno jsem sledovala Tv a byl tam lednický zámek a jestli si pamatujete tu stavbu po levé ruce jak neměla dodělanou tu střechu bobrovku tak jsou to nějaké vzácné maštale a jízdárna a do oprav už dali 300milionu a ted chtěji čerpat ještě 500mil. z EU aby to mohli dodělat..tak jsem si zavzpomínala na
Mikulov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.