• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
teda jako sestřenku :grinning:
5. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
dobre odpoledne,

mame uvareno,pojezeno,za chvily snad dorazi segra s detma.
Pocasi nic moc,co?Ale lepsi jak ty paraky zas,le trosku by to slunko mohlo vykouknout :grinning:
Jakpak se ma Janca,urco si uziva slunicka a slane vody :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
V chorvatsku má bejt vedro, takže si to myslím užívá :dizzy_face:

Co jste měli dobrého .. já akorát ty gumoví medvídky :grinning:
5. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
ja dne s varila na vic dnu,takze dne plnena paprika a zitra rajska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
My máme dnes taky rajskou s pl. paprikama a kubík bude mít to stejný jen s nudlema mu to babička zavařila.. :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
no vidis Luci,jste se mne koukali do komina,co? :grinning:
JA mam taky rada rajdu s testovinama,MM s knedlikem,ten ja nemusim :sunglasses:
5. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jééé, já bych si dala rajdu z těstovinama a paprikou ... kdo mě zve :grinning:

sem si na 2 hoďky zdřímla .. takže zas nic neudělám :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Mic a ze se mne dnes povedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Niky se ted cpe a snad pujde SPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Aho babulíny,

co nového, já mám dneska mega kopr, nic se mi nechce. Vybírám Tobouškovi postel, v noci se v té malé chudák tak mlátil, ale vůbec netuším, kam ji dáme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nemáme na klasickou postel vůbec místo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Já dělala jenom kuřecí stehýnka s bramborem a rajčatama, tak k nám Mic tě nezvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Marky .. to neva ... lepší než fumoví medvídci :grinning:

Jitule ... ty mě ale trápíš :angry:

Marky .. čučni na Nejči nabytek ... tam maj fakt gutovej .. máme odtamtud ten obejvák .. chi od nich ložnici i Mikešův pokojík ... doma mám katalog ... tak si pro něj doje´d ..... když máš ten kega kopr .. já ti uvařím kávičku a dám ti to slavný kydiboo co pro tebe suším v ledničce.
5. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Nejči nábytek je polskej a ten já nechci, chi, aby to byla už pořádná postel, uvidíme :unamused: Ale jinak díkec :wink:

http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=183&sek=eshop chci tuhle postel, ale stojí 10litrů a je bez matrace, tož nevím, ale zase se to pak dá sundat dolů :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: kufa :angry:
5. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Mě se ty postele taky líbí ... ale z Mirkem jsme se rozhodly, že bude mít obyč .. jelikož je divokej tak nebudem ještě dělat vysokou postel ... ale je pěkná... 2 pěkný i ze schůdečkama, nebo zatočenous kluzajdou maj v KIKA ...ale už nevím za kolik.

Marky .. z Mirkem už taky nechcem kupovat nábytek co máme navrchu třebaze sconta .. jsou to jen takové překližky ... tohle už je betelnější a jak se mi nikde ložnice nelíbí tak tahle je náádherná a hlavně dlouhá -.... což u Mirka potřebujem. Pro mikeše mám vybranej z kovovou konstrukcí, a barevnej .. je táák Ňuňavej ..... ještě ale prachy na něj.
5. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Marky ... ty máš Tobíka zatím v postýlce?
5. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo, ještě tam spí, zatím je mu dobrá, jen ty šprušle mu asi zavazí, ale my nemáme kam dát postel, takže je to stejně jedno :confounded: Proč?
5. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Né jen tak jsem se zeptala .. copak nemůžu ta proču :sweat_smile:
5. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Jako něco jinýho je obývací stěna a postel, tam chci kvalitu. Takže žádnej velkej obcchoďák, my máme třeba s Vaškem postel na míru :wink: Z masivu a každej svůj rošť a matraci na svoje kila :wink:
5. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
tam mělo bejt TY proču

a co mu to okolo něčím obalit
5. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Můřeš se zeptat, mě to v rámci místa příjde normální a spousta dětí tam spí do 3 let, bohužel u nás moc řešení není, takže řeším tu vyšší etážovou, že bys e pod ni dalo dát spousta věcí :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Má tam furt ještě ty mantinely, nechala jsem je tam, ale to není řešení, ona je prostě úzká, dlouhá v poho, ale je úzoučká, kufa :angry: :angry: :angry: :angry:
5. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Mě to ale nepříjde divný ... já se jen zeptala :confused:

Ale vždyť za chvilu bude mít pokojíček, ne ... a ani tam se mu nevejde postel
5. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Jasan, do pokojíčkku jo, ale co je za chvíli? za rok? :confused: Asi tak :wink:
5. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Já myslela,že budete tryskomyši a na zimu jste v novém :sweat_smile:
5. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak jsem z BK doma.Mic,sestřenku určitě nebudeš znát,bo jetam přistěhovalec tak půl roku :wink: .Jinak vyrůstala vedle nás v baráčku a pak žila x let v Brně :wink: .

marky,ta postel je úžasná :dizzy_face: ,akorát Davouš s tím jeho přetáčením a vrtěním se,by z toho spadl,tak proto jsme koupili tu,co máme.Jsem s ní spokojená :slight_smile: ,je taky betelná, s roštem a z masívu :wink:.Koupili jsme i kvalitní matračku,takže když si na ni občas lehnu,tak se mě z ní nechce vylízat :grinning:.

Jdu dát Davoušovi jogurta,honí ho mlsná.Pak asi půjdeme ven,za chvilku přijede MM,tak pokud nebude pršet,tak hodíme prochajdu.Chtěli jsem jet někam na motorce,ale to počasí je nevyspitatelny..

Jinak Davídek je o.k.,takže jsem ráda :slight_smile:.

Kdy bude nějakej srazík?Až dorazí Jaňouch?

my tak na 50% pojedeme na dovču,asi příští týden,pokud pojedeme...a tak na týden - 10dní max.

Tak pá Boženky moje.
5. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Tak dorazte zítra k nám ...... co vy na to ? :grinning:

Leni a vezmete mě sebou ? :sweat_smile:

To je dobře jže je Davouš v pohodě.

jo a lolitky, meli by jsme začt řešit to loučení s prázdninama ... potřebuju to mít naplánovaný.
5. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Kdy se vlastně Jaňouch vrací? ... v sobotu?
5. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Jako fááákt mě štvete .. já se celej den třepu na rajdu a nikdo nedovezete :angry:
5. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Já rajskou nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Marky, to neva tak uvař a zítra doraz ju ... a udělej ji prosím i s plněnou papryčkou. :grinning:
5. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak malej už chrupká, byl pěkně protivný odpadl u jídla...

Na véču mám smaženici...zuz ráda bych Ti dovezla ale jezdí sem na oběd i bratr a jeho syn a občas i dcera,takže to je porcí jak pro regiment...

A co kuchyň očekávám nové fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Helou :wink:

Micino voe, si blázen, plněný papriky? Co to je? to jsem nikdy nedělala, si to nebude těžký, ale taková piplačka, bych se víš co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musíš říct kuchtičkám typu Zuzouš, Jituš nebo Krejculína :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.