• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Fotky mám .... jen se mi to zas musí chtít dát :grinning: ... dneska to zvládnu .......... kuchyň bude montovat do pátku ... už se to rýsuje :grinning:
5. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
kde se couráš babo? :confused:
5. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
no já su tu .. umejvala jsem nádobí ...Mikeš začal plakat tak Mirek šel za ním, tak jak příjde .. pokud příjde , tak chcem čučnout na ty dveře.

Dojeďte zítra ...slyšíte
5. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ty jo, já jsem dneska viděla ty dveře a moc mě nenadchly :unamused: asi se mi nejvíc líbí ořech, zas nevím, zda se to bude hodit i někam jinam :confounded: :confounded: :confounded: jako i k podlaze, kuchyni, apod :unamused:
5. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Myslíš ty co jsou na tom kontaktu od Vaška?
5. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
JJ, ale prej jako moc jinej výběr není :unamused: já mám asi vybráno, jen ty barvy mě štvou, já su hrozná frfňa, nic se mi nelíbí a nejhorší je, že jedny dveře už musíme objednat, protože tchán si bude dělat novej vchod do ložnice, teď ho má z obýváku a bude se dělat z chodby a chcem tam hned dát nový dveře s obložkou a necpat tam žádný hrůzy a tak musím vybrat už teď, ale vím já, co se mi líbí? :grinning:
5. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Měla bych něco dělat, ale fat mám megaaaaaaaaaaaa kopr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Já chci ten tvar těch prosklenejch co má Zuzka a ty co jsou plný, tak chci hladký ....jinak my z Mirkem bez podívání by jsme taky nic neobjednali.

deš vkládat na mimáč?
5. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Viděly jste tento montovanej domek, to jsme chtěli s Vaškem, kdybychom stavěli :dizzy_face: za měsíc bydlíš :grinning: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=415308&vReferer=
5. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Aha, tak já vybrala nakone úplně jiný, asi klasický, co má každej druhej :grinning: počkej, mrknu a hodím linka :wink:

Nene, nejdu, nemám nic nafoceno, říkám, že mám kopr ne :confounded:
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
5. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Nám by se hodil ke kuchyni a obejváku ten ořech .. jenže stejně musím vidět vzorník na živo ... přes net bych to bez podívání neobjednala .. jinak jak tam jsou ty plný, tak takoví chcem
5. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Mic vzorkovník tu Vašek má a ten ořech je stejnej jako na netu :wink: hodně ty barvy souhlasí, ale já chci vidět celkově, jak to vypadá :wink:
5. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
No i á .. ale já ještě ani nečučela na ceny ...Mirek se pořád nevrátil od Mikeše :grinning:

tady je dnešek kuchyňka http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3112570&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Chudák, asi vytuh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kuchyň super, moc krásně vám to ladí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty jo a ta bílá do toho je asi nejlepší, já bych tam nedávala barvu, ona by to zbytečně kazila :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ztím tam bílá zůstane ... ale zas mě serou 2 věci ...sme si někd epromáčkly digestoř :angry: snad to nepůjde vidět a jak je ta rohová police, tak je to straááášně veliká police taková kráva velká .. jenže to nešlo jinak vyřešit. Ale kuchyňář je uplně suprovej a jsem s nim moc spokojená ....má to i moc pěkně proveděný a říkal, že to bude dělat do pátku .... radši dýl a pořádně.
5. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
A to je police nebo tam budou i dvířka? :confused: :confused: :confused: :confused: Na co to budeš mět? :confused:
5. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
je to police na pičoviny právě že bez dvířek :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
aha, tak to bych zahodila, nesnáším utírání prachu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
hm .. já taky ne ... zatím co tam mám naplánovaný .. tak kalendáš, propisky a tu meteorologickou stanicu.

a moooře prachu

Kde je Zuzík?
5. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
kde seš?
5. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
A nešly by tam dvířka dodělat, třeba aj částečně prosklený? Přeci jenom prach je sviňa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Netuším, kde je :confused:
5. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdu čučet na telku :wink:
5. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
No to nešlo ... je tam na bocích skosenej roh ...ale přemejšlím, že jak je tam ten dlouhej roh, tak bych nechala do zadz dát destičky aby nebyla tak dlouhá, bude jen široká ..jenže nevím, zda to půjde ... jdu vzbudit Mirka at se jde vykoupat a zárověň se s ním domluvím.
5. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
POZOR POZOR .... doma děláme rajskou a k ní vajíčko na tvrdo ... že to není divný ...Makouš se mi chlame. :angry:
5. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdu hajat ... pa áááááááááááá
5. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
Mě to příjde nechutný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz
I já jdu,

dobrou :wink:
5. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz
Nazdar bambule! :slight_smile:

Včera to bylo náročný, tak jsem ani večer nezapínala pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
Byla jsem z ráno na té gyndě - byly přede mnou 3 baby, ale mezi tím se tam ještě další 3 vtěrkly k MUDrovi :rolling_eyes: , tak jsem tam čekala hodinu a půl. :angry: :angry: :angry: . Ale čím jsem byla překvapená, tak, že tam má UZ, dosud jsme jezdily do Bosk. :dizzy_face: . Akorát mi na tom UZ našel myon :confounded: , ale prej v poho - prej vzhledem k mýmu věku :confused: :rolling_eyes: (jsem si připadala jak stará baba :angry: :rolling_eyes: :grinning: ).

Pak jsem jeli do toho Jeva, aji bych si tam brýle vybrala, ale počkám do příštího týdne, to by měl dovízt ještě víc obrouček, který chcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Pak jsme sjeli do Třebové pokoupit do Peňouru a ještě do jedné optiky - tam jsem si zkoušela obroučky i za 6.000Kč :astonished: :grinning: , ale stejně byly nic moc :grinning: .

Dom jsme dorazili zároveň se Slávou, takže jsme začli odvážet písek, co nám včera dovezli :stuck_out_tongue_closed_eyes: - další hromada k té milionté :rolling_eyes: :angry: . Pak došel taťka a zase jsme betonovali a zakládali první šár toho ztracenýho bednění - byla to úúúúúúúúúúúúúúúúúúplně strašná piplačka, takže aby dodělali ten první šár celej, tak si s tím hráli do 21:30 :rolling_eyes: . Já jsem nosila šutry do betonu a občas to bednění - to jedno má myslím cca 40-50kg :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: . Naštěstí pak přišla mamča a byla s Nelloušem :wink: . Pak jsem zjistili, jak jsme měli z garáže nataženo vodu, že ten přípj tekl, takže v garáži voda :rolling_eyes: , tak jsem to stírala a ještě jsem hodila naše dom, aby nemuseli šmatlat do kopce tak pozdě. No pak jsme se najedli a dostali jsme se do postele v 22.30 :rolling_eyes: .
Dneska mě všechno bolí a nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale musím uklízet a vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jo, plněný papriky s rajdou taky míííííííííííííluju, ale s knedlou :dizzy_face: , ale je to piplačka, kterou by se mi nechtělo dělat :grinning: .
6. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Týýý jo jsem vám napsala hotovej román :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
6. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.