• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já bych se na mražák taky vykvajzla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zdraví máš jen jedno.
A doufám, že dojedeš! Účast povinná!!! To platí pro všechny! :sunglasses:

Jani, fotky ti budu muset vyfotit :unamused: , ale byly strááááááášně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Zuzi a plánuješ to jenom my, krásné, mladé, okouzlující, spanilé ženy a nebo i naše škaredé polovičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co to znamená strašně drahý???
Já mám taky takovej kopr a to je tady binčus :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jani, jenom my! :sunglasses: S chlapama to není vono :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Slevněný na - 199,- :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: od tinťongů. :dizzy_face: No nekup to! :grinning:
27. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Už půl hodiny honím Nelldu, ať si uklidí binču v pokojíčku a ona na mě furt prdí a já nemám sílu na ňu zařvat a jí plesknout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
To jsi je fakt koupila u ťongů?? Ty voe a kde....já jsem měla na netu jedny vybraný a stály asi dva litry :confounded:
Fajne, takže samy samotinké ženušky, tož to je super... :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak malý spinká, je jakýsi protivný...tak jsem pověsila prádlo, dala prát MM montérky a jdu uklidit to co mám vyžehlené...

S tím víkendem nevím, u ségry je pouť a bude tam zábava, takže to musím nějak promyslet jak to všechno provedem :frowning2: :frowning2:
27. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Luc, a kde ségra bydlí?? A za koho vlastně Tomáš hraje na Vískách ten fotbal?
27. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
no já jdu pro prádlo a konečně něco dělat....
27. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Ségra bydlí vedle v Jabloňanech, manžel asi hraje za jejich firmu Kindermann :confused: :confused: :confused: a tvůj??
27. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Jani, ve třebové :wink: .
Tak si tady obědvám - našla jsem kešu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Kužílek hraje za Gatemu :grinning: mají kanárkový dresy :grinning: :grinning: , aha, tak to asi z Jabloňan pěšo do Opatek nepůjdeš :grinning: :grinning: já bych ráda jela, tak uvidíme jak se domluvím s drahoušem...pokud se mi teda dneska vrátí vcelku, fotbal hrál naposledy loni :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
to je z ruky...no nic...ty máš k obědu kešu?? To máš fááákt hodně :grinning: já si ohřívám hrachovou polívku a zjistila jsem , že babi má mrazák umytej, taky ho vysála, tak jak jsem říkala, a že prý nebyl tak špinavej, jak si myslela,tak to udělala sama :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
ha asi budeme v telce, koukám na minuty z regionu a na konci budou vykládat o nejstarším psím hřbitově a nejsem si jistá jestli to náhodou není v Kunštátě...ale jistě to nevím...
já musím vymyslet, jak budu tahat prádlo nahoru, ale asi půjdu navíckrát, holt se proběhnu, ale lepší než to tahat naráz, stačí když jsem se musela ohnout pro vysavač do skříně, vzala jsem si dneska fakt super kalhoty, asi se půjdu převlíct....
27. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
jo tak já jsem dobrá, fakt je v Kunštátě nejstarší psí hřbitov v Evropě :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: aspoň něco....
27. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Zuzi, vyfoť mi ty šaty....pleas...děkuji.... :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak to úžasný, že jste byli v TV :grinning: .
Ve čtvrtek byl švagr v TV na ČT4, byl tam nějakej přímej přenos z jakési hasičské soutěže bo co. :grinning:
27. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
budeme slavní :grinning: :grinning: i když jednu mediální hvězdu doma máme...ségra kdykoliv se něco natáčí v nemocnici, tak tam pokaždý je na ni záběr. :grinning: :grinning:

Zuz a jak to máš naplánovaný na ten příští víkend? Co se tam vlastně bude dít, jako je mi jasný,že když je to pivní pouť, tak se bude pít burčák :grinning: ale je tam zábava, nějaká hudba??
27. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak dala jsem si ven prádlo,tak tady lítám kolem oken, jestli prší nebo ne, snad nebude, musela bych táhnout domů sušák s prádlem, nechtěla jsem to dávat na šňůru, abych pak nemusela rychle sbírat, to by mě asi zabilo, natahovat ruce do luftu :grinning:

jo ženy, potřebovala bych vyčistit troubu, není nějaký dobrovolník :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
vy tady nejste??

tak já jdu zase uklízet....ale musím si dělat přestávky...
27. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jaňouchu, chtěla jsem, abyste dojely buď pátek nebo v sobotu nějak na večer, šly bysme tam, točí se tam pivo, ale je tam i jiný alko :slight_smile: , hudba tam hraje skoro furt, tam jsem myslela, že bysme se tam dobře vyblbly. Přeci jen s chlapem si tak nezapařím jako s holkama. :wink:
27. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
No je to jako prostě klasická zábava - čoch :dizzy_face: . Jen snad vyjde počasí. :unamused:
A máš emila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Já vím, ty ho máš taky :grinning: jako toho emila

Jo, tak super, já se pak domluvím s drahoušem, že mě k vám zaveze a pak si pro mě zase dojede, jenom se domluvte, jestli teda v pátek nebo v sobotu, mě je to fuk... :wink:
27. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jani, kklíďo i s přespáním, ať ty odvozy nelámem přes koleno. :wink: Drahouš je srozuměn :wink: .
27. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Uvidíme jestli to rozchodí i můj drahouš :grinning: aby mu v noci nebylo smutno, ale já pro něho taky jezdím, ve dvě, ve tří i ve čtyři ráno, tak taky může dojet, minule jsem jela dokonce taxíkem, aby pro mě nemusel :angry:
27. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
no a v září můžete dojet na jarmark sem...ale tady to bývá super hlavně v sobotu, v pátek je to o ničem...a večer je čoch, tak můžeme sednout na zahradu a pařit zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdu, zalehnout :wink: . Ale při mým štěst, sotva lehnu, Nellda bude vzhůru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Aojky ženy.

Už jsem doma .. bylo to mooooc fajne ... dneska jsme ještě jely na boxling a na obídek ...teď už je Mirek na stavbě .. já doma ajdu chrápat. mikeše má Eva, takže se jdu dospat :grinning:

Há d těch Opatovek můžu jen v Pátek .....v sobotu mám jet do toho Valmezu avrátíme se nevím jak pozdě .. pokud teda se akce kuli tomu pohřbu nezruší.
jinak já budu muset jet autem .. mě nemá kdo víst ... Mirek by mě teda zavez i odvez, jenže nemá kdo hlídat Mikeše. Ale to nevadí, holt nebudu pařit ... se divím že po včerejšku po těch 8 střicích mi nic není ..... 1,6l vína .. to je strašný co jo a do toho ještš nějakej Jagermeister :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... ani pupíček mě nebolí ...přesedlala jsem na bílí s vodou ..možná proto neblinkám :grinning:
27. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
No takže fajn, pojedeme v pátek, tím líp... aspoň budu mít víkend na regeneraci :grinning:
Mic ty jo, vy jste se takhle rozjeli...se máte, MM se včera taky pěkně rozjel, dneska se asi trápí na fotbale, to mu nezávidím :grinning:

Já bych šla taky chrnět ale nevím jestli nedojede ségra, ale je tam hnusně, tak asi nedojede...no já jdu pro prádlo a nachystat MM oběd, než dojede...
27. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.