• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic kuchyň je úplně božíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Akorát by mi tam taky vadily ty otevřený rohový poličky :pensive: .
6. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Bré ráno
6. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Zuzi-vcera sem si rikala,ze se te musim zepat,jak dlouho jsi tvrdla na gynde,je to tam sila,co?Ja uz se tam tak dlouho chystam a proste neni casu:slight_smile:,ale musim,chodim pravidelne,tak uz ma i utz jo?To je super.To se zas budou po OPatovicich moct bavit,komu co nasel na utz,je tam vsechno slyset a chodi tam slepice :wink:

Mic-kuchyn vypada krasne,ja bych fakt vymalovala na svetlounce bezovou :wink:

JA chci taky novy dvere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
dneska nevarim,mam navareny od vcera..........Mic,my Ti udelali takovou chut na rajskou,ze ses do ni pustila,jo?Ses sikulka,ale s vajickem jsme ji jeste nikdy nejedla,jak to chutna????
Mela sis prijet,u LUci nezbylo,ale u nas jo a asi pujde holka rajska i na mrazak.Niky moc chutnala,ale mam ji hrnec jak blazen......
6. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
U nas vykukuje slunicko,ze by zase tropi ?
6. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Čau Jitu :wink: , jo, je to velká drbárna na té gyndě :angry: , taky jsem si říkala, že su zvědavá, za jak dlouho o mně poletí drby, že su těhotná :unamused: , byla tam totiž bývalá kolegyně z práce, co nastoupila po mně :confounded: . Ale co, ať si smlsnou drbny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Leni, chtěla jsi odkaz na to tetování:

http://www.bugabootattoo.cz/main.php

Dokonce v sekci zvířata :grinning: :grinning: :grinning: , jsem na poslední stránce s mým Emanuelem :sunglasses: .
6. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Musím leteět dolů vypnout směs na těstoviny, co jsem vyřila od půl 8. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Čao ženy .....

Zuzi, já právě s tho rohu taky nejsem odvařená, je to takovej velý jak kráva ... dvířka už tam dát nejdou a stejněby to asi vypadalo jak vrata .... ale skusím mu dneska říct, zda by to nešlo zužit a byli by to jen takové rovné poličky.

Jdu se oblíct a valím za ním.

Jity nepustila, já ji neumím , ale s tím vajíčkem je to moc dobrý ... když nemáme maso tak to s tím děláme někdy to vyskoušej.

Jo a dnes vás očekávám, tak dojeďte.
6. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
ZUZI-a bolelo to tetoveni?Je to krasny,ale asi jsem macka,kdyz mi pichali nos,tak jsme i brecela,ale to tim tlakem :grinning: au au au :grinning:
Jo jo,na te gynde to tak je,ja tam jednou byla pro prasky,,bylo to po svatbe a taky tam sedela jedna chytra (no,bylo jich tam vic :grinning: ) z pracea pak na me dolitla v praci nadrizena,a servala me,ze ji jako neumim rict ,ze jsu tehotna a chodim na noc a uz me pomalu tahla a vyrizovala se mnou,no ja byla uplne mimo a pak mne to docvaklo a bylo mi to i potvrzeno,ze to byla zrovna ta dama z gyndy,no mazec..... :angry:

Mic-na rajske nic neni :grinning: :grinning: ,ja k ni delam ze sekane kulicky a testoviny,mnam mnam,MM knedlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Zuzi-jakou smes na testoviny?
MYslis jako omacku?Nebo si sama vyrabis testoviny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ty jo Ptáčková nám tady taky začíná kazit morálku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč je tu zataženo a hnusně, chladno a já jsem zpruzelá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jituš a vy máte starší domeček nebo jak to máte, nebo novej? A ještě jsem tu pohcytila, že asi bydlíte s rodičema co? A dobrý? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Nebavte se už o rajcké ... si budu muset udělat špagety s kečupem :sweat_smile:

Byla jsem za kuchyňářem a na ten hnusnej regál prej půjdou dát dvířka, tak na spodní 3 police jsme objednala dvířka /budou za 3 týdna a na vrchní 3 police jsem si objednala to zužení a když se nám to nebude pořád líbyt, tak tam dáme 2je proskelný .. ale zatím ty vrchní budpi bez dvířek ... někam potřebuju dát ten kalendář a tu stanici :grinning:
6. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Seš spruzená, nebo opruzená :grinning:

Už jste na cestě?
6. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
jááááchci rajskou :cry: :cry: :cry:
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
A nic neříkal? Třeba jako proč vás neupozornil, jak velký to bude??? :confused: Já bych tam dala normální názkou linku a na to napojila bar souběžně s dveřma :wink: Jenom takovej malinkatej :wink: Ale aspoň si tam schováš bordýlek, jako všechny ty kuchařky, podle kterých budeš vařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
si uvař :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Vzpruzelá, zpruzená, ale Opruzená fakt ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Vždyť mě tam ještě dál pokračuje lednice a špajzík a zd ruhé strany je trouba z mikrem .. tam linku dát němůžeš. ..... tam by bar už nešel to by bylo uplně přepláclí. My jsme to věděli i on že to bude veliký, ale nedikázali jsme si to představit jak to bude vypadat ... za to nemůže on ... to my ... já s ním a jeho prací jsem moooc spokojená, je strašně šikovnej a má to všechno pěkně vypracovaný .. a hlavně ochotnej.

Už jseš na té cestě !!!!!!!!!!!!!!!!!
6. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj Makeliiiiiino,jojo,bydlime s rodicema,oni dole,my hore.....
a jak vychazime?Vsechno ma svy pro i proti....neco dobry,neco horsi,ale jsou to mi rodice,tak to tady vsechno stavim do late ja :grinning: :grinning:
Jinak stale zvelebujem,da se rict,no asi neco jak u vas,ale ne velka prestavba,ale zaclo se topenim,oknama,zateplovak,terasa,zahrada do kupy..................................................................................................................................................................................posli mi mail do IP,poslu ti naky foto :wink:
6. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Si vařím .. namočila jsem čočku na čočkovou polívka a peče s emi chleba, jelikož doma není vůbec, ale vůbec nic .... máme oplav servisu ........... 8000,- mě jebne.
6. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
no prosim,vidis Mic,jak se hezky ucis! :grinning: :grinning:
Jakej peces chleboun?
6. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Ani nevím .. vím že není slunečnicovej, ale světlej :grinning:

Ze mě bude snad kuchařka :grinning:
6. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Mic, no vidíš, chlebík, hmmm a polívku čočkovou :dizzy_face: . No vidíš to, jak psala Jíťa, ještě z tebe bude kuchtička :grinning: .
Jitu, myslela jsem masovou směs na těstoviny :grinning: :grinning: :grinning: , nesla jsem to Slávovu do práce, aby měl obídek :wink: .
6. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Zuzi ...POMOC ..nebo kdo zde jste

Jak se dělá jíška :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Já používám tu sipanou a čučím že ji nemám :fearful:
6. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Když jdeš za Slávou, tak ses mohla stavit i u nás já bych nepohrdla ...mám hlad jak vlk ...doma není nic ... zítra jsme měli jet do Makra , vyppadá to, že je to tak akutní, že budem muset zajet večer do Svitav :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
PROSÍIIIIIM
6. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Mak, z čeho seš vzpruzená? :unamused: :fearful: Co malej? Už přijel z prázdin? :wink:

Jo, Jitu ta tetovačka bolela - ale tak divně, jako když si holíš elektrickým epilačním strojkem nohy (auvajz :zipper_mouth: ), chvilkama to bolelo víc :confounded: , ale dalo se to přežít :wink: .

Já se z té Nellišky picnu, leží v postýlce, mele si ty svoje nesmysly a pak volá: " Pavouk, pavouk. Mami pavouk." Tak se na ňu otočím a dívám se po zdi a ptám se jí, kde je ten pavouk. A ona řekne: "Nellinka pavouk", držela se rukama šprušlí a nohy od sebe a taky zapřený do šprušlí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bože kam na to chodí :grinning: . Ještě dneska přišel leták Globusu, tak si vzala a podívala se na poslední stránky, kde jsou hračky a řekla Jédamane. :grinning:
6. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Nelča ... to je prča ty děcka :grinning:

Zuzi ... no tak
6. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
nějaká mouka + něco ...................... :frowning2:
6. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.