• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, buď můžeš zahustit hrubou moukou, normálně ju vezmeš do hrstě - spíš míň a pomalu sypeš a mícháš. Anebo na sádle, oleji, který rozpálíš na pánvičce, tak zasypeš moukou, většinou dělám hladkou, mícháš až se to spojí a pak trošku jakoby opražit.
6. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ale jenom zlehka, ať se to nepřipálí, mouka je mrcha
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Já hrubou nemá, jinak bych ju tam teda nasipala .. ta hladká se tam tak nasipat nedá :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
mám jen olej ..neva?
6. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
olej neva
6. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Zuzi ...moc díky ...jdu na to ... to byl vyloženě recept pro mě :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Mic, nemáš zač :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale radši ju udělej řidší než hustší :wink: .
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Hm .. tak sem ji udělala asi hustší :grinning: mám tam takoví kydánky :grinning: ...ale hlavně že je to zahuštěný a chutná víííborně :grinning:
6. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ty seš taky kydánek :grinning: . Aspoň tě Mirek pochválí :grinning: :wink: , když je tak vÝÝÝÝÝÝÝÝÝborná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
6. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
MIC :grinning: ,ja te proste zeru,ty ses kuchta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

Zuzi-Nellous je spravna,s tim pavoukem :slight_smile: ,kde se to v nich bere,co?
ty ses hodna manzelka,kdyz neses Slavovi obidek az do prace,ten si te musi povazovat :wink:
To teto vani je super,ale ja se bojim,ze bych tam jecela,ze by me to bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Zuzi ... to je jedna z věcí, co umím .. naučila mě jí babička ... a můj otec jí jí jen od mojí babičky a teď i odemne ..... tak to je co říct :o))

No jo no .... ale jak budu v té mé nové vývařovně , tak se do toho pustím ....... doufám

Já asi budu muset jet hledat svého syna Dežo, ztratil se mi někdo na Bangladežo :o))))
6. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mirek ten bude čučet, že má nějakej dlabanec :grinning: ... s těma hrudicema už asi nic neudělám,co :grinning:
6. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Budu muset do kastrola přilejt vodu ... začíná mi to nějak tvrdout :grinning: ...jo, jo ...kvalitní zásmažka :grinning:
6. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Hm ...aha výýýýýborná ... tak jo, no ...jenže kdybych to měla napsaný dobře, tak by jste s toho byli nemocný :grinning:
6. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Mic, tak když to bude mooooc hustý, tak to Mirkovi podej jako čočku na kyselo :grinning: .
Ty hrudky můžeš tak maximálně vybrat :grinning: .

Jitu, hmm, tak to by musel někdo Slávovi říct, aby si mě považoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nebo teda občas mu to připomenout :wink: .
6. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mic, v poho :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Leni, kam jedete na dovolenou???? :confused:
Zuzi, ale Sláva si tě rozmazluje ... i pro víno ti šel.

Já včera myslela že Mirka břinknu ... dneska se ho ptám a nechceš se mi omluvit za ten včerejšek .... tak se toi teda omlouvá m ....hm gutovka

Zuzi, ti by zas ta čočka už nechutnala mně.
No já myslím že Leˇbnouch frčí do toho Chrvata, ne?
6. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ty vole ... to je zas věta :grinning:
6. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mic my asi dneska nepřijedem, musím ještě dodělat něco na zahradě a zítra musím s tetou do špitálu, takže to asi dneska nestihnu a abych pravdu řekla, jsem dneska v tam debilní náladě, že ji nemíním nikomu kazit :pensive:

Tobeš přijel už v úterý dopoledne, ale do dnes v pohodě, dneska mě sere od rána :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi jsem na něj přenesla tu moji debilní náladu :pensive:
6. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Makouši -.... dojeť ... já tě břiknu a bude líp :grinning:

Bych si dala palčinky po té polívce ............... ty taky neumím :grinning:
6. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mak, bude líp :wink: , když mám taky tyto stavy, tak bych se nejradši sama někam zavřela a vylezla, až mi je líp :rolling_eyes: .
6. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Makouši .... už jedeš?
6. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Zuzi ...dojeť taky ...dobřinkáme jí spolu :grinning:
6. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Mic, palačinky jsou jednoduchý - nebo si můžeš koupit polotovar, do kterýho přidáš myslím jen vodu :wink: . Jsou milionkrát jednodušší než čočkovka :wink: .

To víš že jo Mic, ju dobřinkáme a ona nám to vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Budem na ní 2 neboj :grinning:

já už je kdysi dělala, aqle zas jsem zapoměla co se tam dává ...ale dnes už nato prdím ... už jsem vyvařovala až až :grinning:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mic, palačinky míííííííííííííííííííííluju :dizzy_face:. Hmmmmmmmmm, dala bych si. Až jednou dejedem k vám, tak ti je udělám :wink: .
Ale musíš mít vajca, hl. mouku, mlíko, olej a cukr.
:dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.