• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mak, dívala jsem se na album Zany, od vás z Ledna a ta jejich Eliška je úplně úžasná :dizzy_face: , přijde mi věrná kopie Honzíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
6. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Mic, co vůbec máte s farokárou :confused: .
6. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zuzi, tak tyhle idegrience mám :grinning: ...ale mám jen pánem WOK a nebo jednu rovnou, ale je zdutá a protáčí se držátko :grinning:
6. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tý jo, tak to snad budu muset s sebou vzít pánvičku bo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ale neva, jen mi to teda příště připomeň :wink: .
6. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Něco z brzdama :grinning: i kotouče s emusej vyměnit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tuhle si koupím http://www.joy.cz/detsky-pokoj/playsam-roadster-saab-odrazedlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Já totiž už novou sem kupovat nechci, jelikož je zde plyn ... a pak budu kupovat na indukci ... takže už mi to nestojí za to .... mě stačí, že ta Wokovka je stará rok, ale pořád jak nová, ale při tom na ní dělám skoro všechno ... no a na indukci mi nepůjde ..... :sweat_smile: tu pánev ti připomenu :grinning:
6. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
MAky,tak at je brzo lip :wink:
Zuzi-ti chlapi jsou vsichni stejni,nevazi si nas a bez nas by byly pos..ni
Sakra MIc,ty ses rozjela,jeste palacinek se ti zachtelo,jo :grinning: Jen vyvaruj,te Mirek pochvali.Neni nic horsiho,jak hladovej chlap,coz zeny?
6. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jity ...nen, ne ... žádný rozmazlovaní ... znáš to ... kdo jednou skusí, nechce jinak :grinning:

Kde je Makoušek ... s ebojí, že ji zbucháme , takk se vypařila?
6. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Sem kokotek .... sem zadala špatná číslo na uchyty na ty malí šuplíčky ... teď tam mám takovbí brutálníkýčoví knoflíky ...hm ... zase máme z Mirkem co kupovat :sweat_smile: ... ještě že to jde vyměnit a je jich tam jen 5.
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ty seš pako Mic :grinning:
6. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jitu, máš recht :angry: bez chlapů to nejde, ale s nima taky občas ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
6. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Nejsem pako ...jsem kokotek
6. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Micino, dostaneš na prd.l, dostala jsem chuť na amčolety :angry: :rolling_eyes: .
6. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
hm .. to já taky ... ale už mě zas přešla ta rajda :grinning: ... takže zas mám akrát gumoví medvědi
6. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mic, co chleba? Povedl se? Já jsem pěkne dlouho nepekla chleba :unamused:
Já mám období, kdy se pekárna nezastaví a pak kdy odpočívá hoooodně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Tý jo, copak Jaňouch?! Si někde vyvaluje ty svoje kozeny na slunku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
6. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Mic-ty peces z tech smesi,ze?To jsem jeste nezkousela.
ZUzi-ja bych rekla,ze ted mne ta pecna jaksi dlouho odpociva....se tesim na zimu,to na to bude vic casu,tedy snad :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a abyste vedeli,mam upecenou babovku :wink:

Janouchovi zavidim,u moooora,bez deti!!At si to holka uzije :grinning:
6. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jitu, tak to jí asi závidíme všechny - móře bez dětí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že si doveze jednoho černýho pasažéra z Chorvatska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jo, milá zlatá, tak bábovku hezky zabal do ranečku a víš, kde bydlím :angry: :dizzy_face: .
6. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Zuzi a ty mas chut?????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Sadký kdykoliv, kdekoliv a cokoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
6. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Sem to byla za Mišišem na hoďku zalomit ... teď mě vzbudil :grinning:

Zuzi .. no černýho radši ne ... to by moc nebyl po manžílkovi :grinning:

Chlebík se povedl .. teď jsem taky chvíli nepekla, ale jak tady byli Makelínovi, tak jsem upekla chlebík k masu .. Mak říkala, že ho má rád a.. taky aby mě nepomluvila ... no a dneska jsem ho upíct musela, jelikož už nemáme ani žádnej v mražáku :grinning: ... doufám, že Mirek přijede tak, ať stihnem ty SY. Potřebovala bych zrovna i do DM.
6. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Mišiš tasdy hajá vedle mě a žbrndá pitinko .. to je tak krásnej pohled ... proč takovej není pořád :grinning:
6. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jééé, taky bych ho pomuchlala Mišišáka jednoho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Samozřejmě, že jsem předtím chtěla napsat sladký :angry: , sakva

Mic, co černýho radši ne? Nějak mi unikají souvislosti :confused:
6. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
KUVA ... může bejt zlomenej nárt ??? .... MKIkeš mi na něj zhodil tu těškou koulu ... sem to zakřikla. :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
6. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Sory, Mic, musela jsem se řehtat :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Jo, to víš, že může bý zlomenej - jsou tam taky kosti :grinning: - zánártní :wink: . Snad to nic nebude, doufám, že jsi tu kouli nemrskla po něm zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
6. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
četrný mimno v pupku u Janoucha :grinning:
6. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Dělala jsem že brečím ,ale málem jsem řvala doopravdy .... on stál u mě provinile jak šafářův dvoreček
6. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
A jo, tento čerňoch :grinning:

Ty seš pako, chudák Mikeš :wink: . Já když jsem vzteklá, nebo mi něco nejde a Nellda je poblíž, tak sakruju a ono furt říká takovým vyčítavým hláskem: Mami, tytyty :sweat_smile: :dizzy_face: .
6. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Jenže Mikeš ještě neříká Mami ... na tož ty, ty, ty :grinning:
6. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.