• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No nic ženy, za chvilku tady bude moje 1/2, tak jdu dolů. Před chvilkou jsem šupla do trouby něco jako lívan :sunglasses: :dizzy_face: , novej experiment, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze :wink: .
6. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Zuzoušku, tak s eměj .. já musím jít taky uklidit ...dnešní moje aktivita byla nenamáhající, tak se jdu trochu protáhnout.
6. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Hojda,

Zuzi,díkec za odkaz...Kolik jsi platila za Emanuela?

Jdu jen na skok kouknout,co je tu nového...Dneska se fakt těším,až malej půjde spát,bo ho mám plny zuby za celý den.Večer tu nebudu :dizzy_face: :sunglasses: ,jsem zvědavá,s čím se MM vytáhne :wink: .

Tak zatím pá
6. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Co by měl TM vytahovat?
6. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojda,

jsme si říkali,že by jsme hodili prochajdu a zakončili to véčou :wink: .No na konec budeme kecat doma u šáňa,bo D.uhání kamoš,co mu spravuje auto,že už ho chce,tak je zalezlej v dílně,prý za chvilku příjde.

Davídek už spinká od půl 8,byl mega unavenej.Já se jdu vykoupat a půjdu koukat na telku a udělat něco na chuť.

Zuzi,zítra už konečně ti musím předat ty sandoše.Budeš dopo doma?Kdyžtak mě písni SMSku.

Tak já jdu.Dobrou noc
6. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tu je jakýsi mrtvolno ...Mikeš už chrní.
6. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hodila jsem 3 fota :wink:

A zítra přijede bagřík :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
čučela jsem :grinning:

naši jsou u nás ... se mi mic nechce
6. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak nic nedělej :wink:
6. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Janča se neozvala? :confused:
6. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Mě ne .... asi si pořádně užívá.

Makouši a dorazíš zítra , když jsi dneska na mě hodila velký, hnědý a smradlaví ..... ?
6. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Tu nikdo, tak jdu prdět do peřin .. po té čočce doslova :grinning:
6. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz
Mic zítra určitě ne, bude to bagřík a dopolko se budu uklízet :wink:

Dobrou :wink:
7. srp 2009 v 00:47  • Odpověz
3x zdar pátku!!! :dizzy_face:

Holky, mně tak všechno bolí :pensive: , včera jsme zase makali do 9. :frowning2: Jde to strašně pomalu, máme teprve 2 šáry :confounded: . Zase jsem nosila to bednění, pak kýble s šutrama a nakonec jsem přeskládala 250kg cementu do garáže :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes bude to stejný :pensive: . Včera jsem opět nezapínala PC, bo jsme se nahoru vyhrabali kolem 10 a byla jsem ráda, že jsem padla naznak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Mak, fotky super, hlavně v tom našem kýblu :grinning: , gratuluju k bagříku :dizzy_face: .
Leni, Emouš stál 1.200Kč. :wink: . Jináč dopo půjdu nakoupit a snad budu doma, ale ty sandálky opravdu nespěchají :wink:.
Mic, doufám, že jsi i s tou peřinou neodletěla :grinning: :grinning: .
Jitu, co ta bábovka :confused: :confused: ?
7. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Marky, ještě jsem ti chtěla napsat, že už vím, proč si chcete najmout firmu na to stavění :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Bo kdyby to dělal Vašek, tak by pokaždý večer padl do postele tak vyšťavenej, že by neměl náladu na sex a ty bys střádala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: . (píšu z vlastní zkušenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jen já teda nestřádám, já padám do postele se SLávou stejně vyšťavená jako on :confounded: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).
7. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
No lenoši vstávat a hunem, šup, šup :sunglasses: .
7. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Tak už tady sedím 2 hodiny a nic se samo neudělalo - neuklidilo atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale Nelloušek už se probouzí, to zas odpo usne kdoví kdy :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj,

Zuzi,tak ty jsi tu sama,jo????
Buchta uz neni,ale nekdy se muzes stavit a ja ti napecu......vcera jsme ani neochutnala,dala jsem kousek nasim a o zbytek se postaral MM a vzal si i na svacu.....aspon nestloustnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co dnes varis?JA budu obalovat cuketu.
Dnes je ten PC jak snek...tu stravim mladi.
7. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Zduř,

my jsme od rána na zahradě, před chvílí volal můj tatík, že bagr nebude, se poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nic, tak máme uklizenej aspoň komplet dvůr, ještě tam půjdem něco dodělat, Vašek odveze nějaký železo, co se nám nehodí, jako škaredou starou vanu (ta se nám nevejde do základu, jinak už by tam byla :grinning: ) No, tak teda se bude kopat nevím kdy, asi příští týden bo kdy, už to nechávám náhodě. Tatík sice ještě shání jinej bagr, ale moc tomu nedávám. Ještě jsme nezačli a už takový problémata :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no, beru to sportovně, dokud se nezačne, neuvěřím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi vy teda taky makáte jak draci :dizzy_face: To budete mít brzo krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Micina to v poslední době jaksi fláká :confounded: :confounded: :confounded:

No, já jsem se sem jenom zastavila a už jdu zase něco dělat, tak práci zdar :sunglasses:
7. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj MAky,
to je na pytel,co?Si neco naplanujes a pak jen cekas a cekas a vsechno se to natahuje........ :unamused:
Vy jste me vcera navnadili s tema dverma a ja se rozhodla,ze je chci taky vymnenit,no uz loni na podzim jsme o tom mluvili,tedy meli tov planu,ale pan,co nam je mel delat jaksi jeste neprisel.....takze jsem to drahouskovi vcera nadhodila aje pro.Chteli jsme novy auto,ale to se zatim odklada,takze chci dvere.....a mela jsme v planu skoro vse malovat,tak to nema cenu,nejdriv dvere a pak zdi,nekde chci i novou fajnovou natahnout,takze planu milion a casu prd.
Ted budu mit konecne u baraku po roce braknu,bo zurim,chodi nam tam chcat souseduv pes a protoze je soused magor,tak ho nechava,no bez komentare.... :rolling_eyes:
7. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Jituš, když byste chtěli, tak MM dělá interiérový dveře :wink:
7. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Je MAky a jaky dela,dreveny?Nema nejaky stranky na netu,zy bych nakoukla?Cenik,vzory atd.......diky moc :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Zdar ženy.

makouši co ... flákám.? ... Vždyď zde pořád trpím samopsaním.

Ráno jsem byla na stavbě ... pak jsem si byla tady v toma šit obchodě koupit liberák na oběd ... zas jsem vyvařovala ... soi ho ohřeju a Mikeč mi ho celej snědl :sweat_smile: ... normálně bych mu to nedala , al eon u mě stál jak když mu dávám monte .. ještě ani nepolk a už otvíral pusinu :sweat_smile: ... tak jsem bez oběda .. kurna i medvídci už došly ...Mirek se dneska bude stavovat v makru tak douám, že tu lednici oživí :grinning: ... dneska bud edodělaná kuchyň ...ale ještě jsem tam chtěla pár změn, tak to bude 3 týdny jak budou ty dvířka.

makouši, nemáš bagr, tak bys měla přijet žehlit :angry:
7. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Jinak ten náš drtič odpadu už má zas moučnivku ....se ale vůůůbec nedivím :frowning2: :angry:
7. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Marky, to je na prd, že bagr nebude :unamused: , ale snad se brzo podaří sehnat jinej :wink: .
Mic, ty seš fakt kuchta :grinning: :grinning: :grinning: .
Jitu, práci nezávidím, máme jí tady taky mraky a mraky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .
Dneska jsme šly do obchodu a potkaly jsme tchána :angry: , tak jsem se s ním nijak nevybavovala :confounded: , jen to nejnutnější :rolling_eyes: , pořád mě se.e. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Su zvědavá, kdy budem mít hotový to podbití venku - začal to dělat na jaře a pobil malej kousek a šlus :confounded: . O brance, bráně, zábradlí na balkon ani nemluvím :confounded: :rolling_eyes: . Asi až našetříme víc kačáků, tak si to necháme někde udělat, protože doprošovat se ho nemíním :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . A to ani nemluvím o tom, že si v dílně dělá dalších milion deset věcí pro cizí lidi :angry: .
7. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Tý jo, tady se někdo brutálně nudí a nemá nic jinýho na prácu než posílat maily! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Zuzi ...klid ... taky si musí někde vydělat, ne.
Zuzi .. su dobrá co .. já se asi fakt ještě naučím vařit :grinning:
7. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Taky mám zasranej celej mejl :grinning:

Holky, jede ´vám MMB ...nejde se mi tam dostat.
7. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Houby vydělat :confounded: , má část. invalidní důchod a ještě cosi :angry: . Ale nebudu se rozčilovat. :pensive:

Jitu, máme tu včerejší směs k těstovinám :wink: , fakt jsem toho udělala kotel a to jsem dala už včera našim a dneska jak si Sláva nabral do práce, tak říkal, že tam jsou ještě aspoň 2-3 porce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
7. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Mimáč mi jede :sunglasses: .
Mic, jak jste se předtím zbavili té moučnivky?

Já jsu tak úžasně schopná - od pondělí si chodím dobit kredit :confounded: .
7. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.